START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
62 Puchar Polskich Kolei Linowych
(żródło: )

Już po raz sześcdziesiąty drugi odbyły  się zawody narciarskie o puchar Polskich Kolei Linowych.   14 kwietnia w Kotle Gąsienicowym. został przeprowadzony slalom gigant .  startujacy zawodnicy zostali sklasyfikowani w kategoriach: Kobiety Open ,  Pracownicy kolei, Mężczyźni Open oraz Old Boys.
( 17 Kwietnia 2007)
IX Wielkanocne Jajo Kalatówki 2007
(żródło: )

Już po raz dziewiąty w Suchym Żlebie na Kalatówkach odbyły się zawody narciarskie na starym sprzęcie.  W tym roku na starcie stanęło  26 pań oraz 46 meżczyzn którzy zaprezentowali się w jeździe stylowej a potem zmierzyli się w slalomie równoległym.   W galerii obszerny fotoreportaż z zawodów. Zapraszamy.!!!!!  W tej galerii jeszcze trochę zdjęc z zawodów!!!!
( 9 Kwietnia 2007)
Memoriał Br. Czecha i H. Marusarzówny 3 kwietnia slalom.
(żródło: )

Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny rozgrywany jest od 1946 roku .  Zawody  w konkurencjach alpejskich organizowane przez Tatrzański Związek Narciarski dla  uczczenia pamięci dwójki wybitnych sportowców cieszą się popularnością  również poza granicami naszego kraju i są zaliczane do punktacji FIS.  W  drugim dniu trwania memoriału rozegrany został slalom. W tej konkurencji wystartowało  28 kobiet oraz 46 meżczyzn.  13 pań  oraz 27 panów nie ukończyło zawodów.  W galerii fotoreportaż z drugiego dnia zawodów oraz z dekoracji zwyciezców.!!!!!
( 3 Kwietnia 2007)
Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny - 2 kwietnia slalom gigant.
(żródło: )

W pierwszym dniu trwania Memoriału w kotle Gąsienicowym został rozegrany slalom gigant. W zawodach wystartowało 34 kobiety oraz 50 mężczyzn z Polski Słowacji, Czech Ukrainy oraz Irlandii.    W galerii fotoreportaż z slalomu giganta.!!!!!
( 2 Kwietnia 2007)
V Zimowe Zawody Samorządowców Gminy Poronin 11 marca Murzasichle
(żródło: )

11 marca na Budzowym Wierchu w Murzasichlu rozegrano drugą edycję zawodów samorządowców gminy Poronin w narciarstwie alpejskim .  W  zawodach wzięło udział 38 zawodników . W klasyfikacji rodzinnej po dwóch edycjach  na pierwszym miejscu uplasowała się rodzina Wójt. Drugie miejsce zajęła rodzina Kliszczów a na trzeciej rodzina Grel.  Pełne wyniki do pobrania tutaj w formacie Excela !!!!!  W galerii fotoreportaż  Tadeusza Kliszcza z zawodów !
( 18 Marca 2007)
12 marca IV Edycja Gminnych Zawodów Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Poronin
(żródło: )

W dniu 12 marca 2007 r. na wyciągu „U Jedrola” w Suchem odbyła się rywalizacja szkół podstawowych Gminy Poronin  w slalomie gigancie. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa  im Antoniny Tatar w Suchem.
( 17 Marca 2007)
3 MARCA PUCHAR WÓJTA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM ORAWKA
(żródło: )

Na wyciągu narciarskim w Orawce 03 marca 2007 r. odbyły się Gminne Zawody w Narciarstwie Alpejskim o „Puchar Wójta”.  Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Jabłonka . W zawodach wzięło udział 110 zawodników.  Wyniki z zawodów przedstawiamy poniżej.
( 8 Marca 2007)
46. zawody dzieci Trofeo Sci Topolino. Dwa medale Maryni Gąsienicy-Daniel!
(żródło: )

