START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
ZIO Pekin 2022: 14. miejsce żeńskiej sztafety
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Nasze biegaczki w składzie: Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta i Karolina Kukuczka zajęły 14. miejsce w sztafecie 4 x 5 km rozgrywanej podczas XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Mistrzyniami olimpijskimi zostały Rosjanki. Tytuł wicemistrzowski zdobyły Niemki, a brązowy medal wywalczyły Szwedki. 
( 12 Lutego 2022)
ZIO w Pekinie. Piąte miejsce Michalskiego na 500 m.
(żródło: PZLS)

 Sobota obrodziła w olimpijskie emocje związane z rywalizacją łyżwiarzy szybkich. Fenomenalnie spisał się Piotr Michalski, który zajął piąte miejsce na 500 metrów. Kobieca drużyna zakwalifikowała się zaś do finału D.
( 12 Lutego 2022)
ZIO w Pekinie: Lindvik ze złotem, Stoch tuż za podium
(żródło: skijumping.pl)

 Marius Lindvik mistrzem olimpijskim na dużej skoczni w Pekinie! Reprezentant Norwegii triumfował w sobotniej rywalizacji na obiekcie w Zhangjiakou (HS140) po skokach na odległość 140,5 m oraz 140 m. Srebro zdobył Ryoyu Kobayashi, a brąz Karl Geiger. Czwarte miejsce zajął Kamil Stoch. Polacy w komplecie awansowali do finału.
( 12 Lutego 2022)
ZIO Pekin 2022: Maryna Gąsienica-Daniel 26. w supergigancie
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 26. miejsce w supergigancie podczas XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Mistrzynią olimpijską w tej konkurencji została Szwajcarka Lara Gut-Behrami. Srebrny medal wywalczyła Austriaczka Mirjam Puchner. Brązowy krążek zdobyła kolejna reprezentantka Szwajcarii - Michelle Gisin.
( 11 Lutego 2022)
ZIO w Pekinie: Lindvik wygrywa kwalifikacje, Stoch ósmy
(żródło: skijumping.pl)

 Marius Lindvik został zwycięzcą kwalifikacji do konkursu indywidualnego na dużej skoczni w Zhangjiakou (HS140) na XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2022. Reprezentant Norwegii triumfował po skoku na 135 metr. Ósme miejsce zajął Kamil Stoch (128 m). Polacy w komplecie awansowali do zawodów.
( 11 Lutego 2022)
Magdalena Czyszczoń 12 na 5000 m w Pekinie
(żródło: PZLS)

 W czwartkowe popołudnie Magdalena Czyszczoń wystartowała w olimpijskiej rywalizacji na 5000 metrów. Z czasem 7:21.490 zajęła 12. miejsce.
( 10 Lutego 2022)
ZIO Pekin 2022: Izabela Marcisz w "30" biegu na 10 km klasykiem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Izabela Marcisz po raz drugi zameldowała się w najlepszej "30" Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i wywalczyła 29. miejsce w biegu na dystansie 10 km techniką klasyczną. Mistrzynią olimpijską została Norweżka Therese Johaug, a obok niej na podium stanęły reprezentantki Finlandii. Srebro na tym dystansie zdobyła Kerttu Niskanen, która do Johaug straciła zaledwie 0,4 sekundy. Brązowy medal wywalczyła Krista Parmakoski. 
( 10 Lutego 2022)
Życiowy wyniki Macieja Staręgi w igrzyskach olimpijskich
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Maciej Staręga osiągnął najlepszy w karierze rezultat w historii swoich startów w igrzyskach i po raz pierwszy awansował do olimpijskiego ćwierćfinału w sprinicie. W XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie mistrzem olimpijskim w sprincie techniką dowolną został Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. Srebrnym medal wywalczył Włoch Federico Pellegrino, a brąz zdobył Rosjanin Aleksander Terentiew.
( 8 Lutego 2022)
Życiowe wyniki snowboardzistów w igrzyskach olimpijskich
(żródło: PZN)

 Za nami udany start naszych snowboardzistów w XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Wszyscy podopieczni Oskara Boma zanotowali najlepsze w karierze rezultaty w olimpijskich startach, a troje naszych reprezentantów zameldowało się w najlepszej "10" igrzysk. Złote medale w slalomie gigancie równoległym wywalczyli: Czeszka Ester Ledecka oraz Austriak Benjamin Karl. 
( 8 Lutego 2022)
Podsumowanie trzeciego dnia ZIO w Pekinie.
(żródło: )

   Poniedziałkowe starty Polaków w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich przyniosły ósme miejsce Maryny Gąsienicy Daniel w slalomie gigancie oraz szóste miejsce mieszanej drużyny w skokach narciarskich.
( 7 Lutego 2022)
ZIO w Pekinie: Słowenia wygrywa mikst, Rosja i Kanada z medalami, Polska szósta
(żródło: skijumping.pl)

 Reprezentacja Słowenii wygrała premierowy konkurs drużyn mieszanych na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie na skoczni w Zhangjiakou (HS106). Srebrny medal zdobyła Rosja, a brąz - sensacyjnie - Kanada. Polska zajęła szóstą pozycję. W trakcie konkursu doszło do dyskwalifikacji zawodniczek z Austrii, Japonii, Niemiec i Norwegii.
( 7 Lutego 2022)
Życiowy wynik Maryny Gąsienicy-Daniel na igrzyskach olimpijskich
(żródło: PZN)

 Maryna Gąsienica-Daniel znakomicie zainaugurowała XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie i wywalczyła ósme miejsce w slalomie gigancie. Dla podopiecznej Marcina Orłowskiego jest to najlepszy w karierze rezultat w historii jej startów w najważniejszej imprezie sportowej czterolecia. Mistrzynią olimpijską została Szwedka Sara Hector. Tytuł wicemistrzowski zdobyła Włoszka Federica Brignone. Brązowy medal wywalczyła Szwajcarka Lara Gut-Behrami.
( 7 Lutego 2022)
ZIO w Pekinie: Ryoyu Kobayashi triumfuje, Dawid Kubacki brązowym medalistą!
(żródło: skijumping.pl)

 Ryoyu Kobayashi mistrzem olimpijskim na normalnej skoczni! Reprezentant Japonii triumfował na zimowych igrzyskach w Pekinie w rywalizacji na skoczni w Zhangjiakou (HS106). Złoty medalista oddał skoki na odległość 104,5 m oraz 99,5 m. Srebro wywalczył Austriak Manuel Fettner, zaś brązowym medalistą został Dawid Kubacki! Szósty był Kamil Stoch, a Polacy w komplecie awansowali do finału.
( 6 Lutego 2022)
ZIO w Pekinie: Lindvik wygrywa kwalifikacje, Żyła trzeci!
(żródło: skijumping.pl)

 Marius Lindvik został zwycięzcą kwalifikacji do konkursu indywidualnego na normalnej skoczni w Zhangjiakou (HS106) na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Reprezentant Norwegii triumfował dzięki próbie na odległość 100,5 metra. Trzecie miejsce zajął Piotr Żyła (102,5 m). Polacy w komplecie awansowali do zawodów.
( 5 Lutego 2022)
Therese Johaug złotą medalistką olimpijską w biegu łączonym kobiet. Izabela Marcisz 16
(żródło: skipol.pl)

 Pierwszą konkurencję biegową Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 - bieg łączony 7,5CL + 7,5F - wygrywa Norweżka Therese Johaug. Izabela Marcisz po świetnym biegu zajmuje 16 miejsce, brawo Iza!!
( 5 Lutego 2022)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023