START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
58 Memoriał Kornela Makuszyńskiego
(żródło: )

 Już po raz 58  najmłodsi narciarze zmagali się  w biegach ,skokach i slalomie - konkurencjach rozgrywanych w ramach zawodów z jedną z najdłuższych tradycji . Zawody organizowane jeszcze przed II wojną światową przez Kornela Makuszyńskiego otrzymały jego Imię. W niezwykle popularnym Koziołku Matołku  przewinęły się kolejne pokolenia zapalonych narciarzy. dla których ta impreza rozpoczynała karierę sportową.  W tej galerii przedstawiamy fortoreportaż Marka Zaniewskiego z pierwszego dnia zawodów !!!!  W tej galerii fotoreportaż Krzysztofa Wisniowskiego z drugiego dnia zawodów
( 7 Marca 2007)
58 Memoriał Koziołka Matołka.
(żródło: )

 W najbliższą sobotę i niedzielę  odbędzie się już 58 Memoriał Kornela Makuszyńśkiego. Popularne zawody Koziołka Matołka rozgrywane są w skokach, biegach i narciarstwie alpejskim  W sobotę od godz 10.30 na wybiegu wielskiej Skoczni odbędą się Biegi,a o godz 12.00 skoki  W niedzielę na Polanie Szymaszkowej o godz 11.00 rozpoczną się zjazdy.
( 1 Marca 2007)
IV Samorządowe Zawody Narciarskie Gminy Poronin
(żródło: )

W najbliższą sobotę  o godz 14.00w Małym Cichem na Polanie Błociska rozpoczną się  IV Samorządowe Zawody Narciarskie Gminy Poronin. Współorganizatorami imprezy, która odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Poronin są Sekretarz gminy Poronin Rada Sołecka w Murzasichlu i Szkoła Podstawopwa w Małem Cichem. Druga edycja zawodów odbędzie się 10 marca na Budzowym Wierchu w Murzasichlu początek również godz  14.00  Ponizej podajemy regulamin zawodów.
( 28 Lutego 2007)
GRATULACJE!!
(żródło: )

Koledze Januszowi Kasprzakowi i jego małżonce skaładamy gratulacje z okazji narodzin syna!!! Załoga podhale-sport.pl.
( 24 Stycznia 2007)
Plebiscyt najpopularniejszy Sportowiec Podhala - Nowe sylwetki.
(żródło: )

Plebiscyt Dziennika Polskiego na Najpopularniejszego Sportowca Podhala i Młodego Asa Podhala trwa.  Nasz Portal jest partnerem medialnym Plebiscytu.  W naszej galerii sylwetek dodaliśmy kolejne: trzech młodych asów:   Patryk Galica Gudbaj, Klimek Murańka, Dariusz Kwiatkowski oraz jeden z naszych kandydatów na najpopularniejszego sportowca  Łukasz Jarosz - O nich oraz o innych kandydatach możemy poczytać w podstronie Plebiscyct Najlepszy Sportowiec Podhala 2006.
( 18 Stycznia 2007)
Witów-Ski Zimowa Szkoła Gwiazd.
(żródło: )

  Tylko sześć miesięcy potrzeba było by powstał  nowoczesny ośrodek narciarski w Witowie.  Jedną z atrakcji dla narciarzy będzie bardzo miłe towarzystwo. 6 stycznia ruszyła Zimowa Szkoła Gwiazd. Co tydzień na stoku przebywać będą znane gwiazdy, które będą  doskonaliły się w technice jazdy na nartach czy też na snowboardzie. pod okiem Jagny Marczułajtis.  W tą sobotę na stoku mozna było zobaczyć Reni Jusis ora Piotra Rubika, Za tydzięń zobaczymy Magdalenę Cielecką oraz  Marię Wałęsę. W marcu planowany jest wielki finał- Mistrzostwa Gwiazd. W galerii kilka zdjęć z inauguracji Zimowej Szkoły Gwiazd w Witowie.!!!!
( 6 Stycznia 2007)
VII Gwiazdkowy Puchar w Pływaniu Big Star.
(żródło: )

