PLH Wojas Podhale- Naprzód Janów 4-1

Swój kolejny mecz tej rundy  ekstraklasy hokejowej Nowotarscy hokeiści wygrali z Janowem 4 do 1. Pierwsza bramka padła już w 9 minucie spotkania.  Różanski w asyście Zapały i Kacira umieszcza krążek w siatce bramkarza Janowa Zajaca . Kolejną bramkę strzela Baranyk  w 14 minucie i pierwsza tercja kończy się wynikiem 2 -0 dla Podhala.  W 39 minucie trzecią bramkę zdobywa Kacir . Kontaktowego gola strzela dla Janowa w 41 minucie Kowalówka ale Podhalanie nie pozostają dłużni i czwartego gola w 55 minucie strzela Zapała . Mecz kończy się wynikiem 4 -1 dla nowotarskich Szarotek.
( 25 Września 2007)
PLH Kolejna wygrana Podhala .Unia Oświęcim - Wojas Podhale 1-7

Swój kolejny mecz wyjazdowy Szarotki rozegrały w Oświęcimiu i wygrały 1 do 7   W tabeli  Nowotarski zespół plasuje się na piątym miejscu po Cracovii, Stoczniowcu,Sanoku i Toruniu, ale różnica punktowa do lidera wynosi zaledwie dwa punkty
( 24 Września 2007)
PLH Wygrana Podhala z Toruniem

Kolejny mecz tej rundy z TKH Toruń Wojas Podhale wygrał 8 do 6. Pierwsze dwie tercje nalezały do  hokeistó Podhala , którzy na drugą przerwę zeszli z komfortowym wynikiem 7 do 2  W trzeciej tercji podopieczni Mariana Pysza zerwali się do walki i szybko nadrobili stracone punkty i ostatnia minuta meczu rozpoczęła się z wynikiem 7 do 6 dla Podhala. Na cztery sekundy przed końcem meczu  Marian Kacir do pustej bramki przeciwnika strzela ósmego gola dla Podhala.  Fotoreportaż z meczu w galerii
( 21 Września 2007)
Kolejne mecze PLH Przegrana Podhala z Toruniem.

Rozegrany awansem mecz Podhala z TKH Toruń nie był pomyślny dla nowotarskich hokeistów.   Torunianie dominowali na boisku a Szarotkom udało się strzelić zaledwie jednego gola . Po rozegraniu 6 spotkań nowotarscy hokeiści znajdują się na 7 miejscu w tabeli. Najwięcej- 13 pkt do tej pory zgromadziła drużyna TKH Toruń .Na drugim miejscu znajduje się Stoczniowiec Gdańsk a trzecie miejsce zajmują hokeiści Comarchu Cracovii .
( 19 Września 2007)
4 kolejka PLH Wojas Podhale-Stoczniowiec Gdańsk 4-3

Pierwsze pięć minut meczu należało do hokeistów Stoczniowca. Już w drugiej minucie Furo wykorzystał okazję i z podania Urbanowicza umieścił krążek w bramce Tomasza Rajskiego .  Trzy minuty później Skutchan w asyscie Vitka zdobywa drugiego gola dla Stoczniowca. Nowotarzanie kontratakują kilkarotnie ale dopiero w 8 minucie meczu zdobywają kontaktową bramkę. Voznik dobija podanie Pospisila i  I tercja kończy się wynikiem 1-2 dla Stoczniowca.  W galerii fotoreportaż z meczu !!!
( 14 Września 2007)
3 kolejka PLH Comarch Cracovia- Wojas Podhale 7 -2

Wyjazdowy mecz trzeciej kolejki PLH nie udał się nowotarskim hokeistom. Cracovia rozgromiła Szarotki 7 do 2. Już w 5 minucie Pasiut umieścił krążek w bramce Podhala, Kolejny gol dla gospodarzy padł w 7 minucie  a dopiero w 18 minucie grajacy w przewadze hokeiści Podhala zdobyli konktakową bramkę.  W drugiej tercji" Pasom" udało się zdobyć tylko jednego gola . ale za to w trzeciej  aż cztery razy krążek lądował w  bramce Szarotek . W 49 minucie  Bakrlik zdobywa kolejnego gola dla górali.  Kolejny mecz Wojas Podhale rozegra na własnym lodowisku w najbliższy piątek z  Energą Stoczniowiec. Początek godzina 19.00
( 12 Września 2007)
II kolejka PLH Wojas Podhale vs GKS Tychy 2-0

