Łyżwiarski PŚ w Heerenveen. Czwarte miejsce Niedźwiedzkiego - Polki tuż za podium

W ostatnim dniu zawodów Pucharu Swiata w Heerenveen. Konrad Niedżwiedzki na swoim koronnym dystansie 1500 m w silniejszej grupie A zajął czwarte miejsce . Taką samą lokatę wywalczył polski team  kobiecy w jeździe drużynowej.
( 18 Listopada 2012)
Udana inauguracja pucharu świata panczenistów.

Bardzo udany start w inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim odnotowali polscy panczeniści w Heerenveen
( 17 Listopada 2012)
Optymistycznie przed sezonem.

W sobotę i niedzielę nasze panczenistki i panczeniści startowały w Berlinie w zawodach, które były jednocześnie kwalifikacjami do reprezentacji w sezonie 2012/13. Drugiego dnia, podobnie jak pierwszego, uzyskano bardzo dobre wyniki.
( 29 Października 2012)
Polskie panczenistki brązowymi medalistkami mistrzostw świata w biegu drużynowym.

Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak i Luiza Złotkowska  wywalczyły brązowy medal w biegu drużynowym podczas Mistrzostw Swiata, które dzisiaj zakończyły się w holenderskim Heerenveen. To pierwszy medal Polski w historii tej imprezy.
( 25 Marca 2012)
Łyżwiarskie Mistrzostwa Świata na dystansach.

Zakopiańczyk Konrad Niedźwiedzki zajął 10 miejsce  w biegu na 1500 m podczas pierwszego dnia Mistrzostw Swiata w łyżwiarstwie szybkim, które w czwartek rozpoczęły się w holenderskim Heerenveen.
( 22 Marca 2012)
Mistrzostwa świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim.

Już jutro (22 marca) w holenderskim Heerenveen rozpoczną się Mistrzostwa Świata na dystansach w łyżwiarstwie szybkim. Wśród reprezentantów Polski znajduje się zakopiańczyk Konrad Niedźwiedzki
( 21 Marca 2012)
PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Niedźwiedzki 5, w Berlinie

Zakopianczyk Konrad Niedźwiedzki (KS Orzeł Elbląg) wywalczył  piąte miejsce w pierwszym dniu zawodów finału Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Berlinie na 1500 m, Niedźwiedzki uzyskał czas 1.47,77,  i stracił  do zwycięzcy Norwega Havarda Boekko zaledwie  0,28 s.
( 10 Marca 2012)
PŚ w Heerenveen srebro Niedźwiedzkiego i brąz Złotkowskiej

Zakopiańczyk Konrad Niedźwiedzki wywalczył srebrny medal w biegu na 1000 m a Luiza Złotkowska brąz na 1500 m podczas pucharowych zawodów w Heerenveen.
( 4 Marca 2012)
MS w wieloboju łyżwiarskim Moskwa Polacy poza pierwsza dziesiątką w wieloboju

W Moskwie zakończyły się Mistrzostwa Świata w wieloboju łyżwiarskim. Polacy zajęli miejsca poza pierwszą dziesiątką. Zbigniew Bródka był 11-a Konrad Niedźwiedzki zajął 12 lokatę, a Jan Szymański został sklasyfikowany na 13 miejscu.  Wśród pań Natalia Czerwonka była 17-a a Katarzyna Woźniak 21-a
( 19 Lutego 2012)
MŚ w łyżwiarskim wieloboju- zwycięstwo Bródki i trzecie miejsce Konrada Niedźwiedzkiego na 500 m

Polscy panczeniści bardzo dobrze rozpoczeli Mistrzostwa swiata w łyżwiarskim wieloboju, które rozpoczeły się dzisiaj (18 lutego) w Moskwie. .Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)zwycieżył, a Konrad Niedźwiedzki (Orzeł Elbląg) zajął trzecie miejsce w biegu na 500 metrów,. Szósty był Jan Szymański (Marymont Warszawa).
( 18 Lutego 2012)
Łyżwiarski Puchar Świata Hamar - Polki drugie w biegu drużynowym Konrad Niedzwiedzki szósty na 1500 m

Udany start  w pucharowych zawodach w Hamar odnotowali nasi  panczeniści.  Drużyna w składzie Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska i Katarzyna Woźniak zajęły drugie miejsce w biegu drużynowym. Z kolei Konrad Niedźwiedzki na dystansie 1500 m dywizji A wywalczył 6 lokatę.  Natalia Czerwonka na 3000 m była 2-a ,Luiza Złotkowska 10-a a Katarzyna Woźniak 13-a
( 12 Lutego 2012)
Puchar Polski w łyżwiarstwie szybkim Zakopane
(żródło: K. Gąsienica PZŁS)

Na zakopiańśkim torze lodowym rozegrane zostały kolejne zawody Pucharu Polski w lyżwiarstwie szybkim. Były to jednoczesnie  strefowe eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.    Pene wyniki dwudniowych zmagań tutaj w formacie pdf
( 22 Stycznia 2012)
Złoty medal Mistrzostw Europy dla Konrada Niedźwiedzkiego.

Zakopiańczyk Konrad Niedźwiedzki wywalczył w sobotę mistrzostwo Europy na dystansie 500 m. Polak uzyskał czas w tym biegue 36,89 sek. Srebrny medal wywalczył Zbigniew Bródka ,ktory miał zaledwie 0.01 sek gorszy czas od Konrada Niedźwiedzkiego. Trzeci  rezultat uzyskał Holender Jan Blokhuijsen
( 7 Stycznia 2012)
MP w łyżwiarstwie szybkim - rekordy toru.

W trzecim dniu Mistrzostw Polski na dystansach pogoda dopisała - a co za tym idzie wyniki były rewelacyjne. Na dystansie 1000 m nowy rekord toru ustanowił Konrad Niedźwiedzki. Na dystansie 10 000 m  rekord ustanowił Jan Szymański a Natalia Czerwonka zdobyła kolejny złoty medal zamykając swój dorobek kompletem złotych medali na wszystkich dystansach. W galerii fotoreportaż z 3 dnia mistrzostw!!!!
( 18 Grudnia 2011)
Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim. Podwójne zwycięstwo Czerwonki, złoto Bródki i drużyny zakopiańskiego AZS-u

W drugim dniu łyżwiarskich Mistrzostw Polski na dystansach  na najwyższym miejscu podium stanęli dwukrotnie Natalia Czerwonka,oraz  Zbigniew Bródka i drużyna zakopiańskiego AZS-u  W galerii fotoreportaz z zawodów!!!