XXX Zawody Narciarskie o Puchar Przechodni Związku Podhalan
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ fot Z. Karuzowicz.)

Oddział Związku Podhalan w Spytkowicach zwyciężył w klasyfikacji drużynowej XXX  Zawodów Narciarskich o Puchar Przechodni Związku Podhalan, które zorganizowane zostały w minioną niedzielę przez nowotarski Oddział na stoku narciarskim Zadział w Nowym Targu. Zawody dofinansowane były przez Urząd Miasta Nowego Targu.
( 28 Lutego 2012)
NAJSZYBSZY ZJAZD W SEZONIE! RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2012, TATRZAŃSKA ŁOMNICA
(żródło: Olga Naparty Red Bull)

W niedzielny poranek 26 lutego na stoku w Tatrzańskiej Łomnicy odbyły się zawody masowego zjazdu narciarzy i snowboardzistów Red Bull Zjazd na Krechę 2012. Ponad250 miłośników zawrotnych prędkości z całej Polski pojawiło się w zwartych szeregach na linii startu o 8.30. Uczestnikami walczącymi o miano najszybszego na słowackim stoku byli zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Triumfatorem tegorocznej rywalizacji został Dariusz Duda, który pokonał całą trasę w niecałe trzy minuty!
( 26 Lutego 2012)
PŚ w skicrossie Karolina Riemen piąta w Bischofswiesen.

Zakopianka Karolina Riemen odniosła swój największy sukces w Pucharze Świata w skicrossie.  Podczas niedzielnych zawodów zajęła 5 lokatę i znajduje się  aktualnie na 14 pozycji  w klasyfikacji generalnej PŚ.
Kultowy Fiat 500 dla najlepszego studenta
(żródło: A. Lesiewski SNOW PR)

Już w najbliższy poniedziałek na stoku Harenda w Zakopanem odbędzie się finał 9. sezonu AZS Wintercup. Narciarze od początku stycznia rywalizowali w kolejnych eliminacjach w slalomie i slalomie gigancie. W sumie w 6 edycjach wystartowało ok. 500 studentów i studentek z kilkudziesięciu uczelni z całej Polski.
( 25 Lutego 2012)
PŚ w skicrossie. Karolin Riemen 13 w Bischofswiesen.

Zakopianka Karolina Riemen zajęła 13 miejsce w  sobotnich zawodach PŚ w skicrossie, które rozgrywane są w Bischofswiesen. Polka, która zajęła siódme miejsce w kwalifikacjach w ćwiercfinale nie dojechała do mety i ostatecznie została sklasyfikowana na 13 miejscu.   W niedzielę kolejna edycja pucharowych zmagań. Karolina  w kwalifikacjach wystartuje z nr 10.
PŚ w ski crossie. Karolina Riemen -7-a w kwalifikacjach.

Zakopainka Karolina Riemen zajęła siódme miejsce w kwalifikacjach  do  sobotnich zawodów Pucharu Świata w ski crossie w Bischofswiesen.Polka uzyskała czas 49,86 i miała 1,33 sek straty do zwyciężczyni kwalifikacji Francuzki Ophelie David
( 24 Lutego 2012)
NAJSZYBSI JUŻ W NIEDZIELĘ ZJADĄ NA KRECHĘ! POLANA SZYMOSZKOWA, TATRZAŃSKA ŁOMNICA 25 - 26 LUTEGO 2012

Już w najbliższą niedzielę w Tatrzańskiej Łomnicy odbędzie się finał Red Bull Zjazd na Krechę 2012. Nim jednak najszybsi staną na linii startu, w przeddzień Wielkiego Finału – odbędą się ostatnie eliminacje na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem. 300 amatorów zawrotnych prędkości w niedzielny poranek będzie rywalizowało po słowackiej stronie Tatr. Wygra ten, kto pojawi się na mecie jako pierwszy!
( 22 Lutego 2012)
Ostatnia eliminacja AZS Wintercup za nami

