START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Wznowienie rozgrywek Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej 2019/2020
(żródło: UG Jabłonka)

 Po 6 miesięcznej przerwie Orawska Liga Piłki Siatkowej wznawia przerwane w marcu rozgrywki sezonu 2019/2020. Przed nami kluczowe spotkania, które zadecydują o końcowym układzie tabeli. W związku z obowiązującymi na terenie kraju obostrzeniami mecze będą odbywać się bez udziału kibiców na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Jabłonce.
( 24 Września 2020)
Deichmann Minimistrzostwa
(żródło: UG Jabłonka)

 13 września wystartował prestiżowy dziecięcy turniej piłkarski Deichmann Minimistrzostwa. W tym roku Jabłonce po raz kolejny przypadła rola miasta – gospodarza zawodów, co oznacza, że najlepsze zespoły z poszczególnych kategorii wiekowych uzyskają awans na ogólnopolskie finały.
( 17 Września 2020)
Niedźwiedzie Orawy najsilniejsi w Polsce
(żródło: UG Jabłonka)

 Podczas XX Mistrzostw Polski w siłowaniu na ręce, które odbyły się 5 - 6 września w Koszalinie, Niedźwiedzie Orawy wywalczyli łącznie 65 medali: 34 złote, 17 srebrnych i 14 brązowych. Tym samym obronili tytułu najsilniejszego klubu w Polsce w klasyfikacji juniorów, seniorów oraz najbardziej prestiżowej klasyfikacji generalnej. Po ciężkich zmaganiach II miejsce w końcowej klasyfikacji wywalczyli mastersi.
( 10 Września 2020)
W pierwszy weekend września rusza „Deichmann Minimistrzostwa”
(żródło: )

 Rozgrywki startują niestety  bez udziału kibiców. Do takiej decyzji organizatorów zmusiła sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym.
( 30 Sierpnia 2020)
Odwołane obchody 25 lecia LKS Orawa Jabłonka
(żródło: )

 W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i zakwalifikowaniu powiatu nowotarskiego do strefy czerwonej, zarząd LKS Orawa Jabłonka informuje, iż zaplanowane na dni 28-30.08 obchody 25-lecia działalności klubu Orawa Jabłonka zostają przeniesione.
( 26 Sierpnia 2020)
Orawianka na podium
(żródło: UG Jabłonka)

 Mistrzostwa Małopolski w Ujeżdżaniu okazały się kolejny raz szczęśliwe dla Orawianki z Jabłonki. W tegorocznych mistrzostwach, które odbyły się w KJ Facimiech, Maria Kulawiak zdobyła Wicemistrzostwo Małopolski w ujeżdżaniu w kategorii Juniorzy Młodsi na dużych koniach. Zmagania trwały od 31 lipca do 2 sierpnia.
( 11 Sierpnia 2020)
Ważna informacja - 77. Tour de Pologne
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka informuje, że w dniu 9 sierpnia 2020 roku przez Gminę Jabłonka przejedzie najważniejszy polski wyścig kolarski Tour de Pologne.
( 5 Sierpnia 2020)
Zawody kolarskie MTB o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 W niedzielę, 26 lipca 2020 roku odbyły się w Orawce zawody kolarskie MTB o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”, jak również Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS oraz Mistrzostwa Małopolski MTB. Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka i Uczniowski Klub Sportowy Podwilk.
( 27 Lipca 2020)
Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
(żródło: UG Jabłonka)

 21.07.2020 w Zubrzycy Górnej zorganizowano Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas. Kolarze rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych zaczynając od młodzików i młodziczek, a kończąc na Masters II. Do pokonania mieli trasy o długości 5,7 kilometra, 11,4 kilometra oraz 15 kilometrów. Po zakończeniu zmagań odbyła się uroczysta dekoracja z udziałem Prezesa Małopolskiego Związku Kolarskiego Pana Marka Koscickego. O bezpieczeństwo uczestników zadbały służby medyczne oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Zubrzycy Górnej oraz Lipnicy Małej.    
( 23 Lipca 2020)
Sukces młodego lekkoatlety z Orawy
(żródło: UG Jabłonka)

 Uczeń Liceum Ogólnokształcącego Wojciech Galik reprezentujący klub lekkoatletyczny MKS Rabka uzyskał wymagane rezultaty Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na Mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej u-20, które odbędą się w dniach 11-13.09.2020 w Radomiu. 
( 8 Lipca 2020)
Bieg po oddech „Chłodnickami Orawy”
(żródło: UG Jabłonka)

 Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą już po raz piąty organizuje Bieg po Oddech - akcję polegająca na pokonaniu 5 km dla chorych na mukowiscydozę. Ze względu na wiele ograniczeń i w trosce o zdrowie wszystkich osób uczestniczących w Biegu po Oddech tegoroczna edycja odbędzie się w nieco innej formie, a mianowicie wirtualnie. 
( 8 Lipca 2020)
Tegoroczna edycja Orawskiego Lata nie odbędzie się
(żródło: UG Jabłonka)

 Drodzy mieszkańcy i sympatycy naszej gminy,   Orawskie Lato przyciąga co roku na stadion sportowy w Jabłonce tłumy widzów. Jest to święto promujące bogactwo naszego regionu i czas wspólnej zabawy orawskich rodzin i gości z Polski i zagranicy. Jednak w tym roku, z uwagi na obowiązujący w Polsce stan epidemii, XXIX edycja Orawskiego Lata nie odbędzie się.   Koncentrując się na zdrowiu i bezpieczeństwie nas wszystkich, z nadzieją patrzymy w przyszłość i wracamy do wspomnień wyjątkowych momentów poprzednich edycji Orawskiego Lata.
( 1 Lipca 2020)
Orawa dla Niepodległej – strona poświęcona wydarzeniom organizowanym w ramach obchodów 100-lecia przyłączenia Orawy do Polski
(żródło: UG Jabłonka)

 W 2020 roku dobiega końca realizacja trzyletniego programu 2018-2020 Gminy Jabłonka związanego z odzyskaniem przez Polskę niepodległości i przyłączenia do niej części Górnej Orawy. Do tej pory odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych, w których każdy mógł uczestniczyć. Pozwoliły one uczcić bohaterów tamtych dni, a młodemu pokoleniu poznać historię południowych kresów Polski. Z przyjemnością zatem prezentujemy Państwu stronę poświęconą wszystkim wydarzeniom, które miały miejsce w ubiegłych latach, a także historii tych pamiętnych wydarzeń sprzed stu lat. Strona TUTAJ
( 19 Czerwca 2020)
Informacja w sprawie boisk i orlików na terenie Gminy Jabłonka
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka informuje, że od dnia 2 czerwca 2020 roku na terenie Gminy Jabłonka wznawiają funkcjonowanie boiska sportowe "Orlik" zlokalizowane w Jabłonce, Podwilku, Lipnicy Małej oraz Zubrzycy Górnej. 
( 3 Czerwca 2020)
Oddaj krew w Jabłonce i uratuj życie!
(żródło: UG Jabłonka)

 mina Jabłonka i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie łączą siły i organizują akcję honorowego krwiodawstwa. Akcja odbędzie się 29 czerwca, tj. poniedziałek, w godz. 8:00 – 13:00 w mobilnym punkcie poboru krwi w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce. Orawianie, pokażmy naszą solidarność i odpowiedzialną postawę. Mamy w sobie bezcenne lekarstwo – dzielmy się nim.   Szczegółowe informacje RCKiK o tym, kto może oddać krew znajdują się pod adresem: http://rckik.krakow.pl/jak-oddac-krew/
( 3 Czerwca 2020)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020