Trzecie miejsce Żaków z MMKS-u w Turnieju Barbórkowym

Od piątku do niedzieli w Bytomiu odbywał się IV Międzynarodowy Turniej Barbórkowy Skok Silesia - Centrum Żaków Młodszych. Oprócz gospodarzy UKS MOSM Polonii Bytom w turnieju brały również udział zespoły: Sokół Toruń, HC Orlova (Czechy), MOSM Tychy, Podhale Nowy Targ i Stoczniowiec Gdańsk. Drużyny były złożone głównie z graczy z rocznika 96 i młodszych. Jedynie HC Orlova była wzmocniona 6 graczami z rocznika 95.
( 8 Grudnia 2008)
Udany rewanż Orlika za porażkę na inaugurację I ligi.

Udał się w minioną sobotę  rewanż Orlikowi Opole za porażkę z MMKS Podhale Nowy Targ w inauguracyjnym spotkaniu rozgrywek I ligi. W dzisiejszym meczu hokeiści Orlika wspierani przez kilkuosobową grupę swych najwierniejszych fanów sięgnęli zasłużenie po 3 punkty.
30 Kolejka PLH Podhale rozjechało"Pasy"

Podhale podczas wyjazdowego meczu pokonało gospodarzy  hokeistów Comarcha Cracovię 2-1. Spotkanie było bardzo trudne ale Szarotki obroniły pozycję wicelidera tabeli . Do  Stoczniowca Podhalu brakuje zaledwie dwa punkty..
( 7 Grudnia 2008)
29 kolejka PLH Podhale wygrywa z Polonią Bytom.

Hokeiści Podhala w kolejnym meczu ekstraligi przed włąsnymi kibicami  pokonali gości- Polonię Bytom. 6-1
( 5 Grudnia 2008)
Puchar Polski w Hokeju Wojas Podhale- TKH Toruń. 3-1
(żródło: fot J. Matyjasik)

Kolejne spotkanie zaliczane do Pucharu Polski hokeisci Wojasa Podhale zagrali na własnym lodowisku z toruńskim zespołem TKH, jako mecz rewanżowy. Spotkanie Szarotki wygrały 3-1 ale nie wystarczyło to do dalszej gry w finałach.
( 2 Grudnia 2008)
MMKS Żacy 95 pokonały Cracovię. Mecz zakończył się bójką

W ligowym meczu Żaka rocznik 95 grał z Cracovią Kraków. Spotkanie odbywało się głównie w tercji Cracovii. Po meczu doszło do małej bójki. W tej bójce nie brali udziału wszyscy zawodnicy z Cracovii.  W galerii fotoreportaż z meczu Szymona Pyzowskiego i Szymona Pawlika!!!
( 1 Grudnia 2008)
I liga hokeja. MMKS zwycięża po dogrywce.

W drugim meczu MMKS Nowy Targ nie miał łatwej przeprawy z SMS Sosnowiec, lecz dobra gra w trzeciej tercji i gol w dogrywce zdecydował, że to właśnie oni sięgnęli dziś po wygraną.   W galerii fotreportaż Szymona Pyzowskiego z meczu!!!!
( 30 Listopada 2008)
28 kolejka PLH Przegrana Podhala w Sanoku.

Wyjazdowy mecz z Sanokiem przerwał dobrą passę Podhala. Na własnej tafli hokeiści Sanoka pokonali Szarotki 6-1.  W tabeli Podhale w dalszym ciągu znajduje się na drugim miejscu z 54 pkt
Totalna bijatyka na koniec meczu MMKS z KTH

W ligowym meczu Młodzik rocznik 93 (plus paru graczy z rocznika 94) grał z KTH Krynica. Pierwszego gola w meczu zdobył Zarotyński, który otrzymał dokładne podanie od Samoleja i strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik spotkania.
MMKS Drużyna młodzików 94, pokonała Cracovię Kraków 7:1

W sobotę drużyna  MMKS Młodzików 94 pokonała w Nowym Targu pokonała Crakovie 7-1. Drużyna gości, grała na dwie piątki, mimo tego, stawiała dzielny opór przez praktycznie całe spotkanie, co zaowocowało stosunkowo niską przegraną - biorąc pod uwagę ostatnie starcia obu zespołów. Honorowego gola dla Cracovii strzelił Kania.
I liga hokeja MMKS wygrywa z SMS

Pierwsza tercja pojedynku MMKS- u z drużyną SMS Sosnowiec przebiegała pod dyktando gości, którzy co chwilę sprawdzali formę Tomasza Rajskiego. W 9 min. Witecki mógł otworzyć wynik spotkania, lecz nie zdążył dobić krążka, który po strzale Galanta i obronie Rajskiego znalazł się przed nim.
27 kolejka PLH Podhale wygrywa na wyjeździe z TKH Toruń.

Wyjazdowy mecz Podhale zagrało z Toruniem. Wygrywajac mecz Szarotki zbliżają się do lidera tabeli   drużyny Stoczniowca. Strata wynosi zaledwie 5 pkt. Kolejny zespół- to Zagłębie Sosnowiec, który z 47 pkt zajmuje 3 miejsce
( 28 Listopada 2008)
26 kolejka PLH Dobra passa Podhala

W 26 kolejce Wojas Podhale kontynuuje dobrą passę i zwycieża z Janowem. Umacnia to Szarotki na pozycji wice lidera .
( 25 Listopada 2008)
Dramat MMKS-u od 30 min.

Nie udał się nowotarżanom drugi mecz z pretendentem do awansu. Po sobotniej minimalnej porażce po dogrywce, kibice w stolicy Podhala oczekiwali równie zaciętego meczu i co najważniejsze wygranej.
( 24 Listopada 2008)
25 kolejka PLH. Wygrana Podhala z liderem w karnych

25 mecz tegorocznej Ekstraligi hokeiści  Podhala rozegrali na wyjeździe z liderem  ekstraligi Stoczniowcem Gdańsk.  Ani regulaminowy czas  gry ani dogrywka nie przyniosły rozstrzygnięcia.  Dopiero  rzuty karne zadecydowały o wygranej Szarotek.  Niedzielna wygrana umocniła nowotarski zespół na drugiej pozycji  tabeli. Podhale ma 49 pkt a do pierwszego miejsca brakuje zaledwie 6 pkt.