START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
II Charytatywny Bieg „Biegniemy z Nadzieją” za nami.
(żródło: MOSiR Zakopane)

 W Zakopanem odbył się II Charytatywny Bieg „Biegniemy z Nadzieją”. Celem imprezy jest propagowanie ruchu hospicyjnego, działalności Stowarzyszenia oraz zbiórka pieniędzy na potrzeby związane z działalnością hospicjum. Na starcie zorganizowanych przez Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zawodów stanęło 163 zawodników w różnym wieku. Wszyscy uczestnicy biegu przebiegli trasę o długości 5 kilometrów w pięknych przygotowanych specjalnie na tą okazję koszulkach, a na mecie otrzymali pamiątkowe medale i słodki poczęstunek.    W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów
( 18 Września 2017)
Festiwal Biegowy w Krynicy
(żródło: MOSiR Zakopane)

 Podczas odbywającego się zaraz po Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju 8 PKO Festiwalu Biegów wśród ponad 10 tysięcy biegaczy obecni byli także reprezentanci Zakopanego. W rozgrywanych w ramach Festiwalu Mistrzostw Polski Masters w Biegu Ulicznym na 10 km znakomicie spisał się Leszek Behounek zdobywając brązowy medal z czasem 40:25. To kolejny w tym roku medal Mistrzostw Polski Pana Leszka. W lipcu w Mistrzostwach Polski w Krakowie zdobył także brązowy medal na stadionie w biegu na 10000 metrów. Serdecznie gratulujemy.  
( 12 Września 2017)
2 bieg po oddech w Zakopanem z rekordową ilością uczestników.
(żródło: )

 719 biegaczek i biegaczy wystartowało w Zakopanem w 2 biegu po oddech, który zorganizowało Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą wspólnie z Zakopiańskim  MOSiR-em. Bieg wygrali Luiza Motyka z Ustrzyk Dolnych oraz Patryk Rydziński z Zakopanego ale prawdziwymi zwycięzcami byli chorzy na mukowiscydozę, bowiem to dla nich wszyscy pobiegli z Justyną Kowalczyk na czele.   W galerii obszerny fotoreportaż z biegu.
( 3 Września 2017)
Podpisanie umowy pomiędzy UKS Orły Zakopane a Akademią Badmintona Roberta Mateusiaka.
(żródło: )

  Dzisiaj w Urzędzie Miasta Zakopane podpisana została umowa pomiędzy  UKS Orły Zakopane a Akademią Badmintona Roberta Mateusiaka.  
( 1 Września 2017)
Sukces zakopiańczyków w Spartakiadzie Samorządowej 2017
(żródło: MOSiR Zakopane)

 W dniach 25 – 27 sierpnia w Poznaniu odbyła się zorganizowana przez Związek Miast Polskich II Ogólnopolska Spartakiada Samorządowa. Zakopane reprezentowane było przez skromną dwuosobową ekipę samorządowców, która jednak spisała się znakomicie. Nasi reprezentanci startowali siedmiokrotnie zdobywając siedem złotych medali (!). Radny Krzysztof Wiśniowski popularny „Żaba” wygrał zawody w pływaniu, bowlingu i badmintonie, a dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakopanem Leszek Behounek zwyciężył w biegu przełajowym na 5 km, nordic walking na tym samym dystansie oraz w zawodach bowlingowych. Obydwaj nasi reprezentanci wystąpili także w turnieju popularnych piłkarzyków w których po wygraniu wszystkich meczów zajęli zdecydowanie 1 miejsce. Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na następnych zawodach. 
( 29 Sierpnia 2017)
Weekend Olimpijski Visa 25 - 27 sierpnia w Zakopanem
(żródło: UM Zakopane)

W piątek 25 sierpnia w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem rozpoczął  się trzydniowy Sportowy Weekend VISA! 
( 25 Sierpnia 2017)
4 edycja Otwartego Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Miasta Zakopane.
(żródło: )

