UG Poronin   UG Biały Dunajec

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

32 kolejka PHL. Radosny powrót z Opola.

Wyjazdowym zwycięstwem 3:2 w Opolu nad Orlikiem, hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ zakończyli czwartą rundę sezonu zasadniczego w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi.
( 8 Stycznia 2017)
31 kolejka PHL. Blisko przełamania

Szósty raz w tym sezonie, a czwarty w rozgrywkach ligowych hokeiści TatrySki Podhala przegrali z Cracovią. Tym razem jednak „Szarotki” zdołały urwać punkt aktualnym Mistrzom Polski, przegrywając dopiero w dogrywce.
( 6 Stycznia 2017)
30 kolejka PHL. W ofensywie lepiej niż w defensywie.

W pierwszym w nowym roku meczu ligowym hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ przegrali 5:8  wyjazdowe starcie z liderem tabeli, drużyną GKS Tychy. To pierwsza przegrana „Szarotek” z tyszanami w tym sezonie, po trzech wcześniejszych zwycięstwach.
( 4 Stycznia 2017)
Brawo Wy!

Trzecia edycji „Nowotarskiego Winter Classic” za nami. Czapki z głów przed jej organizatorami. Jak mówili tak zrobili. Ta edycja zdecydowanie, pod względem atrakcyjności, przebiła dwie wcześniejsze.
( 3 Stycznia 2017)
Puchar Polski w hokeju na lodzie dla Tyszan

W rozegranym  w Nowym Targu  finale Pucharu Polski w hokeju na lodzie  zwyciężyli zawodnicy GKS Tychy. Drużyna po dwóch latach przerwy zdobyła po raz siódmy w swojej historii to trofeum. Tyszanie po zaciętym spotkaniu pokonali 3-0 Comarch Cracovię.  Najlepszymi zawodnikami finału zostali bramkarze obydwu drużyn: Rafał Radziszewski oraz  Kamil Kosowski   W galerii fotoreportaż z meczu
( 31 Grudnia 2016)
Puchar Polski w Hokeju na lodzie . Półfinał dla Cracovii.

Niestety półfinałowy mecz Pucharu Polski w hokeju na lodzie wygrały Pasy. Nowotarskie Szarotki nie sprostały Comarchowi i przegrały mecz 2-4.
( 29 Grudnia 2016)
29 kolejka PHL. Zwycięstwo nad Jastrzębiem w dogrywce.

Hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ na własnym lodzie  pokonali w dogrywce  JKH Jastrzębie i z 55 pkt umocnili się na 3 miejscu tabeli grupy silniejszej. Decydującego gola zdobył w 3 minucie doliczonego czasu gry Bartłomiej Neupauer.
( 22 Grudnia 2016)
28 kolejka PLH . Udany rewanż na Polonii.

Wyjazdowe zwycięstwo na swoim koncie zapisali w meczu 28 kolejki Polskiej Hokej Ligi hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ. „Szarotki” wygrały w Bytomiu z Polonią 3:2, rewanżując się jej tym samym za porażkę na własnym lodzie w poprzedniej rundzie.
( 20 Grudnia 2016)
Turniej w Gdańsku o Puchar im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
(żródło: G.Leśniak PZHL)

Już w najbliższy czwartek 15 grudnia w Gdańsku rozpoczną się trzydniowe zmagania hokeja na lodzie z cyklu Euro Ice Hockey Challenge. Reprezentacje Polski, Kazachstanu, Korei Południowej i Ukrainy będą rywalizować o Puchar im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.
( 14 Grudnia 2016)
UDANY SPRAWDZIAN BIAŁO-CZERWONYCH!

Polscy hokeiści zwyciężyli Koreę Południową 3:1 w kontrolnym meczu rozegranym w hali Olivia w Gdańsku. Był to sparing nieoficjalny; w czwartek oba zespoły rozpoczną zmagania w turnieju EIHC o Puchar im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.
( 13 Grudnia 2016)
27 kolejka PHL: Wygrana z Orlikiem

Hokeiści TatrySki w zaciętym spotkaniu pokonali Orlika Opole na własnym lodzie 4-3. Zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu zdobył Jarmo Jokila. Tym samy. Szarotki wygraną zakończyły czwartą rundę sezonu zasadniczego. Czwartą rundę nowotarżanie rozpoczną od meczu wyjazdowego z Polonią Bytom 20 grudnia.
( 9 Grudnia 2016)
26 kolejka PHL; . Porażka w Krakowie

Szarotkom nie udało się po raz kolejny pokonać "Pasów". W wyjazdowym spotkaniu TatrySki Podhale Nowy Targ uległo 4-2 Comarchowi.
( 6 Grudnia 2016)
25 kolejka PLH. Wygrana z liderem w dogrywce.

Szarotki w dogrywce pokonali  przed własną publicznością lidera tabeli GKS Tychy .  Decydującego gola zdobył w 62 minucie Dariusz Gruszka.
( 4 Grudnia 2016)
24 kolejka PLH Wygrana w Jastrzębiu.

Nowotarskie Szarotki pokonały na wyjeździe  JKH GKS Jastrzębie 4-7 Bramiki dla Podhala zdobyli  Daniel Kapica, Artem Iossafov, Jarkkko Hattunen2x, Krzysztof Zapała, Bartłomiej Neupauer oraz Kacper Bryniczka. Kolejny mecz juz w niedzielę tym razem TatrySki podejmą na własnym lodzie GKS Tychy
( 2 Grudnia 2016)
23 kolejka PLH. Nieudana inauguracja 3 rundy.

Niezbyt udaną inaugurację 3 rundy rozgrywek w grupie silniejszej odnotowali hokeiści Podhala Nowy Targ. Nie sprostali  drużynie Polonii Bytom, której ulegli 2-4 przed własną publicznością.