START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Piłka ręczna. Orawa wygrała a jednak druga.
(żródło: Mateusz Machajda)

 W dniach 23-24 września drużyna TSR ORAWA uczestniczyła w Dąbrowie koło Opola w I Dąbrowskim Turnieju Amatorów Piłki Ręcznej.  W turnieju wzięło udział 6 drużyn męskich i 4 żeńskie. Zwycięzcą turnieju w kategorii Kobiet została drużyna Olimp Grodków. U panów niesprawiedliwie, za sprawą niejasnego do końca regulaminu wygrali szczypiorniści z Gorzowa Wielkopolskiego. Drugie miejsce przypadło drużynie z Jabłonki.  
( 26 Września 2017)
XVIII Puchar Polski w Armwrestlingu w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 W październiku nasza gmina będzie gościć najsilniejszych ludzi w Polsce podczas XVIII Pucharu Polski w Armwrestlingu. Od 06 do 08 października w hali sportowej Zespołu Szkół zmierzą się zawodnicy z ponad 30 klubów z całej Polski w kategoriach juniorskich, kobiecych, seniorskich, masters i osób niepełnosprawnych. Oprócz poszczególnych kategorii, to prestiżowe wydarzenie wyłoni najsilniejszych w Polsce w kategorii OPEN na prawą i lewą rękę oraz powoła polską kadrę do Pucharu Świata Zawodowców 2017.
( 18 Września 2017)
Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
(żródło: UG Jabłonka)

 10 września 2017 r. odbyły się IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Gminę Jabłonka reprezentowały drużyny z OSP Zubrzyca Dolna, OSP Zubrzyca Górna oraz OSP Jabłonka. 
( 12 Września 2017)
Gminne Zawody Pożarnicze 2017
(żródło: UG Jabłonka)

 3 września 2017 roku na stadionie sportowym w Jabłonce odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Gospodarzem i organizatorem zawodów był Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak wraz z Zarządem Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na czele z Komendantem Oddziału Gminnego ZOSP RP Janem Kuczkowiczem oraz Prezesem Gminnym ZOSP RP Panem Andrzejem Buroniem.
( 5 Września 2017)
Marek Pniaczek brązowym medalistą Mistrzostw Polski w szachach błyskawicznych
(żródło: UG Jabłonka)

8 -9 lipca 2017 we Wrocławiu rozegrano mistrzostwa Polski juniorów w szachach błyskawicznych, wziął w nich udział mieszkaniec Lipnicy Małej, grający w klubie UKS przy SP8 Chrzanów oraz uczeń mistrza międzynarodowego Aleksandra Kachura. Miło nam poinformować, że w kategorii do lat 14 zdobył brązowy medal w grupie 117 zawodników.
( 18 Sierpnia 2017)
Puchar Szlaku Solnego 2017 w Orawce
(żródło: UG Jabłonka)

W niedzielę, 6 sierpnia 2017 roku odbyła się w Orawce kolejna runda ogólnopolskich zawodów MTB Puchar Szlaku Solnego2017 o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka” jak również  Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS oraz Mistrzostwa Małopolski MTB. Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka oraz Uczniowski Klub Sportowy Podwilk.
( 8 Sierpnia 2017)
„Puchar Szlaku Solnego”
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka oraz Uczniowski Klub Sportowy Podwilk zapraszają na Ogólnopolskie zawody MTB „Puchar Szlaku Solnego” który odbędzie się 06.08.2017 w Orawce (wyciąg narciarski).
( 5 Sierpnia 2017)
Dziesięcioletnia Orawianka Mistrzynią Małopolski w Ujeżdżeniu w kategorii młodzik na kucach
(żródło: UG Jabłonka)

