START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Obiekty Sportowe
Trzecie w regionie boisko ze sztuczną nawierzchnią!
(żródło: M.Rafacz AP Wisła Czarny Dunajec)

 W Czarnym Dunajcu oddano do użytku pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. To trzecie takie w regionie po Nowym Targu i Tylmanowej.
( 9 Lipca 2019)
Otwarcie kompleksu skoczni w Chochołowie
(żródło: )

 W Chochołowie uroczyście otwarto nowy kompleks skoczni narciarskich. Inwestycja wykonana ze środków Gminy oraz dofinansowana z Budżetu Ministerstwa Sportu. został oddana do użytku. W uroczystościach wzięli udział wiceminister sportu Jarosław Stawiarski, poseł przedstawiciele samorządu, prezes PZN Apoloniusz Tajner oraz Adam Małysz z małżonką. Młodzi zawodnicy z KS Chochołów oraz KS Evenement zaprezentowali swoje umięjętności na nowym obiekcie.   W galerii kilka fot z otwarcia    
( 17 Października 2018)
Trwa budowa skoczni w Chochołowie
(żródło: skijumping.pl)

Po wielu latach sporów, debat i urzędowych przepychanek, kompleks skoczni narciarskich w Chochołowie zaczyna nabierać kształtów. Kiedy obiekty HS16 i HS30 zostaną oddane do użytku?  Prawdopodobnie nastąpi to już jesienią tego roku.
( 28 Czerwca 2018)
Sztucznie naśnieżana narciarska trasa biegowa w Nowym Targu!
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 Od soboty 27 stycznia na stadionie obok Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu (ul. Parkowa 14) jest czynna w godzinach od 8 do 21 sztucznie naśnieżana, narciarska trasa biegowa. Trasa ma aktualnie długość 400m i jest oświetlona dzięki czemu będzie można biegać po zmroku. 
( 27 Stycznia 2018)
Trasa biegowa nieopodal Chochołowskich Term
(żródło: inf prasowa M. Szkodziński)

 Był już stok narciarski, oscypki, grzaniec i zdjęcie z misiem. Co można jeszcze zrobić odwiedzając Podhale tej zimy? Warto zajrzeć do Chochołowa i przetestować nową trasę biegową!
( 26 Stycznia 2017)
Stadion biegowy na Długiej Polanie
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 Urząd Miasta w Nowym Targu informuje, iż przy współpracy ze Stacją Narciarską „Długa Polana” udało się  uruchomić pętlę do narciarstwa biegowego. Pętla będzie czynna od 19 grudnia 2016 do 28 lutego 2017 r., ma długość 700m, jest sztucznie naśnieżana i będzie oświetlona od 16:00 do 20:00. Biegać będzie można stylem klasycznym oraz łyżwowym. Trasa usytuowana jest w Nowym Targu po prawej stronie stacji narciarskiej Długa Polana, między małym wyciągiem, a parkingiem przy ul. Oleksówki. Można tutaj dojechać samochodem lub komunikacją miejską linia nr 12. Przystanek autobusowy znajduje się obok wejścia na trasę. Więcej informacji na www.biegowki.nowytarg.pl
( 20 Grudnia 2016)
Prawdopodobnie najpiękniejsze w Polsce szlaki narciarstwa biegowego już działają
(żródło: UG Nowy Targ)

 Od soboty 3 grudnia czynne są już szlaki narciarstwa biegowego w Obidowej, w tym słynny już w całej Polsce szlak „Śladami Olimpijczyków” z Obidowej na Turbacz. Warunki są fantastyczne, a trasy są na bieżąco utrzymywane przez należący do Gminy Nowy Targ ratrak.
( 5 Grudnia 2016)
Trasy biegowe w Nowy Targu
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym (sobota 03.12.2016) została przygotowana ratrakiem trasa biegowa z nowotarskiego lotniska, pod kładką na Dunajcu, wzdłuż rzeki w kierunku Szaflar (ok. 5 km). Zostanie przygotowana również pięciokilometrowa pętla w Borze Kombinackim. Przebieg tras biegowych można znaleźć na stronie www.biegowki.nowytarg.pl Uprzejmie prosimy o niedeptanie torów biegowych oraz niewpuszczanie psów na tory biegowe. Dziękujemy :)  
( 3 Grudnia 2016)
Łyżwiarski Tor w Zakopanem będzie modernizowany
(żródło: )

     Minister sportu i turystyki Adam Korol podczas poniedziałkowej wizyty w zakopiańskim COS OPO poinformował o modernizacji toru lodowego. Decyzja została podjęta w związku ze staraniami o organizację w tym mieście w 2017 roku mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim.
( 18 Sierpnia 2015)
Na biegówki do Nowego Targu
(żródło: M.Jagła UM Nowy Targ)

Ostatnie opady śniegu pozwoliły na uruchomienie atrakcji dla miłośników biegówek. W sobotę przy pomocy ratraka miasto wytyczono tradycyjną trasę wokół Boru „Na Czerwonem” mającą swój początek w zależności od wariantu: na lotnisku, przy Alei Tysiąclecia, bądź kładce na Dunajcu. Zostały również założone ślady w tzw. „Borze Kombinackim”. Apelujemy o to by nie niszczyć śladu!
( 31 Stycznia 2015)
Trasy biegowe w Nowym Targu
(żródło: M.Jagła UM Nowy Targ)

Informujemy, iż warunki śniegowe pozwoliły na wytyczenie ratrakiem trasy do  uprawiania narciarstwa biegowego w tzw. „Borze Kombinackim”. Pętla ma  długość ok. 5,5 km.  
( 26 Stycznia 2015)
Szlak narciarstwa biegowego z Obidowej na Turbacz - gotowy!
(żródło: www.podhaleregion.pl / KS Obidowiec )

Od 10 stycznia czynny jest szlak narciarstwa biegowego z Obidowej na Turbacz, zrealizowany w ramach projektu "Śladami Olimpijczyków" za pośrednictwem Euroregionu Tatry.  
( 14 Stycznia 2015)
Dodatkowe prace na ścieżce rowerowej w gminie Czarny Dunajec
(żródło: UG Czarny Dunajec)

Trwają prace nad realizacją projektu pn. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr" - budowa ścieżki rowerowej wokół Tatr przebiegającej m.in. przez Gminę Czarny Dunajec na odcinku 13,8 km.  
( 9 Stycznia 2015)
Na biegówki do Nowego Targu
(żródło: M.Jagła UM Nowy Targ)

 Po długo wyczekiwanych opadach śniegu w dniu dzisiejszym została przygotowana ratrakiem narciarska trasa biegowa wokół rezerwatu "Bór na Czerwonem" oraz w tzw. "Borze Kombinackim". Przebieg i profile tras można znaleźć klikając w link:  http://www.nowytarg.pl/dane.php?cid=1910
( 5 Stycznia 2015)
Narciarski Stadion Biegowy
(żródło: M. Jagła UM Nowy Targ)

W Nowy Rok od 9:00 rano do Państwa dyspozycji oddany zostanie stadion  narciarski z trasą do biegania klasykiem o długości 650 metrów. Korzystanie  oczywiście bezpłatnie. Stadion jest sztucznie zaśnieżony co gwarantuje jego funkcjonowanie do końca marca. Trasa zlokalizowana jest pomiędzy Stacją Narciarską Długa Polana, a parkingiem pod Długą Polaną gdzie znajduje się przystanek MZK - linia nr 12  
( 31 Grudnia 2014)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020