W drugim meczu tego sezonu podhalańscy hokeiści po zaciętej walce pokonali  zespól z Tych 2 do 0. Nie był to łatwy mecz bowiem od pierwszych minut ataki na bramkę  Tomasza Rajskiego   były bardzo mocne. Golkiper Szarotek był w tym spotkaniu stuprocentowo skuteczny i i obronił 22 strzały na bramkę. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Dopiero w  32,49 m meczu krążek w siatce bramkarza Tychów  Sobeckiego umieścił Podlipni z podania Voznika. Drugiego gola zawodnicy Wojasa Podhale zdobyli w trzeciej tercji w 55,21 m. Różanski w asyscie Kacira i Zapały potwierdza przewagę Szarotek.   W galerii fotoreportaż z niedzielnego spotkania.
( 9 Września 2007)
Inauguracja PLH - Przegrana Szarotek z Beniaminkiem Ligi

Swój pierwszy występ w tegorocznej ekstralidze hokeiści Wojasa Podhale nie mogą zaliczyć do udanych .W regulaminowym czasie  meczu remis 3-3 i rozstrzygnięcie na korzyśc gości w dogrywce  było sporą niespodzianką nawet dla trenera Polonii Andrzeja Tkacza.  W galerii fotoreportaż z meczu!!!
( 8 Września 2007)
Dużo grać i punktować. Dariusz Gruszka w najlepszej hokejowej juniorskiej lidze świata – USHL!

Uznawany za jeden  z największych talentów w polskim hokeju nowotarżanin Dariusz Gruszka w nowym sezonie będzie występował w United States Hockey League! 2 września 18 letni zawodnik wylatuje do USA by grać w jednym z zespołów tej ligi – Tri City Storm.
( 4 Września 2007)
Sparringi hokeistów Wojasa Podhale

We wtorek (7 sierpnia)  drużyna Wojasa Podhale  rozegrała szósty mecz sparringowy  w tym sezonie. Na własnym lodowisku nowotarżanie spotkali się z drużyną SKP Poprad  - i przegrali je 8 do 1  "Nie jestem zadowolony z dzisiejszego spotkania. To szósty mecz sparingowy w ciągu dwóch tygodni. Wygraliśmy tylko jeden ale trzeba pamiętać, że nasi dotychczasowi przeciwnicy to ekstraliga słowacka i czeska. Gra z lepszymi to było od początku nasze założenie w tym sezonie". podsumował mecz trener  Szarotek Wiktor Pysz .   W galerii fotoreportaż z meczu:
( 8 Sierpnia 2007)
Spotkanie kibiców Podhala z hokeistami

W piątek 27 kwietnia   kibice i sympatycy hokeja na lodzie spotkali się z Drużyną Mistrza Polski sezonu 2006/2007 czyli SSA Wojas Podhale Nowy Targ .  Na scenie nowotarskiego Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się  hokeiści Podhala , oraz trenerzy. Nie zabrakło również gratulacji.  Burmistrz Marek  Fryźlewicz wręczył  zespołowi puchar, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkową plakietkę.  W galerii kilka fotografii ze spotkania.
( 27 Kwietnia 2007)
VI Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju na lodzie. Podhale- Mistrzem!!!!

Amatorzy z NowegoTargu poszli w ślady  hokeistów Wojasa Podhale i zdobyli mistrzowski tytuł w turnieju, który zakończył się  dzisiaj (1.04) w Nowym Targu. W finale Amatorzy z Nowego Targu pokonali Sigmę Katowice 7:4
( 2 Kwietnia 2007)
VI Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju na lodzie

Od 29 marca na hali lodowej w Nowym Targu rozgrywane są Mistrzostwa Polaki Amatorów w tej pasjonującej dyscyplinie sportu. Podhale reprezentowane jest przez dwie drużyny Podhale Amatorzy Nowy Targ oraz  Zawisza Nowy Targ. Po w pierwszym dniu(29) rozgrywek  Podhale wygrało mecz z drużyną Sewera Oświęcim a Zawisza zremisował z Oliwą Gdańsk.  30 Marca Podhale Amatorzy wygrali z Oliwą Gdańsk a  Zawisza niestety przegrał z Sewerą Oświęcim.
( 30 Marca 2007)
Podhale Mistrzem !!!!!!!

Po dziesieciu latach przerwy po raz osiemnasty  w swojej historii Wojas Podhale zostaje   Mistrzem Polski!!!!!!  W piątym meczu finałowym nowotarskie Szarotki pokonują GKS Tychy 4 do 1
( 20 Marca 2007)
GKS Tychy- Wojas Podhale 1-2

Czwarty mecz finałowy Podhale rozegrało w Tychach. Obydwie drużyny wyraźnie ostrożniej grały koncentrując się na obronie- chociaż nie brakowało emocjonujących momentów. Spotkanie  zakończył  się wynikiem  2:1 Pierwszego gola dla Szarotek w 6 minucie strzelił Jakes z podania Voznika , pięć minut później krążek w siatce Tomasza Rajskiego umieścił Bacul.    Kolejna  tym razem jak się okazało zwycięska bramka została zdobyta w 35 minucie spotkania przez Zapałę po akcji z udziałem Różańskiego i Kacira . Trzecia tercja to tylko utzrymanie wyniku przez nowotarżan.