START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT BIEGAJĄ W NOWYM TARGU
(żródło: M.Tlałka Długosz /)

 W sobotę, 14.maja 2016 r. Sportowcy z niepełnosprawnością z Gminy Nowy Targ i Zakopanego trenujący z Fundacją HANDICAP Zakopane, stawili się na starcie Biegu Integracyjnego Maratonu Podhalańskiego, przed biegiem o Puchar Rektora PPWSZ w Nowym Targu.
( 16 Maja 2016)
SPOTKANIA Z FILMEM GÓRSKIM W SOPOCIE 13 – 14. 05. 2016
(żródło: A. Szymaszek)

Tatry nad Bałtykiem? Dlaczego nie? Otwarcie Sezonu Letniego w Sopocie to znakomita okazja do eksplorowania gór świata, od Tatr po Himalaje, bez konieczności opuszczania nadmorskiego kurortu. Sopot gości Spotkania z Filmem Górskim - jeden z największych festiwali filmów górskich w Polsce, który od 11 lat odbywa się w Zakopanem na początku września. 13 i 14 maja zapraszamy do Sopoteki na Spotkania z Filmem Górskim 
( 10 Maja 2016)
Treningi Fundacji Handicap w Nowym Targu
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Fundacja Integracji Przez Sport HANDICAP Zakopane zaprasza osoby z niepełnosprawnoscia z Gminy Nowy Targ na ogólnorozwojowe treningi sportowe.
( 9 Maja 2016)
Znamy skład grup szkoleniowych PZN na sezon 2016/2017
(żródło: A. Kosman PZN)

Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego na posiedzeniu w dniu 28 kwietnia 2016 roku zatwierdził składy grup szkoleniowych w narciarstwie klasycznym, alpejskim, dowolnym oraz w snowboardzie na sezon 2016/2017.  
( 30 Kwietnia 2016)
4 kolejka III Zakopiańskiej Ligi Oskara
(żródło: P. Bukowski)

Nabierają tempa rozgrywki Ligi Oskara, wraz z szybkością rozgrywania kolejnych serii przybywa również nowych uczestników. W tej rundzie zmasowany atak na rodzinę Sawinów przyniósł efekt, tylko Rafał doszedł do finału 
( 12 Kwietnia 2016)
Szkolenie psów lawinowych w Norwegii
(żródło: Tatra Avalanche Rescue Dogs TOPR)

W dniach 06-13.03.2016 roku ratownicy Grzegorz Kubicki oraz Łukasz Migiel wraz ze swoimi psami uczestniczyli w szkoleniu psów lawinowych w Norwegii w okolicy Tyin dzięki Norske Redningshunder, Knut Skår. Podczas treningu zapoznano się z metodami szkoleniowymi używanymi przez tamtejszych przewodników. Ćwiczono różne scenariusze, płytkie i głębokie zasypania, poszukiwanie kilku zasypanych, pracę na małym zapachu, pracę w warunkach nocnych. Serdecznie dziękujemy przewodnikom za miły czas i mamy nadzieję że fajnie się rozwinie dalsza współpraca. 
( 4 Kwietnia 2016)
Ruszyła 5. edycja programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało
(żródło: mat prasowe)

Ruszyła 5. edycja programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało. Ponad 100 projektów wspartych finansowo, blisko 100 przeszkolonych animatorów sportu, ponad 200 000 osób zachęconych do ruchu. To efekty 4-letniej pracy zrealizowanej w ramach programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało. Ale co najważniejsze – to dopiero początek wielkiej narodowej mobilizacji, na rzecz zdrowia Polaków!  
( 1 Kwietnia 2016)
Gotowi w góry?
(żródło: TPN)

W maju rusza pilotażowy program współpracy Tatrzańskiego Parku Narodowego z lokalnymi kwaterodawcami. W nazwie „Gotowi w góry” zawiera się główny cel projektu: informowanie turystów, jak przygotować się do wędrówek po Tatrach, jeszcze przed wyruszeniem na szlak. 
( 24 Marca 2016)
Wesołych Świąt
(żródło: )

 Zdrowych Spokojnych Świąt w rodzinnym gronie wszystkim sportowcom trenerom działaczom czytelnikom i współpracownikom życzy redakcja Podhale-Sport
( 24 Marca 2016)
67 Memoriał Kornela Makuszyńskiego Koziołek Matołek.
(żródło: AZS Zakopane)

 W miniony weekend  pod  Średnią Krokwią oraz na Polanie Szymoszkowej rozegrany został już po raz 67 Memoriał Kornela Makuszyńskiego - Koziołek Matołek. Zawody organizowane przez AZS Zakopane jak co roku cieszyły się olbrzymią frekwencja. Uczestnicy rywalizowali w skokach, biegach, snowboardzie i zjazdach . Bardzo duża popularnością cieszą się również zawody dla rodziców.  Pełne wyniki tutaj
( 15 Marca 2016)
3 kolejka III edycji Zakopiańskiej Ligi Oskara 2016
(żródło: P. Bukowski)

W dalszym ciągu w rozgrywkach ZLO nie zwalniają tempa zawodnicy z rodziny Sawina. W półfinałach zagrali we troje: Michał, Rafał i Robert, tym razem najlepszy okazał się Michał zeszłoroczny zwycięzca. Robert zajął 4 miejsce, co dało mu przodownictwo w klasyfikacji generalnej.  
( 15 Marca 2016)
Komplet medali dla sportowców z zakopiańskiego Klubu Olimpiad Specjalnych I LOVE SKI ZAKOPANE
(żródło: M.Tlałka Długosz )

Antoś Wiercioch wywalczył złoto w supergigancie i srebro w gigancie, a Kilmek Zięba - brąz w supergigancie podczas IX Ogólnopolskich Igrzysk Olimpiad Specjalnych rozgrywanych w Suchem w czwartek i piątek. To pierwsze medale dla Małopolski w narciarstwie alpejskim od ponad 25 lat.  
( 12 Marca 2016)
Trzech zawodników Handicap Zakopane na IX Ogólnopolskich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Trzech narciarzy, zawodników  zakopiańskiego Klubu Olimpiad Specjalnych I LOVE SKI Zakopane i  Fundacji HANDICAP Zakopane, znalazło się w reprezentacji Małopolski na IX Ogólnopolskie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2016 w narciarstwie alpejskim. Są to: Antoś Wiercioch, Klimek Zięba i Rafał Świczkowski, którym wszyscy gorąco  kibicujemy.
( 9 Marca 2016)
Ceremonia Otwarcia IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Zakopanem.
(żródło: )

Prezydent RP Andrzej Duda oraz Małżonka Prezydenta RP i Patron Honorowy Olimpiad Specjalnych Polska, Agata Kornhauser-Duda wzięli udział w ceremonii otwarcia IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zakopane-Białystok 2016.     W galerii fotoreportaż J. Koczyńskiej Chmiel
( 9 Marca 2016)
Para Prezydencka na ceremonii otwarcia IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zakopane 2016
(żródło: inf prasowa)

 9 marca 2016 roku (środa) o godz. 19.00 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą weźmie udział w ceremonii otwarcia IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zakopane 2016 (Centralny Ośrodek Sportu Zakopane, przy Wielkiej Krokwi). Ceremonii oficjalnego otwarcia IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zakopane 2016 dokona Małżonka Prezydenta RP, która objęła honorowy patronat nad działalnością ruchu Olimpiad Specjalnych w 2016 roku. Podczas uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.
( 4 Marca 2016)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017