Zwycięskie pożegnanie z kibicami

Wygraną nad JKH Jastrzębie hokeiści Tauron KH Podhale pożegnali się – przynajmniej na jakiś czas – ze swoimi kibicami. Od soboty bowiem powiat nowotarski w związku zagrożeniem epidemiologicznym znajdzie się w strefie czerwonej. To oznacza że wydarzenia sportowe odbywać się będą bez udziału publiczności. Zanosi się na to, że potrwa to dłuższy czas.
( 2 Października 2020)
Polska Hokej Liga wybierze nowy logotyp w konkursie
(żródło: PHL)

Do 30 listopada PHL czeka na propozycje projektu nowego znaku graficznego. Autor najlepszego otrzyma w nagrodę 8 tys. zł, a wybierze go jury, w którego skład wchodzą m.in. Mariusz Czerkawski – pierwszy polski hokeista, który zagrał w Meczu Gwiazd NHL, dr hab. Dawid Korzekwa – projektant graficzny z katowickiej ASP i wieloletni prezes Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej oraz Przemo Łukasik – architekt, współtwórca Medusa Group i autor koncepcji projektu Narodowego Centrum Sportów Lodowych.
( 1 Października 2020)
PHL.Wynik gorszy niż gra.

Bez punktów wrócili z Oświęcimia hokeiści Tauron Podhala Nowy Targ. „Szarotki” uległy gospodarzom 3:4
( 27 Września 2020)
PHL. Cios za cios.

W meczu 5 kolejki spotkań Polskiej Hokej Ligi hokeiści Turon Podhala Nowy Targ przegrali – po wyrównanej walce - na własnym lodowisku z aktualnym mistrzem Polski GKS Tychy.
( 25 Września 2020)
PHL. Z Gdańska „Szarotki” wracają z tarczą.

Pierwsze w sezonie zwycięstwo za 3 punkty zapisali na swoim koncie gracze Tauron Podhala Nowy Targ. „Szarotki”  wygrały 6:2 wyjazdowe starcie ze Stoczniowcem Gdańsk.
( 20 Września 2020)
PHL. Po męczarniach Podhale lepsze od Zagłębia

Hokeiści Tauron Podhala Nowy Targ w 3 kolejce Polskiej Hokej Ligi odnieśli drugie zwycięstwo. Podobnie jak w inauguracyjnym spotkaniu z Cracovią, także w starciu z Zagłębiem Sosnowiec „Szarotki” wygraną zapewniły sobie dopiero w serii rzutów karnych.
( 18 Września 2020)
PLH. Bez argumentów

Nie udał się daleki wyjazd o Torunia hokeistom KH Tauron Podhala Nowy Targ w ramach drugiej kolejki spotkań Polskiej Hokej Ligi. „Szarotki” przegrały to starcie 0:4.
( 13 Września 2020)
PLH. Zwycięska, derbowa inauguracja hokeistów Podhala.

Od derbowego zwycięstwa we własnej hali nad Comarch Cracovią sezon 2020/2021 zainaugurowali hokeiści KH Tauron Podhale Nowy Targ. Spotkanie rozstrzygnęło się w serii rzutów karnych. Po 65 minutach gry wynik był bowiem remisowy 2:2.
( 11 Września 2020)
TAURON POLSKA ENERGIA już oficjalnie tytularnym sponsorem hokeistów Podhala

Stosowną umowę, przy blaskach fleszy,  podpisano podczas uroczystej konferencji prasowej. Będzie ona obwiązywać przez najbliższy sezon. Kwoty wsparcia nie ujawniono.
Druga wygrana nad Zagłębiem. Powrót kolejnych ozdrowieńców.

W rewanżowym spotkaniu sparingowym, rozegranym tym razem Nowym Targu, Podhale wygrało w serii rzutów karnych z Zagłębiem Sosnowiec. Po regulaminowych 60 minutach i 5 minutach dogrywki,  był wynik remisowy 3:3.
( 6 Września 2020)
Zwycięski długo oczekiwany powrót do gry „Szarotek”

W swoim pierwszym meczu sparingowym przed rozpoczynającym się już 11 września sezonie ligowym, hokeiści Podhala Nowy Targ wygrali w Sosnowcu z Zagłębiem. To było pierwsze spotkanie „Szarotek” od 4 marca i pierwsze pod wodzą trenera Andrieja Gusowa.
( 4 Września 2020)
Derby Małopolski na inaugurację hokejowego sezonu

Pierwsza kolejka sezonu 2020/21 Polskiej Hokej Ligi odbędzie się w piątek, 11 września. "Szarotki" na inaugurcję zmierzą się na włsnym lodowisku z Comarch Cracovią Kraków.
( 24 Lipca 2020)
PHL. Znamy terminarz PHL na sezon 2020/21
(żródło: PZHL)

Pierwsza kolejka sezonu 2020/21 Polskiej Hokej Ligi odbędzie się w piątek, 11 września. Sezon zasadniczy potrwa do 19 lutego. Pierwsze mecze fazy play-off zaplanowano w dniach 23-24 lutego, a całość rozgrywek zakończy się na przełomie marca i kwietnia.
PHL: Dziewięć klubów z licencjami

Dziewięć klubów otrzymało już licencje uprawniające do udziału w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2020/21. Dwa kolejne uzupełniają dokumentację. W lidze występować będzie również kadra U23 prowadzona przez trenera Artura Ślusarczyka.
( 8 Lipca 2020)
Andrei Gusov trenerem Podhala Nowy Targ!

To z pewnością jeden z największych hitów transferowego lata w polskim hokeju. Nowym trenerem hokeistów Podhala Nowy Targ został Adrei Guov! Białorusin ostatnie sezony pracował jako szkoleniowiec GKS Tychy, z którym sięgnął po dwa tytuły Mistrza Polski, Puchar Polski oraz Super Puchar.