 12 i 13 sierpnia na kortach w parku miejskim rozegrana została 4 edycja tegorocznego Turnieju Tenisowego O Puchar Burmistrza Miasta Zakopanego. Na 16 i 17 września zaplanowano rozgrywki finałowe.
( 21 Sierpnia 2017)
3 EDYCJA OTWARTEGO TURNIEJU TENISOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE 2017
(żródło: )

  15 i 16 lipca na kortach w parku miejskim rozegrano po raz trzeci spotkania Turnieju Tenisowego o puchar burmistrza miasta Zakopane. Po trzech edycjach na czele klasyfikacji znajduje się Dominik Stoch z 64 pkt. drugie miejsce zajmuje Maciej Bartman 60 pkt a trzecie Robert Kuczkowicz- 44 pkt.  
( 26 Lipca 2017)
IV Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę wygrywają Dominika Bolechowska i Krzysztof Bodurka.
(żródło: )

 4 Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod gorę wygrali Dominika Bolechowska i Krzysztof Bodurka, który obronił swój ubiegłoroczny triumf w tych zawodach. W galerii fotoreportaż z dekoracji zwycięzców w tej galerii obszerny fotoreportaż z biegów
( 22 Lipca 2017)
OTWARTY TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE 2017 Druga edycja
(żródło: MOSiR Zakopane)

  24 i 25 czerwca na kortach tenisowych w Parku Miejskim rozegrano  drugą edycję tegorocznej rywalizacji tenisowej o Puchar Burmistrza Miasta Zakopane. Kolejna edycja zostanie przeprowadzona w dniach  15- 16 lipca.    
( 4 Lipca 2017)
XXIII Letnia Liga Szkolna w skokach i kn- 1 edycja
(żródło: )

Otwartym konkursem skoków na obiektach zakopiańskiego COS swoją rywalizację rozpoczęli uczestnicy XXIII Letniej Ligi Szkolnej. Z powodu fatalnej deszczowej pogody rozegrane zostały tylko konkursy skoków.
( 19 Czerwca 2017)
Zakończenie 22 Letniej Ligi Biegowej
(żródło: )

 12 czerwca w sali obrad zakopiańskiego Urzędu Miasta odbyło się uroczyste zakończenie 22 Letniej Ligi Biegowej. Podczas podsumowania  naczelnik Wydziału Oświaty Sportu i Turystyki Zofia Kiełpińska oraz radny Jan Gluc wręczyli najlepszym zawodnikom puchary oraz dyplomy.   W galerii fotoreportaż MOSiR.
( 13 Czerwca 2017)
I EDYCJA OTWARTEGO TURNIEJU TENISOWego O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE 2017
(żródło: MOSiR Zakopane)

 W dniach 20-21 maja na kortach tenisowych  w Parku Miejskim rozegrana został pierwsza w tym sezonie  edycja Otwartego Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Zakopanego.  
( 9 Czerwca 2017)
Najlepsi sportowcy nagrodzeni.
(żródło: UM Zakopane)

 Wśród najlepszych sportowców i trenerów wyróżnionych Nagrodą Burmistrza Miasta Zakopane za sezon 2016/2017 znaleźli się zarówno sportowcy Handicap Zakopane, jak i nasz mistrz olimpijski Kamil Stoch, który odbierając nagrodę z rąk przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Jóźkiewicza i sekretarza miasta Grzegorza Cisło z wrodzoną skromnością gratulował koleżankom i kolegom zgromadzonym na sali i obiecywał kibicować im w odnoszeniu dalszych sukcesów.
( 9 Czerwca 2017)
22 Letnia Liga Biegowa klasyfikacja końcowa.
(żródło: )

  W ramach 22 Letniej Ligi Biegowej zorganizowanej przez MOSiR Zakopane rozegrano 4 edycje. W zawodach wystartowało łącznie   800 dziewcząt i chłopców sklasyfikowanych w kategoriach wiekowych. 12 czerwca o godz 14,00 w sali obrad UM Zakopane odbędzie się uroczyste zakończenie tej ligi. 
( 9 Czerwca 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
  

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017