UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

5 edycja XL SLSZ w narciarstwie alpejskim w Suchem
(żródło: MOSiR Zakopane)

5 edycja  40 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim zgromadziła na starcie  ponad 100 najmłodszych alpejczyków, którzy rywalizowali w slalomie gigancie. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane  zostały przeprowadzone w Suchem.
( 13 Marca 2017)
4 edycja XL SLSZ w narciarstwie alpejskim w Białce Tatrzańskiej

83 dziewcząt i chłopców z roczników 2010- 2005 reprezentujących 9 klubów z całej Polski wystartowało w slalomie gigancie zorganizowanym przez MOSiR Zakopane na Kotelnicy Białczańskiej. Zawody zostały przeprowadzone  przy wiosennej aurze na  doskonale przygotowanym stoku.   W galerii fotoreportaż W. Watrasa MOSiR z zawodów!!
( 7 Marca 2017)
III Zakopiański Duathlon Zimowy za nami.

W wiosennej aurze na trasach  biegowych   COS rozegrany został III Zakopiański Duathlon Zimowy. Na starcie tej ciekawej imprezy biegowej zorganizowanej przez MOSiR Zakopane stanęło 14 pań i  19 panów.  Najszybsi w nietypowym dwuboju  polegającym na pokonaniu dystansu na nartach i " z buta" byli Anna Gąsienica Roj z TG Sokól Zakopane oraz  Józef Zygmuntowicz z Białki Tatrzańskiej.   W galerii fotoreportaż W. Watrasa MOSiR  z biegu
( 6 Marca 2017)
3 mile Szymaszkowej 2017 wygrywają Magdalena Kozielska i Wawrzyniec Pawski.

Magdalena Kozielska na ski turach a Warzyniec Pawski biegnąc na nogach zwycięzyli tegoroczną edycję zawodów 3 mile Szymaszkowej- trójbieg MOSiR-u.  Na starcie rywalizacji stanęło  47 uczestników biegnących " na nogach", nartach biegowych i na skiturach.    W galerii fotoreportaż  W.Watrasa z biegu
( 27 Lutego 2017)
Tropem Wilczym 2017 Bieg żołnierzy Wyklętych za nami.

49 biegaczek i biegaczy wystartowało na dystansie 5 km a  48 na dystansie 2 km podczas rozegranego w niedziele Biegu Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym .  Najlepsi na 5 km byli Anna Gąsienica Roj z Zakopanego i  Józef Zygmuntowicz z Białki Tatrzańskiej. Na 2 km triumfowali Dorota Pająk i  Patryk Rydziński z Zakopanego.  Zakopiańska  edycję ogólnopolskiego biegu zorganizował MOSiR Zakopane.   W galerii fotoreportaż W. Watrasa MOSiR z biegu
Wielkie szczęście i niezwykłe sportowe emocje - Peugeot 3008 znalazł właścicielkę pod Tatrami!
(żródło: UM Zakopane)

W sobotę, w promieniach słońca, na zakopiańskiej Harendzie rozegrane zostały ostatnie zawody z cyklu Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów, organizowane przez Miasto Zakopane - Zakopiańskie Centrum Kultury wraz z największymi Zakopiańskimi stacjami narciarskim Harendą, Polaną Szymoszkową i Kasprowym Wierchem. Sportowa rywalizacja toczyła się o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej i możliwość startu w konkurencji finałowej, w której do wygania był najnowszy samochód terenowy Peugeot 3008.
Parada Gazdowska w Zakopanem odwołana

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi - brakiem   wystarczającej pokrywy śniegu do przeprowadzenia konkurencji kumoterki, skiring i ski-skiring organizatorzy odwołują zaplanowaną na 26 lutego Paradę Gazdowską w Zakopanem
( 24 Lutego 2017)
Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w sztafetowych biegach narciarskich.

22 lutego na trasach biegowych w Kościelisku rozegrane zostały mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w sztafetowych biegach narciarskich. Zawody były równocześnie Memoriałem "Ojca". Bukowskiego.  W mistrzostwach wzięło udział 26 trzyosobowych sztafet narciarskich w  kategoriach: szkoły średnie, gimnazja i szkoły podstawowe. W galerii fotoreportaż W. Watrasa MOSiR Zakopane
( 22 Lutego 2017)
XV SLSZ w łyżwiarstwie 4 edycja i sztafety

W słonecznej pogodzie na torze lodowym zakopiańskiego COS rozegrano 4 edycję Xv Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie . Po indywidualnej rywalizacji przeprowadzone zostały sztafety.   W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów
( 20 Lutego 2017)
Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w snowboardzie

Dzień po narciarzach do rywalizacji o Mistrzostwo Powiatu Tatrzańskiego przystąpili snowboardziści.  W slalomie gigancie zorganizowanym przez MOSiR Zakopane stanęło ponad 100 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych , gimnazjów i szkół średnich. W galerii fotoreportaż W. Watrasa MOSIR
( 17 Lutego 2017)
Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim

6 lutego na Harendzie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego  w narciarstwie alpejskim.    W slalomie  gigancie rywalizowało ponad 100 dziewcząt i chłopców z szkól podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu tatrzańskiego.  Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane
( 16 Lutego 2017)
2 edycja XV Tatrzańskiej Euroligi zjazdowej.

Ponad 100 dziewcząt i chłopców rywalizowało na stoku w Spisskim Bystrym w 2 edycji XV Tatrzańskiej Euroligi zjazdowej.   Reprezentanci Zakopanego  zdobyli  łącznie  6 medali 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.    Złoto w swoich kategoriach wiekowych zdobyli Marek Zwijacz, Hanna Buńda, srebro Hanna Nawalaniec i Zofia Gąsienica Mikołajczyk a brąz Anna Majerczyk i Hanna Zarzycka
( 15 Lutego 2017)
Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w biegach narciarskich Tatrzańska Euroliga dzieci.

15 lutego na trasach biegowych  pod Krokwią  rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w biegach narciarskich. Zawody zaliczane do Xl Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w tej dyscyplinie były równocześnie kolejną edycją  XV Tatrzańskiej Euroligi Dzieci.Na starcie stanęło ponad 150 dziewcząt i chłopców z Polski i Słowacji. Zostali oni sklasyfikowani w kategoriach wiekowych od 1998 do 2008 i mł.  W galerii fotoreportaż
3 edycja XL SLSZ w łyżwiarstwie.

221 dziewcząt i chłopców  w czterech grupach wiekowych wystartowało w 3 edycji  tegorocznej zimowej ligi szkolnej w łyżwiarstwie. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane odbyły się przy pięknej  pogodzie  na torze lodowym zakopiańskiego COS.   W galerii fotoreportaż  MOSiR z zawodów
4 edycja XL Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w skokach i kn.

4 edycja  tegorocznej Szkolnej Ligi w skokach i kombinacji norweskiej została rozegrana jako Puchar Ferii.  Na starcie stanęło  88 skoczkiń i skoczków   a w kombinacji norweskiej wystartowało 40 dwuboistów.     W galerii fotoreportaż  MOSiR