START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Łyżwiarstwo
Wielkie emocje podczas MP w wieloboju i wieloboju sprinterskim w Tomaszowie Mazowieckim
(żródło: PZŁS)

 W niedzielę w Tomaszowie Mazowieckim zakończyły się mistrzostwa Polski łyżwiarzy szybkich w wieloboju i wieloboju sprinterskim. Wśród mężczyzn złoto przypadło Szymonowi Palce i Markowi Kani, a najlepsze z grona panczenistek okazały się  zakopianka Magdalena Czyszczoń i Karolina Bosiek.
( 29 Stycznia 2023)
Faworyci nie zawiedli – I dzień Mistrzostw Polski
(żródło: PZŁS)

 W sobotę w Tomaszowie Mazowieckim wystartowały mistrzostwa Polski łyżwiarzy szybkich w wieloboju i wieloboju sprinterskim. Po pierwszym dniu rywalizacji prowadzą faworyci – Piotr Michalski, Szymon Palka czy Karolina Bosiek.
( 28 Stycznia 2023)
Łyżwiarze szybcy rywalizowali podczas XXIX OOM
(żródło: PZŁS)

 W ubiegły weekend w Sanoku (20-22 stycznia) nasi zdolni łyżwiarze rywalizowali podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Dobrymi wynikami pokazali, że w przyszłości będą doskonałymi następcami swoich starszych kolegów na arenie międzynarodowej.
( 23 Stycznia 2023)
Wysokie miejsca Polek podczas ME w łyżwiarstwie szybkim w Hamar
(żródło: PZŁS)

 Karolina Bosiek zajęła piąte miejsce w wieloboju sprinterskim, a zakopianka  Magdalena Czyszczoń była szósta w wieloboju podczas mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim, które w weekend były rozgrywane w norweskim Hamar.
( 8 Stycznia 2023)
Biathlonowy PŚ w Pokljuce. WYGRANA OEBERG, ŻUK NAJLEPIEJ OD 3 LAT
(żródło: PZBiathlonu)

 Elvira Oeberg wygrała bieg sprinterski w Pokljuce. Dla Szwedki to druga wygrana w PŚ w tym sezonie. Liderka klasyfikacji generalnej Julia Simon zajęła drugie miejsce, trzecia była Dorothea Wierer. Najlepszy wynik tej zimy zanotowała Kamila Żuk.
( 5 Stycznia 2023)
Polacy z jednym złotym medalem podczas drugich zawodów PŚ w Calgary
(żródło: PZŁS)

 Polskie drużyny sprinterskie były najjaśniejszymi punktami naszej reprezentacji podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim, które w weekend odbyły się w Calgary. Mężczyźni w piątek zdobyli złote medale, a szóste miejsce w sobotę zajęły kobiety.
( 19 Grudnia 2022)
Złoto polskiej drużyny sprinterów w pierwszym dniu PŚ w Calgary w łyżwiarstwie szybkim
(żródło: PZŁS)

 Polacy zwyciężyli w sprincie drużynowym mężczyzn podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim, które w piątek rozpoczęły się w Calgary. Dziewiąte na 500 i 5000 metrów były odpowiednio Andżelika Wójcik i Magdalena Czyszczoń.
( 17 Grudnia 2022)
Polskie panczenistki piąte w drużynowym biegu pościgowym.
(żródło: ISU.org)

 Zakopianka Magda Czyszczoń wraz z Olga Kaczmarek i Karoliną Bosiek wywalczyły piątą lokatę w łyżwiarskim drużynowym biegu pościgowym  dywizji A podczas pucharowych zawodów w kanadyjskim Calgary. Bieg zwyciężyły reprezentantki gospodarzy przed Japonkami i zawodniczkami USA. Czwarte były Holenderki. Wcześniej Magda Czyszczoń w biegu na 1500 m dywizji B zajęła 10 lokatę
( 11 Grudnia 2022)
Magda Czyszczoń 15 na 3000 m w Calgary
(żródło: ISU.org)

