Adam Małysz Mistrzem Polski na HS 94

Adam Małysz dwoma skokami na odległośc 88,5 m wywalczył tytuł mistrza Pplski na skoczni HS 94 w Zakopanem . Vice mistrzem Polski został Łukasz Rutkowski a trzecie miejsce zdobył Kamil Stoch. W  galerii fotoreportaż z zawodów.!!!
( 10 Października 2009)
Ogólnopolskie spotkania UKS-ów w skokach i kombinacji norweskiej Zakopane.

W piątek 10 wrzesńia na średnich w Zakopanem odbyły się zawody w ramach Ogólnopolskich Spotkań Uczniowskich Klubów Sportowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Zawody zoarganizowane zostały przez Tatrzański Związek Narciarski.
( 9 Października 2009)
III Puchar Solidarności- Bachleda bezkonkurencyjny.

Sobotni konkurs skoków o Puchar Solidarności wygrał Marcin Bachleda z TS Wisła Zakopane.  Kolejne miejsca na podium wywalczyli bracia Miętusowie- drugie Grzegorz  a trzecie Krzysztof -obaj reprezentujacy zakopiański AZS. W galerii fotoreportaż z konkursu.!!!
( 27 Września 2009)
PK Wisła Powtórka na podium

Drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego w Wiśle dał nam sporo powodów do radości. Całe podium ponownie zostało obsadzone przez polskich skoczków, a swój drugi triumf odnotował Marcin Bachleda.
( 13 Września 2009)
FIS CUP Strbske Pleso- Drugi brąz Janka Ziobry

Zakopiańczyk Jan Ziobro powtórzył sobotni sukces i zdobył brązowy medal w kolejnym konkursie skoków FIS Cup rozgrywanym w słowackim Strbskim Plese
FIS CUP w Strbskim Plese. Brąz Janka Ziobry

Zakopiański skoczek Jan Ziobro wywalczył w sobotę brązowy medal podczas konkursu FIS CUP, który rozegrany został w słowackim Strbskim Plesie.  Konkurs wygrał Niemiec Joerg Ritzerfeld a drugie miejsce przypadło reprezentantowi gospodarzy Tomasowi Zmoray.
PK w Wiśle: Marcin Bachleda wygrywa, polskie podium!

Zwycięstwem Marcina Bachledy zakończył się pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Wiśle. Zakopiańczyk skakał dziś zdecydowanie najdalej osiągając 127 metrów w pierwszej oraz 129 metrów w drugiej serii.
( 12 Września 2009)
LGP w Zakopanem - Norwesko- Austriacki dzień na Wielkiej Krokwi- Polacy poza pierwszą dziesiątką.

Norweg Anders Jacobsen zwyciężył w niedzielnym konkursie  Letniej Grand Prix w Zakopanem, drugi był Austriak Gregor Schlierenzauer a trzecie miejsce wywalczył  norweski skoczek Johan Evensen. Konkurs rozegrano przy padającym deszczu i gęstej mgle.     W galerii fotoreportaż z konkursu!!!    W tej galerii fotoreportaż - portrety, dekoracja i konferencja prasowa!!!!
( 23 Sierpnia 2009)
LGP W Zakopanem Adam Małysz trzeci w sobotnim konkursie.

Adam Małysz wywalczył trzecie miejsce w sobotnim konkursie Letniej Grand Prix w Zakopanem. Konkurs wygral bezapelacyjnie Austriak Gregor Schlierenzauer. Drugie miejsce zdobył Johan Remen Evensen. W galerii fotoreportaż z konkursu.!!!! W  tej galerii II fotoreportaż z konkursu.!!!!!
LGP Zakopane 9 Polaków w sobotnim konkursie

9 Polaków zakwalifikowało się do sobotniego konkursu  Czwarte miejsce wywalczył Krzysztof Miętus, który uzyskał 123, 5 m  Adam Małysz  uzyskał drugą odległość kwalifikacji 130 m .Najdłuższy skok oddał Austriak Lukas Mueller, który lądował na 135, 5 m. W galerii fotoreportaż z treningu i kwalifikacji.!!!!
( 21 Sierpnia 2009)
LGP w Zakopanem Małysz w dobrej formie.

Już od piatku czekają nas kolejne emocje związane z konkursami Letniej Grand Prix w skokach narciarskich.  Na wielkiej Krokwi zobaczymy wszystkich czołowych zawodników z  całego świata -łacznie 65 zawodników z 15 krajów.  W Zakopanem nie wystartują Japończycy. W czwartek na Wielkiej Krokwi pod okiem Hannu Lepistoe trenował Adam Małysz.
( 20 Sierpnia 2009)
XII Międzynarodowe zawody w skokach na igielicie o Puchar Crunchipsa- Konkursy w deszczu

W drugim dniu zawodów  w ulewnym deszczu ponad 80 juniorów C, B i A zmierzyło się na średnich skoczniach w Zakopanem o Wielkii Puchar Crunchipsa. W swoich kategoriach wiekowych na najwyższym miejscu podium stanęli bracia  Krzysztof Miętus ( junior A) i Grzegorz Miętus ( junior B) w grupie juniorów C triumfował Aleksander Zniszczoł. W galerii kilka fot z niedzielnego konkursu!!!
( 19 Lipca 2009)
XII Wielki Puchar Crunchips - Krzysztof Dziadoń na najwyższym miejscu podium

Ponad 80 dzieci , juniorów D oraz dziewcząt z  Polski, Czech, Estonii,  Finlandii, Łotwy i Rumunii  wystartowało w sobbotnim konkursie skoków na skoczni K 35 w Zakopanem walcząc o Wielki Puchar Crunchips.   W galerii fotoreportaż  z zawodów!!!
Puchar Kontynentalny w Kranj- Bachleda trzeci w sobotnim konkursie.

W miniony weekend trzema konkursami  w słowenskim Velenje i Kranj rozpoczęła się letnia karuzela Pucharu Kontynentalnego w skokach. Bardzo dobrze w sobotę wypadł zakopiańczyk Marcin Bachleda, który zajął 3 miejsce.
( 6 Lipca 2009)
Joasia Gawron czwarta w w Breitenberg- Rastbuchl.

Zawodniczka zakopiańskiej Wisły Joanna Gawron w minione sobotę i niedziele zajęła  dwukrotnie czwarte miejsce podczas 20 Miedzynarodowych zawodów w skokach na igielicie.