START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Biegi przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 9 października 2021 roku na stadionie w Jabłonce odbyły się biegi przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Na starcie zgromadziło się ponad 100 uczestników, uczniów szkół oraz mieszkańców, startujących w różnych kategoriach wiekowych. Po wyłonieniu najlepszych zawodników, zarówno w klasyfikacjach indywidualnych jak i drużynowych odbyła się uroczysta dekoracja.
( 12 Października 2021)
Ćwiczenia zgrywające dla jednostek OSP
(żródło: UG Jabłonka)

 2 października 2021r. w godzinach popołudniowych przeprowadzone zostały ćwiczenia zgrywające dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Jabłonka przy udziale Państwowej Straży Pożarnej. Obiektem ćwiczeń był kościół w Orawce pw. św. Jana Chrzciciela. Do realizacji szkoleniowego założenia taktycznego zadysponowanych zostało 9 samochodów ratowniczo-gaśniczych w obsadzie 54 strażaków.
( 7 Października 2021)
Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego KGW
(żródło: UG Jabłonka)

 Przed nami 11. edycja Małopolskiego Przeglądu Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich, która odbędzie się w dn. 2-3 października br. w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce.
( 28 Września 2021)
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze 2021
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniu 12 września 2021 roku na stadionie sportowym w Jabłonce odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak wraz z Zarządem Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na czele z Komendantem Oddziału Gminnego ZOSP RP druhem Janem Kuczkowiczem.
( 14 Września 2021)
Młoda Orawa najlepsza na turnieju Wisła Cup
(żródło: UG Jabłonka)

W miniony weekend podopieczni trenera Pawła Bachledy- Gracy z rocznika 2011/2012 wygrali bardzo mocno obsadzony turniej Wisła CUP. 10 zespołów, wśród nich m.in. Akademia Piłkarska Wisły w Czarnym Dunajcu, Wisła Kraków czy Górale.
( 14 Września 2021)
Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniu 12 września 2021 r. na stadionie sportowym w Jabłonce odbędą się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.   Organizatorem zawodów jest Wójt Gminy Jabłonka wraz z Zarządem Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Gminy Jabłonka.
( 6 Września 2021)
Spotkanie informacyjne dla zadania studium korytarzowe - DK 7 Rabka-Chyżne
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka informuje, że w dniu 16.09.2021 r. w godz. od 16:00 do 18:00 w budynku OCK w Jabłonce ul. 3 Maja 3, odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami firmy SWECO POLSKA Sp. z o.o. w sprawie opracowania studium korytarzowego – DK 7 Rabka-Chyżne.
( 3 Września 2021)
Akcja bezpieczne wakacje podsumowana
(żródło: UG Jabłonka)

 W ramach lokalnej kampanii edukacyjno-profilaktycznej Wójt Gminy Jabłonka, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Jabłonka oraz Gminny Zespół Pedagogów Szkolnych zorganizowali konkurs plastyczny nt. „Bezpieczne wakacje”.
( 2 Września 2021)
25-lecie LKS ORAWA – historia, współzawodnictwo i wspólne zdjęcie
(żródło: )

 W dniach 22 i 23 sierpnia 2021 roku na stadionie sportowym w Jabłonce odbyły się rozgrywki piłkarskie w ramach obchodów 25-lecia Klubu Sportowego LKS Orawa Jabłonka. Pierwszego dnia zagrali młodzi adepci futbolu, którzy rywalizowali w kategoriach Orlik, Młodzik, Żak oraz Skrzat. Od początku nie brakowało pięknych bramek i dobrej zabawy. Po zakończeniu zmagań zawodnicy otrzymali medale, zaś najlepsze zespoły wywalczyły okazałe puchary.   W galerii fotoreportaż Ł.Sowińskiego
( 24 Sierpnia 2021)
25-lecie LKS ORAWA - uroczysta gala
(żródło: UG Jabłonka)

 W piątek 21 sierpnia 2021 r. w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce  odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowano  działaczy zasłużonych dla orawskiej piłki nożnej.  Gości przywitał prezes klubu Orawa Jabłonka  Paweł Graca. Następnie prowadzący galę  Michał Rutkowski przedstawił historię klubu, zaprezentował sylwetki jego prezesów, działaczy oraz zasłużonych piłkarzy.
( 24 Sierpnia 2021)
78. Tour de Pologne w Gminie Jabłonka
(żródło: UG Jabłonka)

 13 sierpnia 2021 roku przez Gminę Jabłonka przejechał najważniejszy polski wyścig kolarski Tour de Pologne. Na starcie V etapu pojawiło się wielu znakomitych zawodników na czele z mistrzem świata Michałem Kwiatkowskim czy Portugalczykiem Joao Almeidą. Zawodników dopingowali tłumnie zgromadzeni mieszkańcy oraz goście. Pomocy przy zabezpieczeniu etapu udzieliły gminne jednostki OSP z Zubrzycy Dolnej, Zubrzycy Górnej oraz Podwilka.
( 16 Sierpnia 2021)
29. Gminne Dożynki - Zaproszenie
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka   Antoni Karlak  i Proboszcz Parafii pw. Św. Marcina w Podwilku ks. Zbigniew Fidelus  serdecznie zapraszają na Mszę Świętą Dziękczynną za tegoroczne plony i żniwa
( 12 Sierpnia 2021)
Tour de Pologne na Orawie
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniu 13 sierpnia 2021 roku (piątek) przez Gminę Jabłonka przejedzie kolarski wyścig Tour de Pologne. Około godziny 15.15 kolarze spodziewani są w Podwilku, następnie peleton przejedzie do Zubrzycy Dolnej oraz Zubrzycy Górnej. W związku z tym pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym.
( 12 Sierpnia 2021)
Orawski folklor na 55. Sabałowych Bajaniach
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniach 5-7 sierpnia 2021 r. w ramach Festiwalu Folkloru Polskiego 55. „Sabałowych Bajań” w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków, Drużbów i Starostów Weselnych. W konkursie udział wzięli również przedstawiciele Orawy, którzy rekomendacje do udziału zdobyli na Przeglądzie Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych „Orawski Zbyrcok” jesienią 2020 roku.
( 9 Sierpnia 2021)
Konkurs profilaktyczny - "Bezpieczne wakacje"
(żródło: UG Jabłonka)

 Organizatorem konkursu − lokalnej kampanii edukacyjno-profilaktycznej zwanego dalej Konkursem − jest Wójt Gminy Jabłonka, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Jabłonka oraz Gminny Zespół Pedagogów Szkolnych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie plastycznym.
( 9 Sierpnia 2021)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021