W piątek (17 lutego) w ośrodku narciarskim Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach odbyły się ostatnie eliminacje AZS Wintercup. Cykl ten objęty jest partonatem programu TAURON Bachleda Ski.
DRUGA SESJA KWALIFIKACYJNA – ROZSTRZYGNIĘTA! ELIMINACJE DO RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ, SZCZYRK, JULIANY, 19 LUTEGO 2012

Kolejne eliminacje do zawodów Red Bull Zjazd na Krechę zostały rozstrzygnięte! Druga seria kwalifikacyjna masowego zjazdu narciarsko-snowboardowych wybrała w Szczyrku kolejnych uczestników Wielkiego Finału. 19 lutego na stoku Juliany, 241 uczestników walczyło o awans do tytułowego zjazdu, który już w niedzielę (26 lutego) wystartuje w Tatrzańskiej Łomnicy. Miłośnicy białego szaleństwa wybrani w Szczyrku dołączą do zwycięzców z Krynicy-Zdroju. Ostatni przystanek eliminacyjny odbędzie się 25 lutego w Zakopanem!
( 20 Lutego 2012)
Najzdolniejsi młodzi alpejczycy rywalizowali w Zakopanem

18 lutego na stoku Nosal w Zakopanem odbyła druga edycja zawodów dla młodych narciarzy - TAURON Energy Ski Cup. Cykl ten jest integralną częścią programu TAURON Bachleda Ski.
Najzdolniejsi młodzi alpejczycy powalczą na Nosalu.

Już w najbliższą sobotę (18 lutego) na stoku Nosal w Zakopanem odbędzie się największa tej zimy impreza sportowa dla młodych narciarzy - TAURON Energy Ski Cup. Zawody są częścią programu TAURON Bachleda Ski.
( 16 Lutego 2012)
Akademicki Puchar Polski wkracza w finałową fazę
(żródło: A.Lesiewski SNOW PR)

Już w najbliższy piątek (17 lutego) w miejscowości Kluszkowce odbędą się ostatnie eliminacje tegorocznego cyklu AZS Wintercup. Zawody te objęte są patronatem programu TAURON Bachleda Ski i jednocześnie mają rangę Akademickich Mistrzostwami Warszawy i Mazowsza w narciarstwie alpejskim.
II edycja I Ogólnopolskiej Ligi dla przedszkolaków w narciarstwie alpejskim
(żródło: Ł. Nawalaniec SSR Frajda)

11 lutego 2012 roku na stoku narciarskim Murzasichle Maciej Wójciak  Szkółka Sportowa Frajda zorganizowała II już Zawody  I OGÓLNOPOLSKIEJ LIGII DLA PRZEDSZKOLAKÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM.  W galerii fotoreportaż Ł. Nawalńca z zawodów!!!!
( 15 Lutego 2012)
Młodzieżowy Puchar Polski na Nosalu- slalom

62 dziewczyny i 78 chłopców wystartowało w slalomie na Nosalu  rywalizując o Puchar SNA Ski  Team. Zawody zaliczane były do klasyfikacji Młodzieżowego Pucharu Polski.W juniorach B najlepsze rezultaty uzyskali: Katarzyna Mirek z  Gondola Krynica oraz Jędrzej Jasiczek z SNA Ski Team Zakopane. W juniorach C zwyciężyli Helena Kubasiewicz z WKN Warszawa i  Paweł Pyjas Siepraw Ski
( 14 Lutego 2012)
Samochód dla najszybszego studenta.
(żródło: A. Lesiewski. SNOW PR)

TAURON Bachleda Ski podkręca atmosferę na akademickich zawodach AZS Wintercup. Główną nagrodą w tegorocznym cylku będzie samochód osobowy.
Pierwszy «« (870-884)(885-899)(900-914)(915-929)(930-944) »» Ostatni