START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
MŚJ w Val di Fassa: 20. miejsce Łuczak w slalomie
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W środę na Mistrzostwach Świata Juniorów w narciarstwie alpejskim rozdano drugi komplet medali. Złotą medalistą w slalomie została Słowenka Meta Horvat. Tytuł wicemistrzowski zdobyła Szwajcarka Aline Danioth. Natomiast brąz wywalczyła Szwedka Elsa Haakansson Fermbaeck. Kolejny dobry rezultat uzyskała Magdalena Łuczak, która w slalomie zajęła 20. miejsce. 
( 20 Lutego 2019)
MŚJ w Val di Fassa: Łuczak na 18. miejscu w GS
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Dzisiaj we włoskim Val di Fassa rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie alpejskim. W slalomie gigancie wystartowały cztery nasze reprezentantki, spośród których najlepiej spisała się Magdalena Łuczak z zakopianskiego klubu Mitan Ski, która zajęła 18. miejsce. Mistrzynią świata juniorek została Alice Robinson z Nowej Zelandii. Srebro wywalczyła Szwajcarka Camille Rast, a podium uzupełniła Norweżka Kaja Norbye.
( 19 Lutego 2019)
Skład reprezentacji PZN na EYOF Sarajewo 2019
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Już po raz 14. zorganizowany zostanie Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy, którego tej zimy gospodarzem będzie Sarajewo. Zawody w stolicy Bośni i Hercegowiny odbędą się w dniach 9-16 lutego 2019 roku. Reprezentacja Polskiego Związku Narciarskiego na EYOF Sarajewo 2019 będzie liczyła łącznie 30 osób, w tym 20 zawodników.  
( 30 Stycznia 2019)
MŚJ w Lahti: Dziewiąte miejsce Polski w team mix
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Nasza reprezentacja w składzie: Kinga Rajda, Tomasz Pilch, Kamila Karpiel oraz Paweł Wąsek wywalczyła dziewiąte miejsce w konkursie drużyn mieszanych podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Lahti.
( 27 Stycznia 2019)
MŚJ w Lahti: 41. miejsce Mateusza Jarosza
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Austriak Johannes Lamparter został złotym medalista Mistrzostw Świata Juniorów w Lahti na skoczni normalnej oraz biegu na dystansie 10 km. Tytuł wicemistrzowski wywalczył Niemiec Julian Schmid. Natomiast brąz zdobył Norweg Andreas Skoglund. Najwyżej z reprezentantów Polski sklasyfikowany został Mateusz Jarosz, który ukończył rywalizację na 41 miejscu.
( 27 Stycznia 2019)
MŚJ w Lahti: Skoczkowie szóstą drużyną!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Polacy w składzie: Tomasz Pilch, Kacper Juroszek, Adam Niżnik oraz Paweł Wąsek wywalczyli szóste miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata Juniorów w Lahti. Złote medali wywalczyli reprezentanci Niemiec. Wicemistrzami zostali Norwegowie, natomiast brązowe medale zdobył zespół słoweński. 
( 27 Stycznia 2019)
MŚJ w Lahti: Ósme miejsce kobiecej drużyny.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Reprezentantki Polski w składzie: Anna Twardosz, Kinga Rajda, Joanna Kil oraz Kamila Karpiel wywalczyły ósme miejsce w konkursie drużynowym Mistrzostw Świata Juniorów w Lahti. Złotymi medalistami zostały Rosjanki, wicemistrzostwo zdobyły skoczkinie z Niemiec, a podium uzupełniły Austriaczki. 
( 26 Stycznia 2019)
MŚJ w Lahti: Trzy Polki w czołowej "30"
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Trzy nasze reprezentantki wywalczyły lokaty w najlepszej "30" konkursu indywidualnego Mistrzostw Świata Juniorów w Lahti. Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentowała się Kamila Karpiel, która po skokach na odległość 82,5 oraz 87,5 metra ukończyła zawody na 17. miejscu. Złotą medalistą juniorskiego czempionatu została Rosjanka Anna Szpiniewa. 
( 25 Stycznia 2019)
MŚJ w Lahti: Izabela Marcisz czwarta na 5 km łyżwą!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Izabela Marcisz była bliska wywalczenia kolejnego medalu dla Polski na Mistrzostwach Świata Juniorów w Lahti. Podopieczna Aleksandra Wierietielnego w biegu na dystansie 5 km techniką dowolną zajęła czwarte miejsce i do podium zabrakło jej niespełna osiem sekund. Złoto na tym dystansie zdobyła Szwedka Frida Karlsson. Tytuł wicemistrzowski wywalczyła Norweżka Helene Marie Fossesholm. Natomiast brązową medalistką została Finka Anita Korva. 
( 22 Stycznia 2019)
Skład reprezentacji na Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w Lahti
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W dniach 20-27 stycznia 2019 roku w fińskim Lahti rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym. Reprezentacja Polskiego Związku Narciarskiego na juniorski czempionat będzie liczyła łącznie 54 osoby. W Lahti reprezentować nas będzie 11 zawodniczek oraz 16 zawodników, którym towarzyszyć będzie 27-osobowy sztab szkoleniowy.  
( 14 Stycznia 2019)
MŚJ w Kanderstegu: Joanna Kil na 25. miejscu
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Joanna Kil zajęła 25. miejsce w konkursie indywidualnym Mistrzostw Świata Juniorów, które rozgrywane są w szwajcarskim Kanderstegu. Tytuł mistrzowski wywalczyła Słowenka Nika Kriznar, która o prawie 15 punktów pokonała swoją rodaczkę Emę Klinec. Brązowy medal zdobyła Norweżka Anna Odin Stroem.
( 2 Lutego 2018)
Udany występ naszych snowboardzistek w Mistrzostwach Świata Juniorów
(żródło: M.Sitarz SNOWPLANET)

