START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rowery
Podhale Tour - Adam Wójcik nokautuje rywali
(żródło: St. Kowalcze)

 Kolarski wyścig o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju, który odbył się w ostatnią niedzielę maja, zgromadził na starcie ponad stu uczestników. Wielobarwny peleton, ruszył punktualnie o 13,00 z parku zdrojowego, by ulicami przez centrum miasta skierować się do Chabówki, gdzie nastąpił start ostry.   Fotoreportaż z wyścigu tutaj
( 4 Czerwca 2015)
Puchar Stölema MTB
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

 Znakomicie spisali się zawodnicy KS Luboń Skomielna Biała podczas Pucharu Stölema MTB rozegranego w sobotę 30 maja w Ostrzycach. Klasą dla siebie okazała się Maja Latawiec, która pewnie wygrała wyścig młodziczek. W rywalizacji juniorów młodszych walczących o eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na drugiej pozycji finiszował Jarosław Żur a Maciej Biedrończyk był czwarty. W tej samej kategorii ale wśród dziewcząt dziewiątą lokatę wywalczyła Magdalena Utnicka. W wyścigu juniorów Bartosz Dziadkowiec uplasował się trzecim miejscu a rywalizującą w gronie kobiet Klaudia Demkowska sklasyfikowana została na piątej pozycji. Gratulujemy!
( 2 Czerwca 2015)
Rekordowa edycja Joy Ride BIKE Festival zakończona
(żródło: Mateusz Mróz)

3 dni, ponad 1700 zapisanych w 8 konkurencjach rowerowych, nowy rekord trasy zjazdowej, niespotykane w Polsce salta na rowerze downhillowym i najmłodszy 3 letni zawodnik – sporo się działo podczas Joy Ride BIKE Festival 2015, który wczoraj zakończył się w Kluszkowcach 
( 18 Maja 2015)
Udany weekend KS Luboń.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

 Udane starty zaliczyli kolarze Lubonia Skomielna Biała podczas minionego weekendu. W sobotę 9 maja uczestniczyli w wyścigu MTB o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra. Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazała się Maja Latawiec, która zajęła trzecie miejsce w wyścigu młodziczek
( 12 Maja 2015)
Jakub Zamroźniak i Kamila Biernat triumfatorami pierwszej edycji tegorocznego Podhale Tour
(żródło: )

 Jakub Zamroźniak z KCP ELZAT Bieniasz Bike Team oraz Kamila Biernat z BODYICOACH CYCLING TEAM wygrali pierwszy etap tegorocznego Podhale Tour, jaki rozegrany został na drogach gminy Czarny Dunajec. Zawodnicy walczyli o Puchar Wójta Gminy    W galerii fotoreportaż  z trasy wyścigu.   W tej galerii fotoreportaż P. Duraja z trasy oraz z dekoracji.  W tej galerii fotoreportaż P. Duraja z dekoracji Mini Podhale Tour
( 11 Maja 2015)
Puchar Polski MTB w Białymstoku.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

Bardzo dobrze zainaugurowali sezon kolarze Lubonia Skomielna Biała, gdyż każdy z uczestników sobotniej edycji Pucharu Polski zdobył swoje pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej tej imprezy.
( 20 Kwietnia 2015)
KULISY TOUR DE POLOGNE W KRAKOWIE
(żródło: )

Od 20 marca w Galerii Krakowskiej w Krakowie można oglądać wystawę „Tour de Pologne – kulisy i emocje”.  Wyjątkowej urody zdjęcia gościły już w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Rzeszowie.  
( 20 Marca 2015)
Rozpoczęcie sezonu kolarskiego
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

