START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
Znamy już skład kadry skoczków i kombinacji na MŚ Juniorów
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Trenerzy Robert Mateja( skoki) oraz Tomasz Pochwała( KN) podali składy kadr na Mistrzostwa Świata Juniorów które w dniach 1-8 lutego będą rozgrywane w Ałmatach Kazachstan
( 23 Stycznia 2015)
XXVII Zimowa Uniwersjada Strbskie Pleso
(żródło: Ján Bošnovič Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej)

W dniach od 24 stycznia do 1 lutego 2015 roku na Słowacji odbędzie się XXVII Zimowa Uniwersjada. Będzie to największa impreza sportowa na Słowacji w tym roku.   Po raz pierwszy w historii Zimowa Uniwersjada odbędzie się wyjątkowo w dwóch krajach – na Słowacji i w Hiszpanii.   
( 13 Stycznia 2015)
Polacy drużynowymi mistrzami świat juniorów!
(żródło: A. Kosman PZN)

Predazzo po raz kolejny okazało się szczęśliwe dla naszych zawodników. Po indywidualnym mistrzostwie Jakuba Wolnego, tym razem nasza drużyna spisała się na medal. Polacy nie dali szans innym zespołom i w składzie: Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Krzysztof Biegun oraz Klemens Murańka wygrali drużynowy konkurs w Predazzo i zostali mistrzami świata juniorów. Srebro wywalczyła reprezentacja Austrii, natomiast brązowy medal zdobyli Norwegowie. 
( 1 Lutego 2014)
Jakub Wolny Mistrzem Świata Juniorów w skokach narciarskich!
(żródło: www.pzn.pl)

 Predazzo znów szczęśliwe dla naszych skoczków. Mistrzostwo Świata Seniorów zdobywali tutaj Adam Małysz i Kamil Stoch, dwa miesiące temu mistrzem Uniwersjady został Krzysztof Biegun. Dziś największy sukces w swojej karierze wywalczył Jakub Wolny, świeżo upieczony Mistrz Świata Juniorów! Wraz z nim na podium stanęli Austriak Patrick Streitler i Rosjanin Evgeni Klimov. Wysokie szóste miejsce zajął Krzysztof Biegun, ósmy był Klemens Murańka, a na 13. pozycji zawody ukończył Aleksander Zniszczoł.
( 31 Stycznia 2014)
Znamy skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23
(żródło: A. Kosman PZN)

26 zawodników i zawodniczek będzie reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym, które w dniach 27 stycznia - 3 lutego 2014 roku odbędą się we włoskim Trentino - na skoczni narciarskiej w Predazzo oraz trasach biegowych w Lago di Tesero. To już drugi raz w tym sezonie, gdy Val di Fiemme organizuje narciarską imprezę wysokiej rangi. W grudniu 2013 roku na tych samych arenach rywalizowali najlepsi studenci podczas XXVI Zimowej Uniwersjady.
( 21 Stycznia 2014)
Uniwersjada: Aleksandra Kluś dwunasta w slalomie
(żródło: A. Kosman PZN)

Aleksandra Kluś po pierwszym przejeździe zajmowała jedenastą pozycję w rozgrywanych w ramach XXVI Zimowej Uniwersjady Trentino 2013 zawodach slalomowych. Po drugiej części rywalizacji spadła o jedno oczko niżej i została sklasyfikowana na dwunastym miejscu. To najlepszy wynik w gronie startujących w tych zawodach Polek. Zwyciężyła Serbka Nevena Ignjatovic.
( 21 Grudnia 2013)
Dwa medale w przedostatnim dniu Uniwersjady.
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

Złoty i srebrny medal dopisali Polscy reprezentanci w przedostatnim dniu uniwersjadowych zmagań do swojego dorobku.  Najpierw srebrny medal w emocjonującej walce zdobyła Weronika Nowakowska Ziemniak w biegu na 12,5 km z wspólnego startu. Natomiast w wieczornym konkursie skoków złoty medal na wielkiej skoczni wywalczył Krzysztof Biegun. Gratulacje.  
( 20 Grudnia 2013)
6 dzień uniwersjady i kolejne cztery medale dla Polski
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013 oraz A. Kosman PZN)

