Kluś 14. w Pucharze Europy, Berezik na podium we Vratnej
(żródło: PZN)

Aleksandra Kluś zajęła 14. miejsce w Pucharze Europy w slalomie rozgrywanym na początku marca w Jasnej na Słowacji. Punktowała także Katarzyna Karasińska.  9 marca  na podium zawodów FIS we Vratnej stanęła Anna Berezik.
( 10 Marca 2011)
Skicross Karolina Riemen - jak było, co dalej?

Tegoroczny sezon Pucharu Swiata w skicrossie powoli dobiega końca. Do rozgrania pozostały jeszcze dwie edycje zawodów: 13 marca WC Branas (SWE) ,19 marca WC Myrkdalen-Voss (NOR) . Bardzo dobry sezon ma zakopianka Karolina Riemen, która w klasyfikacji generalnej PŚ w skicrossie zajmuje  wysokie 15 miejce z 156 pkt.
( 9 Marca 2011)
VI Próba szybkości o Puchar Holmenkola
(żródło: B. Niklińska KS Firn Zakopane)

Na stoku Kotelnicy Białczańskiej  już po raz VI rozgrane zostały zawody szybkosciowe czyli Póba Szybkości o Puchar Holmenkola.  Zawody organizowane przez KS Firn Zakopane  skierowane są przede wszystkim do młodszych narciarzy  czyli juniorów C i juniorów B ale rozgrywana jest również rywalizacja w kategorii VIP.
( 8 Marca 2011)
Licealiada Powiatu Nowotarskiego w narciarstwie alpejskim.

7 marca  na stoku Czorsztyn Ski w Kluszkowcach rozgrana została Licealiada Powiatu Nowotarskiego  w narciarstwie alpejskim. W zawodach wzięło udział ponad 50 dziewczat i chłopców z 9 szkół średnich powiatu.  W galerii fotoreportaż z zawodów
Meiringen-Hasliberg Karolina Riemen dziewiąta

Meiringen-Hasliberg (SUI) to dziewiąty start Karoliny Riemen w wyścigach skicrossowych w tym sezonie, i ukończyła go na... dziewiątym miejscu. Była ósma po przejazdach eliminacyjnych ale przyjechała dopiero trzecia w pierwszym, ćwierćfinałowym wyścigu, za dwoma szwajcarkami Fanny Smith i Frantziską Steffen.
( 7 Marca 2011)
Karnawał na śniegu Zadział Memoriał im W. Sięki
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

W minioną sobotę stowarzyszenie „Mali Śwarni” już po raz czternasty zorganizowało „Karnawał na śniegu” dla dzieci. Na stoku Zadziału najmłodsi zjeżdżali na nartach i na workach z sianem. Zabawy było przy tym co niemiara. Nad zawodami będącymi jednocześnie Memoriałem Władysława Sięki honorowy patronat objął Burmistrz Marek Fryźlewicz.
II Ogólnopolskie Zawody Żeglarzy w narciarstwie i snowboardzie
(żródło: J. Tarasek KS Wiaterni)

Zakończyły się II Ogólnopolskie Zawody Żeglarzy w Narciarstwie i Snowboardzie. Patronat nad zawodami objął Polski Związek Żeglarski a sponsorem głównym był ZEW Niedzica S.A.   W galerii fotoreportaż  nadesłany przez organizatora
W Limanowej rozegrano przedostatnie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów PZN

Pogoda wynagrodziła narciarzom swoje wcześniejsze kaprysy i tym razem w pełni dopisała podczas przeniesionych ze stycznia na ubiegłą sobotę eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów PZN w Limanowej. Doskonałe warunki śniegowe, wzorowo przygotowana trasa oraz słoneczna aura nie mogły stanowić lepszej oprawy dla zawodów włączonych do projektu TAURON Bachleda Ski.
Skicross w Grindelwald (Szwajcaria), Karolina dwunasta

Kolejne zawody Pucharu Świata w skicrossie odbyły się w Grindelwald (SUI). Karolina Riemen, jak przystało na czołówkę tych rozgrywek, znowu zajęła wysokie miejsce w wyścigach
( 5 Marca 2011)
Finał Winter Cup AZS na Harendzie.

2 marca po raz ostatni w tym sezonie zostały rozgrane zawody z cyklu Winter Cup AZS. Rozegrano slalom i gigant  w którym wystartowało  37 kobiet i 88 mężczyzn.  w galerii kilka fot  z zawodów!!
( 3 Marca 2011)
Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny w slalomie. Zakopane 2011

Ponad 60  kobiet i mężczyzn z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy i Australii stanęło na starcie slalomu rozegranego na Harendzie w ramach Memoriału Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny zaliczanego do pkt FIS. Najlepszymi okazali się  Anna Berezik  zawodniczka zakopiańskiego AZS-u i Słowak Martin Razus.  W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 2 Marca 2011)
Puchar Europy kobiet w slalomie Harenda 2011

Francuzka Nastasia Noens zwyciężyła slalom na Harendzie zaliczany do Pucharu Europy.  Drugie miejsce zdobyła Austriaczka Carmen Thalmann a trzecia była Canadyja Erin Mielzynski.  Najlepsza Polka Agnieszka Gąsienica  Daniel była 34-a. W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 1 Marca 2011)
Mistrzostwa Niemiec w skicrossie - Karolina Riemen 6!

Karolina Riemen zajęla wysokie 6 miejsce podczas Mistrzostw Niemiec rozegranych w Mittenwald. W zawodach wzięła udział cała czołówka skicrossowców z Europy.
( 28 Lutego 2011)
Red Bull zjazd na krechę - finał pod Łomnicą

W trzeciej edycji  Red Bul zjazd na krechę - 6 km trasę z Skalnatego Plesa najszybciej przejechali  narciarze :Karolina Klimek, Michał Kłusak,   oraz snowboardziści  Zuzanna Smykała i Józef Gąsienica Gładczan.     W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 27 Lutego 2011)
Red Bull zjazd na krechę - eliminacje.

Na Polanie Szymaszkowej w Zakopanem przeprowadzono  wieczorne eliminacje do niedzielnego zjazdu na krechę.  Do wyścigu spod  Łomnicy na Słowacji  zakwalifikowało się 12 narciarek, 12 snowboardzistek oraz 133 narciarzy i 121 snowboardzistów. W galerii kilka fot z eliminacji!!!