Finał PŚ w Winterbergu: 13. miejsce Król i Kwiatkowskiego
(żródło: A.Karczewska PZN)

W niedzielę, 24 marca 2019 roku najlepsi na świecie snowboardziści alpejscy zakończyli sezon zimowy. Finałowe zawody drużynowe odbyły się w niemieckim Winterbergu. Zwycięstwo odnieśli reprezentanci Austrii w składzie Daniela Ulbing oraz Benjamin Karl. Najwyżej z naszych snowboardzistów na 13. miejscu sklasyfikowana została para Aleksandra Król-Oskar Kwiatkowski.
( 25 Marca 2019)
PŚ w Winterbergu: dziewiąte miejsce Król

W niemieckim Winterbergu odbywa się finał Pucharu Świata w snowboardzie alpejskim. W sobotę rozegrane zostały zawody indywidualne. Dziewiąte miejsce w slalomie równoległym wywalczyła Aleksandra Król. Natomiast zwycięstwa odnieśli Szwajcarka Patrizia Kummer oraz Austriak Lukas Mathies.
( 24 Marca 2019)
Piotr Tokarczyk na podium Pucharu Europy w Jasnej

18 i 19 marca 2019 roku w Jasnej na Słowacji rozegrany został snowboardowy Puchar Europy w slopestyle-u. Na podium stanął Piotr Tokarczyk, który drugiego dnia zmagań wywalczył trzecie miejsce.
( 21 Marca 2019)
PE w Rogli: siódme miejsce Weroniki Bieli

W niedzielę, 17 marca 2019 roku w słoweńskiej Rogli rozegrane zostały finałowe zawody Pucharu Europy w snowboardzie alpejskim. Dwie nasze reprezentantki wywalczyły awans do finałowej "16". Weronika Biela zajęła siódme miejsce, natomiast Maria Chyc ukończyła zawody na 16. pozycji. Zwycięstwo odnieśli Rosjanka Anastasia Kurochkina oraz reprezentant gospodarzy Tim Mastnak.
( 18 Marca 2019)
PE w Rogli: siódme miejsce Michała Nowaczyka.

W słoweńskiej Rogli odbywa się finał Pucharu Europy w snowboardzie alpejskich. Kolejny dobry występ tej zimy zaliczył Michał Nowaczyk, który sobotnie zawody ukończył na siódmym miejscu. W slalomie gigancie równoległym triumfowali: Rosjanka Elizaveta Salikhova oraz Słoweniec Tim Mastnak.
( 16 Marca 2019)
Król i Kwiatkowski mistrzami Polski w PSL

Aleksandra Król z KS F2 Dawidek Team Zakopane  i Oskar Kwiatkowski z AZS Zakopane zdobyli złote medale w slalomie równoległym w rozegranych w środę w Białce Tatrzańskiej snowboardowych międzynarodowych mistrzostwach Polski.
( 13 Marca 2019)
Król i Nowaczyk ze złotymi medalami w PGS

We wtorek w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozpoczęliśmy rywalizację w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w snowboardzie alpejskim. Tytuły mistrzowskie w slalomie gigancie równoległym wywalczyli Aleksandra Król z klubu KS F2 Dawidek Team oraz Michał Nowaczyk z zakopiańskiego AZS-u.
( 12 Marca 2019)
PŚ w Scuol: Aleksandra Król w finałowej "16"

Aleksandra Król po raz kolejny tej zimy zameldowała się w finałowej "16" snowboardowego Pucharu Świata. Polka w szwajcarskim Scuol zajęła 14. miejsce w slalomie gigancie równoległym. Zwycięstwa odnieśli reprezentanci Rosji - wśród kobiet triumfowała Milena Bykowa, a u mężczyzn najlepszy okazał się Andriej Sobolew.
( 10 Marca 2019)
PE w Davos: Nowaczyk i Kwiatkowski na podium

Znakomicie w niedzielnych zawodach Pucharu Europy w szwajcarskim Davos zaprezentowali się nasi snowboardziści. W slalomie równoległym zwycięstwo odniósł Michał Nowaczyk, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Oskar Kwiatkowski. Wśród kobiet najlepsza okazała się Szwajcarka Patrizia Kummer.
( 3 Marca 2019)
PE w Davos: Kwiatkowski piąty w PGS

Sześcioro naszych snowboardzistów stanęło na starcie sobotnich zawodów Pucharu Europy w Davos. Piąte miejsce w slalomie gigancie równoległym wywalczył Oskar Kwiatkowski. Lokatę w czołowej ósemce zajęła również Aleksandra Król, która uplasował się na siódmej pozycji. W rywalizacji kobiet zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Patrizia Kummer, natomiast u mężczyzn triumfował Japończyk Masaki Shiba.
( 2 Marca 2019)
PŚ w Secret Garden: Król w finałowej "16"

Aleksandra Król po raz kolejny tej zimy zameldowała się w finałowej "16" Pucharu Świata i chińskim Secret Garden wywalczyła 16. miejsce w slalomie równoległym. W niedzielnych zawodach zwyciężyli Chinka Gong Naiying oraz Włoch Daniele Bagozza.
( 24 Lutego 2019)
PŚ w Secret Garden: Król i Kwiatkowski tuż za podium!

Bardzo dobrze rywalizację w Secret Garden rozpoczęli nasi snowboardziści, którzy zajęli czołowe lokaty w Pucharze Świata w slalomie gigancie równoległym. Aleksandra Król była czwarta wśród kobiet, czwartą lokatę wywalczył także Oskar Kwiatkowski, który tym samym osiągnął drugi najlepszy w karierze rezultat. Zwycięstwo odnieśli Niemka Ramona Theresia Hofmeister oraz Słoweniec Tim Mastnak
( 23 Lutego 2019)
Król i Kwiatkowski w finałowej "16" w Pjongczangu!

Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski ponownie zameldowali się w finałowej "16 snowboardowego Pucharu Świata. Król w slalomie gigancie równoległym rozegranym w Pjongczangu wywalczyła 10. miejsce, natomiast na 11. pozycji zawody ukończył Oskar Kwiatkowski. Na najwyższym stopniu podium stanęli Niemka Ramona Theresia Hofmeister oraz Austriak Andreas Prommegger.
( 17 Lutego 2019)
PŚ w Pjongczangu: Król i Kwiatkowski w finałowej "16"

Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski po raz kolejny tej zimy wywalczyli awans do finałowej "16" snowboardowego Pucharu Świata. Polka rywalizację w Pjongczangu w slalomie gigancie równoległym ukończyła na 13. miejscu, natomiast Kwiatkowski zajął w zawodach 15. pozycję. Zwycięstwo odnieśli Czeszka Ester Ledecka oraz Słoweniec Zan Kosir.
( 16 Lutego 2019)
PE w Lenzerheide: Pawlikowska w najlepszej ósemce

Oliwia Pawlikowska awansowała do ćwierćfinału Pucharu Europy w slalomie równoległym i rywalizację w szwajcarskim Lenzerheide ukończyła na ósmym miejscu. Zwycięstwo odniosła Rosjanka Anastasia Kurochkina.