Już po raz 7 sekcja pływacka „Płetwal" klubu sportowego „Śmig" zorganizowała wielkie  zawody pływackie. W tym roku zgłosiła się rekordowa ilość uczestników - ponad 200, którzy wystartowali w trzech konkurencjach. stylem dowolnym, klasycznym oraz motylkowym . W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 17 Grudnia 2006)
VII Gwiazdkowy Puchar Zakopanego Big Star w pływaniu.
(żródło: )

Już po raz siódmy na basenie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbędą się zawody pływackie o Puchar Gwiazdkowy Big Stara. Zmagania  organizowane są przez sekcję pływacką klubu sportowego „Śmig" Zawody mają charakter otwarty.   Chętni do udziału mogą się zgłaszać  do 14 grudnia pod nr telefonu 0601 45 34 05 lub na basenie COS od poniedziałku do piątku w godz. 16'00-19'00 Zawody odbędą się 16 grudnia start godz. 16'00
( 7 Grudnia 2006)
Antoni Zborek szachowym mistrzem Gminy Jabłonka
(żródło: )

W dniu 3 grudnia w budynku GS przy ulicy Krakowskiej 4 odbył się turniej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka" w szachach. Wystartowało 7 szachistów z terenu Orawy. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym w dwóch rundach mecz i rewanż. 
( 5 Grudnia 2006)
Mikołajkowe turnieje Sportowe w Jaskini Multimedialnej!!!
(żródło: )

  Od 2 Grudnia w jaskinie Multimedialnej cyklicznie będzie można  zmerzyć się w  multimedialnych turniejach sportowych.  Jako pierwszy zostanie rozegrany turniej bokserski Fight Night Round 3  W trakcie turnieju odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Soszyńskim - zawodowym bokserem reprezentacji Polski, pierwszym bokserem z Podhala. Turnieje będą się odbywały co tydzień. Początek w każda sobotę o godz 12'00 Bliższe informacje w Jaskini Multimedialnej przy Ul Zamojskiego w  Zakopanem . tel 018 20 64283  
( 1 Grudnia 2006)
Zawiadomienie Komisji Sędziowskiej TZN
(żródło: )

Komisja Sędzioowska TZN zawiadamia że dn 2 grudnia 2006 roku o godz 13'00 w sali klubu TS Wisła Zakopane przy ul Jagiellońskiej odbędzie się seminarium Sędziów Tatrzańskiego Związku Narciarskiego.
( 29 Listopada 2006)
Turniej Oskara
(żródło: )

Jak każe coroczna tradycja, w listopadzie TKKF Old Boys Zakopane organizuje Turniej Oskara. Tradycja zrodziła się przed kilkunastu laty w Danii , gdzie uczestnicy sportowego wyjazdu poznali tajniki karcianej gry w oskara. Każdego roku na turniejowych rozgrywkach spotykają się w „Żabim Dworze".
( 24 Listopada 2006)
Podsumowanie Kwietnego Biegu 2006.
(żródło: )

3 i 4 listopada w  Ośrodku Radosna Nowina w Piekarach pod Krakowem odbył się zjazd  współorganizatorów Kwietnego Biegu. W trakcie obrad podsumowano organizację Kwietnego Biegu 2006 a także przeanalizowano zagadnienia związane z oraganizacją przyszłorocznego biegu.  Wręczono nagrody i wyróznienia dla najlepszej relacji z biegu oraz najlepszej fotografii z trasy biegu- Nagrodzoną fotografię autorstwa Joanny i Z Chmiel prezentujemy  w czołówce niniejszego artykułu oraz w galerii!!!!
( 4 Listopada 2006)
Małysz w KBK
(żródło: )

  Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno- Rechabilitacyjny  na Bystrym obchodzi 75 lecie istnienia. Podczas uroczystej Sesji w Hotelu Belvedere nie zabrakło również akcentów sportowych.
( 13 Października 2006)
III Otwarty Turniej Darta o Puchar Piwniczki.
(żródło: )

W Czarnym Dunajcu odbył się  III Otwarty Turniej Darta o Puchar Piwniczki. Po raz 2 w finale spotkali się Tomasz Fryźlewicz i Bogusław Palarz. Tym razem wygrał Bogusław Palarz 3:2.
( 3 Października 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (420-434)(435-449)(450-464)(465-479)(480-483) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019