UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

Debiut szczypiornistek z Białego Dunajca w rozgrywkach II ligi dziewcząt r 2000
(żródło: B. Dębicki)

8 marca w Olkuszu w hali SPR’u dziewczęta UKS Jedynka Biały Dunajec rozpoczęły rywalizację w rozgrywkach II ligi dziewcząt rocznik 2000 i młodszych. Rozgrywki organizowane przez MZPR odbywają się w formie czterech turniejów, w których rywalizują między sobą cztery drużyny: SPR Olkusz 2, UKS Dwójka Nowy Sącz 2, UKS Jedynka Biały Dunajec oraz UKS Olimpia Nowy Sącz 2.
( 11 Marca 2015)
WYNIKI XXI PARADY GAZDOWSKIEJ W BIAŁYM DUNAJCU

15 lutego rozegrane zostały po raz pierwszy w tegorocznym cyklu wyścigi kumoterek, skiringi i ski skiringu. Rywalizację sportową poprzedziła jak zwykle parada gazdowska.     W galerii fotoreportaż z  zawodów!!
( 16 Lutego 2015)
Koszykarki z Białego Dunajca na drugim miejscu w rejonowych rozgrywkach.

Dziewczęca reprezentacja SP w Białym Dunajcu  wywalczyła drugą lokatę na szczeblu rejonowych rozgrywek w koszykówce. Turniej został zorganizowany przez  MSZS w Krakowie  i PSZS w Nowym Targu w ramach Igrzyska Młodzieży Szkolnej 9 lutego
( 10 Lutego 2015)
VIII Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej na śniegu
(żródło: Tekst i zdjęcia: Józefa Kolbrecka i Kamil Majerczyk)

W sylwestra 2014 roku o 12 .00 w południe  na boisku sportowym w Białym Dunajcu rozpoczął się VIII Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej na Śniegu o puchar Przewodniczącej Gminnej Komisji d.s. Profilaktyki. Organizatorem, jak co roku, był Klub LKS „Biali” Biały Dunajec na czele z Prezesem Stanisławem Trebunią-Tutką.
( 2 Stycznia 2015)
Sylwestrowy turniej piłkarski w Białym Dunajcu
(żródło: LKS Biali Biały Dunajec)

Jak co roku w Sylwestra rozegrany zostanie turniej na stadionie w Białym Dunajcu. Tego roku oprócz Białych Biały Dunajec i zaprzyjaźnionego klubu Janosik Sieniawa gościć będziemy drużynę Zbieraczy z Kościeliska. Mecze rozegrane zostaną 2x35 min, każdy z każdym, zwycięzca turnieju otrzyma okazały Puchar. Turniej rozpoczyna się o go0dz 12.00
( 30 Grudnia 2014)
VI Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec w piłce ręcznej dziewcząt.

Szczypiornistki z Gimnazjum nr w Białym Dunajcu pokonały zespoły z Szaflar, Gronkowa i Nowego Sącza i zdobyły Puchar Wójta Gminy w turnieju jaki został przeprowadzony po raz 6 w Gaminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu.. Poniżej relacja  organizatora Bartka Dębickiego
( 4 Grudnia 2014)
Gimnazjada w koszykówce Finały powiatowe.

16 i 17 października w  Gminnej Hali Sportowej w BIałym Dunajcu rozegrane zostały finały Gimnajzady w koszykówce dziewczat i chłopców.   Mistrzami powiatu tatrzańskiego zostali:  koszykarki z Gimnazjum nr 1 w BIałym Dunajcu oraz chłopięca  reprezentacja Gimnazjum nr 2 w Zakopane i to oni będą reprezentować nasz powiat  w  etapie rejonowym w Nowym Targu 20 stycznia 2015 (dziewczęta) i 26 stycznia 2015 (chłopcy). Rozgrywki zostały zorganizowane przez MOSIR Zakopane.  W galerii kilka fot B. Dębickiego z finałów
( 21 Października 2014)
KACPA CAMP W BIAŁYM DUNAJCU

W dniach od 1-5 sierpnia w Białym Dunajcu odbyły się wyjątkowe zajęcia sportowe – treningi koszykówki, które poprowadził Kacper „Kacpa” Lachowicz – trener, konferansjer, motywator, asystent Marcina Gortata podczas MG Camp, na codzień trener drużyny młodzików w Wiśle Kraków.
( 12 Sierpnia 2014)
11 Białodunajeckie Granie.

