Erzberg Rodeo 2009
(żródło: P Kaczmarczyk)

W ubiegłym tygodniu w  Austriackim Erzberg Rodeo rozegrane zostały najtrudniejsze zawody Enduro na świecie.  Wśród ponad 1600 zawodników Podhale reprezentowało dwóch : Przemek Kaczmarczyk i Tadeusz Błażusiak. Przemek debiutował w tych zawodach, niestety w finale nie zmieścił się w limicie czasu. Z kolei Tadusz Błażusiak po raz trzeci z rzędu  stanał na najwyższym miejscu podium.     W galerii obszerny fotoreportaż z wyścigu otrzymany od Przemka Kaczmarczyka a poniżej jego relacja z zawodów.!!!!!
( 19 Czerwca 2009)
I Country Cross Pieniny.
(żródło: GCK Krościenko)

Zawody mimo deszczowej aury odbyły się w miłej atmosferze. Uczestnicy stwierdzili, że trudność toru w skali od 1 do 10 wynosiła 8/9 . Pętla liczyła 10 km w bardzo ciężkim terenie. Startowało 32 zawodników natomiast rajd ukończyło 15.
( 3 Czerwca 2009)
Mistrzostwa Polski Bytom Sucha Góra. Sukcesy zawodników AMK Gorce

30 i 31 maja w Bytomiu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w  trialu motocyklowym. Bardzo dobrze wypadli  zawodnicy AMK Gorce Nowy Targ. W klasyfikacji klubowej nowotarski klub zajmuje pierwsze miejsce z 504 pkt .  W galerii fotoreportaż  z zawodów nadesłany przez P. Kaczmarczyka!!!!
II wyścig skuterów śnieżnych.

Zimowa aura dopisała i przełożony wyścig skuterów śnieżnych odbył się bez przeszkód na Pardałówce w Zakopanem. Na starcie zmagań zoragnizowanych przez Tatrzański Klub Motorowy w Zakopanem staneło blisko 50 zawodników dosiadajacych ryczących zmechanizowanych śnieżnych kotów.  W galerii fotoreportaz z zawodów!!
( 2 Marca 2009)
Zakończenie sezonu w TKM Zakopane.
(żródło: tekst fot E. Chyc Magdzin)

W dniu 20 grudna Tatrzański Klub Motorowy Zakopane obchodził uroczyście zakończenie sezonu motcyklowego 2008. Jednocześnie świętował swój niebywały sukces, jaki osiągnął w tym sezonie - klubowe V-ce Mistrzostwo Polski w kategori Młodzik.
( 22 Grudnia 2008)
Mistrzostwa strefy południowej w trialu Nowy Targ

32 zawodników z  Nowego Targu, Krakowa i Słowacji  zmierzyło się w Nowym Targu w V i Vi eliminacji Mistrzostw Strefy Południowej.  Kazdy z uczestników miał do pokonania  czterokrotnie osiem bardzo wymagajacych odcinków wytyczonych na torze treningowym organizatora zawodów klubu AMK Gorce.   W galerii fotoreportaż z zawodów !!!! Wyniki po dostarczeniu przez organizatorów
( 25 Października 2008)
Trial Narodów Andora 2008
(żródło: P.Kaczmarczyk)

Drużynowe Mistrzostwa Świata w tym roku odbyły się  28 września w Andorze w przepięknym mieście Sant Julia De Loria.  Na zawodach Polskę reprezentowali  Przemysław Kaczmarczyk, Gabriel Marcinów, Sebastian Cyrwus, Karol Ceremuga  oraz asystenci  Rafał Luberda, Rysiek Marcinów i Jacek Handzel.  Polacy na 16 ekip zajeli 8 miejsce. W galerii fotoreportaż z zawodów- (fot archiwum drużyny)!!!!
( 11 Października 2008)
Mistrzostwa Polski w Motocrossie Szaflary.

28 września na torze crossowym w Szaflarach rozegrano zespołowe Mistrzostwa Polski w motocrossie. Równocześnie była to VII eliminacja MP w klasie MX 65 ccm Zawodniczka zakopiańskiego TKM - Karolina Węgrzyn zajęła trzecie miejsce  i w klasyfikacji generalnej zajmuje czwartą pozycje z 196 pkt . Do trzeciego miejca brakło jej zaledwie 11 pkt.  W galerii obszerny fotoreportaż  zawodów!!!!
( 28 Września 2008)
Trial Szklarska Poręba 2008. Przemek Kaczmarczyk Mistrzem Polski w trialu.

