Nieskuteczny MMKS przegrywa z Opolem

Hokeiści I ligowego MMKS-u nie będą mile wspominać meczy w tym sezonie z Orlikiem Opole. W I etapie doznali dwóch porażek. W drugim etapie w I rundzie nowotarżanie rozegrali najlepsze spotkanie w tym sezonie i zasłużenie pokonali rywala 4:2. Dziś już jednak tak miło nie było gdyż MMKS przegrał 6:2 kluczowe dla układu obu drużyn w tabeli spotkanie.
( 24 Stycznia 2010)
40 kolejka PLH Podhale przegrywa w karnych z Janowem.
(żródło: fot J. Matyasik)

Piątkowy mecz wyjazdowy nowotarskie Szarotki nie mogą zaliczyć do udanych. Po zremisowaniu wyniku w II tercji Podhale Nowy Targ przegrywa w karnych z Janowem Naprzód.
( 22 Stycznia 2010)
Gdańsk zdobyty i MMKS wiceliderem tabeli Juniora Młodszego

Juniorzy Młodsi MMKS w piątkowy wieczór koleją wyruszyli w kilkunastogodzinną podróż do Gdańska na dwa mecze ligowe. Każdy wiedział przed tymi meczami, że nie będą to łatwe potyczki, ponieważ gdańszczanie przed tymi spotkaniami mieli jeden mecz mniej rozegrany niż nowotarżanie i z 64 pkt. na koncie zasiadali na fotelu wicelidera tabeli. MMKS z kolei miał punktów 62 na 29 meczy rozegranych i w tabeli zajmował III miejsce. Cel był, więc tylko jeden zdobyć komplet punktów i przegonić Stoczniowiec.
( 18 Stycznia 2010)
I liga hokeja. Dwie trudne wygrane MMKS-u z Cracovią II

W  miniony weekend hokeiści I-o ligowego MMKS-u rozegrali dwa mecze. Sobotni u siebie wygrali  8-2 a niedzielny na wyjeździe  również wygrali 4-3  Poniżej  relacje Szymona Pyzowskiego z obydwu spotkań.
39 kolejka PLH - Podhale pokonane przez Zagłębie.

Niedzielny mecz  39 kolejki hokeiści Wojasa Podhale rozegrali u siebie z Zagłębiem Sosnowiec. Po bardzo wyrównanej walce Szarotki przegrały w ostatniej tercji jednym golem i mecz zakończył się  wynikiem 4-5.
( 17 Stycznia 2010)
Rozpoczęła się II runda ligi MALH
(żródło: W.Krupa AKH Górale)

W poniedziałkowy wieczór na Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu o godz. 20:00 stanęły przeciw sobie dwie Nowotarskie drużyny, ZAWISZA i GÓRALE, po gwizdku sędziego, Roberta Długiego rozpoczęła się II Runda w ramach Małopolskiej Amatorskiej Ligi Hokeja na Lodzie
( 15 Stycznia 2010)
Nawet sędzia nie przyniósł szczęścia MMKS. HK Keżmarok zwycięzcą Turnieju rocznika 98-99 w Nowym Targu.

Ostatni dzień turnieju międzynarodowego rocznika 98 – 99 o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr. 11 w Nowym Targu przyniósł nam końcowe rozstrzygnięcia. Wielkim zwycięzcą zawodów zostali Słowacy z HK Keżmaroka, którzy w finale pokonali faworyzowany pierwszy zespół MMKS-u. W meczu o trzecie miejsce doszło do konfrontacji drugiej drużyny MMKS z Tiumen Rubin. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszli Rosjanie.
( 14 Stycznia 2010)
Pozycja lidera nie dla MMKS Nowy Targ w meczu zaległym z GKS-em Katowice

Hokeiści MMKS Podhale Nowy Targ rozegrali dziś zaległe z 29 listopada 2009 r. spotkanie z GKS-em Katowice. Mecz rozegrano w małej hali przy katowickim „Rondzie” po raz pierwszy z udziałem publiczności. Przed tym spotkaniem MMKS miał szansę na wskoczenie na I miejsce „Grupy C” spychając z niego właśnie katowiczan. Musiał tylko wygrać w regulaminowym czasie. Niestety mimo ambicji, walki i chęci nowotarżanie nie zdołali podbić Katowic.
37 kolejka PLH Piąte z kolei zwycięstwo Podhala.

