Licealiada chłopców w piłce ręcznej Zakopane.

Dzień po dziewczętach o prawo gry w licealiadzie rejonowej zagrali chłopcy . Podobnie jak dzień wcześniej reprezentowane były: I LO, ZSB ZSHT i ZSZ nr 1.  Po zaciętym meczu finałowym z ZSB turniej wygrali szczypiorniści z ZSHT, którzy będą reprezentować nasz powiat w Suchej Beskidzkiej  23 marca 2011.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 10 Marca 2011)
Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. Zakopane

9 marca w sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji  w ramach licealiady zmierzyły się szczypiornistki z I LO, ZSB ZSHT oraz ZSZ nr 1 w Zakopanem  Najlepsza okazała się drużyna ZSHT , która będzie reprezentowała nasz powiat podczas rozgrywek rejonowych 22 marca w Myślenicach.  W galerii fotoreportaż z  rozgrywek.!!!!
( 9 Marca 2011)
XXXIV ZLS w biegach - IV Memoriał Stanisława Bukowskiego "Ojca"

Na trasach biegowych pod Średnią Krokwią w Zakopanem rozgrano ostatnią edycję tegorocznej Zimowej Ligi Szkolnej w narciarstwie biegowym./ Zawody rozegrane stylem klasycznym były równoczesnie Memoriał Stanisław Bukowskiego " Ojca"  W zawodach wzięło udział blisko 150 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski,.   W galerii fotoreportaż z dekoracji zwycięzców!!!
( 8 Marca 2011)
Zakopane znowu najlepsze w rywalizacji sportowej Systemu Sportu Młodzieżowego 2010

Rok 2010 był kolejnym rokiem realizacji programu "System Sportu Młodzieżowego", który obejmuje rywalizację w 67 dyscyplinach sportowych (48 dyscyplinach indywidualnych i 19 grach zespołowych) w czterech kategoriach wiekowych: młodzików, juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców. Zakopane i powiat tatrzański po raz kolejny uplasowały się w ścisłej czołówce zdobywając zaszczytne tytuły: I miejsce w klasyfikacji gmin z liczbą mieszkańców 20-50 tysięcy, I miejsce w kategorii powiatów z liczbą  do 80 tysięcy mieszkańców i I miejsce dla klubu AZS Zakopane w kategorii gmin z liczbą mieszkańców 20-50 tysięcy.
( 4 Marca 2011)
Mistrzostwa Przedszkoli w Narciarstwie Zjazdowym Powiatu Tatrzańskiego.

25 lutego na Ugorach na Pardałowce rozgrane zostały Mistrzostwa Przedszkoli Powiatu Tatrzańskiego w narciarstwie zjazdowym.  Na starcie slalomu giganta stanęło blisko 80 dziewcząt i chłopców z  roczników 2004 - 2006 i młodszych.  Zawody zorganizował Wydział Turystyki i Sportu UM Zakopane.   W galerii fotoreportaż  L. Gruszki z zawodów !!!!
( 1 Marca 2011)
XXXIV ZLS Łyżwiarstwo ostatne edycje ligi

22 i 24 lutego na torze lodowym zakopiańskiego COS rozgrane zostały ostatnie dwie edcyje  Zimoqwej Ligi Szkolnej w łyżwiarstwie  22  lutego rozgrano sztafety a 24 lutego biegi indywidualne.
( 24 Lutego 2011)
XXXIV ZLS w zjazdach.Gigant na Kotelnicy.

Czwarta edycja tegorocznej Zimowej Ligi Szkolnej w zjazdach rozegrana została na Kotelnicy Białczańskiej.  Na starcie stanęło ponad 150 dziewcząt i chłopców z roczników 1998-2003.  Do końca zmagań pozostały jeszcze dwie edycje dzieci, które rozegrane zostaną 7 marca w Jurgowie i 22  marca w Kluszkowcach na górze Wdżar   W galerii fotoreportaż K. Konarskiego z zawodów !!!!
( 10 Lutego 2011)
Na narty z mistrzem
(żródło: UM Zakopane)

W tym roku podczas zimowych ferii w Zakopanem dzieci mają co robić.
( 7 Lutego 2011)
2 edycja Tatrzańskiej Euroligi Zjazdowej

W Lucivnej k Popradu rozegrana została druga edycja tegorocznej Tatrzańskiej Euroligi Zjazdowej.  Polscy  alpejczycy przywieźli z wyjazdu 3 medale: dwa srebrne i jeden brązowy  Zakopane po dwóch edycjach zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji miejscowości.  Kolejne zawody Euroligi zostaną rozegrane 15 marca  w Jurgowie.  W galerii fotoreportaż  z zawodów !!!
( 5 Lutego 2011)
IV Tatrzańska Euroliga Biegowa - Zakopane

Euroliga biegowa - Zakopane   Na trasach  pod średnią Krokwią rozegrane zostały pierwsze zawody tegorocznej  IV Euroligi Biegowej.  Na starcie  staneło ponad 120 dziewcząt i chłopców z roczników 1995-2000 i mł z Polski i Słowacji. Kolejna edycja Euroligi zostanie rozegrana w Zakopanem 8 marca a cykl zamkną zmagania 17 marca w Strbskim Plese na Słowacji. W galerii kilka fot  K. Konarskiegon z zawodów!!!!  pełne wyniki tutaj w formacie excela
( 3 Lutego 2011)
Mały Bieg Gasieniców

Tuż bezpośrednio przed głównym Biegiem Gąsieniców wystartowały dzieci oraz młodzież rozgrywając Mały Bieg Gąsieniców w ramach XXXIV Zimowej Ligi Szkolnej.    W galerii kilka fot z dekoracji zwyciezców ( fot Karol Konarski)
( 31 Stycznia 2011)
Zimowa Liga Szkolna na Rusińskim Wierchu
(żródło: fot K. Konarski)

Trzecia edycja XXXIV Zimowej Ligi Szkolnej w Zjazdach rozegrana została na Rusińskim Wierchu.  Podobnie jak w poprzednich zawodach w slalomie gigancie wystartowały dzieci i młodzicy. W galerii fot K. Konarskiego z zawodów!!!
XXVIII Ogólnopolski Bieg Gąsieniców

Ponad 180 zawodniczek i zawodników ( w tym 100 dzieci) w   kategoriach wiekowych wzięło udział w zorganizowanym po raz 28. w Zakopanem pod Wielką Krokwią Biegu Gąsieniców. Najstarszym uczestnikiem był 84-letni Kazimierz Gołąb, a najmłodszą 7-o letnia Anna Dobosz z Rytra. Wśród pań najszybciej 5-km trasę pokonała Anna Pradziad z ZSMS a wśród panów Mariusz Michałek z Istebnej.   W galerii fotoreportaz z zawodów
( 30 Stycznia 2011)
Trzecie zawody Zimowej Ligi Szkolnej w łyżwiarstwie

W trzeciej edycji Łyżwiarskiej Ligi Szkolnej wystartowało 144 dziewcząt i chłopców z  roczników 2003-1998
( 25 Stycznia 2011)
Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim
(żródło: fot Małgorzata Tłałka Długosz)

24 stycznia na Harendzie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim w ramach gimnazjady i licealiady młodziezy szkolnej. W  zawodach wystartowało ponad 60 dziewcząt i chłopców z 6 szkół średnich i 5 gimnazjów.