 W dniach 20-21 lutego w czeskim Klinovcu odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w snowboardowych konkurencjach alpejskich - slalomie równoległym i slalomie gigancie równoległym.
( 22 Lutego 2017)
28 Zimowa Uniwersjada Ałmaty Brąz Katarzyny Rusin
(żródło: P.Skraba Inf prasowa)

 Brązowy medal Katarzyny Rusin był wydarzeniem dla polskiej ekipy w przedostatnim dniu 28. Zimowej Uniwersjady w Ałmatach. Polska reprezentacja ma na swoim koncie dwanaście krążków – pięć złotych, dwa srebrne i pięć brązowych.  W galerii fotoreportaż P. Skraby
( 7 Lutego 2017)
28 Zimowa Uniwersjada Ałmaty. Po kraksie bez medalu
(żródło: P.Skraba Inf prasowa)

 Andżelika Wójcik w łyżwiarskim wyścigu masowym była najbliżej medalu 28. Zimowej Uniwersjady w Ałmatach spośród startujących w poniedziałek polskich sportowców. Niestety, na ostatnim zakręcie Polka uczestniczyła w kraksie i nie ukończyła wyścigu.   W galerii fotoreportaż P. Skraby
( 6 Lutego 2017)
28 Zimowa Uniwersjada Ałmaty. Polacy z trzema medalami.
(żródło: P.Skraba Inf prasowa)

 Trzy medale zdobyli w niedzielę uczestniczący w 28. Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach polscy sportowcy. Na najwyższym stopniu podium stanęli kombinatorzy norwescy Adam Cieślar, Paweł Słowiok i Wojciech Marusarz, a także snowboardzistka Katarzyna Rusin. Z kolei brązowy medal w drużynie wywalczyli skoczkowie Przemysław Kantyka, Krzysztof Miętus i Stanisław Biela.     W galerii fotoreportaż P. Skraby  
( 5 Lutego 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019