START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Biegi narciarskie
XV Jubileuszowy Mały Bieg Podhalański im. Jana Pawła II
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 18 stycznia w Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej odbył się XV Jubileuszowy Mały Bieg Podhalański im. Jana Pawła II.
( 19 Stycznia 2022)
Liga Małopolska w Klikuszowej.
(żródło: skipol.pl)

 Drugie w tym sezonie zawody Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich - XV Mały Bieg Podhalański im. Jana Pawła II - odbyły się dzisiaj (wtorek 18 stycznia) na trasie Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej. Rywalizowano stylem klasycznym.
( 18 Stycznia 2022)
Izabela Marcisz i Domink Bury Mistrzami Polski w biegach dystansowych
(żródło: skipol.pl)

 Drugi dzień Mistrzostw Polski Seniorów w Zakopanem to biegi dystansowe stylem klasycznym na dystansach 10 km kobiet i 15 km mężczyzn. Złote medale wywalczyli Izabela Marcisz z SS Prządki Ski i Dominik Bury z ASZ AWF Katowice.
( 12 Stycznia 2022)
Mistrzostwa Polski Seniorów (Slavic Cup) sprinty stylem dowolnym w Zakopanem wygrywają Monika Skinder i Dominik Bury
(żródło: skipol.pl)

 Pierwszy dzień Mistrzostw Polski Seniorów 2022 w biegach narciarskich to sprinty indywidualne stylem dowolnym. Przypomnijmy, że zawody są jednocześnie zaliczane do cyklu Slavic Cup rangi Pucharu Kontynentalnego.
( 11 Stycznia 2022)
Zakończyliśmy I edycję Pucharu Grupy Azoty w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Biegi techniką klasyczną ze startu wspólnego zakończyły zmagania biegaczy narciarskich w zawodach Pucharu Grupy Azoty, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tego dnia na starcie rywalizacji stanęło ponad 300 uczestników, którzy walczyli o medale Pucharu Grupy Azoty w 10 kategoriach wiekowych. 
( 23 Grudnia 2021)
Śnieżne zawody Pucharu Grupy Azoty w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Biegacze narciarscy zainaugurowali sezon zimowy. Na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyły się pierwsze zawody Pucharu Grupy Azoty, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tego dnia uczestnicy Programu rywalizowali w biegach na dystansach techniką klasyczną. 
( 22 Grudnia 2021)
VIII Puchar Kościeliska
(żródło: M. Szkodziński)

 W Kościelisku  zainaugurowało sezon biegówkowy pod Tatrami. Na 2,5 – kilometrowej trasie w Kościelisku na Chotarzu rozegrano VIII Puchar Kościeliska w biegach narciarskich. Mężczyźni mieli do pokonania 4 okrążenia pokonując trasę 10-kilometrów, a kobiety miały o połowę dłuższy dystans. Na trasie pojawiło się 117 mężczyzn i 43 kobiety.  
( 20 Grudnia 2021)
Mamy kalendarz XIII sezonu Ligi Małopolskiej
(żródło: skipol.pl)

 13 sezon największej w Polsce imprezy cyklicznej dla dzieci i młodzieży w biegach narciarskich, czyli Ligi Małopolskiej SZS rozpocznie się na trasach zakopiańskiego Centralnego Ośrodka Sportu 10 grudnia. Poniżej zaprezentujemy Wam pozostałe terminy Ligi.
( 23 Listopada 2021)
Monika Skinder 7 i Izabela Marcisz 10 w pierwszych sprintach w tym sezonie
(żródło: skipol.pl)

 Pierwsze kontrolne starty naszych kadrowiczek to zawody w fińskiej miejscowosći Muonio, gdzie w ośrodku narciarskim Olos zostaną rozegrane trzy konkurencje, sprinty stylem klasycznym ( dzisiaj tj. piątek 12 listopada) oraz biegi dystansowe stylem dowolnym i klasycznym (w sobotę i niedzielę).
( 13 Listopada 2021)
Są już terminy Pucharu Kościeliska, Biegu Podhalańskiego i Biegu Lotników
(żródło: skipol.pl)

 Zima za pasem, lada moment zaczynają się pierwsze zawody pod egidą FIS (przyszły weekend w Skandynawii) a pod koniec miesiąca rusza Puchar Świata. My znamy już pierwsze 3 terminy biegów dla amatorów czyli Pucharu Kościeliska, Biegu Podhalańskiego i Biegu Lotników.
( 6 Listopada 2021)
XI Bieg Podhalański 5 lutego 2022 r.
(żródło: M.Zamoyski UM Nowy Targ)

 W kalendarzu można już zaznaczyć termin przyszłorocznego XI Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 5 lutego 2022 r. (sobota). Trasa zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół urokliwego rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Zaplanowano biegi techniką klasyczną na dystansach 30km, 15km i 6km. Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących zawodom o których będziemy informować w późniejszym terminie.
( 14 Października 2021)
Izabela Marcisz i Dominik Bury Mistrzami Polski na nartorolkach
(żródło: )

 Izabela Marcisz (Stowarzyszenie Sportowe Prządki Ski) i Dominik Bury ( AZS AWF Katowice  zdobyli tytuły Mistrzów polski w biegach na nartorolkach. Trzydniowe zawody rozegrane zostały na trasach biegowych zakopiańskiego COS. Na starcie stanęło ponad 80 seniorów , juniorów i juniorów młodszych z 16 polskich klubów oraz juniorzy ze Słowacji i Łotwy. W galerii fotoreportaż z sobotnich biegów  W tej galerii foto z niedzielnego finału.    
( 19 Września 2021)
MP na nartorolkach.
(żródło: )

  W Zakopanem rozpoczęły się dwudniowe  Mistrzostwa Polski na nartorolkach. Na starcie stanęło 36 kobiet z 16 klubów oraz 52 mężczyzn z 16 polskich klubów oraz zawodnicy z Łotwy i Słowacji.  W pierwszym  dniu po rozgraniu prologu i biegu stylem klasycznym na czele klasyfikacji stoją Monika Skinder oraz Kamil Bury.  W niedzielę rozegrane zostaną biegi stylem  wolnym i to one zadecydują o tytułach  Mistrzów Polski  W galerii fotoreportaż z pierwszego dnia.
( 18 Września 2021)
Uroczyste podsumowanie III edycji Pucharu Grupy Azoty
(żródło: A.Karczewska PZN)

 20 czerwca 2021 roku w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle odbyło się uroczyste podsumowanie III edycji Pucharu Grupy Azoty, który minionej zimy odbywał się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tego dnia nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy i zawodniczki, ich trenerzy, a także najlepsze drużyny klasyfikacji klubowej.    W galerii fotoreportaż T. Mieczyńskiego
( 21 Czerwca 2021)
Mistrzostwa Polski Seniorów : dystanse stylem dowolnym wygrywają Prochazkova (SVK) i Knop (CZE). Złoto MP dla Skinder i D.Burego
(żródło: skipol.pl)

 Ostatnia konkurencja Mistrzostw Polski Seniorów (MPS) 2021 to biegi dystansowe stylem dowolnym ze startu wspólnego (masstart), oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w biegach długich. Ponieważ MPS są rozgrywane jednocześnie jako zawody Slavic Cup (Puchar Kontynentalny) na starcie stanęło spora grupa zawodników zagranicznych z Czech, Słowacji i Węgier.  W galerii fotoreportaż
( 21 Marca 2021)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022