 Maria Kulawiak zajęła pierwsze miejsce w Zawodach Konnych w Ujeżdżeniu, które odbyły się w Klubie Jeździeckim w Facimiechu w dniach 7 - 9 lipca 2017r. Wraz z trenerką Panią Urszulą Śliwą przygotowują się do kolejnych zawodów  jakimi będą Mistrzostwa Polski.   W imieniu samorządu - Gratulujemy!
( 14 Lipca 2017)
Zakończenie zmagań Deichmann Minimistrzostwa 2017 w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 1 czerwca 2017 roku na stadionie sportowym w Jabłonce rozegrano ostatnie mecze turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2017. Deichmann Minimistrzostwa to turniej piłkarski o zasięgu ogólnopolskim, skierowany do dziewcząt i chłopców do 13 lat, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Kocham Sport. Współorganizatorem rozgrywek w Jabłonce był Wójt Gminy Jabłonka.
( 2 Czerwca 2017)
Turniej Deichmann Minimistrzostwa 2017
(żródło: UG Jabłonka)

 20  maja 2017 roku na stadionie sportowym w Jabłonce rozegrano kolejne mecze turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Deichmann Minimistrzostwa to turniej piłkarski o zasięgu ogólnopolskim, skierowany do dziewcząt i chłopców do 13 lat, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Kocham Sport. Współorganizatorem rozgrywek w Jabłonce jest Wójt Gminy Jabłonka.
( 23 Maja 2017)
Uczennica SP 1 w Podwilku piątą zawodniczką Wojewódzkich Biegów Przełajowych
(żródło: UG Jabłonka)

 Karolina Kowalczyk zanotowała swój życiowy sukces pokonując 85 uczennic z rocznika  2006-2007. Po pasjonującym finiszu ostatecznie uplasowała się na 5 miejscu i tym samym uzyskała awans do Mistrzostw Polski. Biegnący w kategorii 2004-2005 Mateusz Sarniak zajął 36 miejsce na 100 stratujących zawodników. Nagrody rzeczowe oraz medale i dyplomy wręczył prezes Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego Waldemar Gramek oraz wice starosta powiatu nowotarskiego Władysław Tylka.
( 17 Maja 2017)
Mistrzostwa Małopolski UKS-ów w piłce ręcznej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 13-14 maja 2017 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół w Jabłonce rozegrano XI Mistrzostwa Małopolski chłopców i dziewcząt w piłce ręcznej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”.  W turnieju dziewcząt udział wzięły zespoły: SKS Kusy Kraków, UKS Kruku Skrzyszów, UKS 9 Olkusz, UKS Świt Szaflary, UKS Jedynka Biały Dunajec.
( 16 Maja 2017)
Karolina Kowalczyk z Podwilka mistrzynią Powiatu Nowotarskiego w Biegach Przełajowych
(żródło: UG Jabłonka)

 15.05.2017 r na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. W zawodach stratowali m.in. uczniowie SP 1 w Podwilku. 
( 16 Maja 2017)
Drugie miejsce drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce w zawodach rejonowych w mini - piłce ręcznej
(żródło: UG Jabłonka)

 5 maja 2017 na hali sportowej w Dobczycach rozegrały się Rejonowe Igrzyska w mini-piłce ręcznej dziewcząt. Rozgrywka odbywała się w systemie „każdy z każdym”, w której rywalizowały ze sobą cztery drużyny z powiatu: Nowotarskiego, Tatrzańskiego, Suskiego oraz Myślenickiego. W zawodach wystąpiła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce.
( 10 Maja 2017)
Półfinały wojewódzkie w piłce ręcznej dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce wygrali półfinały wojewódzkie w piłce ręcznej. Zawody odbyły się 05 maja w Suchej Beskidzkiej i wyłoniły najlepszy zespół z 4 powiatów: Nowotarskiego, Suskiego, Myślenickiego, Tatrzańskiego. Uczniowie z Jabłonki wygrali wszystkie swoje mecze: 15:4 z Poroninem, 9:6 z Sidziną i 11:4 z Myślenicami i będą reprezentować nasz rejon w finale wojewódzkim w Tarnowie.
( 5 Maja 2017)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019