GAVIRIA, CONTI, ULISSI W SKŁADZIE UAE TEAM EMIRATES NA TOUR DE POLOGNE
(żródło: Lang Team)

UAE Team Emirates to jedna z 18 drużyn UCI World Teams, które wystartują w 76. Tour de Pologne UCI World Tour. We wstępnym składzie ekipy znalazł się Fernando Gaviria, którego doskonale pamiętają polscy kibice. W 2016 roku Kolumbijczyk wygrał dwa etapy Tour de Pologne – w Katowicach i Rzeszowie. Na Tour de Pologne pojawi się także Włoch Valerio Conti, który w tym roku przez sześć dni jechał w różowej koszulce lidera Giro d’Italia. Na liście są także Diego Ulissi, Simone Consonni, Manuele Mori, Simone Petilli i Edward Ravasi.
( 18 Lipca 2019)
TRZECH POLAKÓW W SKŁADZIE BORA-HANSGROHE NA 76. TOUR DE POLOGNE
(żródło: Lang Team fot. Szymon Gruchalski)

Rafał Majka, Maciej Bodnar, Paweł Poljański, a także Pascal Ackermann, Davide Formolo, Cesare Benedetti i Rudiger Selig znaleźli na wstępnej liście startowej grupy Bora-Hansgrohe na 76. Tour de Pologne UCI World Tour.
( 10 Lipca 2019)
GÓRSKIE ŚCIGANIE NA MARATONIE ROWEROWYM LANG TEAM W GDAŃSKU

Michał Bogdziewicz z Apteka Gemini Team okazał się najszybszy na dystansie Grand Fondo na Maratonie Rowerowym Lang Team w Gdańsku. Wymagająca trasa w połączeniu z deszczową pogodą okazała się dużym wyzwaniem dla kolarzy.
( 7 Lipca 2019)
KOLARSKIE GWIAZDY W WYŚCIGU FIAT LANG TEAM RACE W WARSZAWIE

Czesław Lang, Lechosław Michalak, Krzysztof Sujka – tak wyglądało podium wyścigu Fiat Lang Team Race w Warszawie w kategorii wiekowej M6. Znakomici kolarze ścigali się  w Wilanowie na dystansie Maxi, a Czesław Lang wpadł na metę o włos przed kolegami z peletonu. Najlepszy czas ze wszystkich na dystansie Maxi uzyskał Maciej Sikora z Warszawy, który ponad 70-kilometrową trasę pokonał w czasie 1:36:57.
( 16 Czerwca 2019)
ZMIANY NA TRASIE 6 I 7 ETAPU TOUR DE POLOGNE

Decydująca część 76. Tour de Pologne UCI World Tour będzie jeszcze trudniejsza i bardziej widowiskowa. Dzięki wprowadzonym zmianom etapy szósty i siódmy będą nieco dłuższe, a na trasie szóstego etapu znajdzie się aż jedenaście Górskich Premii TAURON pierwszej kategorii.
( 13 Czerwca 2019)
FRANCUZ NICOLAS PRODHOMME ZWYCIĘZCĄ ORLEN WYŚCIGU NARODÓW

Nicolas Prodhomme z Francji zwyciężył w klasyfikacji generalnej ORLEN Wyścigu Narodów UCI Nations Cup. Drugi etap z BUKOVINA Resort do Bukowiny Tatrzańskiej o długości 113 kilometrów wygrał Duńczyk Andreas Lorentz Kron. Najlepszy z Polaków okazał się Piotr Pękala, który dziś był szesnasty, a w klasyfikacji generalnej zajął dwudzieste miejsce. Klasyfikację drużynową ORLEN Wyścigu Narodów wygrała Belgia.    W galerii fotoreportaż
( 2 Czerwca 2019)
FRANCJA WYGRYWA PIERWSZY ETAP ORLEN WYŚCIGU NARODÓW

Reprezentacja Francji wygrała pierwszy etap kolarskiego ORLEN Wyścigu Narodów UCI Nations Cup – drużynową jazdę na czas. Drugie miejsce zajęła Dania, a trzecie Belgia. Polscy kolarze ukończyli etap na czternastej pozycji. Liderem klasyfikacji indywidualnej został Francuz Clement Champoussin.
( 1 Czerwca 2019)
ORLEN WYŚCIG NARODÓW JUŻ W TEN WEEKEND W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