  Zakopianka Magda Czyszczoń zajeła 15 miejsce na dystansie 3000 m dywizji A podczas pucharowych zawodów rozegranych w piątek  na olimpijskim torze w Calgary. W pościgu  drużynowym  dywizji B polska ekipa w składzie M. Bachanek, A. Janicki, S. Palka zajęła 1 miejsce z czasem 3:45,596 wyprzedzając Koreę, Kazachstan i Niemcy W biegu na dystansie 1500 m  dywizji B  Szymon Palka zajął 16 lokatę a Marcin Bachanek był 21.
( 10 Grudnia 2022)
Zakopiańska łyżwiarka szybka medalistką Pucharu Świata Juniorów
(żródło: SNPTT)

 Reprezentantka SN PTT 1907 Zakopane Liwia Kubin wraz z koleżankami z drużyny – Zofią Braun (WTŁ Stegny Warszawa) i Wiktorią Dąbrowską (MKS Korona Wilanów) zdobyła srebrny medal Pucharu Świata Juniorów w fińskim Seinäjoki.W biegu drużynowym najlepsze okazały się Holenderki, a na trzecim miejscu uplasowały się łyżwiarki z Niemiec.   
( 10 Grudnia 2022)
Świetny początek drugiej edycji Pucharu Świata Juniorów
(żródło: PZŁS)

 Kolejne sukcesy odnieśli młodzi panczeniści z Polski podczas Pucharu Świata Juniorów w Seinäjoki. Wiktoria Dąbrowska, Zofia Braun i Liwia Kubin ( SNPTT 1907 Zakopane) wywalczyły srebrne medale w rywalizacji drużynowej. Ich wyczyn kilkadziesiąt minut później powtórzyli reprezentacyjni koledzy: Mateusz Śliwka, Wojciech Gutowski i Szymon Wojtakowski.
( 3 Grudnia 2022)
Kolejna edycja Pucharu Świata Juniorów w Seinajoki
(żródło: PZŁS)

 W najbliższy weekend będziemy śledzić aż trzy imprezy łyżwiarskie. W kraju w dniach 3-4 grudnia rozegrane zostaną Ogólnopolskie Zawody Dzieci (łyżwiarstwo szybkie) i Ogólnopolskie Zawody Rankingowe (short track) w dniach 2-4 grudnia. W tym samym czasie w fińskim Seinajoki odbędzie się druga edycja Pucharu Świata Juniorów.
( 29 Listopada 2022)
Drugi dzień zmagań na Pucharze Świata Juniorów
(żródło: PZŁS)

 Młodzi łyżwiarze mają za sobą drugi dzień zmagań na Pucharze Świata Juniorów w Seinäjoki. Blisko kolejnych podiów była Wiktoria Dąbrowska. 16-latka zajęła szóste miejsce w rywalizacji na 500 i piąte na dystansie 1500 metrów.
( 28 Listopada 2022)
Świetny występ Polaków podczas Pucharu Świata Juniorów w Seinajoki
(żródło: PZŁS)

 W fińskim Seinajoki, na otwartym obiekcie, rozgrywany jest pierwszy w tym sezonie Puchar Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. Świetnie zainaugurowała go Wiktoria Dąbrowska. 16-latka wywalczyła srebrny medal na dystansie 1000 metrów. Później, wraz z Michałem Kopaczem, dołożyła brąz w mikście.
( 26 Listopada 2022)
Magda Czyszczoń srebrna na 3000 m w Stavanger.
(żródło: ISU)

  Od 11 listopada w norweskim Stavanger rozgrywany jest Puchar Świata w łyzwiarstwie szybkim  W pierwszym dniu srebrny medal na dystansie 3000 m dywizji B wywalczyła zakopianka Magdalena Czyszczoń  która zaledwie 0,10 s uległa złotej medalistce  Chince Binyu Yang trzecia była Josie Hofman z Niemiec.  Natomiast w sobotę   w biegu pościgowym kobiet dywizji A polska drużyna w składzie Karolina Bosiek, Magdalena Czyszczoń, Ola Kaczmarek zajęła  czwarte miejsce  Bieg wygrały Kanadyjki przed Holenderkami i Japonkami. 
( 12 Listopada 2022)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023