W dwóch ostatnich eliminacjach Mistrzostw Polski w trialu wystartowali również nowotarżanie. W pierwszym dniu zawodników AMK Gorce wyprzedził tylko Karol Ceremuga z Krakowa. Przemek Kaczmarczyk był drugi a pozostałe  miejsca na podium zajęli nowotarżanie : Konrad Legutko, Gabriel Marcinów, Sebastian Cyrwus i Michał Łukaszczyk.  W galerii fot  otrzymane od Przemka Kaczmarczyka z Szklarskiej Poręby!!!!
( 19 Września 2008)
65 Rajd tatrzański Przemek Kaczmarczyk najlepszy.

Ponad 60 trialowców z Polski Słowacji i Rosji wystartowało w 65 Rajdzie Tatrzańskim , który rozegrany został w minioną sobotę i niedziele w  rejonie Długiej Polany w Nowym Targu. Najlepiej  trasę  składającą się z 10 bardzo trudnych i błotnistych odcinków pokonał zawodnik nowotarskiego AMK Gorce- Przemysław Kaczmarczyk, który  jest liderem Mistrzostw Polski w tej  konkurencji. Zawody zostały zdominowane przez  gospodarzy, a AMK Gorce zajmuje I-sze miejsce w klasyfikacji klubowej.   W galerii fotoreportaż  z  rajdu!!!!
( 24 Sierpnia 2008)
Mistrzostwa Europy w Trialu Myślenice 2008 Kaczmarczyk pierwszy

10 i 11 sierpnia  w Myślenicach rozegrane zostały Mistrzostwa Europy w motocyklowym trialu w klasach Championship, Inetrnational i Junior. W klasie International zwyciężył nowotarski zawodnik  Przemysław Kaczmarczyk, który  wyprzedził Niemca Tobiasa Mullera oraz Słowaka Vladimira Kothaja. Czwarte miejsce wywalczył Karol Ceremuga .  W galerii fotoreportaż z zawodów przesłany przez P. Kaczmarczyka
( 16 Sierpnia 2008)
Nowotarżanie na trialu motocyklowym w Gdyni
(żródło: tekst fot P.Kaczmarczyk)

12 lipca pierwszy raz na wybrzeżu odbyły się  zawody trialowe o Puchar Prezydenta Gdyni.  Z sukcesami wystartowali w nich zawodnicy nowotarskiego AMK Gorce .  W galerii fot nadesłane prez P. Kaczmarczyka
( 17 Lipca 2008)
3 i 4 Runda Mistrzostw Polski Strefy Południowej
(żródło: P. Kaczmarczyk)

3 i 4 rundę  Mistrzostw Strefy Południowej w Nowym Targu wygrali nowotarżanie  z AMK Gorce Konrad Legutko (III runda) i Przemysław Kaczmarczyk (IV runda) W zawodach udział wzięło 29 zawodników, w wiekszości reprezentujących AMK GORCE, ale był także reprezentant Słowacji oraz jedyny zawodnik klasy Classic - Lesław Liszka jadący motocyklem zbudowanym w oparciu o WSK w latach 80-tych ubiegłego wieku, reprezentującym barwy KKCiM SMOK z Krakowa.   W galerii fot otrzymane od P. Kaczmarczyka z zawodów!!!!
( 29 Czerwca 2008)
III Runda Mistrzostw Polski w Motocrossie.
(żródło: Edward Chyc Magdzin TKM Zakopane)

8 czerwca w Lipnie odbyła się III runda Mistrzostw Polski w Motocrossie  w klasie MX85. Jedyny reprezentant zakopiańskiego TKM   w tej klasie Jan Stachoń Tutoń wywalczył kolejno w pierwszym biegu miejsce VI zaś w drugim biegu VII co w końcowej kwalifikacji  zawodów  dało  mu siódmą pozycję
( 18 Czerwca 2008)
Trial III i IV Runda MP Bytom 2008

III i IV Runda  Mistrzostw  Polski w Trialu odbyła się w Bytomiu.  Bardzo dobrze zaprezentowali się nowotarscy trialowcy. Oskar Kaczmarczyk w swojej kategorii wywalczył I miejsca a jego tata Przemysław był czwarty. Poniżej komentarz P Kaczmarczyka do zawodów.!!!  W galerii kilka fot  otrzymanych od P. Kaczmarczyka  z zawodów.