Licealida w tenisie stołowym

W sali sportowej SP nr 9 w Zakopane trwają rozgrywki tenisa stołowego .  Swoje mecze rozgrali juz  licealiści  z terenu powiatu tatrzańskiego  Zwyciezcy  wezmą udział w zmaganiach rejonowych w Nowym Targu w styczniu 2010 roku
( 7 Grudnia 2009)
Licealiada koszykowa dziewcząt I LO mistrzem powiatu tatrzańskiego.

2 grudnia rozegrany został mecz eliminacyjny a nastęnie finały koszykarskiej licealiady dziewcząt powiatu tatrzańskiego. Ubiegłorocznego tytułu mistrza nie obroniły koszykarki z ZSHT - bowiem w w yrównanym meczu finałowym uległy reprezentacji I LO, która  będzie w tym roku reprezentować nasz powiat w trakcie rozgrywek rejonowych. W galerii fotoreportaż z rozgrywek.!!!!
( 4 Grudnia 2009)
Licealiada w koszykówce dziewcząt.Eliminacje.

We wtorek rozpoczęły się zmagania koszykarek w ramach licealiady. W sali ZCE zmierzyły się reprezentacje Budowlanki, Ogólniaka i Prywatnego Hotelarza. do finałów zakwalifikowałay się zespoły I Lo i ZSB W galerii kilka fot  z  rozgrywek!
( 1 Grudnia 2009)
Podsumowanie XV Letniej Ligi Szkolnej

23 listopada w sali obrad Urzędu Miasta Zakopane odbyło się uroczyste  podsumowanie XV Letniej Ligi Szkolnej.  Sp[otkanie było okazją do wręczenia pucharó i dyplomów dla najlepszych zawodnikó ligio w poszcególnych konkurencjach oraz uhonorowania nauczycieli i trenerów.  Nagrody sportowcom wręczali między innymi Burmistrz Janusz Majcher oraz przewdniczący Rady Gminy  Wawrzyniec Bystrzycki.  W galerii fotoreportaż Agatay Pacelt z zakończenia Ligi !!!!!
( 24 Listopada 2009)
Licealiada siatkarska dziewcząt. Eliminacje I grupy

W środowych rozgrywkach eliminacyjnych siatkarskiej licealiady dziewcząt wzięły udział trzy zespoły.  Były to reprezentacje  zakopiańskich szkół średnich: Prywatnego Technikum Hotelarskiego, Zespołu Szkół Budowalnych oraz I Liceum Ogólnokształcącego.  Do finałow zakwalifikowały się  siatkarki I LO oraz ZSB. W galerii fotoreportaż z rozgrywek!!!!!
( 18 Listopada 2009)
Licealiada siatkarska chłopców ZSHT mistrzem powiatu tatrzańskiego.

W sali sportowej Zespołu Szkół Budowalnych przeprowadzone zostały siatkarskie mecze licealiady chłopców. Mistrzem tegorocznych rozgrywek zostali siatkarze Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych. W galerii fotoreportaż z rozgrywek.!!!!!
XXXIII Zimowa Liga Szkolana- Regulaminy i terminarze

Już niebawem zmagania  w ramach XXXIII Zimowej Ligi Szkolnej rozpoczną  uczniowie szkól podstawowych i gimnazjów z całej Polski Liga rozgrywana jest w pięciu dyscyplinach: narciarstwie alpejskim, skokach i kombinacji norweskiej, biegach narciarskich i łyżwiarstwie.
( 16 Listopada 2009)
Niepodległościowy Turniej Tenisa Stołowego w Zakopanem.

Tradycyjnie w Święto Narodowe 11 listopada w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Zakopanem rozegrany został  Otwarty Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Tomasza Nędzę Kubińca i Gimnazjum nr 1 w Zakopanem W rozgrywkach wzięło udział 15  tenisistów z:  Zakopanego, Nowego Targu, Czarnego Dunajca , Witowa i Juszczyna. Najlepszy okazał się Wojciech Waliczek. W galerii kilka fot z rozgrywek.!!!!!
( 12 Listopada 2009)
XVII Bieg niepodległości

33 sztafety-reprezentujące szkoły, kluby sportowe oraz zakłady pracy wystartowały we wtorek do tradycyjnego Biegu Niepodległości.  W swoich kategoriach wiekowych na trasie wiodącej z Parku Miejskiego do Sp nr 4 na Olczy najlepsze okazały się sztafety z SP Kościelisko, Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego, LO ZSO , ZSMS oraz nauczyciele i trenerzy:     W galerii fotoreportaż z biegu.!!!!!
( 10 Listopada 2009)
Gimnazjada finały 11-tek piłkarskich

W piątek rozegrane zostały mecze finałowe gimnazjady piłkarskiej chłopców.  O prawo gry  na szczeblu rejonowym walczyły reprezentacje gimnazjów:  nr 1 w Białym Dunajcu, w Białce Tatrzańskiej i Nowem Bystrem. Awans do rejonowych rozgrywek wywalczyła reprezentacja z Białki Tatrzańskiej  W galerii fotoreportaż z finałów!!!!
( 6 Listopada 2009)
XVII Sztafetowy Bieg Niepodległości Zakopane

10 listopada po raz XVII w Miejskim Parku w Zakopanem  o godz 10.00 wystartują uczestnicy tradycyjnego Biegu Niepodległości. Meta usytuowana jest przy SP nr 4 w Zakopanem. Zgłoszenia sztafet można dokonywac do 9 listopada w SP nr 4 Zakopane tel fax 18 20 118 26
( 5 Listopada 2009)
Finały gimnazjady siatkarskiej chłopców

W Gminnej Sali Sportowej w Białym Dunajcu rozegrane zostały finałowe mecze siatkarskiej gimnazjady chłopców. Gopspodarze - siatkarze z Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu okazali się najlepsi i w dwóch setach ograli drugą drużynę gimnazjady - reprezentację z Białki Tatrzańskiej. Trzecie miejsce wywalczyła  drużyna z zakopiańskiej " trójki"   W galerii fotoreportaż  z finałów.!!!!
11-tki piłkarskie gimnazjalistów - eliminacje IV grupy.

W środę na stadionie przy ul Orkana w Zakopanem rozegrane zostały mecze eliminacyjne ostatniej - IV grupy gimnazjalistów  Do piątkowego finału zakwalifikowała  się drużyna gimnazjum z Białki Tatrzańskiej W galerii  kilka fot z eliminacji !!!!
( 4 Listopada 2009)
Finały mini kosza chłopców

Tuż po dziewczętach  finałowe mecze rozegrali chłopcy. Po emocjonującym meczu pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja SP nr 1 w Białym Dunajcu, która pokonała drużynę z SP 9 Zakopane. Trzecie miejsce zajęli koszykarze z Nowego Bystrego. W galerii fotoreportaż z finałów chłopców!!!!!!
Finały mini kosza dziewcząt.

W finałowych meczach mini koszykówki rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej spotkały się reprezentacje szkół podstawowych z Białego Dunajca, Murzasichla oraz nr 5 z Zakopanego.  Najlepsze okazały się koszykarki z Murzasichla, drugie miejsce wywalczyły dziewczęta z Białego Dunajca a trzecie z zakopiańskiej "piątki".