START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  

TZN Zakopane

     KS Pieniny  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

LOTOS CUP
Startuje pierwsza edycja zawodów LOTOS Cup 2016
(żródło: A. Kosman PZN)

Pierwsze zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2016 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej zostaną zorganizowane w dniach 9-11 stycznia 2016 roku na kompleksie skoczni narciarskich w Szczyrku Skalite i trasie biegowej na Jonidle w Wiśle. W porównaniu z wcześniejszym kalendarzem zawody opóźniono o jeden dzień, aby mieć pewność, że skocznia zostanie odpowiednio przygotowana na czas i odbędą się na niej treningi dla wszystkich uczestników LOTOS Cup. 
( 5 Stycznia 2016)
Pierwsza edycja zawodów LOTOS Cup 2016 przeniesiona!
(żródło: A. Kosman PZN)

 W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi pierwsze zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2016 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, które w dniach 28-30 grudnia 2015 roku w Szczyrku miały zainaugurować sezon zimowych startów w zawodach tego cyklu, zostały przeniesione na dni 12-14 lutego 2016 roku.
( 18 Grudnia 2015)
Znamy program zawodów LOTOS Cup 2016!
(żródło: A. Kosman PZN)

Już za niespełna miesiąc wystartuje XII Edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2016 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkie cztery edycje zawodów rozegrane zostaną na kompleksie skoczni Szczyrk Skalite.  
( 1 Grudnia 2015)
XI Edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup 2015 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej
(żródło: A. Kosman PZN)

 W tym sezonie zakończyliśmy sukcesem XI Edycję Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.   W galerii fotoreportaż A. Kosman z podsumowania
( 29 Kwietnia 2015)
LOTOS Cup w kombinacji norweskiej finiszował na Kubalonce
(żródło: A. Kosman PZN)

Biegami na trasach Istebnej-Kubalonki w niedzielę, 8 marca zakończyła się piąta edycja programu "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2015 w kombinacji norweskiej. Po sobotnich skokach na kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem przyszła pora na niedzielne biegi metodą Gundersena. Poznaliśmy nazwiska siedmiu triumfatorów klasyfikacji generalnej w poszczególnych kategoriach. Są to: Jan Rzadkosz, Mateusz Małyjurek, Dawid Jarząbek, Kacper Konior, Paweł Twardosz, Kacper Kupczak oraz Mateusz Wantulok.
( 8 Marca 2015)
LOTOS Cup 2015 w skokach narciarskich dobiegł końca
(żródło: A. Kosman PZN)

Jedenasta edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2015 w skokach narciarskich finiszowała w sobotę, 7 marca na najnowocześniejszym w Polsce kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem. Poznaliśmy już wszystkich ośmiu zwycięzców klasyfikacji generalnej – do zawodników i zawodniczek, którzy w piątek zagwarantowali sobie końcowy triumf, dziś dołączyli Junior E – Jan Rzadkosz oraz Junior B – Paweł Gut.    W galerii fotoreportaż A. Kosman z finału!!
( 8 Marca 2015)
LOTOS Cup: znamy pierwszych zwycięzców cyklu
(żródło: A. Kosman PZN)

Jedenasta edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2015 powoli dobiega końca. W piątek, 6 marca na kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem odbyły się siódme tej zimy zawody w skokach narciarskich. Na sobotę zaplanowano finał, jednak już dziś poznaliśmy pierwszych zwycięzców cyklu, którzy wypracowali sobie bezpieczną przewagę nad rywalami. Z triumfu w klasyfikacji generalnej cieszyć mogą się: Paulina Cieślar, Kinga Rajda, Kacper Stosel, Dawid Jarząbek, Przemysław Kantyka oraz Tomasz Byrt.  W galeri fotoreportaż A. Kosman 
( 7 Marca 2015)
Przed nami finał LOTOS Cup 2015
(żródło: A. Kosman PZN)

W dniach 6-8 marca 2015 roku na kompleksie skoczni narciarskich w Szczyrku Skalitem oraz na trasach biegowych Istebnej-Kubalonki rozegrany zostanie finał Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2015 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Już za kilka dni poznamy więc zwycięzców klasyfikacji generalnej w tym sezonie 
( 4 Marca 2015)
LOTOS Cup w Szczyrku: Biegali na... wybiegu skoczni!
(żródło: A. Kosman PZN)

