START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
II edycja otwartego turnieju tenisowego o Puchar Burmistrza Zakopanego
(żródło: MOSiR Zakopane)

   W dniach 26-28 czerwca br rozegrano 2 rundę tegorocznego Otwartego Turnieju Tenisowego  o Puchar Burmistrza  Zakopanego. Poniżej przedstawiamy wyniki.
( 25 Lipca 2021)
VIII Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę.
(żródło: MOSiR Zakopane)

 Znakomici zawodnicy i niesamowite emocje na VIII Otwartych Mistrzostwach Zakopanego w biegu pod górę. Już po raz ósmy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zorganizował Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę. Jak zwykle emocji było co niemiara. Wynikały one nie tylko z doborowej stawki zawodników, ale także zmieniającej się z minuty na minutę pogody.  W galerii fotoreportaż z zawodów
( 21 Lipca 2021)
Zakopane będzie współpracować przy organizacji III Igrzysk Europejskich
(żródło: UM Zakopane)

 Krynica-Zdrój, Tarnów i Zakopane – to trzy małopolskie miasta, które będą współpracować przy organizacji III Igrzysk Europejskich. W uroczystym podpisaniu listów intencyjnych wzięli udział  marszałek Witold Kozłowski, wicemarszałek Tomasz Urynowicz, Piotr Ryba – burmistrz Krynicy-Zdrój, Roman Ciepiela – prezydent Tarnowa i Tomasz Filar – zastępca burmistrza Zakopanego.
( 19 Lipca 2021)
Zakopiańska Liga Tenisa Ziemnego 2021 – regulamin
(żródło: MOSiR Zakopane)

 Zakopiańska Liga Tenisa Ziemnego 2021 jest cyklem rozgrywek w tenisie ziemnym  rozgrywanym na kortach w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w  Zakopanem. od lipca do września. Poniżej regulamin.  
( 15 Lipca 2021)
Stypendia, nagrody i wyróżnienia sportowe za osiągnięcia w sezonie 2020/2021
(żródło: UM Zakopane)

 Gmina Miasto Zakopane kolejny już raz doceniła sportowców oraz trenerów i działaczy sportowych, działających na jej terenie i promujących Zakopane daleko poza jego granicami. Wyrazem uznania jest ustanowienie stypendiów dla wyróżniających się młodych sportowców, jak również nagród i wyróżnień dla zawodników, trenerów i wychowawców, którzy każdego dnia szkolą, doskonalą i dbają o rozwój powierzonej sobie młodzieży.
( 23 Czerwca 2021)
Zakopiański test Coopera Wiosna 2021
(żródło: )

 22.06.2021 r. godz. 12:00 rozpoczęliśmy I turę dla szkół ,Test Coopera- badania wydolności tlenowej, tzw. pułapu tlenowego V02max w nieprzerwanym, 12-minutowym biegu . W teście sprawdzili się uczniowie trzech szkół: ZSB z Zakopanego , ZSP z Kościeliska oraz z SP ze Stasikówki. Podczas porannej tury biegała również Pani Ewa z Zakopanego. W galerii fotoreportaż
( 23 Czerwca 2021)
Wojewódzkie ID dziewcząt w Czwórboju LA
(żródło: MOSiR Zakopane)

 Dnia 14.06.2021 r. reprezentacja dziewcząt z ZSP Kościelisko reprezentowała Powiat Tatrzański na Małopolskich Igrzyskach Dzieci w czwórboju LA dziewcząt. Dziewczynki w klasyfikacji szkół zajęły 9 miejsce.
( 18 Czerwca 2021)
Uroczysta sesja Rady Miasta Zakopane - nagrody dla sportowców.
(żródło: )

 Na sali obrad Urzędu Miasta, 18 czerwca, odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta Zakopane obfitująca w wiele podniosłych i wzruszających momentów. Jednym z nich było uhonorowanie sportowców.
( 18 Czerwca 2021)
Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe
(żródło: MOSiR Zakopane)

  10 czerwca br   w Nowym Targu rozegrane zostały Wojewódzkie  Drużynowe Biego Przełajowe z udziałem młodzieży ze szkół Powiatu Tatrzańskiego.
( 11 Czerwca 2021)
I edycja tegorocznego Turnieju tenisa ziemnego za nami
(żródło: MOSiR Zakopane)

 Już po raz siódmy miłośnicy gry w tenisa ziemnego rozpoczęli rywalizację w Pucharze Burmistrza Miasta Zakopane. Dzisiaj prezentujemy wyniki 1 TURNIEJU wraz z punktacją. Zawody składają się z czterech turniejów eliminacyjnych i turnieju finałowego.
( 10 Czerwca 2021)
Dzień Dziecka GRY I ZABAWY
(żródło: MOSiR Zakopane)

W dniu dzisiejszym tj. 8 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 - 13.00 na stadionie ORKANA odbył się Dzień Dziecka GRY I ZABAWY, który przeniesiony został z 31 maja 2021 r. z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzień był naprawdę fantastyczny zarówno pod względem frekwencji jak i pod względem pogody :)  W galerii fotoreportaż
( 8 Czerwca 2021)
Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe
(żródło: MOSiR Zakopane)

 Dnia 7.06.2021 r. o godz. 10.00 na trasach biegowych COS Zakopane rozpoczęły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Zawody rozegrały się w czterech  kategoriach wiekowych. Igrzyska Dzieci podzielone na dwie kategorie wiekowe 2010 i mł., oraz 2008 - 2009. Igrzyska Młodzieży Szkolnej  roczniki 2006 - 2007 i Licealiada roczniki 2003-2005.   W galerii fotoreportaż
( 7 Czerwca 2021)
Czwórbój LA 2021 SP
(żródło: MOSiR Zakopane)

 28 maja 2021 r.o godz. 12 na stadionie miejskim ORKANA odbyły się zawody międzyszkolne w czwórboju Igrzyska Dzieci 2008 i mł. Były to pierwsze zawody jakie były organizowane dla szkół od momentu wybuchu epidemii COVID-19 i wprowadzenia lockdawnu. Na zawody przyszły 2 drużyny chłopców i 1 drużyna dziewcząt. Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Zakopanem i ze Szkoły Podstawowej w Kościelisku oraz dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Kościelisku. W zawodach wzięło udział 13 chłopców i 6 dziewczynek.  W galerii fotoreportaż VAt1
( 4 Czerwca 2021)
Stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia w sezonie 2020/2021
(żródło: UM Zakopane)

 Burmistrz Miasta Zakopane informuje, że przyznał stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia w sezonie 2020/2021.
( 24 Maja 2021)
PUCHAR ZAKOPANEGO ODWOŁANY!!!
(żródło: A. Suchowian mat prasowy)

 Z przykrością informujemy o odwołaniu tegorocznej edycji Pucharu Zakopanego Amatorów w narciarstwie alpejskim. Niestety, rozwój pandemii i wprowadzone z tego powodu obostrzenia mocno zweryfikowały nasze plany. Najważniejsze jest życie i zdrowie naszych mieszkańców, stąd decyzja Burmistrza Zakopanego o przeniesieniu wszelkich możliwych środków na działania pozwalające zniwelować skutki pandemii.
( 8 Lutego 2021)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021