START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
VII Gwiazdkowy Puchar w Pływaniu Big Star.
(żródło: )

Już po raz 7 sekcja pływacka „Płetwal" klubu sportowego „Śmig" zorganizowała wielkie  zawody pływackie. W tym roku zgłosiła się rekordowa ilość uczestników - ponad 200, którzy wystartowali w trzech konkurencjach. stylem dowolnym, klasycznym oraz motylkowym . W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 17 Grudnia 2006)
VII Gwiazdkowy Puchar Zakopanego Big Star w pływaniu.
(żródło: )

Już po raz siódmy na basenie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbędą się zawody pływackie o Puchar Gwiazdkowy Big Stara. Zmagania  organizowane są przez sekcję pływacką klubu sportowego „Śmig" Zawody mają charakter otwarty.   Chętni do udziału mogą się zgłaszać  do 14 grudnia pod nr telefonu 0601 45 34 05 lub na basenie COS od poniedziałku do piątku w godz. 16'00-19'00 Zawody odbędą się 16 grudnia start godz. 16'00
( 7 Grudnia 2006)
Antoni Zborek szachowym mistrzem Gminy Jabłonka
(żródło: )

W dniu 3 grudnia w budynku GS przy ulicy Krakowskiej 4 odbył się turniej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka" w szachach. Wystartowało 7 szachistów z terenu Orawy. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym w dwóch rundach mecz i rewanż. 
( 5 Grudnia 2006)
Mikołajkowe turnieje Sportowe w Jaskini Multimedialnej!!!
(żródło: )

  Od 2 Grudnia w jaskinie Multimedialnej cyklicznie będzie można  zmerzyć się w  multimedialnych turniejach sportowych.  Jako pierwszy zostanie rozegrany turniej bokserski Fight Night Round 3  W trakcie turnieju odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Soszyńskim - zawodowym bokserem reprezentacji Polski, pierwszym bokserem z Podhala. Turnieje będą się odbywały co tydzień. Początek w każda sobotę o godz 12'00 Bliższe informacje w Jaskini Multimedialnej przy Ul Zamojskiego w  Zakopanem . tel 018 20 64283  
( 1 Grudnia 2006)
Zawiadomienie Komisji Sędziowskiej TZN
(żródło: )

Komisja Sędzioowska TZN zawiadamia że dn 2 grudnia 2006 roku o godz 13'00 w sali klubu TS Wisła Zakopane przy ul Jagiellońskiej odbędzie się seminarium Sędziów Tatrzańskiego Związku Narciarskiego.
( 29 Listopada 2006)
Turniej Oskara
(żródło: )

Jak każe coroczna tradycja, w listopadzie TKKF Old Boys Zakopane organizuje Turniej Oskara. Tradycja zrodziła się przed kilkunastu laty w Danii , gdzie uczestnicy sportowego wyjazdu poznali tajniki karcianej gry w oskara. Każdego roku na turniejowych rozgrywkach spotykają się w „Żabim Dworze".
( 24 Listopada 2006)
Podsumowanie Kwietnego Biegu 2006.
(żródło: )

3 i 4 listopada w  Ośrodku Radosna Nowina w Piekarach pod Krakowem odbył się zjazd  współorganizatorów Kwietnego Biegu. W trakcie obrad podsumowano organizację Kwietnego Biegu 2006 a także przeanalizowano zagadnienia związane z oraganizacją przyszłorocznego biegu.  Wręczono nagrody i wyróznienia dla najlepszej relacji z biegu oraz najlepszej fotografii z trasy biegu- Nagrodzoną fotografię autorstwa Joanny i Z Chmiel prezentujemy  w czołówce niniejszego artykułu oraz w galerii!!!!
( 4 Listopada 2006)
Małysz w KBK
(żródło: )

  Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno- Rechabilitacyjny  na Bystrym obchodzi 75 lecie istnienia. Podczas uroczystej Sesji w Hotelu Belvedere nie zabrakło również akcentów sportowych.
( 13 Października 2006)
III Otwarty Turniej Darta o Puchar Piwniczki.
(żródło: )

W Czarnym Dunajcu odbył się  III Otwarty Turniej Darta o Puchar Piwniczki. Po raz 2 w finale spotkali się Tomasz Fryźlewicz i Bogusław Palarz. Tym razem wygrał Bogusław Palarz 3:2.
( 3 Października 2006)
Wyścigi rowerowe oraz biegi na Orawie. 22 - 23 września.
(żródło: )

