Archiwum działu: z Czerwca 2007
12 kolejka wiosennej rundy NALPS.

Wyniki niespodziewane. Niewiele brakowało aby zajmujący ostatnie miejsce w tabeli Sokół pozbawił szansy na objęcie przodownictwa na półmetku ligi Skarbówkę , która osłabiona brakiem kilku zawodników ostatecznie z trudem uporała się wygrywając po słabym meczu 2-1. Nauczyciele sprawili swoim sympatykom niespodziankę wygrywając z Rolmete m - również mającym przed tą kolejką apetyt na czołowe miejsce.
( 22 Czerwca 2007)
11 kolejka NALPS.

W meczu Rolmet - Skarbówka walka toczyła się o wyprzedzenie obecnego lidera rozgrywek - RECREO PPWSZ. Oba zespoły stoczyły zażarty bój o każdą piłkę i każdy mały punkt tworząc wspaniałe widowisko. Wygrała Skarbówka i zbliżyła się na 1 punkt do lidera. Ostatnia kolejka zadecyduje, czy któryś z tych zespołów  wyprzedzi na półmetku ligi studentów podhalańskiej uczelni, pauzujących 20 czerwca . Nauczyciele łatwo uporali się z Dunajcem a OLD BOYS-i odnieśli swoje drugie zwycięstwo pokonując Sokół.
( 14 Czerwca 2007)
10 kolejka NALPS

30 maja w sali sportowej KS Gorce Nowy Targ odbyłys ię kolejne spotkania Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Mecze były niezwykle zacięte. Sety kończyły się 1-2 punktową przewagą, szczególnie w ostatnim meczu w każdym secie losy ważyły się do końca i ostatecznie odporniejsza od Kingi Pienińskiej okazała się Skarbówka. Jedynie Nauczyciele nie pozostawili złudzeń uczniom z Sokoła dając im lekcję siatkówki w trzech setach.  Rolmet depcze po piętach studentom Recreo PPWSZ mając zledwie 3 małe pkt straty do lidera tabeli, a Skarbówka przesuneła się na trzecią pozycję mając 7 dużych punktów i 64 małe pkt. Zarówno Rolmet jak i Skarbówka rozegrały dopiero 6 spotkań i  kolejne mecze mogą przynieśc znaczące zmiany w tabeli.
( 5 Czerwca 2007)
9 kolejka NALPS

23 maja  kolejne spotkania rozegrali siatkarze Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.  Siatkarze Skarbówki pokonali  studentów z RECREO PPWSZ 2 do 1 , Spisz   tak samo pokonał Tylmanową a Kinga Pienińska , AND Nauczycieli.  W dalszym ciągu na czele tabeli znajduje się zespół PPWSZ z 10 pkt ale na drugim miejscu mając trzy spotkania mniej znajdują się siatkarze Rolmetu . Ich dorobek  wynosi 8 pkt i są w stanie zagrozić liderowi Ligi. Na trzeciej pozycji uplasowała się Kinga Pienińska z 7 pkt . Kolejne miejsca zajmują: Skarbówka, Spisz Sokół, Old Boys 55, Dunajec i And Nauczyciele