UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

2 edycja XXIV Letniej Ligi Biegowej
(żródło: MOSiR Zakopane)

Blisko 500 dziewcząt i chłopców wystartowało na Górnej Równi Krupowej w przełajach rozegranych w ramach drugiej edycji XXIV Letniej Ligi Biegowej.  Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane  W galerii  fotoreportaż WAT 1
( 18 Października 2018)
Puchar Zakopanego- podpisanie umowy

W urzędzie miasta podpisana została umowa w sprawie organizacji kolejnej edycji Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim.  Zawody zostaną rozegrane na Polanie Szymaszkowej, Harendzie i Kasprowym Wierchu.
( 17 Października 2018)
Liga Lekkoatletyczna Licealiada i IMS

Na stadionie  lekkoatletycznym zakopiańskiego COS  w lekkoatletycznej lidze rywalizowała młodzież ze szkół średnich i podstawowych z tereny naszego miasta.  Młodzi lekkoatleci starowali w biegach krótkich i długich oraz skoku w dal i pchnięciu kulą. Rozegrano również sztafety. Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR.  W galerii fotoreportaż  WAT1
Dominik Stoch wygrywa tegoroczny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Zakopanego.

Dominik Stoch pokonał w finale Macieja Bartmana i zdobył tegoroczny puchar Burmistrza w Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego, który został zorganizowany przez MOSiR . Trzecie miejsce wywalczył Łukasz Kunc a czwarty był Piotr Kozak.
( 16 Października 2018)
3 edycja XXIV LLS w skokach i kn za nami.

13 skoczkiń (w  wtym dwie z Łotwy) 72 skoczków wystartowało w 3 edycji tegorocznej Letniej Ligi w skokach i kn. W kombinacji norweskiej sklasyfikowano 32 zawodników.   Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbywała się na obiektach  COS
( 15 Października 2018)
Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe. Złoto dziewczęcej reprezentacji ZSMS w IMS.

Dziewczęca sztafeta ZSMS Zakopane zdobyła złoty medal wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej  W biegach przełajowych, które zostały rozegrane 10 października na nowotarskim lotnisku.  W Igrzyskach Dzieci reprezentacje dziewcząt i chłopców z SP ZSMS odpowiednio zajęły 4 i 5 miejsce.   W galerii fotoreportaż WAT 1 z zawodow Pełne wyniki tutaj w formacie PDF
( 12 Października 2018)
Zakopiański Test Coopera 2018 za nami.

107 biegaczek oraz 132 biegaczy rywalizowało na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS w jesiennym teście Coopera. Rywalizacja była zorganizowana przez MOSiR.   W galerii fotoreportaż WAT 1
Nagrody za wyniki sportowe
(żródło: UM Zakopane)

W Urzędzie Miasta Zakopane odbyła się gala wręczenia nagród za sportową rywalizację szkół z Powiatu Tatrzańskiego w roku szkolnym 2017/2018. Wzięli w niej udział przedstawiciele nagrodzonych placówek. Puchary i statuetki wręczali wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica, starosta tatrzański Piotr Bąk, przewodniczący Rady Miasta Zakopane Jan Gluc oraz wicestarosta Jerzy Zacharko.   W galerii fotoreportaż
( 10 Października 2018)
Sztafetowe biegi przełajowe jesień 2018

24 sztafety rywalizowały dzisiaj ( 5 października ) na Górnej Równi Krupowej w przełajowych biegach sztafetowych rozegranych w ramach Licealiady Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci. Zawody zorganizował MOSiR Zakopane.  W galerii fotoreportaż Wat1 z zawodów
( 5 Października 2018)
XXIV Letnia Liga Szkolna w skokach i kn - druga edycja.

29 września na kompleksie średnich skoczni zakopiańskiego COS rozegrana została 2 edycja XXIV Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej.  W rywalizacji zorganizowanej  przez zakopiański MOSiR wzięło udział 11 skoczkiń i 70 skoczków .  W kombinacji norweskiej sklasyfikowano 27 zawodników.   W galerii fotoreportaż WAT1 z zawodów.
( 1 Października 2018)
3 BIEG CHARYTATYWNY „BIEGNIEMY Z NADZIEJĄ” – ZAKOPANE za nami.

168 kobiet i mężczyzn wystartowało w niedzielnym biegu charytatywnym w Zakopanem. Organizatorem rywalizacji byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem oraz Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.  W galerii fotoreportaż WAT 1
Licealiada IMS i ID w kolarstwie górskim 2018

Blisko 70 dziewcząt i chłopców z zakopiańskich szkół rywalizowało na Górnej Równi Krupowej w zawodach w kolarstwie górskim zorganizowanych przez MOSiR.    W galerii fotoreportaż WAT 1 z zawodów
( 25 Września 2018)
Europejski Tydzień Sportu w Szkole Podstawowej nr 2 w Zakopanem. „Biało-czerwoni z orłem w tle.”
(żródło: E. Biela SP 2)

W  dniach od 24-28 września 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zakopanem po raz kolejny dołączyła się do obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu ogłoszonego przez Ministerstwo Turystyki i Sportu.
( 23 Września 2018)
V Zakopiański Bieg Niepodległości rozpoczęły się zapisy.

Rozpoczęła się rejestracja do V Zakopiańskiego Biegu Niepodległości, który tradycyjnie zostanie rozegrany na dystansach 10 i  5 km. Jubileuszowa edycja jest tym bardziej ważna iż rozgrywana jest w 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Poniżej regulamin.
( 20 Września 2018)
XXIV Letnia Liga Biegowa rozpoczęła rywalizację.

24 Letnia Liga Biegowa zainaugurowana została zawodami przeprowadzonymi na trasach biegowych zakopiańskiego COS. Na starcie stanęło 380 dziewcząt i chłopców z roczników 2010 - 1999.  Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane   W galerii fotoreportaż  WAT 1z zawodów .  Pełne wyniki tutaj