PLH Play Off Podhale w półfinale.

Hokeiści Wojasa Podhale po zaciętym meczu w Jastrzebiu pokonali  gospodarzy i tym samym awansowali do półfinałów.  Gratulacje!!!!
( 20 Lutego 2010)
PLH- Play OFF Przegrana w Jastrzębiu.

Pierwszy wyjazdowy mecz dla Szarotek nie był zbyt szczęśliwy- bowiem  nowotarska drużyna przegrała w rzutach karnych i w tej fazie gry konieczne jest jeszcze jedno spotkanie, które zostanie rozegrane w sobotę w Jastrzębiu.
( 19 Lutego 2010)
Zwycięstwo zadedykowane śp. Janowi Łasiowi. Juniorzy Młodsi MMKS w złotej koronie!

Hokeiści Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego w Nowym Targu zasmakowali w tytułach Mistrza Polski.  Prym wiedzie ekipa Juniorów Młodszych, która od wielu lat jest w ścisłej krajowej czołówce. Średnio udany sezon zasadniczy drużyna z nawiązką powetowała sobie na turnieju mistrzowskim Sosnowcu w ramach XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Dolny Śląsk 2010, nie przegrywając na tej imprezie żadnego meczu, w tym tego najważniejszego –finałowego, w którym nie dała się pokonać drużynie Stoczniowca Gdańsk. Zatem zaśpiewajmy: Mistrz Mistrz MMKS!
( 18 Lutego 2010)
PLH Play Offy Podhale - wygrywa z Jastrzębiem 5-1 Hatt Trick Zapały

Po wczorajszej porażce Szarotki zagrały zdecydowanie skuteczniej i w drugim spotkaniu z JKH Jastrzębie pokonali  rywali 5- 1.   Trzy bramki zdobył w tym meczu Krzystof Zapała. Stan rywalizacji  w tej rundzie wynosi 2-1 a  rywalizacja przenosi się do Jastrzębia.Kolejny mecz nowotarżanie rozegrają 19 lutego.   W galerii fotoreportaż z meczu!!!
( 16 Lutego 2010)
PLH Play Off rozpoczęte - Wojas Podhale przegrywa z Jastrzębiem pierwszy mecz
(żródło: fot J. Matyasik)

Do pierwszego meczu play off  z JKH Jastrzębie hokeiści Wojasa Podhala podeszli z bonusem - wywalczonym w rundzie zasadniczej.  Niestety pierwszy mecz  Szarotki przegrały w karnych.  Kolejny mecz z Jastrzebiem nowotarska druzyna rozegra już we wtorek na własnym lodowisku- potem  rywalizacja przenosi się do Jastrzębia a Szarotki muszą pokonac rywali trzy razy by awansować do pólfinałów. stan rywalizacji po poniedziałkowym meczu wynosi 1-1
( 15 Lutego 2010)
Zakończenie MALH - wspaniali goście i wspaniały cel.
(żródło: W.Krupa AKH- Górale)

W sobotę, 6 marca rozegrane zostaną mecze ostatniej kolejki Małopolskiej Amatorskiej Ligi Hokejowej. Wśród gości finału będzie Mariusz Czerkawski i ks. Paweł Łukaszka. Ale bohaterem dnia będzie sześcioletni Patryk Chowaniec, synek jednego z zawodników.
( 11 Lutego 2010)
MALH Górale kontra Wojownicy

Na Nowotarskiej Miejskiej Hali Lodowej szóstego dnia lutego w sobotę AKH "GÓRALE" Nowy Targ podejmowali Wojowników Oświęcim, był to kolejny mecz w ramach ligi MALH.
( 9 Lutego 2010)
48 Kolejka PLH Przegrana na koniec rundy zasadniczej

Ostatni mecz rundy zasadniczej hokeiści Podhala zagrali na wyjeździe z liderem tabeli Comarchem Cracovia.   Szarotki nie psrostały przeciwnikowi, który wygrał spotkanie 4-3 w drugiej minucie dogrywki..
47 kolejka PLH. Wygrana z Tychami i bonus w play off

W przedostanim meczu II etapu PLH hokeiści Wojasa Podhale wygrywają 4-2 z Tychami i tym samym zdobywaja bonus pozwalający na wygranie jednego meczu mniej w fazie play off.  W galerii fotoreportaż z meczu!!!!
( 7 Lutego 2010)
45 kolejka PLH. Pewne zwycięstwo Podhala z Janowem.

Na trzy spotkania przed końcem II etapu hokeiści Wojasa Podhale wygrali z Janowem Naprzód 5-1 Do konca tej cześci ligi nowtarżanie zagrają jeszcze z 5 lutego z Jastrzębiem na wyjeździe 7 lutego z Tychami u siebie i 9 lutego z Cracovią w Krakowie.
( 2 Lutego 2010)
44 kolejka PLH. Wygrana po dogrywce.

Niedzielny mecz Szarotki zagrały u siebie z Zagłębiem. Po wyrównanym spotkaniu regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygniecia i konieczna była dogrywka. Zwycięskiego gola w drugiej minucie dogrywki strzelił Dmitri Suur.  Kolejny mecz Podhale zagra ponownie u siebie w najbliższy wtorek a przeciwnikiem będzie drużyna Janowa.
( 31 Stycznia 2010)
43 kolejka PLH Podhale przegrywa z Cracovią

Piątkowe spotkanie  Szarotek z viceliderem tabeli Comarchem Cracoviią zakończyło się zwycięstwem gości.  Nowotarżanie zdobyli trzy bramki tracąc pięć. Kolejne spotkanie  Wojas Podhale rozegra w najblizszą niedzielę z Zagłębiem Sosnowiec w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu początek godz 17.00
( 29 Stycznia 2010)
42 kolejka PLH - zwycięstwo w Tychach w ostatnich sekunadach meczu

Zła passa przerwana - hokeiści Wojasa Podhale wygrali wyjazdowy mecz z GKS Tychy i to w ostatnich sekundach spotkania.  Zwycięskiego gola strzelił Krzysztof Zapała  W piątek kolejne ważne spotkanie tym razem przeciwnikami nowotarskich hokeistów będzie drużyna Cracovii. Początek meczu 18.15
( 27 Stycznia 2010)
41 kolejka PLH hat-trick Malasińskiego - przegrana Podhala z Jastrzębiem.

41 mecz tegorocznej ligi Podhale rozegrało na wyjeździe z JKH Jastrzębiem. Niestety mecz z pierwszej tercji wyrównany nowotarżanie  ostatecznie przegrali 7-4.  Kolejne spotkanie  Szarotki rozegrają na wyjeździe we wtorek z Tychami a w piątek u siebie podejmują Cracovię.
( 24 Stycznia 2010)
UKS Skalni na II miejscu Turnieju Mini Hokeja w Sanoku

Najmłodsi adepci nowotarskiego hokeja z rocznika 2001 i młodsi wzięli udział w mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju mini hokeja, który odbył się w Sanoku. Przez kilka godzin UKS Skalni toczyli zacięte boje z drużynami z Krynicy, Krakowa, Gelnicy (Słowacja) oraz Sanoka (II zespoły). Ostatecznie nowotarżanie zajęli drugie miejsce.