START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

COS Zakopane
400 metrowcy pod Giewontem przygotowują się do Mistrzostw Europy.
(żródło: )

 Dobiega końca 10 cio dniowe zgrupowanie pięciu  biegaczy, którzy w Zakopanem pod okiem szkoleniowców Lisieckiego i Srutowskiego  trenowali  przed Mistrzostwami Europy. Pod Giewontem przebywali: aktualny Mistrz Polski Marcin Marciniszyn, oraz  Piotr Klimczak, Jan Ciepiela Rafał Omelko i Daniel Dąbrowski. Szósty zawodnik Kacper Kozłowski przebywa na indywidualnym zgrupowaniu w Spale.
( 23 Lipca 2010)
Tragiczny wypadek przy modernizacji budynku COS Zakopane
(żródło: )

 Dzisiaj ( 13 lipca) podczas prac modernizacyjnych budynku hotelu COS Zakopane doszło do tragicznego wypadku.  Zawaliła się fragment budynku. Pod gruzami zginęły dwie osoby  a dwie zostały ranne. Jeden z rannych robotników w wyniku odniesionych obrażen zmarł w szpitalu.
( 13 Lipca 2010)
Polska kadra biegaczy trenowała w Zakopanem przed Mistrzostwami Polski
(żródło: )

 W Zakopanem  w środę zakończyli zgrupowanie biegacze sztafety 4 x 400m.  Dwutygodniowy pobyt w zakopiańskim COS był okresem bezpośredniego przygotowania przed Mistrzostwami Polski Seniorów , które rozpoczną się w czwartek w Bielsku Białej.  Wśród sportowców był Marcin Marciniszyn
( 6 Lipca 2010)
Reprezentacja Polski w judo walczy w Wiedniu o medale Mistrzxostw Europy. Wcześniej kadra trenowała w Zakopanem
(żródło: )

Pobyt w Zakopanem to ostatni szlif. Doskonalenie technik, ćwiczenia kontrataku, wyćwiczenia połączeń technik i  taktycznego ustawiania się  do walki. W pierwszym tygodniu było trochę biegania na stadionie lekkoatletycznym i ćwiczenia ze sparing partnerami, w drugim większość czasu spędzaliśmy na macie - czyli technika i jeszcze raz technika. Po treningach odnowa biologiczna i porządny odpoczynek - podsumował zgrupowanie w zakopiańskim OPO COS Zakopane trener kadry narodowej judoków Adam Marek. W galerii fotoreportaż z treningu kadry judo.!!!!
( 22 Kwietnia 2010)
Piłkarze ŁKS trenują w Zakopanem
(żródło: )

W sobotę zgrupowanie w Zakopanem zakończą piłkarze pierwszoligowego ŁKS. Problemy finansowe i zmiana właściciela klubu spowodowały, że założenia treningowe realizowane były "na raty".   W galerii fotoreportaż z treningu!!!
( 28 Stycznia 2010)
Medale 90-lecia PKOL dla zakopiańczyków
(żródło: P. Dudzik)

W dniach 22-24 stycznia w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu przebywał Minister Kultury Fizycznej i Sportu Adam Giersz, który dokonał wizytacji obiektów i uczestniczył w prezentacji multimedialnej na temat inwestycji wykonanych i planowanych w COS OPO Zakopane. W galerii kilka fot P. Dudzika  ze spotkania w Imperialu!!!!
( 27 Stycznia 2010)
Marek Garmulewicz trener kadry olimpijskiej w stylu wolnym zadowolony ze zgrupowania w Zakopanem
(żródło: )

Na dwutygodniowym zgrupowaniu w Zakopanem przebyuwała cała kadra olimpijska z Bartłomiejem Bartnickim na czele(siódmy na MŚ  w 2003r.) oraz śląska kadra wojewódzka. 
( 19 Grudnia 2009)
Wioślarska kadra kobiet zakończyła zgrupowanie w Zakopanem
(żródło: )

 Pod opieką trenera Przemysława Abrahamczyka trenowała na zgrupowaniu w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS Zakopane wioślarska kadra wagi lekkiej kobiet.
( 19 Grudnia 2009)
Basen i tor lodowy w zakopiańskim COS-ie czynne
(żródło: )

 Zakończony został II etap modernizacji pływalni w zakopiańskim OPO COS . Po wiosennym remoncie basenów, szatni, pryszniców i zaplecza sanitarnego oraz jesiennej wymianie stolarki okiennej  - pływalnia  została otwarta dla wszystkich już od soboty 12 grudnia b.r. 
( 12 Grudnia 2009)
Nosal będzie funkcjonował - Podpisanie porozumienia COS - Marian Strama
(żródło: P. Dudzik COS)

W czwartek  godz.13.00 podpisane zostało porozumienie Centralnego Ośrodka Sportu reprezentowanego przez zastępce dyrektora Jana Walkosza Jambora  z  panem Marianem Stramą.  Podpisany dokument dotyczy funkcjonowania stoku narciarskiego NOSAL oraz  uregulowania wspólnie pozwolenia wodnoprawnego na pobór wody z potoku Foluszowego poprzez przystąpienie do postępowania do dnia 16 grudnia.
( 3 Grudnia 2009)
40 lat CENTALNEGO OŚRODKA SPORTU W ZAKOPANEM
(żródło: )

 Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem o tej nazwie funkcjonuje od 1969 roku. Podczas wtorkowego spotkania z dziennikarzami dyrektor Franciszek Bachleda Księdzularz przedstawił  dotychczasową modernizację ośrodka wraz z wytyczonymi celami i planami stworzenia nowoczesnego obiektu na miarę europejską.
( 2 Grudnia 2009)
Trzykrotny olimijczyk i mistrz świata w kajakarstwie klasycznym Marek Twardowski zakończył indywidualny trening w Zakopanem
(żródło: )

  W zakopiańskim Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS do niedzieli przebywał na indywidualnym, dwutygodniowym treningu  kajakarz Marek Twardowski - trzykrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich - Sydnej 2000, Ateny 2004, Pekin 2008 (chorąży polskiej ekipy) oraz trzykrotny mistrz Świata i trzykrotny mistrz Europy a także 36 krotny mistrz Polski.
( 22 Listopada 2009)
Biesiada Olimpijska w zakopiańskim Imperialu.
(żródło: )

 90 lecie polskiego ruchu olimpijskiego oraz 60-lecie Imperialu jako obiektu COS - było okazją do spotkania zakopiańskich olimpijczyków.  Dyrektor Franciszek Bachleda Księdularz przybliżył historię Polskiego Komitetu Olimpijskiego  a przybyłym wręczył pamiątkowe albumy poświęcone polskimu ruchowi olimpijskiemu.  W galerii fotoreportaż ze spotkania!!!!
( 22 Listopada 2009)
Kadra lekkoatletów w Zakopanem.
(żródło: )

Około 150 lekkoatletów, w tym olimpijczycy Anna Jesień, Karolina Tymińska, Marek Plawgo i Artur Noga zakończyło zgrupowanie w Zakopanem. W galerii fotoreportaż z treningu !!!!  
( 20 Listopada 2009)
Bokserzy pod Tatrami
(żródło: )

11 listopada zakończyła zgrupowanie polska kadra  bokserów, przebywająca pod Tatrami pod opieką trenera Stanisława Łakomca .
( 12 Listopada 2009)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022