START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

LOTOS CUP
Szczyrk gospodarzem trzeciej edycji LOTOS Cup 2015
(żródło: A. Kosman PZN)

 Trzecia edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2015 zostanie zorganizowana w Szczyrku. W dniach 27 lutego – 1 marca 2015 na najnowocześniejszym w Polsce kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem oraz trasie biegowej w Szczyrku odbędą się konkursy skoków narciarskich oraz zawody kombinacji norweskiej.
( 25 Lutego 2015)
LOTOS Cup 2015 z udziałem kadry kombinacji norweskiej
(żródło: A. Kosman PZN)

W sobotę, 7 lutego na trasie Istebnej-Kubalonki przeprowadzone zostały biegi do kombinacji norweskiej, rozgrywane w ramach programu LOTOS Cup 2015 - "Szukamy Następców Mistrza" w sześciu kategoriach wiekowych. Zima dopisała i zawody przebiegały w znakomitych warunkach, choć duży mróz dał się we znaki zwłaszcza najmłodszym. Silna obsada, zwłaszcza wśród Seniorów zapewniła emocje licznie zgromadzonym na trasie kibicom.  W galerii fotoreportaż A. Kosman z zawodów
( 7 Lutego 2015)
LOTOS Cup 2015: wiatr pozwolił tylko na skoki na HS-44
(żródło: A. Kosman PZN)

Zgodnie z przewidywaniami synoptyków w piątek w Szczyrku pojawił się silny i porywisty wiatr, który częściowo pokrzyżował szyki organizatorom Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup 2015. Udało się przeprowadzić tylko zawody na najmniejszym obiekcie na Skalitem: HS-44. Wśród Juniorów E po raz trzeci w tym sezonie wygrał Jan Rzadkosz, a w kategorii Młodziczek czwarty triumf z rzędu zanotowała Paulina Cieślar.  W galerii fotoreportaż z zawodów (Fot A. Kosman PZN)
( 6 Lutego 2015)
LOTOS Cup 2015: liderzy trzymają się twardo
(żródło: A. Kosman PZN)

 Prawdziwie zimowa aura towarzyszyła trzecim w tym sezonie konkursom LOTOS Cup 2015 w skokach narciarskich. Obiekty w Szczyrku Skalitem pokryte były grubą warstwą białego puchu, a temperatura wynosiła kilka stopni poniżej zera. W rywalizację na skoczni HS-106 włączył się co prawda wiatr, jednak zgodnie z planem udało się przeprowadzić zawody we wszystkich ośmiu kategoriach.
( 5 Lutego 2015)
LOTOS Cup 2015: zmiana w programie piątkowych zawodów
(żródło: A. Kosman PZN)

  Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2015 ponownie zawitał w Beskidy. W dniach 5-7 lutego na najnowocześniejszym w Polsce kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem oraz trasie biegowej Istebna-Kubalonka rozegrana zostanie druga edycja cyklu. Po środowej odprawie kierowników drużyn nieco zmodyfikowany został program zawodów.     
( 5 Lutego 2015)
LOTOS Cup 2015: druga edycja również w Szczyrku
(żródło: A. Kosman PZN)

 Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2015 ponownie zawita w Beskidy. W przyszłym tygodniu (w dniach 5-7 lutego 2015) na najnowocześniejszym w Polsce kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem oraz trasie biegowej Istebna-Kubalonka rozegrana zostanie druga edycja cyklu: dwa konkursy skoków narciarskich oraz jeden kombinacji norweskiej.
( 28 Stycznia 2015)
LOTOS Cup 2015: rywalizowali na Kubalonce
(żródło: A. Kosman PZN)

Biegi do kombinacji norweskiej na trasach biegowych Istebnej-Kubalonki (czwartek, 22 stycznia) były ostatnim akcentem pierwszej edycji zawodów LOTOS Cup 2015.    W galerii fotoreportaż A. Kosman z zawodów
( 22 Stycznia 2015)
LOTOS Cup 2015: dalekie loty na Skalitem
(żródło: A. Kosman PZN)

 Kolejny dzień rywalizacji w zawodach LOTOS Cup był bardzo udany dla skoczków, organizatorów i kibiców. W bardzo dobrych warunkach udało się przeprowadzić wszystkie konkursy i tym samym wygrali najlepsi. W środę na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej umocniło się kilku wczorajszych triumfatorów, ale również poznaliśmy nowych liderów LOTOS Cup Poziom zawodów był bardzo wysoki, a dalekie skoki na Skalitem oglądali licznie zgromadzeni pod skocznią kibice.     W galerii fotoreportaż A. Kosman z zawodów!!
( 22 Stycznia 2015)
LOTOS Cup 2015 zainaugurowany w Szczyrku
(żródło: A. Kosman PZN)

