START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka ręczna
Udany rewanż na zakończenie rozgrywek - MKS Pałac Młodzieży Tarnów „zdemolowany”.
(żródło: K. Dygoń UKS Świt Adecco Szaflary)

Ostatni mecz w rozgrywkach Małopolskiej Ligii Juniorek Młodszych piłkarki ręczne UKS Świt Adecco Szaflary mają już za sobą. Co smutniejsze, w tym składzie w żadnych rozgrywkach ligowych dziewczęta z Szaflar już nigdy nie zagrają. Zakończenie rozgrywek i to jeszcze u siebie tzn. w Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu wprowadzało pewne zdenerwowanie. Przeciwnikiem była drużyna MKS PM Tarnów, z którą w I rundzie na wyjeździe przegraliśmy 4 bramkami.   W galerii fotoreportaż A. Bieleckiego  z meczu!!
( 29 Marca 2010)
Piłkarki ręczne UKS-u Świt Adecco Szaflary podniosły się
(żródło: K. Dygoń UKS Świt Adecco Szaflary)

W dniu 21 marca 2010 r. w hali nowosądeckiej Wyższej Szkoły Biznesu dziewczęta rozegrały mecz drugiej rundy Małopolskiej Ligii Młodziczek z niepokonanym dotychczas liderem rozgrywek Beskidem Nowy Sącz. Po słabym meczu z Kusym II Kraków musieliśmy się odbudować.  
( 22 Marca 2010)
Twarda walka o każdą piłkę w meczu wyjazdowym.
(żródło: K. Dygoń)

Piłkarki ręczne UKS Świt Adecco Szaflary rozegrały rewanżowy mecz II rundy Małopolskiej Ligi Juniorek Młodszych z Olimpią Nowy Sącz. W składzie Szaflar nie grała kontuzjowana Iza Tylka, co było niewątpliwym osłabieniem, zwłaszcza ataku. Spotkanie rozegrane zostało w hali Gimnazjum Nr 5 – ul. Nadbrzeżna 77 w Nowym Sączu. Hala, która posiada prawidłową długość lecz jest stosunkowo wąska, niewiele ponad 17 metrów, nie ułatwiała nam gry w atak
( 22 Lutego 2010)
Bardzo dobry mecz Szaflarzanek z wicemistrzyniami Polski – Tomexem Kraków.
(żródło: tekst K. Dygoń/ A. Bielecki)

6 lutego w GHS w Białym Dunajcu rozegrany został zaległy mecz Małopolskiej Ligii Juniorek Młodszych pomiędzy UKS Świt Adecco Szaflary – Tomex Kraków .  W galerii fotoreportaż  A. Bieleckiego z meczu- nadesłany przez K. Dygonia !!!
( 14 Lutego 2010)
Małopolska Liga Juniorek Młodszych w piłce ręcznej- UKS Świt Adecco Szaflary- MKS Beskid Nowy Sącz.
(żródło: tekst K. Dygoń fot Z. Karaś)

W zaległym meczu Małopolskiej Ligi Juniorek Młodszych pomiędzy UKS Świt Adecco Szaflary i MKS Beskidu Nowy Sącz grano bez obrony. Wynik meczu 36:43 (21:25) dla Beskidu Nowy Sącz potwierdza świąteczną, gościnną atmosferę pod bramkami obu drużyn. Bramki zdobywano lub, jak kto woli, tracono w łatwy sposób.
( 5 Stycznia 2010)
Licealiada Ośrodka Sportowego Nowy Targ w piłce ręcznej chłopców.
(żródło: T.Watycha PCKiS Nowy Targ)

 Dzień po dziewczętach mecze Szczypiorniaka roegrali chłopcy-- reprezentujacy  7 szkół średnich. Awans do zawodów na szczeblu powiatowym, które odbędą się 23 marca 20101 r w Jabłovnce zakwalifikowały się:   ZS Technicznych, ZS Nr1 i ZS Ekonomicznych,
( 17 Grudnia 2009)
Licealiada Ośrodka Sportowego Nowy Targ w piłce ręcznej dziewcząt.
(żródło: T. Watycha PCKiS Nowy Targ)

 15 grudnia w sali sportowej SP 6 w Nowym Targu  mecze eliminacyjne  piłki ręcznej rozegrały dziewczyny z nowotarskich szkół średnich.  W turnieju organizowanym przez Powiatowe Centrum  Kultury wzięły udział reprezentacje  7 szkół  ponadgimnazjalnych z Nowego Targu.  Reprezentacje I LO Nowy Targ, ZS Ekonomicznych, ZS Centrum Kształcenia Rolniczego, zakwalifikowały się do zawodów powiatowych, które odbędą się w dniu 22. 03. 2010  w Jabłonce.
( 17 Grudnia 2009)
UKS Świt Adecco Szaflary nie udało się wygrać z PM Tarnów
(żródło: K. Dygoń)

