START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

COS Zakopane
Dzień Otwarty w COS w Zakopanem
(żródło: )

W niedzielę, 24 marca od godz. 12.00 do 17.00 Dzień Otwarty w COS OPO w Zakopanem pod patronatem „Tygodnika Podhalańskiego”. W programie możliwość promocyjnego skorzystania z basenów i siłowni (2 zł /bilet normalny i 1 zł/bilet ulgowy (dzieci do lat 14)) i zwiedzanie nowo otwartego Internatu Sportowego „Zakopane”.  
( 20 Marca 2013)
Żużlowcy trenują w Tatrach
(żródło: B. Bartyzel)

    Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław, wśród nich Tomasz Jędrzejak, obecny indywidualny mistrz polski przygotowują się do sezonu w Zakopanym. Treningi kondycyjne w Tatrach prowadzi z nimi Klaudia Tasz, aktualna mistrzyni polski w skialpinizmie. 
( 31 Stycznia 2013)
Oddanie do użytku nowego hotelu OPO COS Zakopane
(żródło: )

W piatek wieczorem  uroczyście oddano do użytku zmodernizowany hotel COS OPO Zakopane.  W otwarciu wzięli udział między innymi: przedstawiciele FIS, obecna i były minister sportu i turystyki,  parlamentarzyści,  władze  województwa , powiatu i Zakopanego, dyrektor generalny COS, prezesi związków sportowych trenerzy i sportowcy..   W galerii fotoreportaż z otwarcia!!!!
( 12 Stycznia 2013)
Zofia Klepacka zakończyła zgrupowanie w Zakopnem.
(żródło: )

  Nasza brązowa medalistka IO w Londynie zakończyła zgrupowanie kondycyjne w zakopiańskim COS-ie. " Kocham góry i kocham morze stąd kiedy tylko mogę przyjeżdżam do Zakopanego " stwierdziła nasza windserferka.  
( 21 Grudnia 2012)
Kick-boxserzy trenują w Tatrach
(żródło: B. Bartyzel)

Co łączy kick-boxing i skialpinizm? Z pozoru nic, w praktyce bardzo wiele. Niektórzy może nie wiedzą, że w Polsce mamy światowej klasy specjalistów od kick-boxing’u i tejże rangi zawodników i zawodniczki. Tradycją też stały się sierpniowe zgrupowania Kadry Polski Kick-Boxingu. Zawodnicy i zawodniczki z całego kraju przyjechali do Zakopanego, by trenować pod fachowym okiem Tomasza Mamulskiego i Tomasza Skrzypka. W tatrzańskich treningach towarzyszyła im Klaudia Tasz.  
( 21 Sierpnia 2012)
Zapaśnicy pod Giewontem
(żródło: )

 Po okiem trenera Ryszarda Wolnego  w Zakopanem przebywała kadra zapaśników.  Dziesięciodniowe zgrupowanie trwało do czwartku.  Pod Giewontem  do Igrzysk Olimpijskich przygotowywali sie między innymi  ubiegłoroczny wicemistrz świata Damian Janikowski -   oraz  oraz piąty zawodnik Mistrzostw Świata z roku ubiegłego Łukasz Banak  
( 12 Lipca 2012)
Część wioślarskiej kadry olimpijskiej zakończyła we wtorek zgrupowanie w Zakopanem.
(żródło: )

Część wosialarskiej kadry olimpijskiej zakończyła zgrupowanie pod Tatrami . Pod okiem trenerów Wojciecha Jankowskiego oraz Aleksandra Wojciechowskiego szczyt formy w Zakopanem budowali zawodnicy wchodzący w skał osady ósemki ze sternikiem oraz czworki podwójnej  wioseł krotkich.
( 27 Czerwca 2012)
Wybitny kajakarz i dwukrotny medalista igrzysk olimpijskich Grzegorz Kotowicz został dyrektorem OPO COS w Zakopanem.
(żródło: )