  Doskonała passa   uniwersyteckiej reprezentacji Polski   w Trentino trwa nadal. W szóstym dniu rywalizacji Polski dorobek medalowy powiększył się o kolejne trzy złote i srebrny medal tym razem w konkurencjach narciarskich. Złote krążki zdobyli : Maryna Gąsienica Daniel w slalomie gigancie, sztafeta polskich kombinatorów norweskich w składzie: Adam Cieślar, Paweł Słowiok i Szczepan Kupczak , oraz drużyna skoczków  w składzie: Aleksander Zniszczoł, Bartłomiej Kłusek i Krzysztof Biegun . Srebrny medal w narciarskim slopstyl'u wywalczył Szczepan Karpiel Bułecka.  Polska ma już 21 medali.
( 18 Grudnia 2013)
Piąty dzień Uniwersjady i srebro Jana Szymańskiego.
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

 W piątym dniu Zimowej Uniwersjady w Trentino   nasz panczenista Jan Szymański do dwóch złotych  medali  zdobytych wcześniej dołączył jeszcze srebrny tym razem na dystansie 1000 m. 
( 17 Grudnia 2013)
Czwarty dzień Uniwersjady- kolejne cztery medale dla Polski
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013 A.Kosman PZN)

      Kolejny dzień Uniwersjadowcyh zmagań zaowocował kolejnymi czterema medalami  W biathlonowym biegu poscigowym złoto wywalczyła Weronika Nowakowska Ziemniak a srebro Monika Hojnisz  W kombinacji norweskiej srebrny medal zdobył Adam Cieślar a brąz przypadł Pawłowi Słowiokowi.  Polski dorobek medalowy wynosi obecnie 16 krążków:  6 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe.  
( 16 Grudnia 2013)
Uniwersjada w Trentino- grad medali dla Polaków.
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

 Kolejny dzień uniwersjadowych zmagań był bardzo udany dla Polaków.  Nasi sportowcy zdobyli w niedzielę łącznie 5 medali:  trzy złote i dwa srebrne.  Na najwyższym miejscu podium stanęli  Weronika Nowakowska Ziemniak,  Mateusz Habrat i Jan Szymański, Srebrne medale zdobyli Monika Hojnisz i Karolina Chrapek. Tym samym Polski dorobek medalowy powiększył się do 12.( 5-5-2)  
( 15 Grudnia 2013)
3 dzień Uniwersjady w Trentino - kolejny srebrny medal
(żródło: A. Kosman PZN)

   Krzysztof Biegun zdobył dzisiaj  srebrny medal w konkursie skoków na skoczni normalnej w Predazzo    Zwyciężył Fin – Sami Niemi, a brąz zdobył Rosjanin – Mikhail Maximochkin. Swoją szansę na złoty medal zaprzepaścił Bartłomiej Kłusek, który prowadził po pierwszej serii.  
( 14 Grudnia 2013)
Drugi dzień Uniwersjady w Trentino- Polska na drugim miejscu w klasyfikacji medalowej
(żródło: )

 Dzisiejszy dzień  rywalizacji Uniwersjadowej zaczął się od brązowego medalu naszej alpejki, Karoliny Chrapek. Kto by pomyślał, że na koniec dnia będzie aż tak pięknie! Polska ma sześć medali, dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe! Do grona medalistów dołączyli Natalia Czerwonka, Weronika Nowakowska Ziemniak ,Adam Cieślar i JAn Szymański
( 13 Grudnia 2013)
Uniwersjada w Trentino. Pierwszy medal dla Polski.
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

W pierwszym dniu uniwersjadowych zmagań Polska reprezentacja zdobyła pierwszy medal. Zuzanna Smykała   stanęła na najniższym stopniu podium w snowboardowym bordercrossie. Gratulacje  
( 12 Grudnia 2013)
Snowboardziści z nadziejami na sukces
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

 Jako jedni z pierwszych reprezentantów Polski na starcie 26 Zimowej Uniwersjady w Trentino pojawili się snowboardziści. W kwalifikacjach w crossie solidarnie trzecie miejsce zajęli Zuzanna Smykała i Dawid Wal. Siódmy był Marcin Bocian. Rozgrywka o medale w czwartkowe przedpołudnie
( 12 Grudnia 2013)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018