START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  

TZN Zakopane

     KS Pieniny  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
9 medali naszych sportowców w Małopolskim Mityngu Olimpiad Specjalnych w Krakowie.
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 20.10.2017 na obiektach krakowskiej AWF odbyły się regionalne zawody Olimpiad Specjalnych w lekkoatletyce, które zgromadziły ponad 100 uczestników. W zawodach wystartowało 6 naszych sportowców z niepełnosprawnością z Zakopanego, Kościeliska, Witowa i Nowego Targu, regularnie trenujący z Fundacją HANDICAP Zakopane. Sportowcy reprezentowali jedyny w naszym regionie Klub Olimpiad Specjalnych I LOVE SKI ZAKOPANE działający przy Fundacji HANDICAP Zakopane.   
( 21 Października 2017)
Region Bardejov zaprasza
(żródło: )

  Mało u nas znany region Sarisza z Bardejovem. ma do zaoferowania szeroko wachlarz możliwości  aktywnego spędzenia wolnego czasu.  To region w którym znajdziemy nie tylko coś dla ciała ale i również dla ducha.   Zabytki, skanseny ,  szlak drewnianych świątyń  lecznicze wody oraz szereg scieżek turystycznych szlaków oraz tras rowerowych.  To wszystko w otoczeniu wspaniałej przyrody Beskidów i Bieszczad.  
( 20 Października 2017)
„Szlak w koronach drzew – BACHLEDKA”
(żródło: )

  W pobliżu Zdziaru w Bachledowej Dolinie powstałą nowa atrakcja turystyczna zrealizowana w stacji narciarskiej Bachledka Ski. Jest to ścieżka turystyczna poprowadzona  w koronach drzew zakończona 30 m wieżą widokową. W galerii fotoreportaż   
( 30 Września 2017)
Budżet Obywatelski Małopolski - głosuj na PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Od 25.09. 2017 przez dwa tygodnie trwa głosowanie na zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski na rok 2018.  Fundacja HANDICAP Zakopane złożyła projekt pt. " PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT 2018" i prosi o Wasze głosy  
( 25 Września 2017)
Odszedł Wojciech Mróz!
(żródło: )

 Dotarła do nas bardzo smutna informacja. W Zakopanem zmarł Wojciech Mróz,  poeta, pisarz, dziennikarz., do końca walczył z ciężką chorobą. Miał 59 lat.
( 18 Lipca 2017)
HANDICAP NA TAK !
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 50 osób uczestniczyło we wspólnym treningu Fundacji HANDICAP Zakopane i Fundacji TAK z Mazowsza, który odbył się w Zakopanem  na boisku sportowym COS w czwartek, 29.06.2017 po południu.  Fundacja TAK przyjechała pod Tatry z młodzieżą z Macedonii i Polski, z osobami niewidomymi lub niedowidzącymi oraz wolontariuszami w ramach swojego projektu INCLUSION IS NOT ILLUSION.   
( 30 Czerwca 2017)
Czyste Tatry 2017
(żródło: mat prasowe)

 Już w najbliższy piątek i sobotę wielki finał projektu Czystych Tatr 2017! Ten weekend należeć będzie do tysięcy wolontariuszy, którzy specjalnie w tym celu przybywają do Zakopanego, by posprzątać śmieci pozostawione na tatrzańskich szlakach. Projekt realizowany jest już po raz szósty a organizatorem jest Rafał Sonik i jego Stowarzyszenie Czysta Polska.   
( 29 Czerwca 2017)
Po raz szósty posprzątamy Tatry!
(żródło: M.Ziaja)

