Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt szkół podstawowych

1 października na stadionie przy ul Orkana dziewczęta z 13 szkół podstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego zmierzyły się w czwórboju lekkoatletycznym. W galerii kilka fot z zawodów!!!!!  Pełne wyniki czwórboju do pobrania tutaj w formacie excela!!!!
( 1 Października 2008)
Euroliga Biegowa w Porpadzie
(żródło: P. Garbacz)

30 września w Popradzie odbyły się coroczne  międzynarodowe zawody Euroligi  w biegach przełajowych. W zawodach wzięli udział reprezentanci szkół podstawowych  Powiatu Tatrzańskiego i zajęli wysokie miejsca w czołowych dziesiątkach w swoich kategoriach wiekowych.  W galerii fotoreportaż  Pawła Garbacza z zawodów!!!!.
Gimnazjada w koszykówce chłopców. Eliminacje.

17 i 30 września   przeprowadzone zostały eliminacje dwóch grup gimnazjalistów w piłce koszykowej. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje ośmiu gimnazjów z terenu powiatu tatrzańskiego. gimnazja nr 1, nr 2 nr 3, gimnazjum Zespołu Szkół Ogólnokształcących, oraz gimnazja nr 1 z Białego Dunajca, Poronina, Murzasichla i Bukowiny Tatrzańskiej.  do dalszych rozgrywek zakwalifikowały sie reprezentacje Gimnazjum: nr 1 w Zakopanem, nr 1 w Białym Dunajcu, oraz  nr 2 w Zakopane i z  Bukowiny Tatrzańskiej. W galerii fotoreportaż z elimiancji II grupy!!!!
( 30 Września 2008)
Jesienne Zawody MTB Zakopane 2008

Tradycyjnie jesienią młodzież szkolna jeżdząca na górskich rowerach  zmierzyła się  na terenowej trasie wytyczonej na górnej Równi Krupowej . W tym roku na starcie stanęło ponad 230 rowerzystów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich Powiatu Tatrzańskiego. Oragnizatorem cieszących się bardzo duża popularnością zawodów jest  Wydział edukacji Sportu i Turystyki UM Zakopane.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Zakopanem.

Deszczowa pogoda nie zniechęciła młodych piłkarzy, którzy  24 września na stadionie przy ul Orkana wzięli udział w  Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez burmistrza Zakopanego .  W rozgrywkach wzięły udział  reprezentacje FAM Poprad, FC Poprad, Vysoke Tatry, UKS Dwójka Zakopane i  Nowe Bystre.  W galerii fotoreportaż z Turnieju
( 24 Września 2008)
XIV Letnia Liga Szkolna W skokach i kombinacjach norweskiej - Po wakacyjnej przerwie.

Po wakacyjnej przerwie  w minioną środę na kompleksie Średnich Krokwi w Zakopanem  rozegrano 3 edycję tegorocznej Letniej Ligi w skokach i kombinacji norweskiej. W galerii kilka fot z zawodów!!!
( 15 Września 2008)
Międzynarodowy Turniej Trampkarzy Zakopane 2008
(żródło: A. Gładecki)

Kilkudziesięciu chłopców z roczników 98 i 99 wzięło udział  w Międzynarodowym Turnieju Trampkarzy Młodszych, który odbył się na stadionie przy ul. Orkana w Zakopanem w minioną niedzielę.
( 25 Sierpnia 2008)
Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Zakopanem

W dniach 31 lipca - 2 sierpnia na boisku piłkarskim przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zakopanem przeprowadzony został Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w którym wzięły udział drużyny starachowickiego Sokoła oraz UKS 2 w Zakopanem. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych, rocznik 1998 i mł. oraz rocznik 1996-97.  W młodszej grupie wiekowej zwyciężyli piłkarze Sokoła ze Starachowic, wśród starszych zwyciężyła I reprezentacja UKS 2 W Zakopanem.  W galerii fotorteportaż z turnieju!!!
( 2 Sierpnia 2008)
Wakacyjny Turniej Koszykówki

W lipcu na boisku w zakopiańskim Parku Miejskim rozegrano jeden turniej z  dwóch zaplanowanych. W  meczach wzieło udział  4 zespoły z Zakopanego jeden kolonistów z Podkarpacia oraz jeden mieszany z Nowego Targu, Raby Wyżnej i Warszawy    W kategorii szkół podstawowych  zwyciężył zespół "Drapacze Chmur" z Podkarpacia a wśród gimnazjalistów wygrali koszykarze z mieszanej drużyny "Oszukali nas" .
( 28 Lipca 2008)
XIV Letnia Liga w skokach - druga odsłona

Drugie zawody tegorocznej Letniej Ligi w  skokach rozegrano 19 czerwca na kompleksie skoczni przy zakopiańskim COS W konkursie wzięli udział tradycyjnie skoczkowie i dwuboiści z roczników  1993 -1999 i mł -  oraz juniorzy A z roczników 1990-89.
( 19 Czerwca 2008)
Letnie Mistrzostwa SP 4 i Gimnazjum nr 3 na Olczy
(żródło: Fotorelacja: Iwona Ząbecka)

Jeszcze nie przebrzmiały wrażenia Dnia Regionalnego, a na dzieci olczańskie czekały następne atrakcje. Nauczyciele wf: pan Ireneusz Kubin i pani Maria Kalinowska zorganizowali w szkole Letnie Mistrzostwa Szkoły W Biegach Przełajowych.   W galerii fotoreportaż Iwony Ząbeckiej z zawodów!!!!!
( 18 Czerwca 2008)
Piłka ręczna dziewcząt szkół średnich.

Szczypiornistki tylko dwóch średnich szkół zakopiańskich zgłosiły się do turnieju piłki ręcznej  rozgrywanego 13 czerwca w sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji. W dniu zawodów z rozgrywek wycofała się reprezentacja ZSHT. Mecz wygrały dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcacego, które wygrały 15 do 0 z reprezentacją Zespołu Szkół Budowlanych.
( 17 Czerwca 2008)
Dni sportu szkolnego -piłka nożna szkół średnich I LO Mistrzem

Podczas gdy  wszyscy emocjonują się rozgrywkami Euro 2008 . nie mniejsze emocje wzbudzały rozgrywki Mistrzostw Szkół Średnich w piłce nożnej.które przeprowadzono w dniach 11-16 czerwca a organizowane były przez Wydział Edukacji i Sportu  UM Zakopane.  W galerii kilka fot z meczu ZSb- ZSZ nr 1!!!
( 16 Czerwca 2008)
XIV Letnia Liga w Skokach rozpoczęta.

11 czerwca zawodami  na małej i średniej Krokwi zainaugurowano XIV Letnią Ligę w skokach narciarskich I kombinacji norweskiej. W zawodach wzięli udział skoczkowie z roczników 1994 do 1998 i mł.
( 14 Czerwca 2008)
Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

9 i 10 czerwca na stadionie przy ul Orkana w Zakopanem odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Reprezentanci szkół podstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego mieli do pokonania dystans 60 m, 600/1000 skok w dal i rzut piłeczką palantową. Suma punktów  decydowała o zajęciu miejsca przez poszczególne reprezentację. W zawodach wzięły udział reprezentacje 10 szkół