START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

LOTOS CUP
LOTOS Cup 2014: znamy pierwszych liderów w skokach narciarskich
(żródło: A. Kosman PZN)

Grono posiadaczy żółtych koszulek lidera LOTOS Cup 2014 powiększa się. Do pięciu kombinatorów norweskich, którzy po poniedziałkowych zawodach prowadzą w klasyfikacji generalnej, dołączyła dziś siódemka skoczków narciarskich.    W galerii fotoreportaż  A. Kosman z zawodów!!!!
( 4 Lutego 2014)
LOTOS Cup 2014 - wyniki zawodów kombinacji norweskiej w Wiśle
(żródło: A. Kosman PZN)

Poniedziałkowe zawody LOTOS Cup 2014 w kombinacji norweskiej były nie tylko pierwszą odsłoną dziesiątej edycji tego programu, ale także pierwszymi w tym sezonie zimowym konkursami kombinacji norweskiej rozegranymi w Polsce.       W galerii fotoreportaż A . Kosman z zawodów
( 3 Lutego 2014)
Wisła pierwszym etapem LOTOS Cup 2014
(żródło: A. Kosman PZN)

Od poniedziałku do środy na skoczniach narciarskich w Wiśle Łabajowie i trasie biegowej na Jonidle w Wiśle toczyć się będzie rywalizacja młodych skoczków narciarskich i kombinatorów norweskich z Polski i Czech, uczestników pierwszych w tym sezonie  zawodów LOTOS Cup 2014. W związku z wysokimi temperaturami panującymi w Beskidach w programie zawodów nastąpiło kilka poprawek. Najważniejszą z nich jest zmiana dnia organizacji konkursów kombinacji norweskiej ze środy na poniedziałek.
( 2 Lutego 2014)
Kalendarz LOTOS Cup 2014 po poprawkach z dnia 23.01.2014
(żródło: A.Kosman PZN)

 Przedstawiamy uaktualniony kalendarz LOTOS CUP 2014 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej po poprawkach z dnia 23 stycznia 2014 roku.
( 24 Stycznia 2014)
LOTOS Cup 2014 w Szczyrku odwołany, zawody przeniesione na luty
(żródło: A. Kosman PZN)

 Zaplanowane na 7-9 stycznia 2014 roku inauguracyjne zawody LOTOS Cup 2014 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej w Szczyrku zostały odwołane z powodu niesprzyjających warunków pogodowych - braku śniegu oraz wysokich temperatur panujących od wielu dni w Beskidach. 
( 2 Stycznia 2014)
LOTOS z PZN. Dziewięć lat Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich
(żródło: A. Kosman PZN)

Medaliści tegorocznych mistrzostw świata w skokach narciarskich, ich sztaby szkoleniowe, a także przedstawiciele Polskiego Związku Narciarskiego i Grupy LOTOS – Generalnego Sponsora Polskiego Narciarstwa – podsumowali zakończony sezon 2012/2013 oraz 9. edycję cyklu zawodów LOTOS Cup. Konferencji prasowej towarzyszyło wręczenie nagród i pamiątek najlepszym polskim zawodnikom.    W galerii fotoreportaż  !!
( 24 Kwietnia 2013)
„LOTOS Cup 2013” finiszował w Zakopanem
(żródło: A. Kosman PZN)

Ostatnie tegoroczne zawody cyklu „LOTOS Cup” w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej zostały dziś rozegrane w Zakopanem na Wielkiej Krokwi oraz pobliskich trasach biegowych COS. Zanim poznaliśmy nazwiska sześciu tegorocznych triumfatorów w obu dyscyplinach, obserwować mogliśmy zaciętą rywalizację - zwłaszcza na skoczni. O zwycięstwie w kategorii Junior A zdecydowały ułamki punktów, a wśród Juniorów B wygraną podzielić się musieli dwaj zawodnicy – Łukasz Podżorski i Przemysław Kantyka.    W galerii fotoreportaż A. Kosman  z zawodów
( 10 Marca 2013)
LOTOS Cup: Wąsek z trudem odpiera atak Jarząbka
(żródło: A. Kosman LOTOS CUP)

W drugim dniu Finału cyklu „LOTOS Cup 2013” rywalizacja toczyła się wyłącznie na skoczni. Podczas gdy starsi zawodnicy dopiero rozpoczęli udział w zakopiańskich konkursach, najmłodsi mają już za sobą ostatecznie rozstrzygnięcia.   W galerii fotoreportaż z zawodów nadesłany przez A. Kosman Dziękujemy!!!
( 10 Marca 2013)
LOTOS Cup w Zakopanem: Twardosz, Konior i Haberny zwycięzcami klasyfikacji generalnej
(żródło: A. Kosman PZN)