W niedawno zakończonych zawodach w narciarstwie alpejskim 46. Trofeo Topolino Sci we Włoszech, uważanych od lat za nieoficjalne mistrzostwa świata dzieci, dwa medale: złoto w slalomie gigancie i brąz w tzw. combi race zdobyła zakopianka Maryna Gąsienica-Daniel. Trofeo Sci Topolino to od lat zawody dzieci na których pokazują się ci, którzy potem zdobywali medale olimpijskie i mistrzostw świata FIS; wygrywali tu między innymi: Hans Knauss, Benjamin Raich, Anita Wachter i Janica Kostelić – same sławy alpejskich tras.
( 7 Marca 2007)
V zawody narciarskie samorządowców gminy Poronin 3 marca Błociska
(żródło: )

W minioną sobotę  na Błociskach w Małem Cichem odbyła się pierwsza edycja V Zawodów Samorządowców w Gminie Poronin.  W slalomie gigancie wzieło udział  30 narciarzy pracownikó gminnego samorządu.  Druga edycja zostanie rozegrana w najbliższą sobotę 10 marca w Murzasichlu.
( 6 Marca 2007)
ZIMOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 I GIMNAZJUM NR. 3
(żródło: )

W dniu 1 marca 2007 na stoku Pardałówki odbyły się Zimowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Gimnazjum nr 3 w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. W zawodach wzięło udział blisko 100 zawodników obydwu szkół. Rywalizacja we wszystkich kategoriach wiekowych była bardzo zacięta, a o kolejności na mecie często decydowały setne części sekundy.  W galerii kilka fotografii Iwony Zabeckiej z zawodów !!!!!
( 6 Marca 2007)
I Otwarte Zawody o Puchar Małego Cichego w Slalomie Gigancie i Snowboardzie
(żródło: )

23 lutego 2007 r. na terenie Stacji Narciarskiej Małe Ciche odbyły się I Otwarte Zawody o Puchar Małego Cichego w Slalomie Gigancie i Snowboardzie. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Poronin . W Pucharze wzięło udział ponad 200 wspaniałych zawodników i liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Dziękujemy sponsorom za cenne nagrody: FunSki, Blizzard, Montana, Swix, Tatry Polskie, Szałas pod Koszystą, Tatrzański Bór.
( 1 Marca 2007)
XXIV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie.
(żródło: )

Od niedzieli na Harendzie trwają XXIV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych. Organizatorem zawodów jest AZS Środowisko Warszawa . Po dwóch eliminacjach , w których wzięło udział 420 zawodników rozegrano finały.
( 28 Lutego 2007)
Otwarte Zawody Narciarskie Ząb 2007.
(żródło: )

4 lutego na stoku narciarskim  Potoczki  w Zębie odbyły się doroczne otwarte zawody narciarskie .   Zawody zostały  zorganizowane przez Radę sołecką, Zespół Szkół oraz Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Zębie. Urząd Gminy w Poroninie oraz Związek Podhalan i OSP w Zębie . Dochód z tej imprezy przeznaczony jest na budowę nowej sali gimnastycznej przy szkole w Zębie.  Organizatorzy zadbali o atrakcje dla uczestników i kibiców - występ zespołu regionalnego Zbójnicek oraz zabawą teneczna.  a o żołądki zadbali strażacy. Tradycyjnie w zawodach licznie wzięli udział wczasowicze przebywający na zimowisku w tej najwyżej położonej wsi w Polsce. Wiele było także zespołów rodzinnych.   Wkrótce wyniki a w galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 4 Lutego 2007)
XII Amatorskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie „Intersport Family Cup” 2007.
(żródło: )

W dniu  4 lutego 2007 (niedziela) odbędzie się kolejna eliminacja  Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w narciarskim i snowboardowym slalomie gigancie. Zawody odbędą się na Polanie Sosny w Niedzicy. godzina rozpoczęcia zawodów:  10.00 .
( 1 Lutego 2007)
OTWARTE ZAWODY NARCIARSKIE ZĄB 2007 SLALOM GIGANT
(żródło: )

4 lutego w Zębie odbędą się coroczne otwarte zawody narciarskie. Organizatorami imprezy są: Rada Sołecka,Urząd Gminy Poronin, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych , Zespół Szkół  i Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Zębie , Oddział Związku Podhalan oraz OSP Ząb.   Slalom gigant rozpocznie się w najbliższą niedzielę, o godz 11.30 na stoku narciarskim „Potoczki” w Zębie  
( 31 Stycznia 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (825-839)(840-854)(855-869)(870-884)(885-899) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017