Drużyna Janosik Sieniawa wygrała 11 Dunajeckie Granie. Drugie miejsce zajęła Delta z Pieniążkowic trzecie Old Boys Poroniec a czwarte Biali Biały Dunajec. 11 Białodunajeckie Granie zostało zorganizowane w ramach Tatrzańskich Wici a piłkarze rywalizowali o puchary starosty Tatrzańskiego oraz wiceprzewodniczącego wojewódzkiej rady  LZS.  W galerii fotoreportaż z turnieju.
( 28 Lipca 2014)
Sportowe Wakacje.

Gmina Biały Dunajec zaprasza na zajęcia wakacyjne w Gminnej Hali Sportowej.   Każdy wtorek i czwartek lipca.   Godzina 12- 13 Maluchy. Godzina 13 -14 SP. Godzina 14 - 15 Gimnazjum.
( 14 Lipca 2014)
XIII Tatrzańskie Wici - Dzień Pstrąga

W niedzielę 13 lipca 2014 roku w Białym Dunajcu odbędzie się doroczny "Dzień Pstrąga". Tradycyjnie wszystkow tym dniu kręcić się będzie wokół pstrąga, herbowej ryby Gminy Biały Dunajec
( 11 Lipca 2014)
Mistrzostwa Małopolski UKS-ów w piłce ręcznej w Białym Dunajcu
(żródło: K. Dygoń)

W Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu rozegrana została II edycja IX Mistrzostw UKS-ów województwa małopolskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W dniu 24.05.2014 r. swoje mecze rozgrywali chłopcy natomiast w dniu 25.05.2014 r. dziewczęta. W rozgrywkach udział brali tylko zawodnicy i zawodniczki urodzeni w roku 2002 oraz młodsi.
( 8 Czerwca 2014)
Halowy Turniej Sołectw w Białym Dunajcu

23 marca 2014 r. w Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu odbył się VI Halowy Turniej Sołectw w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec. Organizatorem wydarzenia był LKS BIALI Biały Dunajec. Turniej finansowali: Rada i Wójt Gminy Biały Dunajec oraz Gminna Komisja d.s. Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w ramach promocji zdrowego stylu życia oraz LKS „BIALI” Biały Dunajec.
( 12 Kwietnia 2014)
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WARCABOWY MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW

W dniach od 28-30 marca w Naszej Gminie odbywał się I Ogólnopolski Turniej Warcabowy Młodziczek i Młodzików. W zmaganiach udział wzięło ponad 80 dzieci, w tym około 30 z Białego Dunajca.
( 2 Kwietnia 2014)
SUKCES LKS "BIALI" BIAŁY DUNAJEC W XIX EDYCJI OGÓLNPOLSKIEGO RAJDU NARCIARSKIEGO

Drużyny reprezentujące Ludowy Klub Sportowy "BIALI" Biały Dunajec okazały się najlepsze w klasyfikacji szkół podstawowych i gimnazjalnych w ramach XIX Ogólnopolskiego Podhalańskiego Rajdu Narciarskiego Biały Dunajec 2014. Gratulujemy ! Dzięki znakomitej postawie "Białych" w klasyfikacji powiatowej zwyciężył Powiat Tatrzański. Wśród województw na pierwszym miejscu uplasowało się woj. Łódzkie, przed Zachodniopomorskim, Warmińsko-Mazurskim i Małopolskim. Poniżej zamieszczamy końcowe wyniki Rajdu.