Po raz drugi tej zimy "LOTOS Cup 2013" w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej zawitał do Zakopanego. To finałowe zawody tego cyklu. Podczas pierwszego dnia na skoczniach i trasie biegowej rywalizowali najmłodsi sportowcy z Polski, Czech, Słowacji, Turcji i Rumunii. Poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia - zwycięzcami klasyfikacji generalnej w kombinacji norweskiej zostali: Dawid Haberny (Junior E), Kacper Konior (Junior D) oraz Paweł Twardosz (Junior C).     W galerii fotoreportaż A . Kosman z zawodów  
( 8 Marca 2013)
Zakopane organizuje Finał "LOTOS Cup w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej
(żródło: A. Kosman Lotos Cup)

Wielkimi krokami zbliża się Finał "LOTOS Cup 2013" w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, cyklu którego ambasadorem jest świeżo upieczony mistrz świata z Val di Fiemme Kamil Stoch, a wychowankami m.in. brązowi medaliści tych mistrzostw Dawid Kubacki i Maciej Kot. W najbliższy weekend (8-10 marca) rywalizacja młodych zawodników toczyć się będzie na skoczniach narciarskich i trasach biegowych w Zakopanem, a więc w miejscu, z którym ściśle związana jest cała drużyna skoczków, która tak godnie reprezentowała Polskę na mistrzostwach świata. Wszyscy bowiem uczyli się i trenowali w ZSMS Zakopane.
( 6 Marca 2013)
LOTOS Cup w KN: Adam Cieślar wraca do rywalizacji w świetnym stylu
(żródło: A. Kosman PZN)

      Adam Cieślar, jeden z najlepszych polskich kombinatorów norweskich, w środę powrócił po kontuzji do startów w zawodach. Forma, jaką zaprezentował w zawodach „LOTOS Cup” w Zakopanem, zaskoczyła nawet jego samego. Zwycięstwo zapewnił sobie na finiszu biegu na 10 kilometrów, nieznacznie pokonując Andrzeja Gąsienicę. Zawody wyłoniły skład kadry na Puchar Kontynentalny w Planicy.  
( 14 Lutego 2013)
LOTOS Cup: Jan Ziobro miażdży rywali w Zakopanem
(żródło: A. Kosman PZN)

      Wielka Krokiew (HS-134) gościła w środę 13 lutego najstarsze kategorie wiekowe startujące w cyklu "LOTOS Cup" w skokach narciarskich. Wysoką formę przed zbliżającym się Pucharem Świata w Oberstdorfie potwierdził Jan Ziobro, zdecydowanie pokonując rywali w kategorii Senior. W Zakopanem najlepszym Juniorem A okazał się Andrzej Gąsienica, a Juniorem B - Krzysztof Leja. Groźnie wyglądający upadek odniósł Stanisław Biela, na szczęście skończyło się na kilku siniakach i złamanej narcie.   W galerii kilka fot z zawodów!!
( 14 Lutego 2013)
IX LOTOS Cup: KS Wisła Ustronianka zgarnia koszulki lidera
(żródło: A. Kosman PZN)

    Piękna zimowa pogoda wciąż nie opuszcza Zakopanego, gdzie od wczoraj rozgrywane są zawody „LOTOS Cup 2013” w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Dziś na skoczniach kompleksu Średniej Krokwi zmierzyli się skoczkowie i skoczkinie. Roszady na pozycji lidera klasyfikacji generalnej trwają, tym razem po żółte koszulki sięgnęli Krzysztof Kabot (Junior C) i Szymon Jojko (Junior E), obaj z KS Wisła Ustronianka.     W galerii fotoreportaż A . Kosman ze skoków!!!
( 12 Lutego 2013)
LOTOS Cup w Zakopanem: Dawid Jarząbek traci żółtą koszulkę
(żródło: A. Kosman PZN)

    LOTOS Cup zawitał w poniedziałek 11 lutego do zimowej stolicy Polski. Pierwszego dnia zawodów na skoczniach kompleksu Średniej Krokwi i pobliskiej trasie biegowej COS rywalizowali najmłodsi kombinatorzy norwescy. Triumfowali Paweł Twardosz (Junior C), Kacper Konior (Junior D) oraz Dawid Haberny (Junior E). Po zawodach nastąpiła niespodziewana zmiana na czele klasyfikacji generalnej Juniora D – Dawida Jarząbka wyprzedził Kacper Konior. Jarząbek upadł na skoczni i mimo ambitnych planów nie był w stanie ukończyć biegu.    W galerii fotoreportaż z zawodów  
( 11 Lutego 2013)
LOTOS Cup w kombinacji norweskiej - zmiany na pozycji lidera
(żródło: A. Kosman PZN)

Drugie w tym sezonie zimowym zawody kombinacji norweskiej cyklu LOTOS Cup przyniosły zmiany liderów w aż czterech z sześciu kategorii wiekowych. W piątek 25 stycznia na skoczniach w Wiśle Łabajowie przeprowadzone zostały skoki, natomiast druga część dwuboju – biegi narciarskie - odbyły się w sobotni poranek 26 stycznia na trasach Kubalonki.
( 26 Stycznia 2013)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
  

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017