W piątek (22) odbędą się eliminacje Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kolarstwie górskim. Zapisy w dniu zawodów od g.12.30 na stadionie sportowym w Jabłonce. Rozpoczęcie zawodów o 14.oo . Organizatorzy to Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rabce, wójt Gminy Jabłonka i Uczniowski Klub Sportowy  w Podwilku. Dzień później (23) również na stadionie w Jabłonce odbędą się Międzyszkolne Zawody w Biegach Przełajowych "O Puchar Orawy". Pierwsi zawodnicy wystartują o godzinie 10.3o. Tradycyjnie walczyć będą reprezentacje wszystkich 13 szkół podstawowych, 4 gimnazjów Gminy Jabłonka. Pobiegnie też młodzież z Zespołu Szkół imienia Bohaterów Westerplatte.
( 22 Września 2006)
8 Turniej Darta o Puchar Państwa Winiarskich w Nowym Targu.
(żródło: )

W Nowym Targu w restauracji u państwa Winiarskich odbyły się kolejne rozgrywki w darta. Po raz ósmy walczono " O Puchar Państwa Winiarskich. Wystartowało 9 zawodników.
( 19 Września 2006)
Podsumowanie rywalizacji Sportowej Szkół Powiatu Nowotarskiego.
(żródło: )

W dniu 15.09.2006 w Sali Gimnazjum Nr 1 w Rabce-Zdroju odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Nowotarskiego. Na spotkaniu w obecności Sekretarza Powiatu Bronisława Bublika, Burmistrza Miasta Rabka-Zdrój Antoniego Rapacza, Prezesa Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego Włodzimierza Nowaka, V-ce Prezesa Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego Stanisława Mrowcy, Przewodniczącego Rady Sportu Miasta Rabka-Zdrój Witolda Kościelniaka wręczono wyróżnienia reprezentacjom najlepszych szkół w sporcie szkolnym w powiecie nowotarskim.
( 19 Września 2006)
Misski pod Tatrami. Wizyta u Ratowników TOPR.
(żródło: )

W Zakopanem finalistki Miss World odwiedziły najpierw siedzibę Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zwiedziły dyżurkę, magazyn ze sprzętem ratującym ludzkie życie, a potem nieco odpoczęły w karczmie „ U Ratowników", gdzie ludzie gór spotykają się po akcji. Tych ostatnich wczoraj jak na złość nie brakowało: ratownicy oczekujący na wizytę najpiękniejszych wcześniej kilkakrotnie musieli lecieć śmigłowcem na akcje w wysokie Tatry. - Jeden z turystów spadł z Rysów, a teraz lecimy do nogi na Świstówce - poinformował tuż przed przybyciem niecodziennych gości Adam Marasek, zastępca naczelnika TOPR.
( 17 Września 2006)
"Więcej Sportu...." Wywiad z Księdzem Kardynałem Stanisławem Dziwiszem
(żródło: )

"Wolałbym takie zwyczajne krzesło, takie, na którym i wy siedzicie. Czy muszę mieć takie uroczyste? - w taki oto sposób rozpoczęła się rozmowa Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza  z Grzegorzem Milko i Filipem Surmą (dziennikarzami Canal+) o roli sportu w życiu człowieka . Fotel, zatem zmieniono na zwyczajne krzesło, atmosfera stała się wyjątkowo serdeczna, a w efekcie powstał wywiad-rzeka, który przyczynił się do wydania książki "Więcej sportu...".
( 31 Sierpnia 2006)
Mamy pół miliona!!!!
(żródło: )

WWW.PODHALE-SPORT.PL   - JEDYNA TAKA STRONA NA PODHALU!!!! Po 8 miesiącach od czasu powstania portalu www.podhale-sport.pl  jest się czym pochwalić!: - ponad 500 000 odwiedzin!!! - ponad 1000 artykułów opisujących ponad 40 dyscyplin i ok 900 wydarzeń sportowych na podhalu !!!!!! - 347 galerii!! - łącznie ponad 34 tysiące zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najczęściej czytane artykuły: 3971 odsłon! - zobacz tutaj... Najczęściej oglądane zdjęcie: 571 odsłon! - zobacz tutaj.... Najwięcej odwiedzin w dniu 06.03.2006 - prawie 11 tysięcy wejść!!! - to dzięki Igrzyskom STO   A wszystko dzięki Wam - dzięki temu, że chcecie odwiedzać nasz portal, a często sami go tworzycie! Jeśli masz jakieś ciekawe zdjęcia, informacje na temat sportu w naszym regionie - nie wahaj się napisz!!!:  info@podhale-sport.pl A oto jak statystyki naszej witryny przedstawiały się po 1 miesiącu:....
( 31 Lipca 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (345-359)(360-374)(375-389)(390-404)(405-417) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
  

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017