START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
Uniwersjada: Aleksandra Kluś dwunasta w slalomie
(żródło: A. Kosman PZN)

Aleksandra Kluś po pierwszym przejeździe zajmowała jedenastą pozycję w rozgrywanych w ramach XXVI Zimowej Uniwersjady Trentino 2013 zawodach slalomowych. Po drugiej części rywalizacji spadła o jedno oczko niżej i została sklasyfikowana na dwunastym miejscu. To najlepszy wynik w gronie startujących w tych zawodach Polek. Zwyciężyła Serbka Nevena Ignjatovic.
( 21 Grudnia 2013)
Dwa medale w przedostatnim dniu Uniwersjady.
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

Złoty i srebrny medal dopisali Polscy reprezentanci w przedostatnim dniu uniwersjadowych zmagań do swojego dorobku.  Najpierw srebrny medal w emocjonującej walce zdobyła Weronika Nowakowska Ziemniak w biegu na 12,5 km z wspólnego startu. Natomiast w wieczornym konkursie skoków złoty medal na wielkiej skoczni wywalczył Krzysztof Biegun. Gratulacje.  
( 20 Grudnia 2013)
6 dzień uniwersjady i kolejne cztery medale dla Polski
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013 oraz A. Kosman PZN)

  Doskonała passa   uniwersyteckiej reprezentacji Polski   w Trentino trwa nadal. W szóstym dniu rywalizacji Polski dorobek medalowy powiększył się o kolejne trzy złote i srebrny medal tym razem w konkurencjach narciarskich. Złote krążki zdobyli : Maryna Gąsienica Daniel w slalomie gigancie, sztafeta polskich kombinatorów norweskich w składzie: Adam Cieślar, Paweł Słowiok i Szczepan Kupczak , oraz drużyna skoczków  w składzie: Aleksander Zniszczoł, Bartłomiej Kłusek i Krzysztof Biegun . Srebrny medal w narciarskim slopstyl'u wywalczył Szczepan Karpiel Bułecka.  Polska ma już 21 medali.
( 18 Grudnia 2013)
Piąty dzień Uniwersjady i srebro Jana Szymańskiego.
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

 W piątym dniu Zimowej Uniwersjady w Trentino   nasz panczenista Jan Szymański do dwóch złotych  medali  zdobytych wcześniej dołączył jeszcze srebrny tym razem na dystansie 1000 m. 
( 17 Grudnia 2013)
Czwarty dzień Uniwersjady- kolejne cztery medale dla Polski
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013 A.Kosman PZN)

      Kolejny dzień Uniwersjadowcyh zmagań zaowocował kolejnymi czterema medalami  W biathlonowym biegu poscigowym złoto wywalczyła Weronika Nowakowska Ziemniak a srebro Monika Hojnisz  W kombinacji norweskiej srebrny medal zdobył Adam Cieślar a brąz przypadł Pawłowi Słowiokowi.  Polski dorobek medalowy wynosi obecnie 16 krążków:  6 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe.  
( 16 Grudnia 2013)
Uniwersjada w Trentino- grad medali dla Polaków.
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

 Kolejny dzień uniwersjadowych zmagań był bardzo udany dla Polaków.  Nasi sportowcy zdobyli w niedzielę łącznie 5 medali:  trzy złote i dwa srebrne.  Na najwyższym miejscu podium stanęli  Weronika Nowakowska Ziemniak,  Mateusz Habrat i Jan Szymański, Srebrne medale zdobyli Monika Hojnisz i Karolina Chrapek. Tym samym Polski dorobek medalowy powiększył się do 12.( 5-5-2)  
( 15 Grudnia 2013)
3 dzień Uniwersjady w Trentino - kolejny srebrny medal
(żródło: A. Kosman PZN)

   Krzysztof Biegun zdobył dzisiaj  srebrny medal w konkursie skoków na skoczni normalnej w Predazzo    Zwyciężył Fin – Sami Niemi, a brąz zdobył Rosjanin – Mikhail Maximochkin. Swoją szansę na złoty medal zaprzepaścił Bartłomiej Kłusek, który prowadził po pierwszej serii.  
( 14 Grudnia 2013)
Drugi dzień Uniwersjady w Trentino- Polska na drugim miejscu w klasyfikacji medalowej
(żródło: )