Za zawodnikami KS Luboń Skomielna Biała pierwsze zawody kolarskie w sezonie 2015. W Stroniach koło Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się XVI OGÓLNOPOLSKI KOLARSKI WYŚCIG PRZEŁAJOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZÓW. Reprezentacja Lubonia pojawiła się na tych zawodach w dość skromnym składzie gdyż w liczbie tylko 7 zawodników. Najlepiej spisała się Maja Latawiec, która zajęła 3 miejsce w gronie młodziczek.  W galerii  fotoreportaż nadesłany przez M. Karkulę Dziekujemy
( 7 Marca 2015)
Podsumowanie sezonu kolarskiego 2014
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

Małopolskie Zrzeszenie LZS podsumowało sezon sportowy 2014. Wśród wyróżnionych zawodników spośród wszystkich dyscyplin sportowych nie mogło zabraknąć również reprezentantów KS Luboń Skomielna Biała, którzy zdobywali medale m.in. podczas Mistrzostw Polski LZS w kolarstwie górskim. W gronie uhonorowanych sportowców znaleźli się Tomasz Bal, Agnieszka Bal, Klaudia Demkowska, Bartosz Dziadkowiec i Jarosław Żur. Specjalną nagrodę za osiągnięcia trenerskie odebrał również trener kolarzy Lubonia – Robert Baścik.  
( 7 Marca 2015)
Spotkanie z Prezydentem.
(żródło: M. Karkula KS Luboń fot A. Bajołek)

Reprezentanci klubu kolarskiego "LUBOŃ" Skomielna Biała spotkali się  w poniedziałek 20 października z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim.   
( 21 Października 2014)
Zakopiański festiwal rowerowy zakończony!
(żródło: M. Mróz )

3 dni, 325 zawodników, setki widzów i masa niesamowitych historii – tak w telegraficznym skrócie wyglądał festiwal Joy Ride Open, który wczoraj zakończył się w Zakopanem.   
( 22 Września 2014)
IGRZYSKA, GIMNAZJADA, LICEALIADA POWIATU NOWOTARSKIEGO w ROWERACH GÓRSKICH MTB
(żródło: PCKiS Nowy Targ)

W ramach Pucharu Szlaku Solnego w kolarstwie górskim MTB  w Rabce zostały rozgrane Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Gimnazjada i Licealiada w tej dyscyplinie sportu. zawodu zostały zorganizowane przez :Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu – Ośrodek Sportowy  Rabka-Zdrój, Urząd Miejski w  TC „Orzeł”  i MOK w Rabce-Zdroju.  Zawodnicy z miejsc I – III zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, zespoły szkolne- pucharami i dyplomami.   W galerii fotoreportaż z dekoracji zwycięzców -przesłany przez Organizatora
( 22 Września 2014)
Zakopiański festiwal rowerowy startuje już w piątek!
(żródło: Mateusz Mróz)

W piątkowy wieczór slalom równoległy, w sobotę ekstremalny zjazd rowerowy i skoki na dmuchaną poduchę, a w niedzielę kilkunasto kilometrowy wyścig enduro i wybór „króla stylu” – ostatnia edycja zawodów z cyklu Joy Ride Open zapowiada się obficie! 
( 18 Września 2014)
Mistrzostwa Polski LZS w kolarstwie górskim.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

Pięć medali zdobyli reprezentanci Lubonia Skomielna podczas mistrzostw Polski LZS w kolarstwie górskim rozegranych w niedzielę 24 sierpnia. Areną zmagań była Orawka a zawodnicy toczyli rywalizację w ekstremalnych warunkach.   W galerii fotoreportaż M. Karkuli z zawodów.!!
( 1 Września 2014)
Rowerem pod Tatrami - najlepsze trasy na Liptowie i Wysokich Tatrach.
(żródło: W. Majeran)

 Szybkimi krokami zbliża się zakończenie wakacji, warto więc na koniec rozważyć rowerową wyprawę górską śladami dzielnego Janosika. Zapraszamy małych i dużych w Wysokie i Niskie Tatry.
( 27 Sierpnia 2014)
Archiwum
Pierwszy «« (46-60)(61-75)(76-90)(91-105)(106-120) »» Ostatni

 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020