UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

Turniej piłki ręcznej dziewcząt igrzyska powiatu tatrzańskiego 2017
(żródło: MOSiR Zakopane)

W hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Zakopanem w ramach IMS rozegrane zostały finały powiatowego turnieju  piłki ręcznej dziewcząt . Swój ubiegłoroczny tytuł obroniły szczypiornistki SP nr 1  w Białym Dunajcu i będą reprezentować nasz powiat podczas etapu rejonowego w Myślenicach 4 maja br. Rywalizacja  została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.
( 28 Kwietnia 2017)
Turniej piłki ręcznej igrzyska gminy Zakopane dziewczęta

W sali sportowej ZCE w ramach IMS Gminy Zakopane rozegrany został turniej piłki ręcznej dziewcząt.  Do etapu powiatowego zakwalifikowała się najlepsza ekipa – reprezentacja SP nr 3. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane W galerii fotoreportaż
( 25 Kwietnia 2017)
IMS Gminy Zakopane w piłce ręcznej chłopców 2 grupa

24 kwietnia w sali sportowej ZCE rozegrano turniej Piłki Ręcznej chłopców  Tym razem rywalizowała druga grupa, a następnie przeprowadzono mecz finałowy w którym zwyciężyli szczypiorniści z SP nr 4 i to oni wezmą udział w finale rejonowym zaplanowanym na 26 kwietnia w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Zakopanem .   W galerii fotorelacja WAT1 z turnieju
( 24 Kwietnia 2017)
Turniej Dwa Ognie chłopcy 2017

21.04.2017 r. w sali sportowej SP 9 na Harendzie rozegrany został turniej dwa ognie chłopców .   W galerii fotoreportaż z rozgrywek
( 21 Kwietnia 2017)
Turniej Dwa Ognie dziewczęta

20.04.2017 r. rozegrano turniej dwa ognie dziewcząt szkól podstawowych . Rywalizacja odbyła się w Sali gimnastycznej SP nr 9 na Harendzie.   W galerii fotoreportaż
XVI Mistrzostwa Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej - klasy 3
(żródło: H. Kardaś J. Wiercioch fot I. Kubin)

Kolejny z serii turniejów dla szkół podstawowych w ramach XVI Mistrzostw Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej w marcu rozegrali młodzi piłkarze klas trzecich. Tym razem w Zakopiańskim Centrum Edukacji spotkały się reprezentacje z zakopiańskich szkół podstawowych: SP 1, SP 2, SP 3, SP 4 i SP 5.    W galerii fotorelacja I. Kubina z zakończenia
( 18 Kwietnia 2017)
22 Letnia Liga Biegowa - wiosenne zawody.

11 kwietnia na  Dolnej Równi Krupowej rozegrane zostały kolejne zawody 22 Letniej Ligi Biegowej oraz drużynowe biegi przełajowe. Na starcie wiosennej inauguracji  rywalizacji stanęło 72 dziewcząt i chłopców z  10 szkół podstawowych gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu tatrzańskiego. Organizatorem zawodów był MOSiR Zakopane.
( 13 Kwietnia 2017)
XVI Mistrzostwa Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej - klasy 2
(żródło: Hanna Kardaś Wicher)

Początkiem marca rozegrano pierwszy z serii turniejów dla szkół podstawowych w ramach XVI Mistrzostw Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej. W sali Zakopiańskiego Centrum Edukacji zagrały klasy 2 z trzech zakopiańskich szkół podstawowych SP 1, SP 2 (dwie drużyny: „starsza” i „młodsza”) i SP 5, systemem „każdy z każdym”, rozegrano sześć spotkań.
( 9 Kwietnia 2017)
Pierwszy trening w nowej hali sportowej w Zakopanem
(żródło: Agata Pacelt UM Zakopane)

W  hali sportowej przy Gimnazjum nr 1, 5 kwietnia w godzinach popołudniowych, odbył się pierwszy trening dzieci i młodzieży zrzeszonych w klubie sportowym UKS "Orły" Zakopane z udziałem wiceburmistrzów Agnieszki Nowak-Gąsienicy i Wiktora Łukaszczyka, prowadzących trening radnych Zbigniewa Szczerby i Krzysztofa Wiśniowskiego oraz gospodarza obiektu, dyrektora Gimnazjum Mirosława Spery.  W galerii fotoreportaż z treningu
( 6 Kwietnia 2017)
IMS GMINY ZAKOPANE PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW 2017

4 kwietnia w sali sportowej ZCE w ramach IMS gminy Zakopane  rywalizowała pierwsza grupa chłopców.  W ostatniej chwili z rozgrywek wycofała się drużyna SP 2.  Eliminacje wygrała reprezentacja SP nr 4 i zagra ona w etapie powiatowym zaplanowanym na 28 kwietnia w Białym Dunajcu ( godz 9,00) Rozgrywki organizowane są przez MOSIR Zakopane.
( 5 Kwietnia 2017)
Powiatowy turniej piłki ręcznej chłopców wygrywa Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu

Powiatowy etap gimnazjady w piłce ręcznej chłopców  wygrała reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu i weźmie  ona udział w  rozgrywkach rejonowych zaplanowanych na 24 kwietnia br w Suchej Beskidzkiej. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane w Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu.
( 31 Marca 2017)
Radosny weekend z Koziołkiem Matołkiem
(żródło: UM Zakopane)

Podczas sobotnich konkurencji pod Wielką Krokwią i niedzielnych na Polanie Szymoszkowej młodzi zawodnicy dzielnie rywalizowali w zimowych konkurencjach sportowych podczas 68. edycji Memoriału im. Kornela Makuszyńskiego, czyli zawodów Koziołka Matołka, które od wielu pokoleń uczą najmłodszych sportowej rywalizacji.
( 27 Marca 2017)
Tatrzańska Euroliga dzieci w biegach narciarskich w Strbskym Plese

To były medalowe łowy dla zakopiańskich biegaczy.  Podczas Tatrzańskiej Euroligi dzieci w biegach narciarskich jaką rozegraną w Strbskym Plese na Słowacji. Nasi zawodnicy zdobyli 13 medali w tym 6 złotych , 5 srebrnych i 2 brązowe. Nasze miasto reprezentowało 25 dziewcząt i chłopców.   W galerii fotoreportaż VAT.1 z  zawodów
( 23 Marca 2017)
3 edycja XV Tatrzańskiej Euroligi zjazdowej

W Bachledovej Dolinie   na Słowacji rozegrana została 3 edycja tegorocznej Tatrzańskiej Euroligi w narciarstwie zjazdowym.  Na starcie slalomu giganta stanęło  blisko 140 dzieci z Polski i Słowacji.  Zakopane reprezentowało 19 dziewcząt i chłopców , którzy zdobyli dwa złote, srebrny i  dwa brązowe medale.    W galerii fotoreportaż z zawodów VAT.1
( 21 Marca 2017)
IV Zakopiański Bieg Wagarowicza za nami.

W wiosennej aurze 146 biegaczek i biegaczy rywalizowało na dystansie 2,5 km w tegorocznym Biegu Wagarowicza. Początek kolejnej pory roku przywitano w aktywny sposób zdobywając kolejne punkty do rankingu Zakopiańskiej Ligi Biegowej.   Najszybciej bo w 7 min 50,1 sek trasę biegu pokonał Patryk Rydziński z Zakopanego a najszybszą dziewczyną była Patrycja Karciarz z Białego Dunajca (9,57.1)    Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane.   W galerii fotoreportaż VAT.1 z  zawodów
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni