Drugi dzień Pucharu Tatr. Podwójne złoto Angeliki Fudalej.

Bardzo dobrze zaprezentowały się w drugim dniu zawodów juniorki B  z zakopiańskiego SNPTT.  Angelika Fudalej dwukrotnie zajęła najwyższe miejsce na podium,  a Dominika Osiecka i Urszula Włodarczyk zdobyły po srebrnym i brązowym medalu.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!!
( 20 Grudnia 2009)
Puchar Tatr Zakopane- zakopiańskie panczenistki na podium.

Do startu w tegorocznym Pucharze Tatr zgłosiło się zaledwie  50 panczenistów z Polski Słowacji i Czech. Niestety nie dojechali zawodnicy z Wegier. W pierwszym dniu na dystansach 500 i 1500 w kategorii juniorek B bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki zakopiańskiego SNPTT zajmując czołowe miejsca.  W galerii fotoreportaż z pierwszego dnia zawodów.!!!!!
( 19 Grudnia 2009)
Łyżwiarski Puchar Tatr w Zakopanem

W sobotę i niedzielę na łyżwiarskim torze zakopiańśkiego COS-u zostanie rozegrany Puchar Tatr. W zawodach wezmą udziła zawodnicy z Poslki Słowacji i Czech w kategoriach Junior A i Junior B. Początek zawodów godz 10.00
( 18 Grudnia 2009)
Łyżwiarski PŚ w Salt Lake City 17 miejsce i rekord Polski Katarzyny Bachledy Curuś.

Katarzyna Bachleda Curuś zajęła 17 miejsce w grupie A na dystansie 1000m podczas niedzielnych zawodów Pucharu Świata w Salt Lake City. Polka   miała 1,38 s straty do zwyciężczyni biegu Chinki Beixing Wang.  Zawodniczka LKS Poroniec uzyskała na tym dystansie 1.15,39 i tym samym ustanowiła nowy  rekord Polski.  Poprzedni wynoszący 1.16.05 należał również do niej i został ustanowiony w zeszłym tygodniu w Calgary.
( 13 Grudnia 2009)
Łyżwiarski Puchar Świata - Rekord polski Katarzyny Bachledy Curuś oraz doskonały wynik Luizy Złotkowskiej.

Podaczs zawodów łyżwiarskiego Pucharu Świata w Salt Lake City  Luiza Złotkowska (AZS Zakopane)  wywalczyła z czasem 4.08,55 piąte  miejsce w grupie B na dystansie 3000 m. Z kolei Katarzyna Bachleda Curuś (LKS Poroniec ) na dystansie 1500 m grupy A  zajęła 10 miejsce z czasem 1.55,56. i ustanowiła nowy rekord Polski na tym dystansie
( 12 Grudnia 2009)
Łyżwiarski Puchar Świata w Salt Lake City. Niedźwiedzki 10-ty na 1500m

W Salt Lake City dzisiaj rozpoczęli pucharowe zmagania panczeniści. Na dystansie 1500 m w grupie A  zakopianczyk Konrad Niedźwiedzki zajął 10 miejsce z czasem 1.43,71  W biegu na 500 m  grupy B drugie miejsce wywalczył  Maciej Ustynowicz  z czasem 34.88.  Konrad Niedźwiedzki zajął 15 miejsce z czasem 35,52. W Grupie A  na tym dystansie - Katarzyna Bachleda Curus zajęła 21 miejsce z czasem 39,20.
( 11 Grudnia 2009)
PŚ Calgary - Katarzyna Bachleda - Curuś piąta na 1500 m

Katarzyna Bachleda - Curuś zajęła 5 miejsce w  sobotnim biegu na 1500 m rozgrywanym w ramach Pucharze Świata w kanadyjskim Calgary. W klasyfikacji generalnej po 4 z 7 biegów jest siódma. Zawodniczka LKS Poroniec uzyskując w tym biegu czas 1.54,97 pobiła rekord Polski. Poprzedni, o 79 setnych sekundy gorszy, również nakleżał do Katarzyny Bachledy - Curuś.
( 6 Grudnia 2009)
Łyżwiarski Puchar świata Calgary - dobry start Polaków

Konrad Niedźwiedzki wywalczył 12. miejsce z czasem 1.44,25 w wyścigu na 1500 metrów podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary. Reprezentant  AZS Zakopane ustanowił przy  tej okazji nowy rekord Polski. Poprzedni  pobity dwa lata temu należał również do niego i był gorszy o 0,4 sek Konrad Niedźwiedzki w biegu na 500 m w finale B zajął również 12 miejsca a Maciej Ustynowicz w tej samej grupie był 4-y.
( 5 Grudnia 2009)
Polscy panczeniści w Calgary- rekordowy wynik Katarzyny Bachledy Curuś

Polscy łyżwiarze szybcy trenują w kanadyjskim Calgary przed zbliżającymi się  zawodami Pucharu Świata.  Podczas zawodów poprzedzających pucharowe zmagania  Katarzyna Bachleda Curuś ( LKS Poroniec) pobiła na olimpijskim torze  rekord Polski na dystansie 1000 m.  Uzyskała wynik 1.15.91, który jest lepszy o 0,25 s od jej włąsnego rekordu z 2 marca 2007 r.
( 30 Listopada 2009)
Łyżwiarski Puchar Świata w Hamar- Katarzyna Bachleda Curuś szósta na 1500 m

W drugim dniu pucharowych zmagań panczenistów w Hamar rewelacyjne zaprezentowała się Katarzyna Bachleda Curuś. Na dystansie 1500m  w finale A  zawodniczka LKS Poroniec zajęła bardzo dobre szóste miejsce z czasem 1.57,13.
( 22 Listopada 2009)
Pucharowe zmagania zakopiańskich panczenistów w Hamar

W sobotę w norweskim Hamar rozgerane zostały zawodu Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim.  Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy zakopiańskiego AZS-u Luiza Złotkowska i Konrad Niedźwiedzki.  Luiza w biegu na 5000 m division B zajęła 11 miejsce z czasem 7.15,41 a Konrad Niedźwiedzki na dystanie 1500 m division A  wywalczył 12 miejsce z czasem 12.47,52. W niedzielę rozegrane zostana biegi na dystansach 1500 m kobiet i tutaj zobaczymy między innymi Katarzynę Bachlędę Curuś (LKS Poroniec) i Luizę Złotkowską a na 10 000 m wystaruje jeszcze jeden zawodnik AZS Zakopane  Sebastian Druszkiewicz.
( 21 Listopada 2009)
Druga edycja łyżwiarskiego Pucharu Świata w Heerenveen

Kolejne tura pucharowych zmagań na łyżwiarskim torze rozegrana został w Heerenveen. Niestety Katarzyna Bachleda Curus biegu na dystansie 3000 m nie ukończyła, a Konrad Niedźwiedzki zajął na 1500 m 16 pozycję
( 15 Listopada 2009)
Łyżwiarski Puchar Świata w Berlinie. Bachleda Curuś i Niedźwiedzki w czołówce.

Podczas rozegranych w Berlinie pierwszych w tym sezonie zawodów łyzwiarskiego Pucharu Swiata bardzo dobrze  zaprezentowali się nasi łyżwiarze: Katarzyna Bachleda Curuś ( LKS Poroniec) ,Luiza Złotkowska oraz Konrad Niedźwiedzki oboje AZS Zakopane) plasując się w czołówce .
( 8 Listopada 2009)
Łyżwiarskie Mistrzostwa Polski na dystansach - podsumowanie.

W Zakopanem na sztucznym torze lodowym w  minony weekend rozegrane zostały Mistrzostwa Polski na dystansach, w których wzięła cała Polska czołówka panczenistów, która walczyła również o kwalifikacje do Pucharu Świata.  Pomimo bardzo trudnych warunków i zmniennej pogody zawody  można powiedzieć że były nadzwyczaj udane.  Nie tylko imponujący dorobek medalowy zakopiańskich zawodników łącznie 19 medali ale i rekordy: życiowe i toru jakie zostały pobite podczas trzech dni zdominowały tor lodowy pod Krokwią.  W galerii fotoreportaż z dekorcji !!!!
( 25 Października 2009)
Łyżwiarskie MP Kolejne medale Bachledy Curuś i Niedźwiedzkiego.

Katarzyna Bachleda Curuś  w niedzielę skompletowała złote medale- wygrywając dystanse 1000 m i 5000 m.  Równocześnie na obu dystansach ustanowiła nowe rekordy toru. Z kolei Konrad Niedźwiedzki wywalczył po pasjonujacym biegu złoto na 1000 m.  W galerii obszerny fotoreportaż z zawodów!!! W tej galerii fotoreportaż z  dekoracji!!!
Pierwszy «« (240-254)(255-269)(270-284)(285-299)(300-314) »» Ostatni