START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  

TZN ZakopaneKS Pieniny  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Deichmann Minimistrzostwa 2020
(żródło: UG Jabłonka)

 Kolejna edycja rozgrywek Deichmann Minimistrzostwa, których Gmina Jabłonka jest gospodarzem dobiegła końca. Turniej w tym roku wyjątkowo nie rozpoczął się w kwietniu, sytuacja w kraju wymusiła jego przeniesienie na drugą połowę roku, jednak co najważniejsze, udało się go bezpiecznie przeprowadzić i wyłonić najlepsze zespoły oraz zawodników.    Galeria tutaj
( 14 Listopada 2020)
Mikołajki 2020
(żródło: UG Jabłonka)

 Pragniemy serdecznie zaprosić dzieci i młodzież do uczestnictwa w konkursie MIKOŁAJKI 2020. Choć czas pandemii krzyżuje plany wielu wydarzeń, nie chcemy odbierać dzieciom radości ze spotkania z św. Mikołajem. 
( 5 Listopada 2020)
Druga edycja konkursu profilaktycznego
(żródło: UG Jabłonka)

 Nie daj się monotonii! Zawalcz z nami o lepszy świat ! I pozostaw po sobie ślad….!   Drogi uczniu, droga uczennico.   Zrób sobie chwilkę przerwy od nauki i napisz krótki wiersz lub rymowankę na ważne tematy, związane z profilaktyką.
( 30 Października 2020)
TS Orawa wicemistrzem Małopolskiej Ligi Piłki Ręcznej
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Ostatnie pół roku aktywności drużyny młodych szczypiornistów z klubu TSR Orawa było uzależnione od rozwoju pandemii. W połowie marca zawieszone zostały rozgrywki sportowe w kraju i nie można było dokończyć sezonu Małopolskiej Ligi Chłopców. Do rozegrania pozostały nam dwa spotkania na szczycie, z drużynami UMKS PMOS Chrzanów oraz z liderem SKS Kusy I Kraków, które jednak nie doszły do skutku . Ostatecznie drużyna TSR ORAWA zakończyła zmagania na drugiej pozycji.
( 4 Października 2020)
Wznowienie rozgrywek Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej 2019/2020
(żródło: UG Jabłonka)

 Po 6 miesięcznej przerwie Orawska Liga Piłki Siatkowej wznawia przerwane w marcu rozgrywki sezonu 2019/2020. Przed nami kluczowe spotkania, które zadecydują o końcowym układzie tabeli. W związku z obowiązującymi na terenie kraju obostrzeniami mecze będą odbywać się bez udziału kibiców na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Jabłonce.
( 24 Września 2020)
Deichmann Minimistrzostwa
(żródło: UG Jabłonka)

 13 września wystartował prestiżowy dziecięcy turniej piłkarski Deichmann Minimistrzostwa. W tym roku Jabłonce po raz kolejny przypadła rola miasta – gospodarza zawodów, co oznacza, że najlepsze zespoły z poszczególnych kategorii wiekowych uzyskają awans na ogólnopolskie finały.
( 17 Września 2020)
Niedźwiedzie Orawy najsilniejsi w Polsce
(żródło: UG Jabłonka)

 Podczas XX Mistrzostw Polski w siłowaniu na ręce, które odbyły się 5 - 6 września w Koszalinie, Niedźwiedzie Orawy wywalczyli łącznie 65 medali: 34 złote, 17 srebrnych i 14 brązowych. Tym samym obronili tytułu najsilniejszego klubu w Polsce w klasyfikacji juniorów, seniorów oraz najbardziej prestiżowej klasyfikacji generalnej. Po ciężkich zmaganiach II miejsce w końcowej klasyfikacji wywalczyli mastersi.
( 10 Września 2020)
W pierwszy weekend września rusza „Deichmann Minimistrzostwa”
(żródło: )

 Rozgrywki startują niestety  bez udziału kibiców. Do takiej decyzji organizatorów zmusiła sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym.
( 30 Sierpnia 2020)
Odwołane obchody 25 lecia LKS Orawa Jabłonka
(żródło: )

 W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i zakwalifikowaniu powiatu nowotarskiego do strefy czerwonej, zarząd LKS Orawa Jabłonka informuje, iż zaplanowane na dni 28-30.08 obchody 25-lecia działalności klubu Orawa Jabłonka zostają przeniesione.
( 26 Sierpnia 2020)
Orawianka na podium
(żródło: UG Jabłonka)

 Mistrzostwa Małopolski w Ujeżdżaniu okazały się kolejny raz szczęśliwe dla Orawianki z Jabłonki. W tegorocznych mistrzostwach, które odbyły się w KJ Facimiech, Maria Kulawiak zdobyła Wicemistrzostwo Małopolski w ujeżdżaniu w kategorii Juniorzy Młodsi na dużych koniach. Zmagania trwały od 31 lipca do 2 sierpnia.
( 11 Sierpnia 2020)
Ważna informacja - 77. Tour de Pologne
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka informuje, że w dniu 9 sierpnia 2020 roku przez Gminę Jabłonka przejedzie najważniejszy polski wyścig kolarski Tour de Pologne.
( 5 Sierpnia 2020)
Zawody kolarskie MTB o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 W niedzielę, 26 lipca 2020 roku odbyły się w Orawce zawody kolarskie MTB o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”, jak również Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS oraz Mistrzostwa Małopolski MTB. Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka i Uczniowski Klub Sportowy Podwilk.
( 27 Lipca 2020)
Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
(żródło: UG Jabłonka)

 21.07.2020 w Zubrzycy Górnej zorganizowano Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas. Kolarze rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych zaczynając od młodzików i młodziczek, a kończąc na Masters II. Do pokonania mieli trasy o długości 5,7 kilometra, 11,4 kilometra oraz 15 kilometrów. Po zakończeniu zmagań odbyła się uroczysta dekoracja z udziałem Prezesa Małopolskiego Związku Kolarskiego Pana Marka Koscickego. O bezpieczeństwo uczestników zadbały służby medyczne oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Zubrzycy Górnej oraz Lipnicy Małej.    
( 23 Lipca 2020)
Sukces młodego lekkoatlety z Orawy
(żródło: UG Jabłonka)

 Uczeń Liceum Ogólnokształcącego Wojciech Galik reprezentujący klub lekkoatletyczny MKS Rabka uzyskał wymagane rezultaty Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na Mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej u-20, które odbędą się w dniach 11-13.09.2020 w Radomiu. 
( 8 Lipca 2020)
Bieg po oddech „Chłodnickami Orawy”
(żródło: UG Jabłonka)

 Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą już po raz piąty organizuje Bieg po Oddech - akcję polegająca na pokonaniu 5 km dla chorych na mukowiscydozę. Ze względu na wiele ograniczeń i w trosce o zdrowie wszystkich osób uczestniczących w Biegu po Oddech tegoroczna edycja odbędzie się w nieco innej formie, a mianowicie wirtualnie. 
( 8 Lipca 2020)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020