START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Piąta edycja Hummel 4 Sport Cup Preszów 2020
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniach 3 – 6 stycznia odbył się już po raz piąty międzynarodowy turniej Hummel 4 Sport Cup w Preszowie na Słowacji. W tegorocznej edycji wzięło udział 71 drużyn z 10 krajów. Nasza drużyna rozpoczęła rozgrywki w kategorii wiekowej 2007 „U13”, w której zmierzyło się 12 drużyn.
( 8 Stycznia 2020)
Jabłonka ma Mistrza Świata! To Piotr Harkabuzik!
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Piotr Harkabuzik z klubu Niedźwiedzie Orawy w miniony weekend został Mistrzem Świata federacji IFA w Armwrestlingu
( 10 Grudnia 2019)
Piłkarze ręczni z Orawy wygrywają turniej
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniach 30 listopada – 1 grudnia drużyna TSR ORAWA wzięła udział w jednym z większych turniejów organizowanych na terenie naszego kraju. W tegorocznej edycji udział wzięło łącznie 41 drużyn w różnych kategoriach wiekowych. Mecze w kategorii wiekowej „Chłopcy 2007” rozgrywane były równocześnie w dwóch grupach. 
( 9 Grudnia 2019)
Wielki sukces młodego Orawianina!
(żródło: UG Jabłonka)

 Paweł Kidoń jako pierwszy Polak w Harlem Globetrotters. Mieszkaniec Zubrzycy Dolnej Paweł Kidoń stał się pierwszym Polakiem, który założy koszulkę Harlem Globetrotters.
( 25 Listopada 2019)
Mistrzostwa Małopolski w piłce nożnej dziewcząt
(żródło: UG Jabłonka)

 20 listopada 2019 roku w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się zawody o mistrzostwo województwa w piłce nożnej halowej dziewcząt. W zawodach tych uczestniczyły również dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr. 1 w Jabłonce, które ukończyły rywalizację na miejscu trzecim, przegrywając miejsce drugie słabszym bilansem bramek.
( 22 Listopada 2019)
Półfinały wojewódzkie w piłce nożnej halowej.
(żródło: UG Jabłonka)

 Podczas rozgrywanych 15 listopada 2019 roku w Nowym Targu półfinałów wojewódzkich uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce zakwalifikowały się na zawody wojewódzkie pokonując zespoły z Leśnicy (powiat tatrzański), Myślenic (powiat myślenicki) oraz Lachowic (powiat suski). Finały wojewódzkie odbędą się w środę 20 listopada 2019 roku w Nowym Sączu.
( 21 Listopada 2019)
Udany turniej TSR Orawa
(żródło: TSR Orawa)

 TSR ORAWA nie próżnuje. 10 listopada w Białym Dunajcu odbył się Turniej Okolicznościowy którego organizatorem był zaprzyjaźniony klub ŚWIT Szaflary. W turnieju brały udział zespoły z Szaflar , Białego Dunajca, Zakopanego i Libuszy. Dla młodych szczypiornistów z Orawy był to udany turniej. Kolejne zwycięstwo, kolejne indywidualne wyróżnienia a także szlifowanie formy przed wyjazdem do Opola.
( 12 Listopada 2019)
Jubileuszowy XX Puchar Polski!
(żródło: UG Jabłonka)

 Nasi zawodnicy właśnie wrócili z Pucharu Polski w Redzie. Od 11-13 października nasi podopieczni rywalizowali na pomorskich stołach. Daleki wyjazd nie był jednak taki straszny jak można było przypuszczać. Niedźwiedzie bez większych problemów zdominowali klasyfikację drużynową odbierając puchary za pierwsze miejsca w kategotii: juniorów, seniorów i generalnej!
( 17 Października 2019)
Biegi Przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 W sobotę 12 października 2019 roku na stadionie sportowym w Jabłonce rozegrana została kolejna edycja zawodów w Biegach Przełajowych o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka Pan Antoni Karlak oraz Centrum Usług Wspólnych w Jabłonce.
( 14 Października 2019)
Puchar Jesieni za nami
(żródło: UG Jabłonka)

 Puchar Jesieni 2019 dobiegł końca. W sobotę i niedziele na boisku sportowym w Jabłonce rywalizowali zawodnicy z 2009. Pomimo niesprzyjającej pogody nie brakowało emocji, bramek i pięknych akcji. Najlepszym zespołem okazała się Akademia Piłkarska Team Gliwice, która wygrała wszystkie 12 spotkań. Po zakończeniu zmagań odbyła się uroczysta dekoracja z udziałem Zastępcy Wójta Gminy Jabłonka Pana Bolesława Wójcika, na której nagrodzono zespoły oraz najlepszych zawodników.   W galerii kilka fot
( 7 Października 2019)
Puchar Jesieni
(żródło: UG Jabłonka)

 Za nami pierwszy tegoroczny Puchar Jesieni. W sobotę i niedziele na boisku sportowym w Jabłonce rywalizowali zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi. Nie brakowało emocji, nie brakowało bramek i pięknych akcji. Po zakończeniu zmagań odbyła się uroczysta dekoracja z udziałem wszystkich zespołów, które wzięły udział w turnieju.
( 4 Października 2019)
Wielki sukces strażaków OSP Zubrzyca Dolna!!!
(żródło: UG Jabłonka)

 Druhowie z OSP z Zubrzycy Dolnej odnieśli sukcesy w Powiatowych zawodach sportowo pożarniczych w Czarnym Dunajcu oraz w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowo Pożarniczej Strażakó OS w Kluszkowcach.
( 1 Października 2019)
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze
(żródło: UG Jabłonka)

 8 września 2019 roku na stadionie sportowym w Jabłonce odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Gospodarzem i organizatorem zawodów był Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak wraz z Zarządem Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na czele z Komendantem Oddziału Gminnego ZOSP RP Janem Kuczkowiczem oraz Prezesem Gminnym ZOSP RP Panem Andrzejem Buroniem.
( 9 Września 2019)
Vice-Mistrzostwo Małopolski w ujeżdżaniu dla Orawianki
(żródło: UG Jabłonka)

 Marysia Kulawiak na duńskim kucu Buttini podczas trzydniowych zawodów ujeżdżeniowych w Facimiechu wywalczyła tytuł Vice-Mistrzyni Małopolski w ujeżdżaniu w kategorii junior młodszy do lat 16 na kucach.
( 19 Sierpnia 2019)
Wakacje z profilaktyką 2019
(żródło: UG Jabłonka)

 Gmina Jabłonka podobnie jak w ubiegłych latach realizuje projekt „Profilaktyka poprzez sport”. Do jego najważniejszych zadań należy profilaktyka uzależnień czy promowanie zdrowego stylu życia wśród uczniów szkół z terenu naszej gminy. „Profilaktyka poprzez sport” umożliwia także samorealizację, podnoszenie swoich umiejętności, uczy postaw fair play i koleżeństwa. Pomaga młodym ludziom poznawać czynniki niezbędne do funkcjonowania w grupie czy większej społeczności, które zaowocują w późniejszym etapie i ułatwią nawiązywanie nowych znajomości.   W ramach programu realizowane są liczne imprezy na obiektach sportowych „Orlik”.
( 23 Lipca 2019)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020