START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Biegi narciarskie
Tour de ski Kolejny brąz Justyny Kowalczyk
(żródło: PAP, Europsort, Onet.pl)

 W drugim dniu Tour de Ski w czeskim Novym Meście Justyna Kowalczyk powtórzyła piątkowy sukces.  W biegu stylem dowolnym na 10 km  zajeła trzece miejsce. Do biegu wystartowała 12 sekund po triumfatorce wczorajszego biegu Virpi Kuitunen, która  na metę przybiegła prawie 8 sek po Justynie i zajeła czwartą pozycję. Justyna Kowalczyk miał 7,2 sek straty do zwyciężczyni biegu norweżki Marit Bjoergen, druga była szwedka Charlotte Kalla.  Po dwóch biegach Tour de Ski nasza biegaczka zajmuje  trzecią pozycję.
( 29 Grudnia 2007)
III Miejsce Justyny Kowalczyk w Tour de Ski
(żródło: )

W rozgrywanych w czeskim Novym Meście zawodach inaugurujacych Fis Tour de Ski nasza znakomita biegaczka Justyna Kowalczyk zaj ęła trzecie miejsce wyprzediły ją tylko dwie Fińskie biegaczki. Ubiegłoroczna zwycieżczyni cyklu Virpi Kuitunen i AinoKaisa Saarinen. W biegu na 3,3 km  techniką klasyczną  do zwycieżczyni Justynie kowalczyk zabrakło zaledwie 12 sekund.
( 28 Grudnia 2007)
Mistrzostwa Makroregionu w Biegach narciarskich
(żródło: )

 20 i 21 grudnia na trasach biegowych zakopiańskiego COS przeprowadzone zostały mistrzostwa makroregionu w biegach narciarskich. W zawodach wzięli udział biegacze w kategoriach Junior B, Junior C i Junior D . W pierwszym dniu odbyły się biegi stylem dowolnym. a w drugim stylem klasycznym.  W galerii fotoreportaż z zawodów
( 21 Grudnia 2007)
PŚ w biegach Justyna Kowalczyk -trzecia.
(żródło: )

  Podczas niedzielnych zawodów Pucharu Świata w biegach w Kuusamo  Justyna Kowalczyk wywalczyła trzecie miejsce na dystansie 10 km stylem klasycznym . Wyprzedziły ją dwie norweżki Marit Bjoergen oraz Astrid Jacobsen . Nasza biegaczka miała zaledwie 23,6s straty do zwycieżczyni biegu. Kolejna zawodniczka norweżka Vibeke Skofterud na metę przbiegła prawie 14 sekund póżniej po Justynie Kowalczyk . W kalsyfikacji generalnej PŚ w biegach Justyna Kowalczyk znajduje się na 5 pozycji.
( 2 Grudnia 2007)
7 miejsce Justyny Kowalczyk w biegowym Pucharze Świata
(żródło: )

  W sobotę (25 XI) w norweskim Bejtostoelen  w biegu na 10 km stylem dowolnym zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata  Justyna Kowalczyk, jedyna reprezentantka Polski w stawce 63 sklasyfikowanych zawodniczek, w swoim pierwszym starcie w sezonie 2007/2008 uplasowała się na siódmym miejscu tracąc do triumfatorki  Marit Bjoergen 41,4 s. Na starcie nie stanęła triumfatorka Pucharu Świata w poprzednim sezonie Finka Virpi Kuitunen. Biegu nie ukończyła jej rodaczka Pirjo Muranen.
( 24 Listopada 2007)
VI Mistrzostwa Szkoły w Cichem w biegach narciarskich.
(żródło: )

Szkoła Podstawo w Cichem ma bardzo duże tradycje w biegach narciarskich. Nic więc dziwnego że już szósty raz odbyły się Mistrzostwa w tej dyscyplinie sportu. 10 lutego przeprowadzono pierwszą edycja zawodów stylem dowolnym  a sześć dni później uczestnicy startowali stylem klasycznym.  Uroczystego podsumowania zawodów oraz dekoracji zwyciezców  dokonano w marcu br Pełne wyniki do pobrania tutaj w formacie excela !!! W galerii zdjęcia Wojciecha Kossakowskiego.!!!!!!
( 22 Marca 2007)
18 marca Mistrzostwa Makroregionu w biegach narciarskich..
(żródło: )

W drugim dniu trwania Mistrzostw Makroregionu  Młodzików i Dzieci w biegach narciarskich rozegrano bieg na dystansie 3 km stylem klasycznym. Na starcie stanęło  81 dziewcząt i chłopców z roczników1991, 1992,1993 i mł. Wśród dziewcząt młodszych dwa pierwsze miejsca wywalczyły zawodniczki SKS Osieczany Urszula Łętocha i Maria Ska łka. Trzecia w tej kategorii wiekowej była Paulina Kieta z UKS Stare Bystre .  W kategorii chłopców rocznik 1993 i mł  na dwóch najwyższych stopniach  podium stanęli Robert Bieda oraz Stanisław Biela obaj  UKS Stare Bystre. Trzeci był Paweł Sykała z MKS Halicz Ustrzyki Dolne . Czwarte miejsce zajął zawodnik LKS Poroniec Krzysztof Kęsek.
( 18 Marca 2007)
17 Marca Mistrzostwa Makroregionu Biegi Narciarskie
(żródło: )