Wtorkowe (20 stycznia) zawody na kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem zainaugurowały tegoroczny cykl Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich – „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2015. Rywalizowano w sześciu męskich i dwóch żeńskich kategoriach wiekowych.  W galerii fotoreportaż A Kosman z zawodów
( 20 Stycznia 2015)
Rusza 11. edycja LOTOS Cup
(żródło: A. Kosman PZN)

Szczyrk Skalite szykuje się do pierwszych w tym sezonie konkursów Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „LOTOS Cup 2015”. Zawody te zaplanowano pierwotnie na koniec grudnia 2014 roku, jednak trudne warunki atmosferyczne zmusiły organizatorów do przeniesienia inauguracji cyklu na termin 20-22 stycznia 2015.
( 19 Stycznia 2015)
LOTOS Cup: zawodnicy i trenerzy obsypani nagrodami w Wiśle
(żródło: A. Kosman PZN)

 Na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle w piątkowe popołudnie 13 czerwca podsumowana została tegoroczna edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup 2014. To już dziesiąty sezon zimowy, w którym organizowane były zawody w skokach narciarskich i czwarty, podczas którego na skoczniach i trasach biegowych rywalizowali młodzi polscy kombinatorzy norwescy.   W galerii fotoreportaż z podsumowania!!!
( 13 Czerwca 2014)
LOTOS Cup 2014 zostanie podsumowany w Wiśle
(żródło: A. Kosman PZN)

Polski Związek Narciarski oraz Grupa LOTOS S.A. zapraszają na spotkanie podsumowujące X edycję Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2014 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.  Konferencja odbędzie się 13 czerwca 2014 roku o godzinie 15:00  na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle Malince, ul. Malinka 4. 
( 10 Czerwca 2014)
LOTOS Cup 2014: międzynarodowa rywalizacja w Zakopanem
(żródło: A. Kosman PZN)

Do walki o zwycięstwo w LOTOS Cup 2014 w skokach i kombinacji norweskiej przystąpili dziś najstarsi - Seniorzy, Juniorzy A oraz Juniorzy B. Zawody rozgrywano na Wielkiej Krokwi (HS-134) i pobliskiej trasie biegowej COS. Rywalizacja była prawdziwie międzynarodowa - na starcie zawodów stanęli reprezentanci siedmiu państw: Polski, Czech, Słowacji, Białorusi, Ukrainy, Turcji i Kazachstanu. Polacy nie okazali się gościnni i zajęli wszystkie stopnie podium w każdej z kategorii wiekowych.     W galerii fotoreportaż a. Kosman z zawodów!!!
( 26 Lutego 2014)
LOTOS Cup w Zakopanem pod znakiem upadków
(żródło: A. Kosman PZN)

Na skoczniach w Zakopanem (HS-38 i HS-72) rozegrane zostały piąte tej zimy konkursy LOTOS Cup - "Szukamy Następców Mistrza" w skokach narciarskich. Obsada zawodów była międzynarodowa, oprócz przedstawicieli wszystkich polskich klubów posiadających sekcje skoków, swoje umiejętności zaprezentowali także Czesi, Białorusini, Kazachowie oraz Turcy.   W galerii fotoreportaż A. Kosman z zawodów!!
( 25 Lutego 2014)
LOTOS Cup 2014: zacięta walka na trasach w Zakopanem
(żródło: A. Kosman PZN)

Najmłodsi kombinatorzy norwescy (Juniorzy C, D oraz E) rywalizowali dzisiaj w zawodach LOTOS Cup 2014 - "Szukamy Następców Mistrza". Trzecia tej zimy edycja rozgrywana jest od poniedziałku do środy w Zakopanem, na skoczniach kompleksu Średniej Krokwi oraz pobliskiej trasie biegowej COS. Za nami najbardziej emocjonujące zawody w kombinacji norweskiej w tym roku - w dwóch z trzech kategorii wiekowych kwestia zwycięstwa rozstrzygnęła się dopiero na ostatnich metrach biegu. Nie zabrakło także walki bark w bark i upadków na trasie.  W galerii fotoreportaż z zawodów!!!  
( 24 Lutego 2014)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018