START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Ski-Alpinizm
III Alpin Sport Tour Race Zakopane
(żródło: )

Słowacy Lenka Hiklova i Peter Svatojansky  zwycieżyli  w III edycji Alpin Sport Tour Race , rozegranej w Zakopanem.  Na drugich pozycjach uplasowali się zakopiańczycy Justyna Żyszkowska i Andrzej Bargiel. Trzecie lokaty przypadły Czechom Michaeli Mannovej i Michalovi  Stanejskyemu   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!  
( 13 Lutego 2010)
UDANY POCZĄTEK SEZONU ZAWODNKÓW TATRA MOUNTAIN HARDWEAR TEAM!
(żródło: www.tatrateam.com)

Dobre starty naszych zawodników na zawodach na Słowacji i w Czechach !!! 23.01.2010 ekipa klubowa wybrała się na zawody Skialp Kriżna Race w Wielkiej Fatrze. Pomimo małej ilości śniegu organizatorom udało się poprowadzić długą i ładną trasę.
( 3 Lutego 2010)
Klaudia Tasz czwarta w Trofeo Mezzalama.
(żródło: relacja i fot Klaudia Tasz)

 Zakopianka Klaudia Tasz zajęła czwarte miejsce w prestiżowych zawodach skialpinistycznych  rozgrywanych we Włoszech -Trofeo Mezzalama.  Zawodniczak SNPTT 1907 wystartowała z razem z Austriaczkami Veroniką Svidrak i Marią Strasser. Poniżej relacja z zawodów nadesłana przez Klaudią Tasz
( 5 Maja 2009)
XII Memoriał Piotra Malinowskiego w narciarstwie wysokogórskim.
(żródło: )

Ponad 250  zawodników stanęło na starcie XII Memoriału  im. Piotra Malinowskiego w narciarstwie wysokogórskim. W kategorii sportowej  po raz drugi z rzędu zwyciężyli zakopianka Klaudia Tasz i Słowak Peter Svatojansky. W galerii fotoreportaż z zawodów( fot własne i M.Tragarz)
( 25 Kwietnia 2009)
2 Skialpinistyczny Maraton - Wysokie Tatry. Zawodnicy TKN Tatra Team w czołówce !
(żródło: www.tatratream.com/www.skialpinizmus.sk)

11 kwietnia w Słowackich Tatrach Wysokich odbył sie drugi skialpinistyczny maraton, który był zarazem finałem Pucharu Europy Środkowej i Pucharu Słowacji a także I edycją Pucharu Tatr Wysokich.
( 14 Kwietnia 2009)
X Memoriał im J. Oppenheima w ski alpinizmie.
(żródło: )

 W rejonie doliny Chochołowskiej rozegrane zostały  po raz dziesiąty zawody ski alpinistyczne - Memoriał im Józefa Oppenheima. Na starcie stanęło 60 zawodników w kategoriach amatorskich i 19 z licencją sportową . Ci ostatni walczyli o tytuł mistrza Polski Seniorów w tej bardzo trudnej dyscyplinie sportu. W tej kategorii tytuły uzyskali zakopiańczycy Klaudia Tasz z SNPTT 1907 Zakopane oraz Andrzej Bargiel z TKN Tatra Team Zakopane.  W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 4 Kwietnia 2009)
VIII Memoriał Vlada Tatarki Międzynarodowe zawody ratowników górskich 2009
(żródło: )

 14 marca  na Słowacji w rejonie Doliny Zimnej Wody oraz Łomnicy rozegrano VIII  Międzynarodowe zawody ratowników górskich " Memoriał Vlada Tatarki.  Organizatorem memoriału była Horska Zachranna Slużba  oraz Himalaya Club Vysokie Tatry.
( 15 Marca 2009)
21 Memoriał Jana Strzeleckiego na (Zadnim) Ornaku
(żródło: M. Głogoczowski KW Kraków)

