START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Poronin
Zawody w Niepołomicach
(żródło: UG Poronin)

 "W 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości reprezentacja Sekcji Jiu Jitsu Podhale działającej m.in. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Poroninie wzięła udział w Ogólnopolskich Zawodach Ju-Jitsu o Puchar Burmistrza Niepołomic. 
( 19 Listopada 2018)
Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zębie
(żródło: )

 1 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Zębie, odbył się turniej szkół w piłce nożnej z Gminy Poronin. To już 19 edycja zawodów o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zębie.    Wygrała SP Stasikówka przed SP Murzasichle, a na trzecim miejscu sklasyfikowana została drużyna SP Poronin.
( 16 Października 2018)
Igrzyska Sołeckie za nami!
(żródło: UG Poronin)

 22 lipca 2018 r. podczas 44 Poroniańskiego Lata na terenie GOK-u w Poroninie odbyły się „Igrzyska Sołeckie”, w których wzięło udział sześć reprezentacji: z Bustryku, Małego Cichego, Stasikówki, Suchego, Poronina i Zębu.. Rywalizacji drużyn przyglądali się między innymi Bronisław Stoch – Wójt Gminy Poronin, Andrzej Buńda – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie i Janusz Bik – Przewodniczący Rady Gminy Padew Narodowa.
( 23 Lipca 2018)
Bieg Sztafetowy im. Bronisława Czecha Nowe Bystre 2018
(żródło: UG Poronin)

 W dniu 11 czerwca 2018 r. w Nowem Bystrem odbył się XXIII Bieg Sztafetowy imienia Bronisława Czecha – zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Nowem Bystrem i Urząd Gminy w Poroninie. Tegoroczny bieg wpisuje się w Gminne obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Na starcie stanęli uczniowie i uczennice ze szkół podstawowych Gminy Poronin. Sztafety szkół podstawowych składały się z 10 zawodników (5 dziewcząt i 5 chłopców), z klas 7 SP i młodszych. W sztafetach gimnazjalnych (klasy 2 i 3) startowało 8 zawodników (4 dziewczęta i 4 chłopców).  Do biegu zgłosiło się 6 drużyn z oddziałów gimnazjalnych i 7 drużyn ze szkół podstawowych.  Łącznie startowało 116 zawodników.
( 21 Czerwca 2018)
Dziewczęta z Nowego Bystrego drugie w rejonie w piłce ręcznej
(żródło: M.Dyląg)

 Dziewczęta w składzie: Natalia Jarosz, Weronika Bednarz, Karolina Skorusa, Natalia Skorusa, Agnieszka Nędza, Anna Klepacz, Ula Michaniak, Gabrysia Staszel, Dominika Gewont, Gabrysia Bobak, Julia Mateja, Julia Staszel wywalczyły świetne 2 miejsce w mistrzostwach okręgu w piłce ręcznej. Zawody odbyły się w Sułkowicach gdzie spotkały się 4 najlepsze drużyny z powiatów: nowotarskiego, myślenickiego, suskiego oraz tatrzańskiego.
( 26 Kwietnia 2018)
Gminny Turniej Sportowy klas I-III
(żródło: UG Poronin)

 W tym roku 6 marca w SP w Poroninie, odbył się już po raz dziesiąty Gminny Turniej Sportowy klas I-III o puchar Wójta Gminy Poronin.  W zawodach rywalizowali uczniowie z pięciu szkół podstawowych, w składzie piętnastoosobowej drużyny. Łączna punktacja w przeprowadzonych konkurencjach wyłoniła zwycięską drużynę.
( 20 Marca 2018)
Puchar Wójta Gminy Poronin w Slalomie Gigancie w Suchem
(żródło: UG Poronin)

 6 marca 2018 r. odbyły się na Stacji Narciarskiej Suche Zawody w Slalomie Gigancie o Puchar Wójta Gminy Poronin, w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Zimowe zmagania cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród narciarzy. Do sportowej rywalizacji zgłosiło się 116 zawodników ze Szkół Gminy Poronin. Zwycięzcy w swoich kategoriach wiekowych otrzymali medale, puchary i dyplomy. Dla wszystkich uczestników zawodów został przygotowany poczęstunek. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy już za rok!
( 12 Marca 2018)
Strażacy z Zębu bezkonkurencyjni
(żródło: UG Poronin)

 rużyna strażaków OSP Ząb wygrała we wszystkich kategoriach w 6. Ogólnopolskich Mistrzostwach Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie w Niedzicy.    
( 13 Lutego 2018)
Zapraszamy na Trasy biegowe!
(żródło: UG Poronin)