 Już 30 czerwca i 1 lipca wolontariusze z całej Polski zbiorą się w Zakopanem podczas 6. edycji projektu Czyste Tatry! Rafał Sonik, organizator akcji, wspólnie z ambasadorami i wolontariuszami projektu wyruszy na tatrzańskie szlaki, by posprzątać to co zostawili po sobie mniej eleganccy turyści. W wielkim finale, dla wszystkich miłośników czystych Tatr, zagra zespół Blue Cafe! Szykuje się także bicie rekordu Guinnessa
( 27 Czerwca 2017)
Nagrodzono Szkoły
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 Podczas zawodów w 4-boju w dniu 14 czerwca 2017 r. podsumowano Klasyfikację Punktową Szkół Podstawowych w ramach  Miejskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci na terenie Miasta Nowy Targ w roku szkolnym 2016/2017. Przez cały rok szkolny szkoły otrzymywały punkty za zajęte miejsca w zawodach. W nagrodę szkoły otrzymały puchary, dyplomy oraz sprzęt sportowy odpowiednio za zajęte miejsca. 
( 21 Czerwca 2017)
II BIEG INTEGRACYJNY PPWSZ Z HANDICAPEM - WSZYSCY SPORTOWCY Z MEDALAMI.
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 W sobotę  13 maja 2017 na rynku w Nowym Targu odbył się II Bieg Integracyjny PPWSZ z HANDICAPEM. Wystartowało 30 sportowców z niepełnosprawnością z Nowego Targu i z Zakopanego, głównie podopieczni: Fundacji HANDICAP Zakopane, Stowarzyszenia CHATKA i SOSW Nowy Targ.   
( 13 Maja 2017)
OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ NA START ! II Bieg Integracyjny PPWSZ Z HANDICAP'em w Nowym Targu
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Fundacja HANDICAP Zakopane i PPWSZ Nowy Targ zapraszają w sobotę 13 maja 2017 na II Bieg Integracyjny na dystansie 400m  na rynek w Nowym Targu.   Zapraszamy szczególnie osoby z niepełnosprawnością. Celem biegu jest integracja  oraz pokonanie trasy samodzielnie lub z asystą.  
( 9 Maja 2017)
Rusza 6. edycja programu Lider Animator!
(żródło: mat prasowe)

 Lider Animator już po raz szósty rusza w Polskę, żeby integrować Polaków poprzez zachęcanie ich do wspólnego i aktywnego spędzania czasu. Ponownie do współpracy zaprosiliśmy najlepszych animatorów życia społecznego w kraju. Tegoroczna edycja programu to cykl ponad 20 lokalnych wydarzeń, na które już teraz zapraszamy! Kalendarz imprez 2017 można znaleźć na lideranimator.pl. 
( 8 Maja 2017)
Wesołych Świąt Wielkanocnych
(żródło: )

 Wesołych Świąt Wielkanocnych, Smacznego Jajka i Mokrego Dyngusa, radości i spokoju w rodzinnym gronie życzy redakcja www. podhale-sport.pl
( 13 Kwietnia 2017)
FUNDACJA HANDICAP ZAKOPANE ZAKOŃCZYŁA BARDZO UDANY SEZON NARCIARSKI
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Sportowcy Fundacji HANDICAP Zakopane zakończyli sezon zimowy zawodami narciarskimi.  Nazwa zawodów - "Narciarskie Pożegnanie Zimy" okazała się dość przewrotna: w czasie zawodów przyszła śnieżyca i atmosfera zrobiła się prawdziwie zimowa. Najwytrwalsi zawodnicy walczyli na trasie giganta, biegu narciarskiego i biegu z kijami. Po zawodach uczestnicy odebrali  dyplomy i nagrody a potem wspólnie świętowali przy herbatce, słodkościach i muzyce. A było co świętować!  
( 8 Kwietnia 2017)
Biegiem z Zakopanego na Hel
(żródło: mat prasowe)

 Aleksandra Kacprzak, zabrzanka i jej przyjaciel, Przemysław Koziarski, chcą przebiec 800 km w dwa tygodnie. Cel jest szczytny –  chcą pomóc dzieciom i zachęcić innych do uprawiania sportu oraz zdrowego trybu życia.
( 6 Kwietnia 2017)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019