7 maja Grzegorz Kotowicz zastąpił  na stanowisku dyrektora OPO COS W Zakopanem pełniącego dotychczas te obowiązki  Marka Sokołowskiego.  Sokołowski był wicedyrektorem zakopiańskiego COS od lipca 2011 roku. W styczniu br objął stanowisko p.o. dyrektora. "Po wygaśnięciu obowiązującej od stycznia do końca kwietnia  umowy z panem Sokołowskim  podjąłem decyzję o powołaniu osoby, która wcześniej kierując ośrodkiem w Szczyrku dała się poznać jako solidny fachowiec"- powiedział naszemu portalowi pełniący obowiązki dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie Piotr Marszałek.
( 12 Maja 2012)
Piłkarska reprezentacja Polski U 18 trenuje w Zakopanem
(żródło: )

 W Zakopanem  pod okiem trenera Janusza Białka przebywa na zgrupowaniu   piłkraska reprezentacja Polski U 18. Młodzi zawodnicy przygotowują się do międzynarodowego turnieju piłkarskiego Slovakia Cup, ktory rozgrywany będzie na Słowacji w dniach 23-27 kwietnia.
( 20 Kwietnia 2012)
Olimpijska kadra judo w Zakopanem
(żródło: )

 Olimpijska kadra judo przebywająca w na zgrupowaniu w Zakopanem pod okiem trenerów Adama Maja i Mariana Tałaja przerwala pobyt  pod Giewontem by wyjechać na bardzo krótka swiateczną przerwę. Judocy wznowią treningi już w poświateczny wtorek. " będziemy tutaj 12 dni  i będzie to ciężka praca.Zwłaszcza w pierwszym tygodniu, gdzie nad formą i techniką pracować będziemy wspólnie z Belgami i Czechami" - podkreślił pełniący od grudnia ubiegłego roku funkcję trenera kadry narodowej judo Adam Maj.  
( 6 Kwietnia 2012)
Wioślarze w Zakopanem
(żródło: )

Czternastoosobowa kadra polskich wioślarzy  pod okiem trenera Wojciecha Jankowskiego zakończyła trzytygodniowe zgrupowaniem w Zakopanem,  W święta zawodnicy odpoczną przed kolejnym obozem - w hiszpańskich górach.  
( 21 Grudnia 2011)
Lekkoatletyka: 400-metrowcy zakończyli obóz w Zakopanem
(żródło: )

Trener Marek Rożej jest zadowolony z przebiegu kolejnego obozu biegaczy w Zakopanem, chociaż warunki pogodowe nie pozwoliły na zaplanowane wcześnej wycieczki w Tatry.  
( 21 Grudnia 2011)
Instalacja mrożenia rozbiegu Wielkiej Krokwi na ukończeniu
(żródło: P. Dudzik COS)

Nastąpił ostatni etap instalacji sztucznego mrożenia rozbiegu na skoczni Wielka Krokiew. Polegał on na umieszczeniu agregatu mrożeniowego ważacego 1,5 tony, który trzeba było przetransportować helikopterem na wysokość progu skoczni.  
( 8 Grudnia 2011)
Marek Plawgo - jestem zadowolony z pobytu w Zakopanem.
(żródło: )

 Pod okiem Jana Widery i Karola Radke w zakopiańskim COS-ie przebywała grupa lekkoatletów  między innymi Marek Plawgo. " Pobyt w Zakopanem to drugie po Cetniewie zgrupowanie wprowadzajace w sezon. W tym roku do Zakopanego przyjechałem przygotowany i jestem bardzo zadowolony z pobytu i już się cieszę z kolejnego zgupowania pod Giewontem w grudniu br. " podsumował pobyt w Zakopanem Marek Palwgo
( 19 Listopada 2011)
Polskie biegaczki zakończyły zgrupowanie w Zakopanem
(żródło: )

 Prawie dwutygodniowe zgrupowanie zakończyła w Zakopanem grupa polskich biegaczek. Pod okiem Pawła Jesienia przebywały: Anna Jesień(LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża), Anna Pacholak Guzowska (AZS-AWF Warszawa), Tina Polak Matusińska AZS AWF Katowice) oraz  Marzena Kościelniak (TS Olimpia Poznań).  
( 19 Listopada 2011)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022