7 marca br udało się rozegrać 21 edycję jednych z najstarszych w Polsce zawodów w ski-alpinizmie, zwaną Memoriałem Jana Strzeleckiego – zamordowanego jesienią 1988 roku na Wisłostradzie w Warszawie narciarza i taternika, który w latach “realnego socjalizmu” był znanym, acz niechętnie tolerowanym przez władze, opozycyjnym socjologiem oraz pisarzem, otwarcie marzącym o realizacji w naszym kraju „szwedzkiego” modelu socjalizmu
( 10 Marca 2009)
Zawody KW Zakopane w skialpinizmie.
(żródło: )

W sobotę na trasie Kuźnice - Hala Gąsienicowa - Kasprowy Wierch - Hala Goryczkowa - Kużnice - Kalatówki odbyły się zawody zakopiańskiego Klubu Wysokogórskiego w skialpinizmie. Zawody wygrali w  kategorii sportowej Paulina Figura i  Przemysław Sobczyk,  a w kategorii amatorskiej  Kinga Ostrowska i Piotr Fudalej. W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 24 Lutego 2009)
Sukcesy Polek w Mistrzostwach Europy w skialpinizmie.
(żródło: )

 Zakopianki Anna Figura  i Julia Wajda  zdobyły srebrny i złoty medal w  rozgrywanych we włoskim Alpago Mistrzostwach Europy w skialpinizmie Nasze narciarki startowały w kategorii junior. Dzięki dwóm medalom  Polska ekipa została sklasyfikowana na dziesiątym miejscu.
( 23 Lutego 2009)
Alpin Sport Ski Tour Race
(żródło: )

Ponad 160 ski tourowców z Polski Słowacji  i Czech wystartowało w sobotnim II wyścigu Alpin Sport Ski Tour Race.  Zawody zaliczane były do klasyfikacji Pucharu Europy Środkowej.  W  sportowej kategorii Seniorów zwyciezył Słowak Peter Svatojansky a seniorkach triumfowała Klaudia Tasz z Zakopanego.  W galerii fotoreportaż  z zawodów !!!! W tej galerii fotoreportaż Miłosza Gomółki ze startu i dekoracji!!!!
( 14 Lutego 2009)
XI Memoriał im Piotra Malinowskiego w Ski Alpinizmie
(żródło: )

 187 skialpinistów na trasach dla amatorów i profesjonalistów zmagało się podczas tradycyjnego memoriału Piotra Malinowskiego rozegrane w rejonie Hali Gąsienicowej..  Najszybciej trasę dla profesjonalistów wiodącą  przez  pięć przełeczy (Liliowe, Świnicką, Karb, Zawrat Kozią ) pokonał Peter Swetojansky, drugi rezultat uzyskał Milan Madaj a trzeci był Andrzej Bargiel.  W galerii fotoreportaż z Skrajnej Turni, Świnickiej przełęczy, Karbu i mety.!!!
( 26 Kwietnia 2008)
XI Memoriał Piotra Malinowskiego
(żródło: Michał Kowalski)

26 kwietnia zawodnicy wyruszą na trasę XI Memoriału Piotra Malinowskiego – największych i najtrudniejszych w Polsce zawodów w narciarstwie wysokogórskim, które odbędą się jak co roku w rejonie Doliny Gąsienicowej. Imprezę organizuje Tatrzański Klub Narciarski Tatra Team przy wsparciu TOPR. Sponsorem głównym jest Alpin Sport Zakopane.
( 12 Kwietnia 2008)
IX zawody w ski-alpinizmie im J. Oppenheima:
(żródło: )

 5 kwietnia w rejonie Dol Chochołowskiej odbyły się IX zawody w ski-alpinizmie o puchar SNPTT 1907 . Zawody były równocześnie  finałem Pucharu Polski w tej dyscyplinie.
( 6 Kwietnia 2008)
Puchar Prezesa AKPT w ski-alpinizmie 2008
(żródło: www.akpt.pl)

Kolejne (już VI po reaktywacji w nowej formule) zawody skiturowe o "Puchar Prezesa" odbyły się  29 marca 2008 r. w Dolinie Kościeliskiej 
( 4 Kwietnia 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (180-194)(195-209)(210-224)(225-239)(240-243) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018