START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Kręgle
Mikołajkowy Turniej bowlingowy w zakopiańskim Aqua Parku.
(żródło: )

 6 grudna w kręgielni zakopiańskiego Aqua Parku rozegrany został  Mikołajkowy Turniej w Bowlingu.  W rozgrywkach zorganizowanych przez  Aqua Park Zakopane oraz Stowarzyszenie Twoje Zakopane wziło udział ponad 40 dzieci oraz 22 dorosłych. W kategori dzieci do lat 18 zwyciężyli: Aneta Papież  i Łukasz Lipkowski a wśrod dorosłych:  Dominika Behounek i Ireneusz Kubin.  W galerii fotoreportaż z turnieju!!!
( 7 Grudnia 2009)
Zakopiańska Liga Bowlingowa - zakończona.
(żródło: )

  17 grudnia rozegrano finałowe mecze zakopiańskiej Ligi Bowlingowej. Mistrzem tegorocznej edycji popularnych rozgrywek została  druzynya Aqua Park Mężczyźni w składzie: Leszek Behounek, Ireneusz Kubin , Mateusz Piekarczyk. na drugim miejscu znalazli się ubiegłoroczni triumfatorzy Flinstones  a trzecie druzyna TP.
( 25 Grudnia 2008)
Mikołajkowy Turniej Bowlingowy
(żródło: tekst foto- K. Wiśniowski.)

W dniu 14.12.2008 roku w Aquaparku odbył się Mikołajkowy Turniej Bowlingowy, zorganizowany przez Aquapark Zakopane oraz Stowarzyszenie „Twoje Zakopane”. W galerii fotoreportaż K. Wiśniowskiego z turnieju!!!!!
( 15 Grudnia 2008)
Ćwierćfinały Zakopiańskiej Ligi Bowlingowej
(żródło: )

 Po przerwie spowodowanej przegladem technicznym zakopiańskiego Aqua Parku  w miniony poniedziałek zostały rozegrane ćwierćfinały Zakopańskiej Ligi Bowlingowej  W tym etapie ligi zmierzyło się 8 drużyn bioroących udział w rozgrywkach.  Do dalszego etapu gry zakwalifikowałi się : Kreglogłowi Osprey, KS Aqua Park Mężczyźni, TP i Flinstones.
( 4 Grudnia 2008)
I faza rozgrywek Zakopiańskiej Ligi Bowlingowej zakończona
(żródło: )

10 i 11 listopada zakończyła sie pierwsza runda rozgrywek Zakopiańskiej Ligi Bowlingowej. Do ćwierćfinałów zakwalifikowali sie z I grupy Kręglogłowi Osprey,   TP, No Name, i Golibrody > Z II grupy weszły  obie drużyny KS Aqua Park, Flinstones i Rumcajsy.
( 14 Listopada 2008)
Zakopiańska Liga Bowlingowa w toku
(żródło: )

 W  najbliższy poniedziałek  odbędzie się ostatnia kolejka przed ćwiercfinałamia a zakwalifikują się do niej po cztery druzyny z każdej z dwóch grup.  Największe szanse do dalszej walki mają  zespoły TP, No Name, Kręglogłowi Osprey, oraz Golibrody z I grupy a z II grupy obie drużyny KS AQUA PARK ( kobiety i mężczyźni) oraz  Flinstons i Rumcajsy.
( 6 Listopada 2008)
II Turniej Miast Partnerskich Zakopane- Sopot w Bowlingu
(żródło: )

W drugim dniu trwania bowlingowego Turnieju Przyjażni Zakopane- Sopot  zawodnicy zmierzyli się w rozgrywkach indywidualnych Wzięło w nich udział 11 reprezentantów Zakopanego i Sopotu.  Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca.
( 28 Kwietnia 2008)
Bowlingowy Turniej przyjaźni Zakopane- Sopot
(żródło: )

 W kręgielni zakopiańskiego Aqua parku  drużynowymi rozgrywkami  rozpoczął się  bowlingowy turniej przyjaźni.  W zawodach wzięli udział  reprezentanci Sopotu oraz Zakopanego. Niestety nie dojechali  Slowacy z Popradu.   Najlepsi okazali się zawodnicy  drużyny Aqua Park Zakopane, drugie miejsce zajęli reprezentanci zakopiańskiej ligi Bowlingowej a trzecie reprezentacja Aqua Park Sopot . Drużyna "Przyjaźni" w skład której wchodzili zawodnicy z Sopotu i Zakopanego uplasowali się na czwartym miejscu.
( 25 Kwietnia 2008)
Inauguracja Zakopiańskiej Ligi Bowlingowej wiosna 2008
(żródło: )

 7 kwietnia w zakopiańskim Aqua Parku rozpoczęli rozgrywki zakopiańscy bowlingowcy.  14 drużyn podzielonych na dwie grupy co tydzień w poniedziałki ( I grupa) i we wtorki ( II grupa) będzie się zmagać o zwycięstwo.  Nad prawidłowym przebiegiem turnieju będzie zcuwać jury w składzie  Sędzia Główny Artur Pach, Sędziowie Torowi : Dariusz Radzik i Szymon Wojtyła
( 9 Kwietnia 2008)
HISTORYCZNY WYSTĘP REPREZENTACJI ZAKOPANEGO W BOWLINGU.
(żródło: tekst i fot K. Wiśniowski )

W lutym w Sopocie reprezentacja Zakopanego w składzie : Leszek Behounek – kapitan, Ireneusz Kubin, Krzysztof Wiśniowski „Żaba” oraz Artur Pach uczestniczyła w dwudniowym turnieju bowlingowym z udziałem 6 zespołów. W pierwszym dniu rozegrano eliminacje, w wyniku których do finału awansowali gospodarze turnieju : Aquapark Sopot oraz drużyna KS Aquapark Zakopane.   W galerii fotoreportaż K. Wiśniowskiego z turnieju w Sopocie!!!!!
( 25 Marca 2008)
I Otwarte Mistrzostwa w Bowlingu o Puchar Burmistrza Miasta.
(żródło: )

16 grudnia w  kręgielni zakopiańskiego Aqua parku odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w bowlingu. Zawody zostały współorganizowane przez :  Twoje Zakopane, Spółkę  Akcyjną Polskie Tatry, Aqua Park Zakopane i Tygodnik Podhalański,  Po zakończeniu turnieju nastąpiło również podsumowanie  Ligi Bowlingowej, której rozgrywki zakończyły się niedawno.   W galerii fot z turnieju.
( 16 Grudnia 2007)
Archiwum
(1-11)

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023