 Po ostatnich opadach śniegu po raz kolejny Trasy Biegowe w Poroninie zostały przygotowane. Trasy zlokalizowane są w Poroninie na pięknie położonej Roli Malacińskiej przy ulicy Za Torem. Z trasy o łącznej długości 5 km można korzysta bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów nart biegowych do aktywnego wypoczynku na naszych trasach biegowych.
( 13 Lutego 2018)
Kamil Stoch wicemistrzem świata w lotach!
(żródło: A.Karczewska PZN fot PM)

 Kamil Stoch w pięknym stylu wywalczył srebrnym medal Mistrzostw Świata w lotach narciarskich, które rozegrane zostały w niemieckim Oberstdorfie. Polak po raz kolejny zapisał się w historii skoków narciarskich i do swojej bogatej kariery dołożył dzisiaj tytuł wicemistrza świata w lotach narciarskich. Tytuł mistrzowski zdobył Norweg Daniel Andre Tande, który wyprzedził Stocha o 13,3 punktu. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął reprezentant gospodarzy Richard Freitag.
( 20 Stycznia 2018)
Kamil Stoch Sportowcem Roku 2017!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 To był znakomity dzień dla naszych skoczków narciarskich, którzy oprócz sukcesów w zawodach zostali nagrodzeni na Gali Mistrzów Sportu 2017. Sportowcem Roku 2017 w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego został wybrany Kamil Stoch, który w sobotni wieczór triumfował również w 66. Turnieju Czterech Skoczni. W najlepszej "10" w tej kategorii znalazł się również Piotr Żyła, który uplasował się na dziewiątym miejscu. Polscy skoczkowie zwyciężyli w kategorii Drużyna Roku. Natomiast Stefan Horngacher został wybrany Trenerem Roku. 
( 11 Stycznia 2018)
TCS w Bischofshofen: Kamil Stoch najlepszy!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kamil Stoch zapisał kolejną piękną kartę w swojej karierze. Podopieczny Stefana Horngachera w pięknym stylu zwyciężył w finałowym konkursie 66. Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen i tym samym przypieczętował swój triumf w tym prestiżowym turnieju. Dwukrotny mistrz olimpijski nie tylko obronił dzisiaj tytuł wywalczony przed rokiem, ale również jako drugi skoczek w historii, po Svenie Hannawaldzie, triumfował w jednym sezonie we wszystkich czterech konkursach turnieju. Kamil Stoch po fenomenalnym występie w 66. Turnieju Czterech Skoczni został dzisiaj również liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. 
( 6 Stycznia 2018)
TCS w Innsbrucku: Trzeci triumf Kamila Stocha!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kamil Stoch po raz kolejny w pięknym stylu zwyciężył w zawodach Pucharu Świata, wygrywając trzeci z rzędu konkursu 66. Turnieju Czterech Skoczni. Dwukrotny mistrz olimpijski był bezkonkurencyjny tego dnia na skoczni Bergisel w Innsbrucku i po skoku finałowym na odległość 128,5 metra pewnie pokonał drugiego Norwega Daniela Andre Tandego o prawie 15 punktów. Na najniższym stopniu podium stanął Niemiec Andreas Wellinger. 
( 4 Stycznia 2018)
TCS w Oberstdorfie: Historyczny konkurs Polaków!
(żródło: A. Karczewska PZN fot PM)

 To był fenomenalny konkurs w wykonaniu polskich skoczków, którzy zdominowali rywalizację w Oberstdorfie. Kamil Stoch pewnie zwyciężył w zawodach inaugurujących 66. Turniej Czterech Skoczni. Polak o 4,2 punktu pokonał reprezentanta gospodarzy Richarda Freitaga i tym samym jako pierwszy polski skoczek odniósł triumf w Oberstdorfie podczas Turnieju Czterech Skoczni. Te zawody były historyczne również dla Dawida Kubackiego, który po raz pierwszy w karierze stanął na podium Pucharu Świata, zajmując dzisiaj trzecie miejsce.  
( 30 Grudnia 2017)
Trasy biegowe już działają!
(żródło: UG Poronin)

  Miło nam poinformować, że nasze trasy biegowe są od dnia dzisiejszego przygotowane. Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów nart biegowych do bezpłatnego korzystania z 5 km tras!
( 12 Grudnia 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024