Zakopane

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

PLH pólfinały.Wojna o finał trwa. Kolejna bitwa dla „Szarotek” !

Kolejny raz w półfinałowej serii między TatrySki Podhala Nowy Targ z GKS Tychy atutem okazała się własna hala. „Szarotki” wspierane dopingiem ponad trzy tysięcznej publiczności wygrały czwarte starcie 5:2 i tym samym wyrównały stan rywalizacji na 2:2. Kolejny mecz już w niedzielę w Tychach.
( 21 Marca 2019)
PLH. Półfinały. Tym razem szczęście po stronie tyszan

Hokeistom TatrySki Podhala Nowy Targ ponownie nie udało się zdobyć tyskiego lodowiska. „Szarotki” w trzecim meczu półfinałowej serii ulegli gospodarzom 2:3 i w rywalizacji do czterech zwycięstw przegrywają 1:2. Podobnie jak trzy dni wcześniej w Nowym Targu, do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.
( 18 Marca 2019)
PLH pólfinały . Waleczne serca i góralski charakter dał "Szarotkom" upragnione zwycięstwo!

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ wygrali - po dogrywce - drugie półfinałowe starcie z GKS Tychy i wyrównali stan rywalizacji. To była pierwsza ligowa wygrana „Szarotek” nad tyszanami po siedmiu z rzędu porażkach.
( 16 Marca 2019)
PHL Półfinały

Od wyjazdowej przegranej 1:4 hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczęli półfinałową rywalizację z GKS Tychy.
( 12 Marca 2019)
PHL. Play Off. Podhale melduje się w półfinale! Na rywala musi jeszcze poczekać.

Hokeiści TatrySki Podhala postawili kropkę nad i w ćwierćfinałowej rywalizacji z Energą Toruń. „Szarotki” wspierane z trybun dopingiem licznej grupy kibiców z Nowego Targu, odniosły na lodowisku rywala czwarte zwycięstwo w serii i tym samym awansowały do półfinału.
( 3 Marca 2019)
PHL. play off . Półfinał na wyciągnięcie ręki…

W piątym meczu ćwierćfinałowej rywalizacji między TatrySki Podhalem Nowy Targ, a Energą Toruń, „ Szarotki” wykorzystały atut własnego lodowiska, zwyciężyły 4:2  i już tylko jedna wygrana dzieli ich od awansu do półfinału. Konfrontacja tych drużyn, kolejny raz dostarczyła dużych emocji. Padło 6 bramek, a sędziowie nałożyli na oba zespoły łącznie 103 minuty kar!
( 28 Lutego 2019)
PHL Play Off. Rachunki wyrównane. Gra zaczyna się od nowa.

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ wyrównali stan ćwierćfinałowej rywalizacji z Energą Toruń. Po dwóch kolejnych przegranych, dzisiaj nowotarżanie wygrali wyjazdowe starcie numer cztery i w walce do 4 zwycięstw jest remis 2:2.
( 25 Lutego 2019)
PHL Play Off. Półfinał się oddalił od Podhala

Hokeiści Tatryski Podhala  Nowy Targ po raz drugi przegrali w ćwierćfinałowej rywalizacji z Energą Toruń. Tym razem na własnym lodowisku "Szarotki" ulegli torunianom 1:2 i to goście są w połowie drogi do półfinału.
( 22 Lutego 2019)
"Czerkawski Cup" dla Podhala!

Młodzi zawodnicy MMKS Podhala Nowy Targ z rocznika 2009 i młodsi pierwszy raz w historii wygrali prestiżowy Turniej „Czerkawski Cup”. Finał V już edycji z udziałem 9 drużyn rozegrano dzisiaj na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.
( 19 Lutego 2019)
PHL Play Off. Kosztowny błąd. Udany rewanż torunian.

W ćwierćfinałowej rywalizacji Podhala z Energą Toruń remis. Po wtorkowej wygranej Podhala w Nowym Targu, dzisiaj torunianie zrewanżowali się „Szarotkom” na własnym lodowisku, zwyciężając 2:1. Gospodarze gola na wagę zwycięstwa zdobyli 23 sekundy przed syrena końcową!
PHL play off . Otwarcie dla „Szarotek” Kluczowe 4 minuty.

Od wygranej 5:2 na własnym lodowisku hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczęli ćwierćfinałową rywalizację z KH Energą Toruń. Łatwo jednak nowotarżanie nie mieli. Do połowy meczu wynik był „stykowy”. Kluczowy dla końcowych losów spotkania okazał się okres gry między 34, a 38 minutą.
( 16 Lutego 2019)
Międzynarodowe zmagania na nowotarskim lodowisku

Od piątku do niedzieli w Nowym Targu rozgrywany jest turniej w ramach Międzynarodowej Ligi Karpackiej U15.
( 9 Lutego 2019)
PHL.Wygrana warta więcej niż trzy punkty.

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ po raz czwarty w tym sezonie wyszli zwycięsko ze starcia z drużyną Energii Toruń i tym samym zyskali sporą przewagę psychologiczną przed fazą play-off. Oba te zespoły spotkają się bowiem w ćwierćfinale.
( 27 Stycznia 2019)
Wymęczona wygrana, urodziny Kuby i narastający konflikt

W swoim ostatnim „domowym” spotkaniu sezonu zasadniczego hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ  pokonali 5:3 drużynę Zagłębia Sosnowiec. Na nie najlepszy styl gry nowotarżan w tym spotkaniu duży wpływ  miały czynniki pozasportowe. Atmosfera w zespole, tuż przed play-off, nie nastraja optymizmem.
( 25 Stycznia 2019)
PHL. Hokej. Postawili się liderowi.

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ po twardej, wyrównanej walce przegrali wyjazdowe starcie 1:2 z liderem tabeli GKS Tychy. Tym samym tyszanie wzięli mały rewanż za przegraną z „Szarotkami” w półfinale Pucharu Polski.