 Zawodniczkom UKS Świt Adecco Szaflary nie udało się wygrać z PM Tarnów w rozgrywkach Małopolskiej Ligii Juniorek Młodszych chociaż zwycięstwo było w ich zasięgu. Warunki fizyczne, agresywna obrona, własna hala i większe ogranie rok starszych piłkarek ręcznych Pałacu Młodzieży Tarnów zadecydowały o przegranej drużyny z Szaflar.
( 13 Grudnia 2009)
Małopolska liga juniorek w piłce ręcznej w Białym Dunajcu. Wygrana Szaflar z Olimpią.
(żródło: )

 Zaległy mecz Małopolskiej Ligii Juniorek Młodszych pomiędzy UKS Świt Adecco Szaflary - Olimpia Nowy Sącz rozgrany został w Gminnejj Hali Sportowej w Białym Dunajcu. Podopieczne Kazimierza Dygonia wygrały z nowosądecznakami 24-19. W galerii fotoreportaż z meczu!!!!  
( 8 Grudnia 2009)
Szczęśliwe piłkarki ręczne z Szaflar.
(żródło: K Dygoń /fot : Andrzej Bielecki)

 Szczypiornistki z Szaflar prowadzone przez Kazimierza Dygonia zajmują trzecie miejsce w rywalizacji z najlepszymi klubami woj. małopolskiego w kategorii młodziczek, wyprzedzając takie kluby jak Kusy Kraków oraz Olimpię Nowy Sącz.   W galerii kilka fot Andrzeja Bieleckiego !!!
( 7 Kwietnia 2009)
UKS Świt Adecco Szaflary ma zapewniony awans do I ligi.
(żródło: )

Młode szczypiornistki z Szaflar wygrywając dwa spotkania w sobotę z nowosądeckimi zespołami zapewniły sobie start w I Lidze Małopolskiej Młodziczek w  piłce ręcznej. W galerii fotoreportaż z rozgrywek.!!!!
( 29 Listopada 2008)
Szczypiornistki z Szaflar zagrają w Oslo.
(żródło: fot Kazimierz Dygoń)

 Istniejaca  od ponad dwu lat  drużyna piłki ręcznej UKS Świt Adecco Szaflary pod kierownictwem Kazimierza Dygonia odnosi spore sukcesy w kraju.  Warto wspomnieć o brązowym medalu podczas ogólnopolskiego turnieju w Poddębicach oraz drugim miejscu podczas turnieju  w Zabrzu w roczniku 1994. W tej chwili drużyna jest aktualnym mistrzem powiatu i wicemistrzem rejonu
( 16 Maja 2008)
Licealiada Powiatu Nowotarskiego w piłce ręcznej.
(żródło: )

W minionym tygodniu w  sali sportowej Gimnazjum w Jabłonce odbyły się rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady Powiatu Nowotarskiego. W zawodach wzięły udział  4 drużyny dziewczęce oraz 4 drużyny chłopców. Zmagania  organizowane były przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Rabce. Zespół dziewczat z  I LO Rabka-Zdrój awansował do Licealiady Rejonowej w Sułkowicach - 29.03.07r. godz.10:00 Zespół chłopców z Zespołu  Szkół Technicznych z Nowego Targu awansował do Licealiady Rejonowej w Suchej Beskidzkiej - 30.03.07r. godz.10:00 / ZS Goetla ul.Kościelna 5 /
( 24 Marca 2007)
Eliminacje II grupy w piłce ręcznej SP dziewcząt
(żródło: )

5 maja w sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji zostały przeprowadzone eliminacje II grupy Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt . Mecze rozegrały drużyny ze szkół podstawowych w Poroninie, Małem Cichem i Nowem Bystrem . Dwa zacięte spotkania rozegrały szczypiornistki z Nowego Bystrego i zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie. Uczennice SP Poronin uległy jednym  punktem w meczu z Nowem Bystrem i  zakwalifikowały się do finałów na drugim miejscu. Niestety przegrywając obydwa spotkania zespół z Małego Cichego pogrzebał swoje szanse na dalsze rozgrywki.
( 5 Maja 2006)
Finały Piłki Ręcznej Dziewcząt SP
(żródło: )

12 maja w sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji zostały rozegrane finały piłki ręcznej dziewcząt szkół podstawowych. W wyniku przeprowadzonych eliminacji do finału zakwalifikowały się drużyny SP nr 4 i SP nr 9 z Zakopanego oraz SP Poronin i SP Nowe Bystre.
( 12 Maja 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-63) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017