START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
V edycja Młodzieżowego Pucharu Polski na Mosornym Groniu w Zawoi
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Przed nami V edycja Młodzieżowego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim. W najbliższy weekend alpejczycy będą rywalizowali na trasach ośrodka PKL Mosorny Groń w Zawoi. Po raz pierwszy tej zimy Zawoja będzie areną zmagań zawodów rozgrywanych w ramach Programu PolSKI Mistrz.
( 20 Lutego 2020)
Puchar Europy FIS: wielkie widowisko w Białce Tatrzańskiej
(żródło: J.Będkowski)

 Zakończyła się 17. Edycja Garmin Winter Sports Festival. W ramach wydarzenia ro-zegrane zostały narciarskie i snowboardowe zawody Pucharu Europy FIS w konku-rencji Big Air. W rywalizacji narciarzy najlepsi byli Dmitrii Mulendeev i Lena Prusa-kova z Rosji. Motiejus Morauskas z Litwy i reprezentantka Polski Katarzyna Rusin triumfowali w rywalizacji snowboardzistów. Dawid Godziek stanął na najwyższym stopniu podium w niezwykle widowiskowych zawodach rowerowego FMB World Tour.   W galerii fotoreportaż
( 15 Lutego 2020)
AZS Winter Cup 2020 Szczawnica.
(żródło: AZS Winter Cup)

 Kolejne eliminacje AZS Winter Cup zostały rozegrane 14 lutego br w Szczawnicy. Tym razem Katarzyna "Ostra" Ostrowska i Dominik Białobrzycki wygrywają slalom gigant  a Adam Chrapek i Iwona Kohut zwyciężają w slalomie. Kolejne   zaległe I eliminacje zostały zaplanowane na 21 lutego a zawodnicy będą gościć na Harendzie w Zakopanem.  
( 14 Lutego 2020)
Snowboardzista Kristian Salac z Czech i narciarz Dmitrii Mulendeev z Rosji najlepsi w kwalifikacjach Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej.
(żródło: J.Będkowski)

W piątek, 14 lutego, w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozegrane zosta-ły kwalifikacje Pucharu Europy FIS odbywającego się w ramach Garmin Winter Sports Festival 2020. Sobotnią rywalizację zawodników o najwyższe miejsca na podium śledzić będzie można na żywo na stronie wsfest.pl
( 14 Lutego 2020)
IX Puchar Misia Stramusia
(żródło: )

 Już w najbliższą sobotę, 15 lutego 2020 r., w Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL odbędzie się IX Puchar Misia Stramusia, jedna z największych imprez zimowych dla dzieci w Polsce. Wszyscy młodzi narciarze i snowboardziści będą mieli szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, wśród których są min. 7-dniowy pobyt oraz 6-dniowy SKIPASS dla dziecka i rodzica w Hotelu GRAUER BÄR**** w Innsbrucku w Austrii, weekendowy pobyt HB dla rodziny 2+2 w Resort&SPA Nosalowy Dwór Zakopane, narty Salomon S/Force, narty Atomic Redster z wiązaniami, czy całoroczny skipass do CSN Nosal na sezon 2020/2021.
( 13 Lutego 2020)
MPP w Szczawnicy: slalom na Palenicy
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Drugiego dnia rywalizacji w Młodzieżowym Pucharze Polski w Szczawnicy narciarze alpejscy walczyli o medale w slalomie. Tego dnia złote krążki w zawodach rozgrywanych w ośrodku PKL Palenica zdobyli reprezentanci czterech różnych klubów: AZS Zakopane, KS Frajda Zakopane, KS Beskidy Bielsko-Biała oraz Team MB Szczyrk. 
( 10 Lutego 2020)
MPP w Szczawnicy: Na Palenicy walczono w slalomie gigancie.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę na trasie ośrodka PKL Palenica rozpoczęto rywalizację w czwartej edycji Młodzieżowego Puchar Polski w narciarstwie alpejskim. Tego juniorzy młodsi oraz młodzicy walczyli o medale w slalomie gigancie. 
( 9 Lutego 2020)
,,Bezpieczny stok’’ po raz kolejny na Palenicy i Mosornym Groniu
(żródło: )

