START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Poronin
Poronin na Gali Sportu Młodzieżowego 2008
(żródło: Łukasz Nodzyński UG Poronin)

Dnia 28 stycznia 2008 roku w Warszawie odbyła się Gala Sportu Młodzieżowego, podsumowująca system współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w 2008 roku. Gmina Poronin wraz LKS Poroniec, dzięki wysiłkowi zawodników oraz zaangażowaniu działaczy klubu,  zajęli wysokie pozycje w punktacji.
( 30 Stycznia 2009)
Podsumowanie sportowej rywalizacji szkół w Gmninie Poronin 2007/2008
(żródło: www.poronin.pl)

16 grudnia zostały przyznane nagrody za sportową rywalizację szkół w roku szkolnym 2007/2008. Wyniki sportowe i udział w  zawodach sportowych promowane są co roku  nagrodami finansowymi dla szkół na zakup sprzętu sportowego oraz  dla nauczycieli prowadzących zajęcia sportowe w szkołach.
( 30 Grudnia 2008)
Szkolny turniej tenisa stołowego w Poroninie.
(żródło: )

 W dniach od 9 do 12 grudnia w  Zespole Szkół w Poroninie przeprowadzony został VI Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców ze szkól podstawowych i gimnazjów.   W galerii fotoreportaż Michała Tragarza z zawodów!!!!
( 13 Grudnia 2008)
Gra w tolerancję w Poroninie.
(żródło: T. Rawski /www.aicee.org www.youth.org.pl)

Projekt "Let's Play Tolerance", zorganizowany przez Akademickie Centrum Informacji i Edukacji Europejskiej z Warszawy, odbył się w Poroninie w dniach 06-15.10.2008.  Był okazją do skonfrontowania przedstawicieli państw europejskich o odmiennej kulturze, zwyczajach i upodobaniach.  W galerii kilka fot otrzymanych od pana T. Rawskiego.
( 23 Października 2008)
XIX Jesienny wyścig rowerowy w Małem Cichem
(żródło: Tekst Tadeusz Kliszcz/ fot M. Tragarz)

Już po raz dziewiętnasty w Małem Cichem zmagali się młodzi rowerzyści w dorocznym "Jesiennym Wyścigu Rowerowym" .  113 dziewcząt i chłopców . którzy stanęli na starcie zostało sklasyfikowanych w sześciu grupach wiekowych.  W galerii fotoreportaż  Michała Tragarza z zawodów!!!!!
( 6 Października 2008)
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W ZĘBIE
(żródło: )

20 września 2008 r. odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zębie. Wśród zaproszonych drużyn znaleźli się uczniowie pierwszych klas gimnazjum ze szkół Gminy Poronin.  W galerii fotoreportaż Michała Tragarza z Turnieju!!!!
( 20 Września 2008)
Poronin "Po lekcjach pływam- edycja 2008”
(żródło: www.poronin.pl)

Rozpoczęła się druga edycja projektu „Po lekcjach pływam- edycja 2008” w ramach którego dzieci z Gminy Poronin w okresie od września do listopada mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności pływackich.
( 16 Września 2008)
39 Harnasiowe Siłowanie tym razem w Poroninie
(żródło: www.poronin.pl fot Łukasz Nodzyński)

39 Mistrzostwa w Harnasiowym Siłowaniu zorganizowane  zostały przez Klub Siłaczy Podhala z inicjatywy Rafała Peszy. W minioną sobotę na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie w siłowych konkurencjach zmierzyło się 6 strong- manów. W galerii kilka fot  Łukasza Nodzyńskiego z zawodów!!!!
( 16 Września 2008)
II Międzynarodowe zawody nartorolkowe w Poroninie w doborowej obsadzie
(żródło: )

Ponad 20 bieczek i biegaczy z Polski i Słowacji  zmierzyło się w ostatnim dniu sierpnia w Poroninie  w ulicznych zawodach nartorolkowych o Puchar Prezesa LKS Poroniec. II zawody wygrali Sylwia Jaśkowiec i Janusz Krężelok.  W galerii fotoreportaż z zawodów !!!!!
( 31 Sierpnia 2008)
XXXIV Poroniańaskie Lato - Igrzyska Sołeckie
(żródło: )

