START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
Akcja charytatywna na rzecz psów ratowniczych GOPR -„Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” bije kolejny rekord – zebrano 120 000 złotych!
(żródło: inf prasowa)

 W ramach V edycji akcji charytatywnej – „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”, podczas której po raz trzeci wspólnie wspieraliśmy psy ratownicze Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego, padł kolejny rekord. Ze sprzedaży dedykowanych bransoletek, które można było kupić w sieci sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, zebrano 120 000 złotych! Zebrana kwota zostanie przeznaczona na dalsze szkolenie czworonożnych ratowników i wyposażenie placów treningowych.  
( 18 Lutego 2020)
Rekordowy charytatywny SLALOM MARATON ZAKOPANE z Prezydentem Andrzejem Dudą.
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 722 km – tyle od dziś wynosi Rekord Polski w 12-godzinnym drużynowym slalomie. Taki dystans pokonała drużyna Mistrzów i Reprezentantów Polski w rozegranym w niedzielę 26.01.2020 na Polanie Szymoszkowej  12H SLALOM MARATON ZAKOPANE 2020.    W galerii fotoreportaż
( 28 Stycznia 2020)
Szczęśliwego Nowego Roku
(żródło: )

 Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja podhale-sport.
( 31 Grudnia 2019)
Wesołych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia Życzy Redakcja
(żródło: )

 Wesołych Szczęśliwych Swiąt Bożego Narodzenia wszystkim sportowcom,  trenerom, działaczom i czytelnikom życzy Redakcja
( 22 Grudnia 2019)
Sprawdzian Sportowy HANDICAP 2019
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Tradycyjnie na zakończenie roku i sezonu treningów kondycyjnych, realizowanych w ramach zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT 2019, w hali sportowej Zakopane odbył się Otwarty Sprawdzian Sportowy HANDICAP 2019. Sportowcy z niepełnosprawnością mieli do wykonania 10 testów sprawnościowych, w których próbowali poprawić swoje osiągnięcia z poprzednich lat. Były medale i dyplomy dla wszystkich uczestników oraz słodkie co-nieco. Atmosfera była; było sportowa, radosna i przyjazna Nie zawiedli kibice i przyjaciele.  
( 17 Grudnia 2019)
Tatrzański Lodowy Dom - otwarty
(żródło: mat prasowe)

 Zapraszamy do odwiedzenia Tatrzańskiej Świątyni Lodowej  zbudowanej na Hrebienoku nad Starym Smokowcem w słowackich Tatrach Wysokich. W tym roku z 225 ton lodu, przywiezionego z Polski  zbudowana została Katedra Notre-Dame. Świątynia Lodowa otwarta jest codziennie w godz. 9.00-16.15.  Wstęp do Katedry Notre Dame de Tatras jest bezpłatny.
( 23 Listopada 2019)
Pływacy z HANDICAP’u pozazdrościli medali pingpongistom.
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Kilka dni po udanych startach w tenisie stołowym, sportowcy Fundacji HANDICAP Zakopane ponownie wywalczyli medale w rywalizacji osób z niepełnosprawnością, tym razem w Zawodach Pływackich o Puchar Starosty Krakowskiego w Skawinie   15-letni Jakub Kaim i o rok starszy Klemens Zięba zdobyli srebrne medale w na 25 m stylem dowolnym, a Jakub dodatkowo brąz na 25 m  stylem grzbietowym. Integracyjna sztafeta 4 x 25m Fundacji HANDICAP Zakopane z Kubą i Klimkiem w składzie wywalczyła srebro.   Gratulujemy naszym Mistrzom!  
( 29 Października 2019)
Pingpongiści HANDICAP’u na medal w Olimpiadach Specjalnych.
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 W podkrakowskich Słomnikach  w dniu 25.10.2019 odbył się Małopolski Turniej Tenisa Stołowego - Olimpiady Specjalne. W zawodach wystartowały liczne grupy pingpongistów  z małopolskich Klubów Olimpiad Specjalnych.  Fundację HANDICAP Zakopane reprezentowało pięciu zawodników, którzy uplasowali się w ścisłej czołówce i wywalczyli 4 cenne medale. Złoto w swoich grupach  zdobyli Paweł Gut, Andrzej Samek i Marcin Papież. Srebro wywalczył Maciej Krajewski, a 4 miejsce zajął  Rafał Świczkowski. To kolejna dyscyplina sportowa, w której świetnie spisują się zawodnicy regularnie trenujący z Fundacją HANDICAP Zakopane. Serdeczne gratulacje dla zawodników, trenerów i opiekunów.  
( 28 Października 2019)
Zakopiańczycy z Rekordem Guinnessa
(żródło: UM Zakopane)

