I bieg o Wielkanocne Jajo Kalatówki 2011

Po raz pierwszy  na Kalatówkach rozegrany został w lany Poniedziałek Wielkanocny  bieg o Wielkanocne Jajo.  Zawody zorganizowane przez Leszka Behounka  przeprowadzone zostały na 5 kilometrowej trasie wokół Kalatówek  Pomimo deszczu wystartowało blisko 20 biegaczy a najszybsi byli Małgorzat Tlałka Długosz  z Zakopanego i  Daniel Bolek z Łężyn.  W galerii fotoreportaż W. Watrasa z biegu!!!!
( 26 Kwietnia 2011)
V Radomski Maraton Trzeźwości- 2 miejsce Michała Zacharko
(żródło: T.G. Sokół gniazdo w Zakopanem. / Foto: Grzegorz Wasyl Grabowski)

Michał Zacharko reprezentujący Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" gniazdo w Zakopanem  zajął  wysokie 2 miejsce podczas V Radomskiego Maratonu Trzeźwości
( 9 Grudnia 2010)
Igrzyska, Gimnazjada, Licealiada Powiatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Nowy Targ
(żródło: PCKiS Nowy Targ)

Po  indywidualanych biegach przełajowych rozegrane zostały biegi sztafetowe. W zawodach na  terenie lotniska w Nowym Targu stanęło 326 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z terenu powiatu nowotarskiego
( 12 Października 2010)
Indywidualne biegi przełajowe Powiatu Nowotarskiego -

1 października na nowotarskim lotnisku rozegrane zostały Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. Na starcie staneło ponad 700 dziewcząt i chłopców . Zawody organizowane były przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Nowym Targu.  W galerii fotoreportaż nadesłany przez PCKIS w Nowym Targu  Pełne wyniki  zawodów do pobrania tutaj w formacie word.!!!
( 6 Października 2010)
Bieg na Maciejową

2 października z Amfiteatru w Rabce na trasę ponad 20 km biegu na Maciejową wystartowało  42 biegaczy.  frekfencja byłą nieco słaba ale spowodował to bieg na Kasprowy Wierch. Zawody były piatą edycją Mountain Marathon.Wsód pań zwycięzyła Izabela Zatorska z Wrocanki  a wśród panów  Andrzej Długosz z Rytra
( 4 Października 2010)
III Alpin Sport Tatrzański bieg pod górę.
(żródło: fot Ł Kosut)

Pogoda i w tym roku nie dopisała i 181 kobiet i mężczyzn z Polski Czech i Słowacji zmagało się ze śniegiem na trasie z kuźnickiego ronda na Kasprowy Wierch.  Wśród kobiet zwyciężyła Anna Celińska a wśród mężczyzn Maciej Bierczak. W galerii kilka fot  Łukasza Kosuta z biegu!!!
32 Maraton Warszawski z udziałem zakopiańczyków

26 września ulicami Warszawy pobiegnie 32. Maraton Warszawski, w czasie którego odbędzie się finał akcji BIEGNIJ CHARYTATYWNIE.  W Maratonie Warszawskim wezmą udział również biegacze zakopiańskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół: Leszek Behounek, Dariusz Serafin i Krzysztof Kapłon z Rabki. Leszek Behounek weźmie udział w próbie bicia rekordu Guinessa "maratońskiej gąsienicy."
( 20 Września 2010)
Sukces Bartłomieja Peruckiego w IV otwartym Pucharze Krakowa w lekkoatletyce.
(żródło: W. Perucki MKS Rabka)

Udany występ odnotował  Bartłomiej Perucki w IV Otwartym Pucharze Krakowa w Lekkiej Atletyce, którego finał rozegrany został 12 września na stadionie AWF. W generalnej klasyfikacji bloku skoków zajął trzecie miejsce, będąc jednocześnie najmłodszym zawodnikiem stającym na „pudle” w kategorii open.
( 15 Września 2010)
III Bieg Wysokogórski im druha Franciszka Marduły

83 kobiet i mężczyzn wystartowało w III  Biegu Wysokogórskim im druha Franciszka Marduły. Najlepsi na 22 km trasie okazali się  Anna Celińska z Anina oraz Marcin Świerc z Lublińca. Na trasie amatorskiej zwyciężyli  zakopiańczycy  Monika Rafałowicz i Wawrzyniec Pawski.   W galerii fotoreportaż z trasy biegu.!!!!
( 11 Września 2010)
VI Maraton Gorce - Maciuszek i Wydra najlepsi.

Ponad 100  biegaczy wystartowało w Krościenku do VI edycji Maratonu Gorce. Na ponad 40 km trasie najlepszy wynik wśród panów uzyskał  Jan Wydra z Mszany Dolnej a wśród pań najszybsza była nasza olimpijka z Vancouver  Paulina Maciuszek
( 5 Września 2010)
Lekkoatletyczny mecz juniorów młodszych
(żródło: W. Perucki MOS Rabka)

W sobotę 12 czerwca 2010 na stadionie AWF w Krakowie odbył się mecz lekkoatletyczny Juniorów Młodszych Podkarpackie-Świętokrzyskie-Małopolskie. Zaszczyt reprezentowania Małopolski w tych zawodach otrzymała nasz miotaczka Klaudia Derek  oraz nasz zawodnik reprezentujący  obecnie barwy WKS Wawel Bartłomiej Perucki.
( 14 Czerwca 2010)
Tytuł i kwalifikacja.

Dobrze zaprezentował się rabczanin Bartłomiej Perucki w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego juniorów młodszych i juniorów rozegranych na stadionie AWF w Krakowie w dniu 9.05.br.
( 10 Maja 2010)
Mistrzostwa Ośrodka Sportowego Nowy Targ w czwórboju lekkoatletycznym .

6 maja na stadionie miejskim w  Nowym Targu rozegrane zostały Mistrzostwa Ośrodka Sportowego Nowy Targ w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Zawody zostały zorganizowane przez  Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targ. W galerii kilka fot z zawodów!!!
( 7 Maja 2010)
Sztafetowe biegi przełajowe w Nowym Targu.

21.04.2010 na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Igrzyska i Gimnazjada Powiatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, oraz Ośrodki Sportowe Rabka Zdrój, Nowy Targ i Szczawnica. W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!!
( 26 Kwietnia 2010)
I Bieg Przyjaźni Krościenko- Szczawnica

2 października na trasie Kroscieno nad Dunajcem - Szczawnica rozegrany został I bieg Przyjaźni.  Ponad 200 dziewcząt i chłopców  ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich  z Krościenka Szczawnicy, Szlachtowej  i Grywałdu zmierzyło się na trasie wzdłuż Dunajca z Krościenka do Szczawnicy.