Kolejne dwa srebrne medale Katarzyny Rogowiec.

Rabczanka Katarzyna Rogowiec wywalczyła   kolejne dwa tym razem srebrne medale podczas Mistrzostw Świata Niepełnosprawnych w rosyjskim  Chanty Mantyjsku. Jej kolega z reprezentacji Kamil Rosiak zdobył również srebrny medal.
( 8 Kwietnia 2011)
Katrzyna Rogowiec z trzema medalami MŚ niepełnosprawnych!

Podczas rozgrywanych w rosyjskim Chanty-Mantijsku mistrzostw świata niepełnosprawnych w biegach narciarskich i biathlonie Polka Katarzyna Rogowiec z Rabki  zdobyła złoty, srebrny i brązowy medal.
( 6 Kwietnia 2011)
JUSTYNA KOWALCZYK I MACIEJ KRECZMER MISTRZAMI POLSKI.

Justyna Kowalczyk AZS AWF Katowice i Maciej Kreczmer LKS Poroniec Poronin zostali Mistrzami Polski w biegu na 5km (kobiety) i 10km (mężczyźni) stylem dowolnym.
( 24 Marca 2011)
XIV Memoriał Br Staszel Polankowej w nowej formule
(żródło: D Michalik)

Dnia 21.03 odbył się XIV Memoriał Br. Staszel Polankowej W tym roku wprowadziliśmy nową formułę rozgrywania memoriału. Na stacji narciarskiej Biały Potok, której właścicielami są Maria i Piotr Czuj, Po raz pierwszy w Polsce zorganizowaliśmy dla dzieci tor zadaniowy według pomysłu prof. Szymona Krasickiego, który zaszczycił nasze zawody swoją obecnością. W galerii kilka fot własnych oraz nadesłanych przez organizatora z biegów
Marcisz i Staręga mistrzami Polski w sprintach!

Najlepszymi polskimi sprinterami, a zarazem mistrzami Polski zostali dzisiaj Ewelina Marcisz i Maciej Staręga. Zarówno dla Eweliny, jak i dla Maćka były to pierwsze złote medale mistrzostw naszego kraju w karierze. Rywalizacja toczyła się stylem klasycznym na trasach w Jakuszycach. Brąz dla Pauliny Maciuszek a srebro dla Macieja Kreczmera oboje LKS Poroniec
( 23 Marca 2011)
FINAŁ PUCHARU ŚWIATA DLA MARIT BJOERGEN, KOWALCZYK 2.

Norweżka Marit Bjoergen jako pierwsza przekroczyła linię mety ostatniego biegu Pucharu Świata w biegach narciarskich w sezonie 2010/2011. Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce.
( 20 Marca 2011)
PS w biegach - Falun . Justyna Kowalczyk druga w biegu łaczonym.

Bieg łączony na  dystansie 10km (5kmCL+5kmF)  w Falun wygrała zdecydowanie Norweżka Marit Bjoergen. 25,1 sekundy za Norweżką linię mety minęła Justyna Kowalczyk a kolejne 8,8 sekundy później na metę wbiegła Theresa Johaug.
( 19 Marca 2011)
Prolog finału PS w biegach w Falun dla Bjoergen. Kowalczyk druga

Bieg na dystansie 2,5 km rozegrany jako prolog finału Pucharu Świata  w Falun Wygrała norwezka Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk  uzyskała drugi rezultat z trzecia  była Therese Johaug.
( 18 Marca 2011)
Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach - sztafety

W ostatnim dniu trwania  Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach rozegrane zostały sztafety. W zmaganiach wzięło udział 10 szfatet chłopców i 13 dziewczat . Najlepsze okazały się reprezentacje -dziewczęca NSS 2 Ustrzyki Dolne i chłopięca z SP Lubatowa.   W galerii fotoreportaż z dekoracji i zawodów
( 16 Marca 2011)
PETRA MAJDIC TRIUMFUJE W SZTOKHOLMIE. KOWALCZYK SIÓDMA

Słowenka Petra Majdic zwyciężyła we wtorkowym sprincie zaliczanym do Pucharu Świata w biegach narciarskich .Zawody rozgrane zostałyna placu przed pałacem królewskim w Sztokholmie. Tym samym Słowenka wygrała Małą Kryształową Kulę za klasyfikację sprinterską.
Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach- II dzień.

W drugim dniu Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano biegi stylem dowolnym.  Nie zawiedli faworyci zajmując czołowe miejsca. Po zawodach  udekorowano zwycięzców z dnia wczorajszego i dzisiejszego. W środę zostaną rozegrane biegi sztafetowe, które zostały przeniesione z czwartku ze względu na pogodę.   W galerii fotoreportaż z dekoracji!!!!!
( 15 Marca 2011)
Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich.

Blisko 150 dziewcząt i chłopców uczniów szkół podstawowych z 9 województw biegami stylem klasycznym zainaugurowało  Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie klasycznym.   W galerii kilka fot z zawodów!!!
( 14 Marca 2011)
BJOERGEN INAJLEPSZA W SPRINCIE, KOWALCZYK 4.

Norweżka Marit Bjoergen  wygrała rozgrywane w fińskim Lahti sprint techniką klasyczną zaliczaną do klasyfikacji Pucharu Świata.Polka Justyna Kowalczyk zajęła 4 miejsce
( 13 Marca 2011)
PŚ BIEG ŁĄCZONY W LAHTI DLA JOHAUG, KOWALCZYK 2.

Therese Johaug z Norwegi po pasjonującym finiszu pokonała Justynę Kowalczyk w biegu łączonym 5km CL + 5km F rozgrywanym w ramach Pucharu Świata w biegach narciarskich.
( 12 Marca 2011)
ZAWODY POLBANK CUP NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU BIEGÓW NARCIARSKICH BIEG NA IGRZYSKA ZAKOŃCZONE
(żródło: T. Furtak Ak Pol)

Polbank CUP 2011 zakończony! Finałowe zawody rozegrane zostały 10 marca na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie. Tym razem uczestnicy wzięli udział w biegach techniką dowolną ze startu wspólnego.  W galerii kilka fot z zawodów