Nowotarżanin wicemistrzem świata! Srebrny medal dla wędkarzy muchowych.
(żródło: Mat prasowe)

14 Mistrzostwa Świata Juniorów w Wędkarstwie Muchowym w Vail w Colorado zakończyły się sukcesem polskiej drużyny. Zdołali oni obronić tytuł wicemistrzów świata sprzed roku i odebrali zasłużony srebrny medal.  Kilka fot tutaj
( 16 Sierpnia 2015)
V zawody muchowe o Puchar Janosika w Czarnym Dunajcu'

W dniach 07-08.07.2012 zostały zorganizowane kolejne V Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar „Janosika”,  w ktorych wzięło udzial 60 wędkarzy. Zawody zostaly zorganizowane przez koło nr 27 PZW   W galerii fotoreportaż z zawodów nadesłany przez M Lenarta!!!
( 21 Lipca 2012)
IV Puchar Janosika w Czarnym Dunajcu.
(żródło: M. Lenart)

W dniach 16-17.07.2011 zostały zorganizowane IV Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar „Janosika”. Zawodników przywitała piękna pogoda oraz prezes koła nr 27 w Czarnym Dunajcu.   W galerii fotoreportaż M. Lenarta z zawodów
( 27 Lipca 2011)
Z podziękowaniem od wędkarzy
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ - fot Bogdan Bałczyrak. )

Burmistrz Miasta Marek Fryźlewicz został uhonorowany przez zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 17 „Podhale” specjalnym wyróżnieniem za długoletnią współpracę.
( 1 Marca 2011)
Podsumowanie roku w Kole PZW nr 17
(żródło: Piotr Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

W sali obrad Urzędu Miasta na spotkaniu sprawozdawczym spotkali się  członkowie Polskiego Związku Wędkarskiego Koło nr 17 „Podhale”. Była to okazja nie tylko do podsumowania i rozliczenia rocznej działalności, ale również do wręczenia odznaczeń i nagród.
( 2 Marca 2010)
II Towarzyskie zawody muchowe o Puchar Janosika w Czarnym Dunajcu.

W kwietniu  rozegrane zostały II Towarzyskie Zawody Muchowe o puchar Janosika ’’ w miejscowości Czarny Dunajec na rzece, potoku Czarny Dunajec na odcinku od mostu kolejowego w Podczerwonym do złącz Dunajców w Nowym Targu w godzinach od 7.00 do 16.00         Zawody zostały rozegrane na żywej rybie W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 10 Maja 2009)
I Majówka Wędkarska- Zawody o Puchar Białego Dunajca.

2 maja w Białym Dunajcu w ramach Majówki Wędkarskiej odbyły się I zawody o Puchar Białego Dunajca. Zdobywcą Pucharu został Jan Gonciarczyk, który złowił pstrągi o dł 41 oraz 41,2 cm  W galerii kilka fot z zakończenia zawodów!!!
( 2 Maja 2009)
Mistrzostwa czarnodunajeckiego Koła PZW w wędkarstwie spławikowym
(żródło: M. Lenart )

W niedzielę 25 maja 2008 roku, rozegrane zostały zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Czarnym Dunajcu, Zmagania  przeprowadzono na jeziorze Czorsztyńskim (pod Hubą).   W galerii fotoreportaż M. Lenarta z zawodów!!!
( 5 Czerwca 2008)
Nocne Towarzyskie Zawody Spławikowo – Gruntowe

Po dniach upalnych, które nie są szczególnie lubiane przez brać wędkarską nadeszło ochłodzenie, co daje nadzieję na łowiecki sukcesy. W nocy z soboty na niedzielę nad Jeziorem Czorsztyńskim rozegrano Nocne Towarzyskie Zawody Spławikowo - Gruntowe o Puchar Prezesa ds. Organizacyjnych Zakopiańskiego Koła Polskiego Związku Wędkarskiego. Funkcję tę pełni kolega Marek Szandor.  W galerii foto Piotra Kyca!!!
( 6 Września 2006)
V Dzień Pstrąga 29 lipca Biały Dunajec

29 lipca  w Białym Dunajcu zostały rozegrane V zawody  wędkarskie „ Dzień Pstrąga” Przeprowadzenie konkurencji było możliwe dzięki zarybieniu potoku Biały Dunajec przez  Tomasza Sitarza z Hodowli Pstrągów w Zakopanem.( www.sitarz-ryby.pl ) W galerii  kilka zdjęć z zawodów