 26 godzin 28 minut i 20 sekund - tyle trwał najdłuższy na świecie mecz badmintona, który rozegrany został podczas IV Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona. Rekord Guinnessa zdobyli Janusz Stachoń-Goł i Bartłomiej Szczerba.
( 3 Października 2019)
ZŁOCI PŁYWACY HANDICAPU W OLIMPIADACH SPECJALNYCH
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Każdy z trojga sportowców Fundacji HANDICAP Zakopane zdobył złoty medal w Regionalnym Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych, który odbył się 27.09.2019 na pływalni AGH w Krakowie.   Jakub Kaim zwyciężył na 25m na grzbiecie i zdobył brąz  w stylu dowolnym, Klemens Zięba wywalczył złoto  na 25m – stylem dowolnym i 5m.w grzbiecie, a Antoni Wiercioch – zdobył złoto na 25m z deską i 4m. na grzbiecie. W zawodach uczestniczyło ponad 60  zawodników z klubów Olimpiad Specjalnych m.in. z Krakowa czy  Wieliczki.   Gratulacje dla zawodników i trenerów!       
( 1 Października 2019)
Polski Związek Narciarski ma już 100 lat!
(żródło: A.Karczewska PZN)

Polski Związek Narciarski jest jednym z największych i najbardziej utytułowanych związków sportowych w Polsce. PZN założony został 26 grudnia 1919 roku i w tym roku przypada 100-lecie jego działalności. Wielka jubileuszowa gala z okazji urodzin odbyła się w sobotę, 21 września 2019 roku w Małej Tauron Arenie w Krakowie.    W galerii fotoreportaż z jubileuszu
( 22 Września 2019)
Fundacja HANDICAP Zakopane prosi o Wasze głosy w B.O Małopolski 2020
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Projekt  Fundacji HANDICAP Zakopane pt. „PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT 2020” bierze udział w konkursie BO Małopolski 2020.  Rozpoczęło się głosowanie, które potrwa do 30.09.2019. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego sfinansuje zadania, które otrzymają największe poparcie społeczne.   
( 9 Września 2019)
Infolinia w związku w tragedią w Tatrach
(żródło: )

 Informujemy o uruchomieniu specjalnej infolinii, dzięki której uzyskać można informacje o osobach poszkodowanych podczas dzisiejszej burzy w Tatrach oraz zgłaszać osoby, które nie powróciły z wycieczek górskich i nie ma z nimi kontaktu: NUMERY INFOLINII: 18 20 17 100, 18 20 23 914
( 22 Sierpnia 2019)
Mamy Mistrzynię Polski SPRAWNI RAZEM 2019 w lekkoatletyce!
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Po udanych startach sportowców Fundacji HANDICAP Zakopane w Mistrzostwach Małopolski, pięcioro naszych lekkoatletów zakwalifikowało się do reprezentacji Małopolski i wystartowało w Mistrzostwach Polski SPRAWNI RAZEM 2019 w Ciechanowie.   I w tych startach nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania: złoto i tytuł mistrzowski zdobyła Patrycja Strama, a brązowy medal - Antoni Wiercioch, oboje w skoku w dal.   
( 10 Czerwca 2019)
Medale, medale, medale dla HANDICAP’u w Małopolskich Zawodach Olimpiad Specjalnych w Krakowie.
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Sportowcy Fundacji HANDICAP Zakopane kontynuują medalową passę w zawodach sportowych osób z niepełnosprawnością. W Małopolskich Zawodach Olimpiad Specjalnych w lekkoatletyce i bocce rozgrywanych 31 maja 2019 w Krakowie znowu posypał się grad medali. 
( 3 Czerwca 2019)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021