Trzecia edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" LOTOS Cup 2015 dobiegła końca. Ostatnim akcentem były niedzielne biegi do kombinacji norweskiej, rozgrywane na... wybiegu skoczni narciarskich w Szczyrku Skalitem. Organizatorom udało się przygotować 450-metrową pętlę z dwoma podbiegami na skoczniach HS-77 i HS-106, a zawodnicy rywalizowali w pięciu emocjonujących biegach na dystansach od 1,25 do 5 kilometrów.   W galerii fotoreportaż A Kosman z zawodów  
( 1 Marca 2015)
LOTOS Cup 2015: kolejne zwycięstwa liderów cyklu
(żródło: A. Kosman PZN)

Szóste zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2015 w Szczyrku Skalitem nie przyniosły żadnej zmiany wśród liderów klasyfikacji generalnej w skokach narciarskich. Dotychczasowi posiadacze żółtych koszulek wygrali w sobotę, 28 lutego w sześciu z ośmiu kategorii i zbliżyli się do wywalczenia pierwszego miejsca w tegorocznym cyklu.     W galerii fotoreportaż  A. Kosman z konkursów!!!
( 28 Lutego 2015)
Podwójne zawody LOTOS Cup 2015 w Szczyrku
(żródło: A. Kosman PZN)

Młodzi narciarze z Polski, Czech i Kazachstanu w piątek, 27 lutego mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w bardzo sprawiedliwych warunkach na kompleksie skoczni Skalite w Szczyrku.  
( 28 Lutego 2015)
Szczyrk gospodarzem trzeciej edycji LOTOS Cup 2015
(żródło: A. Kosman PZN)

 Trzecia edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2015 zostanie zorganizowana w Szczyrku. W dniach 27 lutego – 1 marca 2015 na najnowocześniejszym w Polsce kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem oraz trasie biegowej w Szczyrku odbędą się konkursy skoków narciarskich oraz zawody kombinacji norweskiej.
( 25 Lutego 2015)
LOTOS Cup 2015 z udziałem kadry kombinacji norweskiej
(żródło: A. Kosman PZN)

W sobotę, 7 lutego na trasie Istebnej-Kubalonki przeprowadzone zostały biegi do kombinacji norweskiej, rozgrywane w ramach programu LOTOS Cup 2015 - "Szukamy Następców Mistrza" w sześciu kategoriach wiekowych. Zima dopisała i zawody przebiegały w znakomitych warunkach, choć duży mróz dał się we znaki zwłaszcza najmłodszym. Silna obsada, zwłaszcza wśród Seniorów zapewniła emocje licznie zgromadzonym na trasie kibicom.  W galerii fotoreportaż A. Kosman z zawodów
( 7 Lutego 2015)
LOTOS Cup 2015: wiatr pozwolił tylko na skoki na HS-44
(żródło: A. Kosman PZN)

Zgodnie z przewidywaniami synoptyków w piątek w Szczyrku pojawił się silny i porywisty wiatr, który częściowo pokrzyżował szyki organizatorom Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup 2015. Udało się przeprowadzić tylko zawody na najmniejszym obiekcie na Skalitem: HS-44. Wśród Juniorów E po raz trzeci w tym sezonie wygrał Jan Rzadkosz, a w kategorii Młodziczek czwarty triumf z rzędu zanotowała Paulina Cieślar.  W galerii fotoreportaż z zawodów (Fot A. Kosman PZN)
( 6 Lutego 2015)
LOTOS Cup 2015: liderzy trzymają się twardo
(żródło: A. Kosman PZN)

 Prawdziwie zimowa aura towarzyszyła trzecim w tym sezonie konkursom LOTOS Cup 2015 w skokach narciarskich. Obiekty w Szczyrku Skalitem pokryte były grubą warstwą białego puchu, a temperatura wynosiła kilka stopni poniżej zera. W rywalizację na skoczni HS-106 włączył się co prawda wiatr, jednak zgodnie z planem udało się przeprowadzić zawody we wszystkich ośmiu kategoriach.
( 5 Lutego 2015)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019