 8 lutego na terenie ośrodka PKL Palenica i 9 lutego na PKL Mosorny Groń miłośnicy sportów zimowych dowiedzą się m.in. jak przeprowadzić rozgrzewkę przed wyjściem na narty, odpowiednio dobrać sprzęt oraz przede wszystkim - jak jeździć bezpiecznie. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się ratownicy GOPR oraz instruktorzy narciarstwa. Wszystko to w ramach akcji edukacyjnej ,,Bezpieczny stok’’ skierowanej przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale także do rodziców i wychowawców. 
( 5 Lutego 2020)
AZS Winter Cup 2020 Mosorny Groń
(żródło: AZS Winter Cup)

 Kolejna odsłona tegorocznego AZS Winter Cup została rozegrana na Mosornym Groniu.  Iwona Kohut i Paweł Jaksina - triumfowali w slalomie gigancie, a Helena Kubasiewicz i Antoni Szczepanik w slalomie .
( 1 Lutego 2020)
Złote medale w PSL dla Czapskiej i Michalika
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę, 1 lutego 2020 roku na stoku Palenica w Szczawnicy odbyła się ostatnia konkurencja rozgrywana w ramach Mistrzostw Polski Seniorów w narciarstwie alpejskim. Złote medale w slalomie równoległym wywalczyli Zuzanna Czapska oraz Michał Michalik. 
( 1 Lutego 2020)
Czapska i Habdas ze złotymi medalami w slalomie
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Zuzanna Czapska i Piotr Habdas wywalczyli złote medale w Mistrzostwach Polski Seniorów w slalomie, które w piątek rozegrane zostały na stoku Palenica w Szczawnicy.
( 1 Lutego 2020)
IX Puchar Misia Stramusia
(żródło: )

 Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA serdecznie zaprasza 15 lutego 2020 r. na zawody narciarskie i snowboardowe dla dzieci o IX Puchar Misia Stramusia.   
( 31 Stycznia 2020)
Chyla i Habdas mistrzami Polski w slalomie gigancie!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W czwartek na stoku Palenica w Szczawnicy rozpoczęliśmy rywalizację w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w narciarstwie alpejskim. Złote medale w slalomie gigancie wywalczyli Maja Chyla oraz Piotr Habdas.    W galerii fotoreportaż
( 30 Stycznia 2020)
AZS WC: ABSURDALNY FINAŁ DOBRYCH ZAWODÓW W KRYNICY
(żródło: AZS Winter Cup/ NTN)

 Akademicki Puchar Polski po 17 latach istnienia po raz pierwszy zawitał do Krynicy-Zdrój. Była to wizyta słodka z łyżką gorzkiego dziegciu w końcówce. Pogoda, przygotowanie trasy i efektowna jazda zawodników przyćmione zostały przez fatalną obsługę lokalnej ekipy organizacyjnej, która momentami ocierała się o groteskę. Mimo problemów z rozegraniem slalomu, udało się rozdać komplet medali w obu konkurencjach. W gigancie złote krążki wywalczyli Aleksandra Malinowska (UJ Kraków) i Adam Chrapek (PŚl Gliwice), a w slalomie najlepsi okazali się Iwona Kohut (AWF Wrocław) i Antoni Szczepanik (AGH Kraków).
( 28 Stycznia 2020)
PFR, Grupa PKL i PZN programem PolSKI Mistrz wspierają młodych narciarzy i snowboardzistów.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Grupa PKL, której właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju SA (PFR), zawarła umowę współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim (PZN). Porozumienie podpisane z PZN przez PFR i Grupę PKL zainicjowało strategiczny program PolSKI Mistrz wspierający rozwój narciarstwa i snowboardu zjazdowego w Polsce.
( 25 Stycznia 2020)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020