 Dzisiejszy dzień  rywalizacji Uniwersjadowej zaczął się od brązowego medalu naszej alpejki, Karoliny Chrapek. Kto by pomyślał, że na koniec dnia będzie aż tak pięknie! Polska ma sześć medali, dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe! Do grona medalistów dołączyli Natalia Czerwonka, Weronika Nowakowska Ziemniak ,Adam Cieślar i JAn Szymański
( 13 Grudnia 2013)
Uniwersjada w Trentino. Pierwszy medal dla Polski.
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

W pierwszym dniu uniwersjadowych zmagań Polska reprezentacja zdobyła pierwszy medal. Zuzanna Smykała   stanęła na najniższym stopniu podium w snowboardowym bordercrossie. Gratulacje  
( 12 Grudnia 2013)
Snowboardziści z nadziejami na sukces
(żródło: Biuro prasowe Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

 Jako jedni z pierwszych reprezentantów Polski na starcie 26 Zimowej Uniwersjady w Trentino pojawili się snowboardziści. W kwalifikacjach w crossie solidarnie trzecie miejsce zajęli Zuzanna Smykała i Dawid Wal. Siódmy był Marcin Bocian. Rozgrywka o medale w czwartkowe przedpołudnie
( 12 Grudnia 2013)
Uniwersjada oficjalnie otwarta! Zapłonął ekologiczny znicz
(żródło: nformacja prasowa Biura Misji Reprezentacji Polski na 26. Zimową Uniwersjadę – Trentino 2013 Aktualne informacje i zdjęcia: facebook.com/Trentino2013)

 W czwartek wieczorem na Piazza Duomo w samym sercu Trento oficjalnie otwarto 26. Zimową Uniwersjadę. Wśród urokliwych uliczek przeszła barwna defilada sportowców z całego świata. Oczywiście nie zabrakło też Polaków. Chorążym naszej ekipy była nasza znakomita alpejka, srebrna i brązowa medalistka z Erzurum, Karolina Chrapek.
( 12 Grudnia 2013)
Trento coraz bardziej polskie…
(żródło: M. Filarski M. Wadowski AZS Trentino 2013)

Już tylko nieco ponad 24h dzielą nas od rozpoczęcia Zimowej Uniwersjady w Trentino – malowniczym regionie północnych Włoch. Organizatorzy pracują w pocie czoła, nie chcąc uchylić nawet rąbka tajemnicy ceremonii otwarcia. Nie mniej roboty ma nasze biuro misji, które robi co może, by nasi sportowcy mieli tutaj jak najlepiej… A tych z godziny na godzinę przybywa!
( 10 Grudnia 2013)
Przed nami XXVI Zimowa Uniwersjada Trentino 2013
(żródło: A. Kosman PZN)

W dniach 11-21 grudnia 2013 r. XXVI Zimowa Uniwersjada, czyli największa studencka impreza w sportach zimowych odbędzie się w Trentino. Zimowa uniwersjada wraca do Włoch po sześciu latach (w 2007 roku odbyła się w Turynie). W ciągu 11 dni na 11 arenach przeprowadzona zostanie rywalizacja w 12 dyscyplinach, w tym w narciarstwie klasycznym, alpejskim i dowolnym.
( 6 Grudnia 2013)
Medale EYOF dla zawodników z Podhala.
(żródło: www.eyof2013.ro)

Bardzo dobre wieści nadeszły z rumuńskiego   Brasova gdzie  rozgrywany jest Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy. Trzeci i czwarty medal po zawodnikach short tracku wywalczyli dla Polski zawodnicy z Podhalańskich klubów.  Złoty medal zdobyła w biathlonowym sprincie zawodniczka BKS WP Kościelisko  Kinga Mitoraj. Kolejny medal tym razem srebro w snowboardowym slalomie równoległym wywalczył Oskar Kwiatkowski  AZS Zakopane. Warto podkreślić że medaliści są wychowankami zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Gratulacje  
( 21 Lutego 2013)
Ruszają mistrzostwa świata juniorów w narciarstwie alpejskim
(żródło: A. Kosman PZN)

Jutro we włoskim Roccaraso rozpoczynają się mistrzostwa świata juniorów w narciarstwie alpejskim. W dniach 29 lutego - 9 marca o medale walczyć będą sportowcy z całego świata, w tym ośmioosobowa reprezentacja Polski.  
( 28 Lutego 2012)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-103) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019