W drugim dniu trwania Poroniańskiego Lata przeprowadzono Igrzyska Sołeckie .  Reprezentacje  siedmiu sołectw ( Bustryk, Ząb , Suche, Poronin, Stasikówka, Małe Ciche i Murzasichle) zmagały się w pieciu konkurencjach: wbijaniu gwoździ, biegu w workach jeździe na nartach  jajko niespodzianka i boxer,   W galerii fotoreportaż Łukasza Nodyńskiego z zawodów!!!!
( 21 Lipca 2008)
Piłkarski turniej 34 Poroniańskiego Lata
(żródło: )

Tradycyjnie zmaganiami  drużyn piłkarskich rozpoczęło się "34 Poroniańskie Lato."  Spośród pięciu drużyn uczestniczących w rozgrywkach  zwyciężyła reprezentacja  Old Boys Poroniec.  W galerii fotoreportaż z turnieju!!!!
( 19 Lipca 2008)
Skoczkowie dla Szkoły w Poroninie.
(żródło: )

 Już po raz czwarty Rada Rodziców , Dyrekcja Zespołu  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  oraz Rada Sołecka w Poroninie zorganizowały festyn z którego dochód przeznaczony jest na potrzeby szkoły.  Podczas festynu nie zabrakło akcentów sportowych. Wojciech Skupień skoczek z Poronina przekazał swój plastron z Igrzysk Olimpijskich w Slat Lake City oraz pomógł w zdobyciu  czapeczki i koszulki z autografem Adama Małysza. Także Kamil Stoch przekazał swój plastron z konkursu drużynowego mistrzostw świata w Lahti.  Obydwa plastrony były również ozdobione autografami skoczków Polskiej kadry.   W galerii kilka fot z licytacji!!!
( 29 Czerwca 2008)
Cyklotrial w Nowem Bystrem
(żródło: )

 15 czerwca w Nowem Bystrem rozegrane zostały IV Zawody w Cyklotrialu o puchar wójta Gminy Poronin, które równocześnie były I rundą Małopolskiej Młodzieżowej Ligi Trialu. W zawodach wzięło udział 35 zawodników . Bardzo dobrze zaprezentowali się rowerzyści z Nowego Bystrego ,  którzy w swojej kategorii P/B ( do 15 lat zajęli cztery spośród pięciu miejsc oddając tylko drugą pozycję nowtarżaninowi Konradowi Legutko. Najlepszym  cyklotrialowcem  w tej grupie okazał się  Krzysztof Tylka . Pozostali to: Grzegorz Staszel, Andrzej Kula i Damian Szeliga. W grupie F dziewcząt zwyciężyła Sonia Klich nowotarżanka jeżdząca w barwach Aqulii  Wadowice. Poniżej pełne wyniki.  W galerii fotoreportaż Łukasza Nodzyńskiego z zawodów !!!!
( 15 Czerwca 2008)
Kwietny Bieg w Poroninie
(żródło: www.poronin.pl)

Już po raz piąty została zorganizowana sztafeta dookoła Polski. Jest to bieg w intencji upamiętnienia 29 rocznicy pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.
( 6 Czerwca 2008)
XIII Bieg Sztafetowy im. Bronisława Czecha w Nowem Bystrem.
(żródło: )

W  tradycyjnym biegu sztafetowym w Nowem Bystrem wzięło udział  11 reprezentacji szkół podstawowych oraz  7 gimnazjów z terenu  powiatu tatrzańskiego.  Wśród szkół podstawowych zwyciężyli biegacze z zakopiańskiej Harendy a wśród gimnazjów  uczniowie z Białego Dunajca. W galerii fotoreprotaż z biegu P. Garbacza  z Nowe Bystrego.
( 1 Czerwca 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (165-179)(180-194)(195-209)(210-224)(225-227) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019