Reprezentacje siedemnastu państw wystartują w kolarskim ORLEN Wyścigu Narodów, który zostanie rozegrany w najbliższy weekend (1-2 czerwca) w Bukowinie Tatrzańskiej. To pierwszy w Polsce wyścig z cyklu UCI Nations Cup, w którym najlepsi zawodnicy do lat 23 rywalizują w narodowych barwach.
( 31 Maja 2019)
MARATONY ROWEROWE WYSTARTOWAŁY, BATEK I ZIÓŁKOWSKA NAJSZYBSI W KRAKOWIE
(żródło: Lang team)

Dariusz Batek i Michalina Ziółkowska z CST 7R MTB Team byli najszybsi na najdłuższym dystansie Grand Fondo podczas pierwszego w tym sezonie Maratonu Rowerowego Lang Team, który odbył się w Krakowie.
( 11 Maja 2019)
ZNAMY TRASĘ 76. TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR

76. Tour de Pologne UCI World Tour odbędzie się w dniach 3-9 sierpnia. Kolarze wystartują z Rynku Głównego w Krakowie i po pokonaniu siedmiu etapów o łącznej długości ponad 1060 kilometrów zafiniszują w Bukowinie Tatrzańskiej. Tegoroczny Tour de Pologne nawiązuje do stulecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego i będzie rozgrywany jako „Wyścig Pokoleń”. Dziś w Hotelu InterContinental Warszawa oficjalnie zaprezentowano trasę wyścigu.   W galerii kilka fot z ubiegłego roku.( autor Sz. Gruchalski)
( 11 Kwietnia 2019)
TRZY, DWA, JEDEN, START – ZACZYNAMY „WYŚCIG PO ZDROWIE”

W pierwszy weekend kwietnia odbędzie się inauguracja projektu „Wyścig po Zdrowie”, czyli cyklu rodzinnych pikników organizowanych przez Promokraft, Lang Team i Czesława Langa.
( 6 Kwietnia 2019)
Kraków, Jaworzno, Wilamowice i Katowice zwycięzcami konkursu na „Najpiękniejsze Miasto 75. Tour de Pologne”

Tour de Pologne to więcej niż wydarzenie sportowe. Nasz narodowy wyścig to nie tylko najlepsi kolarze świata, ale także wspaniali kibice oraz zarządcy miast, którzy rozumieją sport i szanse, jakie daje. To dla nich od kilku lat organizujemy konkurs na „Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne”. Tym razem wielki finał i ogłoszenie wyników odbyło się w Katowicach. Na miejscu pojawił się Prezydent Katowic Marcin Krupa, Dyrektor Tour de Pologne Czesław Lang, Dyrektor ds. Mediów Elżbieta Lang, Prezes Zarządu Lang Team Adam Siluta, przedstawiciele miast nominowanych w roku 2018, przedstawiciele miast zwycięskich w roku 2017, sponsorzy oraz media.
( 18 Października 2018)
WIELKI FINAŁ VIENNA LIFE LANG TEAM MARATONÓW ROWEROWYCH W KWIDZYNIE

Ostatnie dni września to także wielki finał Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych. Najlepszych zawodników cyklu poznamy 29 września w Kwidzynie. Wtedy także odbędą się decydujące wyścigi o Puchar Ministra Sportu i Turystyki.
( 25 Września 2018)
WSPANIAŁA WALKA NA KOLARSKIM MARATONIE W KATOWICACH

Karol Rożek (JBG-2 CRYOSPACE) i Rita Malinkiewicz (CST R7 MTB Team) zwyciężyli na dystansie Grand Fondo podczas Vienna Life Lang Team Maratonu Rowerowego w Katowicach.
( 17 Września 2018)
VIENNA LIFE LANG TEAM MARATONY ROWEROWE – ZAPRASZAMY DO KATOWIC

Po wakacyjnej przerwie wracają Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Już w najbliższy weekend spotykamy się w Katowicach. Świątynia sprintu Tour de Pologne tym razem ugości miłośników MTB.