We wtorkowym meczu PLH  Szarotki  podejmowały GKS Tychy. Goście zostali pokonani  4-2. Wojas Podhale zwiększył dorobek pkt do 73 pk a od lidera - Cracovii dzieli drużynę 8 pkt.  Kolejny mecz Podhale rozegra właśnie z Cracovią w piątek  w Krakowie.
( 12 Stycznia 2010)
36 kolejka PLH Kolejne punkty Podhala.

W 36 spotkaniu  PLH Wojas Podhale pokonał 3-2 hokeistów Jastrzębia. Bramki dla Podhala zdobyli Milan Baranyk, Krystian Dziubiński i Frantisek Bakrlik. Kolejny mecz Szarotki zagrają we wtorek 12 stycznia na własnym lodowisku z GKS Tychy początek 17.30
( 10 Stycznia 2010)
Do trzech razy sztuka? Nie tym razem. MMKS nadal bez wygranej z Mazowszem.

Spotkanie pomiędzy nowotarskim MMKS-em a warszawskim Mazowszem zapowiadało się bardzo emocjonująco. Nowotarżanie bardzo chcieli po raz pierwszy w tym sezonie wygrać z tą drużyną. Przez 40 minut nic nie zapowiadało, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebne będą rzuty karne. A jednak. W ostatnich 20 minutach po trzech trafieniach Neupauera zrobił się remis. Dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu. W rzutach karnych lepiej spisali się hokeiści ze stolicy i to oni wywożą z Nowego Targu 2 punkty.
( 9 Stycznia 2010)
MMKS zaczyna nowy 2010 rok od zwycięstwa nad odmłodzoną Polonią Bytom

Pierwsze zwycięskie spotkanie w nowym 2010 roku rozegrali hokeiści MMKS. Ich rywalem była Polonia Bytom, która do meczu przystąpiła w odmłodzonym składzie w porównaniu do tego, w którym grała w I etapie
( 8 Stycznia 2010)
35 kolejka PLH Podhale wygrywa pewnie z Janowem 8-4

Piątkowy mecz Szarotki rozegrały na własnym boisku z Naprzodem Janów.   Pomimo przegranej I tercji nowotarżanie w  drugiej zdobyli pięć a w trzeciej jeszcze trzy barmki - tracąc w sumie tylko cztery.  Kolejne spotkanie już w niedzielę . O godz 17.00 na Hali Lodowej w Nowym Targu rozpocznie się mecz z Jastrzebiem.
34 kolejka PLH wygrana Podhala na wyjeździe.

Drugą połowę  II etapu rozgrywek hokeiści Podhala rozpoczęli od wygranej  z Zagłębiem Sosnowiec.  W zaciętym i wyrównanym  meczu Szarotki pokonały na wyjeździe czwartą drużynę gr A. 2-3 . Kolejne spotkanie nowotarscy hokeiści rozgrają  8 stycznia z Naprzodem Janów. Początek meczu godz 18.00
( 5 Stycznia 2010)
PLH 33 kolejka Podhale wygrywa z Pasami.

W niedzielnym meczu Wojas Podhale zmierzył się z Comarchem Cracovią.  Spotkanie w pierwszej fazie należące do gości Szarotki ostatecznie  w pięknym stylu wygrały 8-4. Zadecydowała II tercja w której nowotarscy hokeiści zdobyli 5 goli.  Milan Baranyk  w tym spotkaniu zdobył  hatt tricka. Kolejne spotkanie czeka Podhale  już we wtorek a ich przeciwnikiem na wyjeździe będzie Zagłębie Sosnowiec.