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Juniorów młodszych w biegach narciarskich zostały rozegrane na polanie „Zokówka” za Butorowym Wierchem w  gminie Kościelisko. W zawodach organizowanych przez Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej oraz Powiatowy Szkolny Związek sportowy w Nowym Targu wystartowało 94 dziewcząt i chłopców z  roczników 1991,1992 1993 i mł.
( 17 Marca 2007)
13 marca. XXX Zimow Liga Szkolna Biegi
(żródło: )

  Na trasach  biegowych zakopiańskiego COS została rozegrana kolejna edycja Ligi Szkolnej w biegach.  w zawodach wystartowało 50 ucznió szkół podstawowych  oraz 18 gimnazjalistó.   Pełne wyniki zawodów  do pobrania tutaj w formacie excela!!!! W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 13 Marca 2007)
Wojewódzkie biegi narciarskie 16 marca 2007.
(żródło: )

16 marca na polanie „Zokówka” za Butorowym Wierchem  odbyły się  Gimnazjada i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich Województwa Małopolskiego . Impreza zorganizowana przez  Małopolski Szkolny Związek Sportowy oraz MOS W Nowym Targu i Limanowej przy współudziale UM Zakopane zgromadziła na starcie 250 biegaczy -dziewcząt i chłopców z siedmiu powiatów województwa małopolskiego. Zawodnicy mieli do pokonania trasę  o długości 3 km – gimnazjaliści, 2 km klasy 6 i 5 szkół podstawowych oraz 1 km klasy 4 i mł .  W galerii obszerny fotoreportaż z biegów!!!!
( 16 Marca 2007)
14 marca X Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej
(żródło: )

14 marca na stadionie biathlonowym w Kirach odbył  się X Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej. Zawody w biegach narcisrskich przeznaczone dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów  w tym roku zgromadziły na starcie 330 uczestników W punktacji generalnej  kolejność wśród szkół  podstawowych i gimanzjów była taka sama. Zwyciężyło Ciche, na drugim miejscu uplasowało się  Kościelisko a trzecią pozycję wywalczyli biegacze z  Chochołowa. Organizatorem zawidów jest Urząd Gminy Kościelisko  .  Pełne wyniki do pobrania tutaj w formacie excela.   Klasyfikacja  Indywidualna   Klasyfikacja szkół W galerii fotoreportaż  Wojciecha Kossakowskiego z zawodów!!!
( 15 Marca 2007)
III Biegi Narciarskie Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II w Dolinie Chochołowskiej
(żródło: )

III Biegi Narciarskie Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II przeprowadzono w niedzielę 11 marca 2007 r. na Siwej Polanie w Dolinie Chochołowskiej, przy pięknej słonecznej pogodzie. W zawodach uczestniczyło łącznie 205 osób w - kategorii kobiet i mężczyzn w 11 grupach wiekowych.   Pełne wyniki zawodów do pobrania tutaj w formacie excela!!!!!  W galerii fotoreportaż  Wojciecha Kossakowskiego z biegu!!!!
( 15 Marca 2007)
PUCHAR WÓJTA GMINY PORONIN W NARCIARSTWIE BIEGOWYM
(żródło: )

   5 marca w Murzasichlu odbyły się doroczne zawody w narciarstwie biegowym o Puchar Wójta Gminy Poronin.  W zawodach wzięło udział blisko 60 dziewcząt i chłopców z szkół podstwaowych oraz gimnazjów z :Poronina, Murzasichla, Małego Cichego i Zębu. W klasyfikacji szkół podstawowych zwyciężyła SP Poronin -49 pkt, drugie miejsce zajęła SP Zab 31 pkt , trzecią pozycję wywalczyła  SP Murzasichle 23 pkt a na czwartym miejscu znalazła się SP w Małem Cichem -5 pkt W kategorii szkół gimnazjalnych na czele znalazło się Gimnazjum w  Murzasichlu 22 pkt, drugie miejsce zajęło Gimnazjum w Zębie 21 pkt a na trzeciej uplasowało się Gimnazjum w Poroninie 10 pkt.
( 8 Marca 2007)
2 marca III Memoriał im Z.Duraja Biegi.
(żródło: )

Memoriał tradycyjnie otwarły zawody biegowe, które odbyły się 2 marca w Podczerwonem.   Uczestnicy wystartowali w kategoriach szkół podstawowych , gimnazjów oraz dorosłych.  Trasa biegowa  przygotowana wielkim nakładem pracy wynosiła dla szkół podstawowych 1000 m ( młodsi) 2000 m (starsi), 3000m gimnazja ,  mężczyźni 3000 m , kobiety 2000m W galerii  fotoreportaż Katarzyny i Piotra Duraj z biegów.   Pełne wyniki biegu do pobrania tutaj w formacie Excela.!!!!
( 3 Marca 2007)
Bieg Chochołowski 25 luty 2007.
(żródło: )

Dnia 25.02.2007r. na trasach biegowych w Chochołowie odbyły się otwarte zawody w narciarstwie biegowym z okazji 160 rocznicy Powstania Chochołowskiego oraz pamięci pomordowanych w walce z okupantem dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i dorosłych. Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji Gminy w  Czarnym Dunajcu , przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Chochołowie, Radą Sołecką w Chochołowie. Udział w zawodach wzięło 400 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów i w kat. dorosłych.  W galerii  fotoreprotaż z zawodów!!!
( 26 Lutego 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (645-659)(660-674)(675-689)(690-704)(705-714) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017